Etiketa ohledně ne/nošení podprsenky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Veronika_37
7 příspěvků 20.3.18 07:38
@Bossygirl píše:
@TerezaFin Ona už ta vyjádření: " příroda byla schovivava… zřejmě míněno skoupá…etika místo etiketa…" A u manži mi spadla čelist.

Tak především je to od slova,,shovívavost" nikoliv,,schovávat se".. Nevím, jak Vás napadlo to skoupá, když píšu, že prsa nemám zrovna nejmenší. Bylo to míněno tak, že gravitace zatím ještě nezapracovala. A z čeho vám spadla čelist, to Vás pobouřilo slovo,,manža"? Nebo to, že si občas obléknu něco, co muže potěší? Vy nemáte v šatníku žádný kousek, který by na Vás manžel/přítel viděl rád? NEbo raději, než jiné kousky?

Bossygirl
619 příspěvků 20.3.18 10:14

@Veronika37 Omlouvám se, že jsem nesprávně napsala slovo " shovívavý', asi jsem se přehlédla. Slovo " manža" je ovšem jiná káva. Rozhodně mě nepobuřuje. Chcete-li je používat, jen směle do toho. Pak bych Vám ale asi zbytečně vysvětlovala svůj údiv nad ním.

Paris1789
3960 příspěvků 20.3.18 10:23

Musím se přiznat, že mne rozbouřené poprsí poněkud zneklidňuje, minimálně odvádí pozornost od jiných věcí. Což teprve chudáci pánové.
Ale principiálně proti tomu nic nemám, jen bych chtěla podotknout, že mnoho zaměstnavatelů to nevidí zrovna rádo, ze zřejmých důvodů.
Zase pokud to odmítáte, stojte si za tím, věšáky mají také svůj půvab a nelze jednoznačně říct, že by to působilo vulgárně. Jako vždy záleží na kontextu. Osobně mi začínají trochu vadit ty výhrůžné silikonové trčící koule, takže bych řekla, že po překmitnutí paradigmatu budou lajdáky pro svou nositelku důkazem, že nepodlehla tomu třeštění.

Carrie21
32 příspěvků 20.3.18 15:11

@Tequila Nosit spodní prádlo je nepsaným ( nebo dokonce i psaným) pravidlem. Pokud chodíte bez podprsenky na neoficiální akce, nevadí to. Pokud ale jdete do společnosti, kde se určitá etiketa dodržuje, tak by Vám asi neměly být vidět bradavky…Chlapy tim ale určitě potěšíte :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek