Etiketa ohledně ne/nošení podprsenky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tequila
35 příspěvků 13.12.16 13:27
Etiketa ohledně ne/nošení podprsenky

Zajímalo by mě, zda je etiketou upraveno, jestli je pro ženy nutné nosit pod oblečení podprsenku nebo ne. Teď nemyslím to, jestli z oblečení koukají podprsenka nebo prsa, to je trapas každopádně, ani jestli ne/nošení podprsenky vypadá hezky nebo ošklivě, ale opravdu to, zda je někde uvedeno pravidlo, že žena musí vždy nosit na veřejnosti podprsenku, nebo tak. Ne, že bych byla odpůrce podprsenek, jen mě to zajímá, protože jsem četla spoustu rozporuplných názorů, ale nikde jsem nenašla nic, co by bylo nějak podložené.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinevlm
4716 příspěvků 13.12.16 14:03

@Tequila a to kalhotky, je dáno jejich nošení zákonem nebo jen místní vyhláškou? doufám, že ten dotaz byl vtip

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 14:07

@vlm Taky už jsem startovala, leč vlastně nevím, silonky se taky nařizujou ;-)

Uživatel je onlinevlm
4716 příspěvků 13.12.16 14:12

@Amigdala no taky jsem zaváhala při myšlence na silonky, ale tohle mi příjde divný…a jakou vystuženou? nevystužená může působit jako že není…no blbost, teda v mém případě by na to měl být zákon, já bych bez působila veřejné pohoršení, nelajznu si to ani doma…spodáry jak se mi chce…na veřejnosti teda vždycky :-)

Veselka10
169 příspěvků 13.12.16 16:34

@Tequila
Do společnosti by podprsenka měla být samozřejmostí, ačkoliv některé dámské oděvy na to nejsou uzpůsobené.

LeflerBára
19 příspěvků 16.12.16 08:56

Málokdo si může dovolit vyjít bez. A z těch co bez vyjdou si vždy řikám, kde na to sakra vzali koule? :D

dagino
788 příspěvků 16.12.16 19:12
@LeflerBára píše:
Málokdo si může dovolit vyjít bez.

To je asi hlavný dôvod, prečo sa podprsenky nosia, nie?

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 08:23

@LeflerBára Hodně lidí si to může dovolit, téměř všichni muži třeba.

celem
1224 příspěvků 17.12.16 16:24

@Amigdala Ano, muži na to mají koule. :-D

VeronikK
1162 příspěvků 31.12.16 10:05
@dagino píše:
To je asi hlavný dôvod, prečo sa podprsenky nosia, nie?

Hlavním důvodem, proč nosím podprsenku je, aby bylo poznat, že mám aspoň nějaký prsa. Jinak bych chodila bez, gravitace mě příliš neohrožuje :-)

dagino
788 příspěvků 31.12.16 10:23

@VeronikK „Pani máte prsia? Áno. Tak prečo ich nenosíte?“ Starý vtip a vy ste to vyriešili.

VeronikK
1162 příspěvků 31.12.16 11:00
@dagino píše:
@VeronikK „Pani máte prsia? Áno. Tak prečo ich nenosíte?“ Starý vtip a vy ste to vyriešili.

No tak ten vtip je asi o mě :-) Doma je nenosím…

dagino
788 příspěvků 31.12.16 17:06

@VeronikK Ste zlatá, že takto reagujete, chcel som to zmazať, aby som neurazil.

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 31.12.16 20:28

@VeronikK Furt lepší, než toto, ne?

rohal
5 příspěvků 10.3.18 11:32

Etiketa, kterou ctím: bez podprsenky, ale s decentním výstřihem. Díky tomu, že jsem nikdy svým „holkám“ podporu nedopřála (krom sportovních aktivit), nemají se samodržením problém :) Pokud se stane, že svým outfitem způsobím mezi muži pozdvižení, tak si přehodím pléd nebo přehoz. Etiketa by neměla stát cestě pohodlí.

Bossygirl
619 příspěvků 10.3.18 14:55

@rohal Další úchyl.

MP blanka
1999 příspěvků 17.3.18 20:14

.

Doudou
1387 příspěvků 18.3.18 18:01
@rohal píše:
Etiketa, kterou ctím: bez podprsenky, ale s decentním výstřihem. Díky tomu, že jsem nikdy svým „holkám“ podporu nedopřála (krom sportovních aktivit), nemají se samodržením problém :) Pokud se stane, že svým outfitem způsobím mezi muži pozdvižení, tak si přehodím pléd nebo přehoz. Etiketa by neměla stát cestě pohodlí.

To znamená, že podprsenku nosíte jen na sport, takže teď nemáte „holky“ vytahaný?
Já si vždycky myslela, že to je gravitací a ono podprsenkou…

Gorilka
1176 příspěvků 18.3.18 18:46

Hmm nebyla podprsenka vyšlena ženou aby se zlepšilo pohodlí?!?

DRW
2039 příspěvků 18.3.18 19:27

@Gorilka
ano byla. Podprsenka mela umoznit zenam vetsi pohodli a moznost volneho pohybu. Zaroven pozvednout ono povadle poprsi zen po detech a ve vyssim veku.

Naivita nekterych zen, ze bez podprsenky jejich poprsi bude cely zivot vypadat krasne a pevne je obcas nezmerna. I ten korzet mel funkci podpurnou. Bez silikonu a mozna i casem s nim proste ta nase okrasa povadne. Bohuzel i ta, ktere ma velikost -0 jak rika moje svagrova. Gravitacni zakon proste oblbnout nejde a bez staticke podpory cokoliv tezsiho nez vzduch volne pada dolu.

Veronika_37
7 příspěvků 19.3.18 07:13

To mi přijde jako hodně divný dotaz.. Příroda ke mě byla shovívavá, takže i po jednom dítěti a přesto, že nemám prsa uplně nejmenší, myslím, že si stále mohu dovolit občas si vyrazit bez, ale dělám to jen výjimečně, občas v létě pod tričko, aby měl manža radost.. a pak mám také jedny šaty s úzkým, ale hlubokým výstřihem, kde by s to vyloženě nehodilo mít pod nimi podprsenku.. na sport bych bez ní nevyrazila a co se týče,,etiky" doufám, že žádné takové stupidní pravidlo neexistuje :D

TerezaFin
794 příspěvků 19.3.18 09:59

Dočítala som po slovo manža.

Bossygirl
619 příspěvků 19.3.18 13:44

@TerezaFin Ona už ta vyjádření: " příroda byla schovivava… zřejmě míněno skoupá…etika místo etiketa…" A u manži mi spadla čelist.

DRW
2039 příspěvků 19.3.18 17:05

@Veronika37 jste si jista, ze jste na tom spravnem webu?

Uživatel je onlinevlm
4716 příspěvků 19.3.18 19:21

@Veronika37 A tak hlavně, že je manža spokojenej to je hlavní.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek