Existuje dětská móda?

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Ledvedka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.13 19:24

@Zebra33 Já zase musela za chodit na maškarní za kata. Soucítím s Vámi, taky jsem chtěla jít někdy za princeznu a nikdy to nevyšlo, doma byla prostě kápě a sekyra.

Lettie
426 příspěvků 10.6.13 20:05

@Zebra33 presne tak, mne nechali jako malou chodit v kanyrkach a volankach a uspesne jsem z toho vyrostla. Ctyrletou dceru oblekam podle sveho vkusu do vyse zminovanych znacek, ovsem kdyz to necham ciste na ni, je mi jasne, ze 100% vytahne ze satniku ostre ruzovou tutu sukynku, doplni ji bilym trickem s ruzovym tpytkovym napisem, cele to doladi dalsimi ruzovymi blbostmi a bude nejspokojenejsi. Jsou ji 4, tak proc ji to nedoprat, ze.
U syna jsme taky prosli Spidermanovym obdobim, ted mu je 8 a uz to nevyhledava.

zizi68
118 příspěvků 10.6.13 20:19

@Ledvedka
Panebože,..:-)

Ledvedka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.13 20:22
@zizi68 píše:
@Ledvedka
Panebože,..:-)

No a sestra to měla ještě horší, za kata nejprve chodil bratr a sestra musela být na řetězu jako jeho vězeň, měla pruhovaný hadry a jakousi zrzavou kudrnatou paruku. Já už vězně bohužel neměla, protože jsem byla z nich nejmladší :-)

Lettie
426 příspěvků 10.6.13 20:50

@Ledvedka to je brutalni. A jake nasledky z toho mel do dospelosti ten nebohy „vezen“, tedy sestra? Ma alespon fobii ze zrzave barvy vlasu :-)?

Ledvedka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.13 20:57

@Lettie Myslím, že se s tím vypořádala celkem statečně :-)) jen bratr jí to občas připomene v duchu sourozeneckýho kočkování :-)

adelaide k.
285 příspěvků 10.6.13 21:22
Ophelie
@Ophelie píše:
@notrends, jdete mi do noty, neb poslední dobou jsem dost zoufalá, CO koupit dceři. Je v první třídě, aktuálně překročila velikost 128 a já úpím. Osvědčené HM mívá do vel. 128 výběr normálních holčičích věcí, od 134 ale začíná peklo. Vážně nechci kupovat malé školačce černé, nebo jedovatě fialové věci plné flitrů, s odpudivými potisky. Totéž vzdálenostně dostupné CA, Takko… Koupě normálního jarního kabátku - problém. Jakož i spousta dalších věcí. Zkrátka bych otočila nerudovskou otázku - ne „kam sním“,ale kam pro ně?

je to přesně jak píšete :-( mám druhačku s velikosti 140 a je to peklo, koupit jí něco přiměřeného. Souhlasím s mikitou ohledně Lindexu, proti jiným maji ještě docela normální výběr. A hlavně maji perfektní výběr pro kluky. Barevné kalhoty, trička, košile, né jen všechno v modré, černé a šedé.

Ophelie
714 příspěvků 10.6.13 21:53

@adelaide k. mimo jiné jste mě potěšila, že i jiní mají vysoké holčičky:o) Na syna (vel.152) se vybrat dá, ale v dívčím oblečení je stav katastrofální.

Lettie
426 příspěvků 13.6.13 22:30

@pehot Nejsou sice uplne hladke, ale co treba tyhle, ty by se vam nelibily? Mam Pediped vyzkousene a jsou pohodlne, dobre sedi.
http://www.pediped.com/…__RS532.aspx

Zebra33
2038 příspěvků 14.6.13 09:48

@Ledvedka - malem jsem se kvuli tomu vasemu katovi udusila kafem! Ze nemam pri piti kafe lezt do Pekelnych celebrit uz jsem se naucila, ale ze bude nebezpeci cihat i ve vlaknu o detskem obleceni… :).

Ledvedka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.13 10:06

@Zebra33 Ráda jsem Vás pobavila, ono to vždycky každýho pobaví, nakonec dobrý že sem nechodila z princezny, to bych neměla co vyprávět :-))

Jo a teď jsem si vzpomněla co na tom bylo pro mě úplně nejhorší, já totiž vždycky chtěla vědět z čeho je mikrofon, jak to vypadá z blízka, z jakýho je to materiálu..no a na tom karnevalu měl moderátor mikrofon! A každýho z nás se ptal za co jdem že jo. No a já celá natěšená, že konečně uvidím ten mikrofon co znám z televize..jenže moderátor byl vtipnej a když došel ke mě tak řekl něco ve smyslu tak tady se ptát nemusím, tady je jasný za co chlapeček jde,,, prej chlapeček a ten mikrofon jsem zase neviděla, hlavičku jsem mu měla setnout…

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.13 10:26

@Ledvedka mojho brata mama raz navliekla do dievčenského kroja aj s tým čepcom a prdstavoval panenku v ľudovom kroji a celý čas neprehovoril ani slovíčko, každý ho považoval za sestru a všetci, že Marienka tebe to tááák pristane. :-) Keď pred vyhlasovaním víťazov konečne prehovoril, tak vyhral prvú cenu. :-) A to nemal škrabošku a so sestrou sa nepodobá.

risule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.13 20:50

Mám syna je mu 1,5 roku, nejvíc nakupuju v Coccodrillu na Hatích a tam se mi líbí skoro všechno, žádné nevkusné výšivky ani nápisy. Ale asi na tom něco bude, až nás dostihne ten věk tak možná začnu šít doma :D

VeronikK
1162 příspěvků 7.8.13 21:06

@stricc jo, taky mě ta knížka moc nebavila, nějak jsem jí nepochopila. Teď, když jsem jí četla dětem, přišla mi stále divná. A medvídek pú je postava, která mi vadí i ve filmech, ostatní zvířátka ne. Jako obrázek na tričku mi nevadí :-)

Saxofon
508 příspěvků 7.8.13 21:38
@stricc píše:
V Kobylisích je takový malý krámek, jmenuje se Anna dětská móda nebo tak nějak. Tam mají opravdu moc hezké, nápadité a vkusné oblečení pro děti do mladšího školního věku, nevím, jestli i pro starší, přijemné materiály, opravdu dobré. Samozřejmě taky dražší, nevím, odkud to ta paní má, ale dost se to liší od běžných řetězců.

Anna a spol. se jmenoval ten obchod. Píšu jmenoval, protože paní obchod po nějakých 15 či více letech zavřela. V posledních letech tam mívala převážně oblečení od španělského Mayoralu, prádlo od Pleas a na řady čepic, rukavic a oblečení na malé děti si už nevzpomínám. Dost jsem tam nakupovala a ještě jsem stihla tam minulý týden díky výprodeji nakoupit hromadu věcí za značně výprodejové ceny.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.13 21:41

@Saxofon To teda zavřela někdy teď? Naposledy jsem tam kupovala něco pro dceru do první třídy, což už je teda fakt hodně dávno, ale ceduli nad vchodem jsem zahlídla ještě před pár dny. Tak to je dost škoda.

Saxofon
508 příspěvků 7.8.13 21:49

@stricc Mám dojem, že říkala, že tam bude do konce minulého týdne. Já tam byla někdy v úterý a to už vlastně neměla co prodávat a jen jsem procházela pár věcí, co už klidně pár let ležely ve skladu. Zkuste to, ale na „velké holky“ už tam fakt nic nebylo, já sháním na hubenou 128 - 134 a vyšly mi z toho jedny jediné balonové šaty… On se třeba ten Mayoral sežene i v OC, ale za dvojnásobnou cenu, než byl u paní Šimkové…

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.13 22:22

@Saxofon ona už je moc velká :-) ale díky za informaci. Mimochodem, jestli se tam v těch končinách vyskytujete často, tak jsme se možná někdy potkaly. To je docela zvláštní :-)

Saxofon
508 příspěvků 7.8.13 22:25

@stricc Je to možné, bydlím vlastně za rohem od toho obchodu a zrovna v tomhle obchodě jsem bývala docela často. Nemám fotku, ale jsem 38 let, střední postava, prstýnkové hnědé vlasy nebo naopak plavé mikádo s ofinou.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.13 22:28

@Saxofon to nevím, ale budu pro jistotu koukat. Jak vypadám já, to radši psát nebudu, nebo bych sem už nesměla ;)

Andrejice
319 příspěvků 10.8.13 16:36

Co říkáte na takové dětské oblečení pro předškoláky? a co se vam na tom libi a nelibi takhle na prvni pohled..?

Andrejice
319 příspěvků 13.8.13 17:40
dětské sety

A co rikate na takove sety? co se vam na nich nelibi nebo libi?

mikita.miki
1935 příspěvků 13.8.13 18:13

@Andrejice asi takhle… vypadá to buď jako moderní záležitost před 10 lety, nebo spíš jako zboží od vietnamců, u nichž v obchodech se to tímhle jen hemží. v holčičím oblečení se lautr nevyznám, ale u klučičího jde o to, že je to přeplácané a sportovní až moc. pokud taková mikina, tak ke kalhotům a triku bez loga a nápisů. pokud už taková košile (osobně se mi nelíbí vůbec) tak třeba jednoduché tmavomodré pláťáky, to samé kraťasy zase k jednobarevnému triku. běžte se inspirovat například na stránky http://www.nextdirect.com/cz/en . next je mezi maminkami vcelku hooodně oblíbený (na můj vkus to hraničí s mánií) a jelikož předpokládám, že vám jde o prodeje, můžete se tam inspirovat jak ohledně kombinací, tak obecně i to, co je teď masově oblíbené v dětské módě.
mě by vaše kombinace neupoutaly a oblečení obecně by mě příliš nezlákalo ke koupi

Andrejice
319 příspěvků 13.8.13 18:15
@mikita.miki píše:
@Andrejice asi takhle… vypadá to buď jako moderní záležitost před 10 lety, nebo spíš jako zboží od vietnamců, u nichž v obchodech se to tímhle jen hemží. v holčičím oblečení se lautr nevyznám, ale u klučičího jde o to, že je to přeplácané a sportovní až moc. pokud taková mikina, tak ke kalhotům a triku bez loga a nápisů. pokud už taková košile (osobně se mi nelíbí vůbec) tak třeba jednoduché tmavomodré pláťáky, to samé kraťasy zase k jednobarevnému triku. běžte se inspirovat například na stránky http://www.nextdirect.com/cz/en . next je mezi maminkami vcelku hooodně oblíbený (na můj vkus to hraničí s mánií) a jelikož předpokládám, že vám jde o prodeje, můžete se tam inspirovat jak ohledně kombinací, tak obecně i to, co je teď masově oblíbené v dětské módě.
mě by vaše kombinace neupoutaly a oblečení obecně by mě příliš nezlákalo ke koupi

díky za nazor!

Milli
2524 příspěvků 13.8.13 18:20

@Andrejice - nic moc, já bych si tam pro děti nevybrala. Přijde mi to takové výprodejové. Jedině z těch samostatných foto ta první - pokud je to tričko a ta sukýnka je zvlášť nebo na legínách (ne na tričku).

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek