Džíny bokove rozkrok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miladeckaorackova
1 příspěvek 19.03.19 16:44
Džíny bokove rozkrok

Dobrý den mam Rada bokove džíny když jsou upnute ale zas tak moc nejsou upnuty když si je beru po druhé když se vyperou ale hodně kluků nosí bokove džíny upnuty myslíte ze to je u kluka v módě poslední dobou vidím slichavam ze kluci nosí bokove džíny upnute no a když slisim u kluků jak říkají ze jim v rozkroku jim to tlačí ale u holek je to normální jasný ze mi holky to máme jiný nás to netlaci dekujuji za téma

Reakce:
giuliettka
3426 příspěvků 19.03.19 17:03
@Miladeckaorackova píše:
Dobrý den mam Rada bokove džíny když jsou upnute ale zas tak moc nejsou upnuty když si je beru po druhé když se vyperou ale hodně kluků nosí bokove džíny upnuty myslíte ze to je u kluka v módě poslední dobou vidím slichavam ze kluci nosí bokove džíny upnute no a když slisim u kluků jak říkají ze jim v rozkroku jim to tlačí ale u holek je to normální jasný ze mi holky to máme jiný nás to netlaci dekujuji za téma

Sakra dievča, ty sa nestaraj o to či nejakému chlapcovi džíny pricvikli vajcia ale o pravopis. To s tebou musa tí kluci viesť fakt duchaplné debaty, keď ti vykladajú o tom že im penis v rozkroku tlačí…

Mouška
10 příspěvků 21.03.19 18:01

Tak z tohohle jsem vůbec nepochopila o co jde. Úplně mi to přijde, jako psané jinou řečí.

Neferek
106 příspěvků 24.03.19 14:11

Tenhle fenomén mě vždycky fascinoval. Doopravdy mě zajímá (a teď to myslím smrtelně vážně), jak to vypadá v hlavě někoho, kdo dovede vyplodit takový proud naprosto nesouvislých myšlenek. Myslíte, že mají hlavě chaos podobný tomuhle textu? Nebo je tam všechno pořádku a k transformaci na generátor náhodných slov pak dochází při pokusu předat informaci či myšlenku ostatním?

Moudd
75 příspěvků 24.03.19 14:47

Řekla bych, že @Miladeckaorackova je totožná s @Nihansoydereova.
Stejně zmatený písemný projev se spoustou hrubek. Oboje stejná nová registrace 19.3.
To druhé téma je :„Chodila jsem s ním 10 let…“

dagino
775 příspěvků 24.03.19 18:10

Nepísal to predseda NR SR ?

Něcoobčasřeknu
3 příspěvky 01.05.19 20:43
@Neferek píše:
Tenhle fenomén mě vždycky fascinoval. Doopravdy mě zajímá (a teď to myslím smrtelně vážně), jak to vypadá v hlavě někoho, kdo dovede vyplodit takový proud naprosto nesouvislých myšlenek. Myslíte, že mají hlavě chaos podobný tomuhle textu? Nebo je tam všechno pořádku a k transformaci na generátor náhodných slov pak dochází při pokusu předat informaci či myšlenku ostatním?

Bych to nazvala „novočeština“ - následek závislosti na mobilní komunikaci.

kobylkalucni
189 příspěvků 02.05.19 11:35

Fuj, to mohlo možná platit patnáct let zpět, kdy jsme na starých černobílých nokiích psali smsky tak, abychom se vlezli do 160 znaků a nesežralo nám to drahocenný kredit navíc. To jsme různě zkracovali a komolili co to šlo. A je tedy pravdou, že i do diskuzí na internetu lidé mnohdy psávali bez diakritiky, protože jim to nepřišlo divné, všichni jsme to měli z těch smsek nakoukané. Dnes už nevidím jediný důvod. Navíc se na PC píše stále víc, všechny ty slohové práce psané rukou co byly dřív už nejsou. Dnes už i učitel preferuje práci v docu, vidí tam počet slov atd.
Z mých zkušeností takhle píšou „takydyslektici“. Tedy děti, kterým nešla čeština a tak jim rodiče vyběhali papír na dysdebilitu. Úderem přinesení drahocenného listu do vyučovacího ústavu se milé dítě už nemuselo snažit vůbec a toto je výsledek.

Matmys
2135 příspěvků 02.05.19 11:49

Vlákno na oživení, nic víc. Už jen ten nick, Miládečka… :)

kobylkalucni
189 příspěvků 03.05.19 11:40

Nebo milá děcka ;-)

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek