Eobuv.cz- prodávají fake věci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
divine91
20 příspěvků 16.3.18 19:58
Eobuv.cz- prodávají fake věci?

Dobrý den,

Dnes jsem objednal přítelkyni kabelku na téhle stránce ( https://www.eobuv.cz/…100-001.html?… ). Ale teď si čtu některé diskuze, že prý prodávají fake věci. Nemáte někdo zkušenost? I ta cena je totiž podezřelá. Na druhou stranu je to ověřený obchod na heurece a má plno kladných hodnocení. Děkuji za odpovědi

Reakce:
Jindrason
288 příspěvků 19.3.18 14:59

No na ebuv prodávají kabelky. Tak to je fake už sám o sobě…

divine91
20 příspěvků 19.3.18 15:23

V plno eshopech prodávají různé věci. To mi nic neřekne.

giuliettka
5418 příspěvků 19.3.18 15:49

@divine91 Prečo by to podľa vás mal byť fake? Cenovo je tá kalbelka rovnaká ako keby ste si ju kúpila na ich oficiálnom eshope. Tieto kabelky sú tam v cene -+100€. Calvin Klein je súčasťou koncernu Phillips-VanHeusen. Je to mainstreamová značka, ktorú predávajú všetci. Od Zoot, až po Notino a čo ja viem čo. Nie je to módny dom, nemá licenciu na haute couture, nie je to ničím výnimočná značka, takže ju može preprodávat každý, kto si zamane. Takže určite aj na eobuv je originálny Calvin Klein.

divine91
20 příspěvků 19.3.18 19:04

No já si samozřejmě také myslím, že nemůžou prodávat fake kabelky. Ale četl jsem to na diskuzi na heurece, tak mě to malinko znepokojilo. Navíc v plno obchodech ji vidím právě okolo těch 3500.

kolúch
577 příspěvků 19.3.18 19:54

Nemáte co stratiť, je to nákup cez internet, takže sk by sa nejak rozchadzala s tou, ktorú ste ohmatali v kamennom obchode, vrátite ju bez udavania špeciálnych dovodov, peniaze vám vrátia. Inak prečo by tak veľký eshop riskoval ťahanice so značkami, iné je ak ny ste kupovali kabelku na ebay od nejakej akože ženičky, ktorá by sa dušovala, ze ide o originál.

Zezinek
31 příspěvků 29.3.18 14:58

Já osobně mám s e-obuví pozitivní zkušenost. Objednávala jsem přes ně dvoje boty a do pár dnů dorazily. Mamka u nich objednává pravidelně a nikdy si nestěžovala. Tak nevím, kde kdo psal a co se stalo…

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek