Existuje barva, která se hodí ke všemu?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
aailyyn
809 příspěvků 5.1.13 21:11

Černá, hnědá, bílá, tělová… Akorát, že mezi tím, jestli vám bude slušet černá nebo slušet ta základní hnědá, je dost podstatný rozdíl.

Sépia
426 příspěvků 6.1.13 04:25

Farebná typológia vychádza z teórie farieb a mimochodom ju vymysleli umelci, základ položil Johannes Itten, švajčiarsky maliar a dizajnér, sp. s výtvarnou školou Bauhaus. Modelkám sa farby podľa typológie nedávaju pretože predvádzajú šaty, nie seba.
Pracuje s vlastnosťami farieb na báze fyziky a výtvarna, estetiky, odborných teórí o farbách. Na vachrlatých základoch stavia svoje tvrdenia a názor Maravelo. Znalosť fotoshopu a RGB farebného systému svetiel na posudzovanie farebnej typológie nestači, potom vznikajú takéto omyly v mysli.
A nebudem o tom polemizovať, je to len jeho názor. Ja mám iný a tie, čo niečo o farbách a typológii vedia, tiež.

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.13 10:53

@Sépia ale to je to co rikam i ja;) nikde jsem nerekl, ze b. typologie je uplny vymysl. Nema smysl se opakovat, staci, kdyz si to znovu prectete co pisu:) Mluvite uplne z cesty o tom co jsem napsal. O rgb a photoshopu jsem psal jen okrajove, ale ocividne to na strhani prispevku a shozeni jeho autora staci:D Ze vas to ale popudilo:D

Jen sem to našel za vás, přeci jen co jsem napsal je dost dlouhé:
Pokud chcete svoji teorii stavet na barevne typologii, stavite ji z velke casti na subjektivnim dojmu nositelky. Barevny typ nemuzete urcit bez konzultace nebo bez toho, anizbyste byla schopna rict, ke kteremu satniku dana osoba tihne. Vubec to rozdeleni je celkove blbuvzdorne co do barev a sirokospektralni, takze pokryje vsechny barevne kombinace. Ale nevysvetluje proc tomu tak je.

Příspěvek upraven 06.01.13 v 11:26

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.13 11:12

@Maravelo poruším na chvíli ignoraci…hm, čtu tu již na MP od třetího člověka, že s Vámi nechce komunikovat. Patrně bychom se měli nad sebou zamyslet, viďte?:)

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.13 11:24

@GalianosjednimL Mě to zvláštní nepřijde. Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem, pro mě tohle není přehlídka popularity, dělám to ve svém volném čase a přispívám tím co vím. Někdo souhlasit nemusí, ale pak ať vede diskuzi a nechá si své poznámky na mojí osobu. Tohle mi můžete posílat do osobní pošty, přijde mi zbytečné to psát sem. :-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.13 11:28

@Maravelo Diskuze to je…ach tak. Tak to už mlčím.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek