"epilátor" Philips Lumea

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
CandyKendall
1177 příspěvků 5.5.14 20:37

@kayav Ještě poslední dotaz, je to celkem specifický skupenství, není těžký ho z toho vytvořit? Kdyby to bylo řidší, bude to pěkná patlačka. :)

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.14 20:50

@CandyKendall já to kupuju už udělané, sama to vyrobit neumím/nezkoušela jsem. Ona na tekutost se vlastně reguluje teplem, když to ohřejete moc, je to moc tekuté a samozřejmě horké, takže musíte počkat na snesitelnější teplotu, kdy má vlastně ta pasta i ideální tuhost. Když je pasta v kelímku studená, je úplně tvrdá.

Zebra33
2038 příspěvků 7.5.14 13:45

@CandyKendall - ja mela tu pastu koupenou z DM. A jak pise @kayav chce to tu pastu ohrat na spravnou teplotu. Krom teploty to taky reaguje na vlhkost, coz je blby pokud se vam treba poti ruce. Ja to pak resila tak, ze jsem tu pastu nenanasela rukou, ale bud nejakou spachtli nebo treba tupou stranou noze. Fungovalo to skvele a jak na to jde urcite najit nekde na youtube.

Martina747
30 příspěvků 7.5.14 18:02
Doporučuji

Koupila jsem si Philips Lumea před 3 měsíci. Už jsem ho použila asi 5× cca po 14 dnech. Používám ho na lytka, podpaží a oblast bikiny. Použití nebolí, jen napoprvé mi to přišlo trochu nepříjemné, ten intenzivní pocit tepla, ale zvykla jsem si rychle. Nezpůsobuje mi žádné nepříjemné zčervenání ani alergické reakce. Po 5ti aplikacích mám cca polovinu chloupků a pokračuji dál. Za sebe ho doporučuji. Není to sice levná záležitost, ale funguje.

Moir
2531 příspěvků 8.5.14 16:47

V Home & Cook mají ten přístroj od Rowenty za 5999 Kč.

mánička1986
3 příspěvky 11.6.15 19:45

Ahojky. pořídila jsem si přístroj Lumea philips..Jelikož mam dost problémy s tmavými a silnými chloupky a to hlavně v oblasti oblyčeje :-( Mam dva zákroky za sebou a musím uznat že místama se to tlumý, ale stále si nejsem jistá po jaké doběe se to má provádět..v příručce píšou 4 až5 záblesku kolem 14dnu a v druhé píšu jednou za 14dní…mohu taky někoho poprosit o potvrzení kdy se to má po aplikaci opakovat,,,děkuji

nanjua
1153 příspěvků 15.6.15 21:37

Ja si teda pred pul rokem poridila Remington. Pouzivam ho jednou za 14 dni az jednou tydne, jak se mi chce. Nespalila jsem se, moje kuze na to reaguje dobre…

LissaElis1123
1 příspěvek 23.6.15 13:22
Epilátor

Taky jsem uvažovala o koupi epilátoru, ale je to šíleně drahý tak sem si řekla že zkusím první jaký to má efekt a zašla si přímo do centra v Praze na hybernskou na epilaci laserem a spokojenost.Tak taky přemýšlím že bych si nějakej ten přístrojík přecijen pořídila

Jiná Realita
13791 příspěvků 23.6.15 13:26

@LissaElis1123
pořiďte si raději marketingové školení :D

ludva10
3 příspěvky 22.7.15 15:17

Dobrý den,
V listopadu 2014 jsem koupil IPS epilátor Philips Lumea SC 2008/11.
Včera jsem ho chtěl použít znovu, ale všiml jsem si, že u velkého nástavce na tělo chybí ochranné sklíčko. U menších na obličej a bikiny je.
Teď si nejsem jistý, ale podle mne bylo i u toho velkého. Mohli byste mě prosím někdo, kdo tento epilátor také máte prověřit a napsat, jestli tam má být?
Moc děkuji
Roman
PS: Jinak nám se zdá, že opravdu funguje, někde chloupky už nerostou, někdo o dost méně a jemnější.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.15 15:23

@ludva10 nám se zdá??co se zdá je sen…Ludvo :-D

mánička1986
3 příspěvky 23.7.15 08:38

Ano sklíčko u toho je

ludva10
3 příspěvky 23.7.15 12:24
@mánička1986 píše:
Ano sklíčko u toho je

Je to nějaký zvláštní, dnes mě přišel ze servisu celej novej ten nástavec a sklíčko na něm taky není. Jsem z toho blázen. Opravdu jsem si skoro jistý, že i na tom velkým bylo, ale proč není ani na tomto novém, co přišlo? Vy tam tedy sklíčko máte? Čiré? Díky

mánička1986
3 příspěvky 23.7.15 12:59

Omlouvám se spletla jsem si nastavec, sklíčko tam není

opal_k
131 příspěvků 23.7.15 13:07

To je teda fakt zajímavé, že to doporučují jen lidi, co mají asi tak 3 příspěvky na celém MP. Čímpak to asi bude ;-)?

Dominika.keltnerova
8 příspěvků 23.7.15 18:32

@kayav prosím a kde mohu sehnat tu cukrovou pastu? díky :)

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.15 20:53

@Dominika.keltnerova kupovala jsem to na kosmetickem veletrhu, ale prodavaji to bezne v salonech, kde s tim pracujou.

Dominika.keltnerova
8 příspěvků 23.7.15 20:55

@kayav díky pozeptam se a určité to vyzkousim :)

Martina747
30 příspěvků 27.7.15 17:49

@ludva10
U velkého nádstavce sklíčko není a nebylo tam ani při koupi. U malého je. Mám lumeu doma a dívala jsem se na to.

ludva10
3 příspěvky 28.7.15 11:55

Martina747: Díky. Tak jsem si to asi vsugeroval. Teď mám vlastně novej ze servisu navíc :-)

doubrafka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.4.16 13:46

Ja mam ten Silk'n Glide a jsem spokojena. normalne na parfums je to dostupny a lze to objednat.

KlaudieSK
8 příspěvků 27.1.17 12:13

Není špatný, ale byla jsme v Praze u doktorky Lenka Páralová. Ta má k dispozici laser k odstraňování chloupků- za super cenu…, je to laser, který opravdu funguje.. Více zkuste na www.dermastar.cz

Kohoutek13
1 příspěvek 26.2.17 20:39

Ahoj, nedavno jsem si koupila pristroj Lumea Philips 2009, musim rict, ze funguje, jediny problem je vydrz baterie, v navodu pisi neco okolo 370 zablesku nebo nabijet cca jednou za 3 mesice, ja vsak musim pristroj nabijet po kazdem pouziti na pulku jedne nohy, trisel a podpazi.. ma nekdo podobny problem, mam pristroj reklamovat?

Konickovapeta
1 příspěvek 31.5.18 14:37

Jako přistroj je Philips Lumea fakt úžasný. I když jsem z počátku váhala zda si ho pořídit a vyzkoušet, tak nyní vůbec nelituju.

Dokonce se mi zalíbil natolik, že jsem se o něm rozhodla napsat článek: http://oritech.cz/…956-recenze/

Ze začátku trvá trochu déle než jsou vidět výsledky, ale později už ho nemusíte ani tak často používat a chloupky nerostou vůbec. Navíc je i rychlý, takže tím nestrávím ani hodinu a používám ho jednou za měsíc.

Gorilka
1387 příspěvků 31.5.18 14:42

Eště by tu recenzi moh napsat chluop.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek