Existuje dětská móda?

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
continuity
5853 příspěvků 13.08.13 18:26

Ja souhlsim s mikitou. akorat mam holky. nemam rada obleceni s napisy obecne a s logy uz vubec. nevadi mi rozumny obrazek, pokud mozno nelicencni.

krome nextu se mne hodne libi detsky lindex, asi bych nakupovala vyhradne tam, kdybych mela vic penez, i ta trika jsou kvalitnejsi nez next.

a z teto nabidky se mne nelibi barvy, kdyz uz tak pastelky nebo neco jemnejsiho nebo pak zarivejsiho (ja nemam rada sedivou, nenosim ani ja, natoz abych do toho oblekala dite).

Saxofon
508 příspěvků 21.08.13 12:44

@Andrejice, mám dceru, tak mám trošku přehled jen v dívčím oblečení, ale to vyfocené mi na předškoláky moc nepřijde, spíš pro batolata a menší děti. Musím přiznat, že se mi nelíbí ani záplava růžové a záplava obrázků, vzorků a potisků spolu s nápisy. To se pak „napikaču“ kombinuje - na punčocháčích jeden obrázek, na sukni další (alespoň malinká princeznička se vejde, ne?) a na tričku ještě jiný. K tomu něco na botech a matka aby se zastřelila. Proč i na věci, jakou je aktovka, musí být festival nevkusu typu Disney kýč nebo prostitutkoidně působící Barbie (příp. koťátka, Kitty etc.)? Kde jsou jiné barvy a oblečení BEZ VYFIKUNDACÍ? Detailněji: To žluto-modré se mi vůbec nelíbí odstíny barev a mám pocit, že tyhle intenzity by se snesly možná na afrických typech, kterých u nás asi moc není, to světle tyrkysové mě děsí tím, že odhalené břicho (asi jako nosí panna matka, ne?) dělá z cca 5 leté holčičky seksi nymfičku. Hlasuji za obchod s oblečením na děti v jiných než modrých respektive žůžových barvičkách, léta postrádám například černou (sama ji moc nenosím, ale 6 letá dcera ji miluje a už mě neba objednávat ze zahraničí nebo nechávat šít).
Edit: překlep

Příspěvek upraven 21.08.13 v 14:31

sanndyk
8 příspěvků 21.08.13 14:15

Mám dva malé kluky a nesnáším motivy Cars, Spiderman, lebky a další podobné stupidity. Nemám ráda khaki barvu, maskáčový motiv, lahvově zelenou, teplákově modrou a mám velký problém své kluky obléct. Docela pěkné oblečení má španělský Mayoral, italské Dodipeto, ale ostatní obchody jsou vcelku tragické. Už i ten Next se zkazil - kde je ta úžasná next opička??

Andrejice
319 příspěvků 21.08.13 14:48

@Saxofon
Ano, mate pravdu, ze je to na mensi deti, mela jsem na mysli, ze je to na deti co nechodi do skoly jeste.

Andrejice
319 příspěvků 21.08.13 14:50

A co treba Zara? Nakupujete tam pro deti? Jakou mate zkusenost s kvalitou? Ja musim rict, ze kvalita mi prijde lepsi nez obleceni pro dospele v zare.

andreama
228 příspěvků 21.08.13 16:30

Já mám ráda tuhle firmu http://www.veselanohavice.cz/o-nas/, jsem patriot a tohle je stoprocentně české.

LeChambray
113 příspěvků 21.08.13 16:37

V Zaře občas pro děti nakupuju, kvalita je určitě lepší než u oblečení pro dospělé, ale taky je třeba vybírat.

Dětkou módu sleduju, ale moje děti mají jiný módní názor než já. Syn odmítá jakékoli obrázky, nápisy, čísla - potud se shodneme, ale taky knoflíky, patenty, takže kalhoty preferuje s gumou v pase, košile odmítá… Sranda.

Líbí se mi pro děti třeba značky Jacadi, Marèse, IKKS, někdy Tommy Hillfiger, ale dceři se spíš líbí García, Protest, Esprit, S. Oliver.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.13 18:23

@andreama Vesela nohavica je nejhoršie oblečenie pre deti ako može existovať. Je to nevkusné, Pat a Mat boli lepšie oblečení a modely vyzerajú ako oblečenie robotníkov z JZD Slušovice pri návšteve sudruhov z UVKSČ.
http://www.veselanohavice.cz/…0_176739.jpg
 http://www.veselanohavice.cz/…0_295250.jpg

LeChambray
113 příspěvků 21.08.13 18:33

A znáte tuhle českou módu pro děti http://www.littlerockstar.cz/

adelaide k.
282 příspěvků 22.08.13 13:18
@LeChambray píše:
A znáte tuhle českou módu pro děti http://www.littlerockstar.cz/

Známe máme :-) naprosto super. Kromě vtipnosti taky kvalitně ušité z kvalitního materiálu. Kdyby byly takové všechny trička pro děti tak by to byla pohoda.

Lettie
426 příspěvků 22.08.13 17:21

@LeChambray Znam, nosi deti me kamaradky a uprimne - vubec se mi to nelibi. Prijde mi to na urovni te Vesele nohavice, jen z druhe strany spektra.

continuity
5853 příspěvků 22.08.13 17:22

Ja konkretne dost nemam rada oblekat deti do tricek s napisy, kterym nemuzou rozumnet.

adelaide k.
282 příspěvků 22.08.13 22:20
@continuity píše:
Ja konkretne dost nemam rada oblekat deti do tricek s napisy, kterym nemuzou rozumnet.
školačka nosí „miluju školu, kdyz je zavřená“ (Mmch, v dámské verzi jsme daroval paní ucitelce a byla nadšená) a „mám vlastní hlavu“ a rozumi tomu dost dobře :-) (až moc). Ale tak jasně že mimina si nepočtou, taky jsou ty nápisy i obsahem určené spíš rodičům (připadne okolí, velmi praktické - zvlášť třeba nefotit nesahat nelibat :-))
Kalanka
707 příspěvků 22.08.13 22:28
@adelaide k. píše:
Známe máme :-) naprosto super. Kromě vtipnosti taky kvalitně ušité z kvalitního materiálu. Kdyby byly takové všechny trička pro děti tak by to byla pohoda.

Dost mě pobavilo „pořád bydlím s matkou“, jinak ani ne.

Kalanka
707 příspěvků 22.08.13 22:33

Ještě k veselý nohavici - taky se mi nelíbí ten rejoice styl, ale pár věcí mají vkusných - jednoduchý, námořnický styl:

andreama
228 příspěvků 23.08.13 09:25

@Giulietta Opravdu jste nevybrala pěkné kousky :), ale to co vybrala @Kalanka se mi opravdu líbí. Je to volnočasový styl, žádná elegance do divadla, to co nosí děti nejčastěji.

Andrejice
319 příspěvků 24.08.13 15:41
@mikita.miki píše:
@Andrejice asi takhle… vypadá to buď jako moderní záležitost před 10 lety, nebo spíš jako zboží od vietnamců, u nichž v obchodech se to tímhle jen hemží. v holčičím oblečení se lautr nevyznám, ale u klučičího jde o to, že je to přeplácané a sportovní až moc. pokud taková mikina, tak ke kalhotům a triku bez loga a nápisů. pokud už taková košile (osobně se mi nelíbí vůbec) tak třeba jednoduché tmavomodré pláťáky, to samé kraťasy zase k jednobarevnému triku. běžte se inspirovat například na stránky http://www.nextdirect.com/cz/en . next je mezi maminkami vcelku hooodně oblíbený (na můj vkus to hraničí s mánií) a jelikož předpokládám, že vám jde o prodeje, můžete se tam inspirovat jak ohledně kombinací, tak obecně i to, co je teď masově oblíbené v dětské módě.
mě by vaše kombinace neupoutaly a oblečení obecně by mě příliš nezlákalo ke koupi

Vy srovnavate nesrovnatelne. Next prodava na deti spise elegantnejsi obleceni (a mnohem drazsi). Fotky obleceni, co jsem vlozila je volnocasove obleceni napr. na telocvik do skolky, skoly nebo hriste. Tot vse :)

Milli
2524 příspěvků 24.08.13 16:26
@Andrejice píše:
Vy srovnavate nesrovnatelne. Next prodava na deti spise elegantnejsi obleceni (a mnohem drazsi). Fotky obleceni, co jsem vlozila je volnocasove obleceni napr. na telocvik do skolky, skoly nebo hriste. Tot vse :)

Tohle jste ale v prvním příspěvku neuvedla.
A pokud by to oblečení na fotkách bylo opravdu myšlené jako volnočasové na hřiště, tělocvik atd., tak mi nepřijde zrovna dvakrát praktické co se barev a střihů týká - v tomhle jsem dost konzervativní, někomu by to třeba vyhovovalo.

Karoshi
344 příspěvků 24.08.13 17:08

Mě se Little Rock Star taky nelíbí, nějak mi evokuje taková ta rádoby vtipná trička s nápisy „Ticho, roste mi břicho“ a tak podobně :D

continuity
5853 příspěvků 24.08.13 17:20
@Andrejice píše:
Vy srovnavate nesrovnatelne. Next prodava na deti spise elegantnejsi obleceni (a mnohem drazsi). Fotky obleceni, co jsem vlozila je volnocasove obleceni napr. na telocvik do skolky, skoly nebo hriste. Tot vse :)

vy se ptate na nazor, nekdo se vam tady s tim pise a reakce je tohle? co jako chcete slyset? ze ja osobna lambada sukynku v tmavemodre nedavam detem ani na hriste.

takze ne, nelibi se mi to ani na hriste. Next, kdyz uz u nej zustaneme, dela take obleceni na hriste, leginy, tuniky, teplaky. mne se z levnejsich veci libi jeste basic kolecke HM nebo CA. nerikam, ze vse, ale neco se tam taky vybrat da (to co se nepodoba tomu vasemu - bez flitru a napisu).

Saxofon
508 příspěvků 24.08.13 17:28

@Andrejice Já vám nevím, Next podle mého prodává dětské oblečení od sportovního (tedy teplákovky) přes především „normální“ školní/školkové až po pár „slavnostnějších“ kusů oblečení. Ale především to normální. Tedy kalhoty, šaty, trička atd. a to je to samé (krom toho slavnostního, to tam fakt nevidím), co je na vašich fotkách z (vašeho? Já jen, že tak bojujete…) obchodu. Holčičí růžové úpletové šatičky mi na sport ani na hřiště moc nepřijdou. Ta fotka obchodu prostě nějak nezaplňuje žádnou mezeru na trhu, takových obchodů je „hafo“. Jestli chcete opravdu něco trošku jiného, tak zkuste zaplnit zmiňovanou mezeru vzniklou zmizením obchodu paní Š. - Mayoral, Marèse, Jacadi, Sternthaler, Reima, možná Maxomora nebo CeLaVi mohou sloužit jako inspirace. Za naprosto bezkonkurenční považuji pak dětské prádlo „vyšších“ řad od Pleas (hle! Český výrobce (jen šije pro toho Sternthalera, no a ze zbytků své vlastní řady)).

Andrejice
319 příspěvků 24.08.13 22:25
@continuity píše:
vy se ptate na nazor, nekdo se vam tady s tim pise a reakce je tohle? co jako chcete slyset? ze ja osobna lambada sukynku v tmavemodre nedavam detem ani na hriste.takze ne, nelibi se mi to ani na hriste. Next, kdyz uz u nej zustaneme, dela take obleceni na hriste, leginy, tuniky, teplaky. mne se z levnejsich veci libi jeste basic kolecke HM nebo CA. nerikam, ze vse, ale neco se tam taky vybrat da (to co se nepodoba tomu vasemu - bez flitru a napisu).

Nemyslim, si ze mam negativni reakci. Jsem rada za kazdy nazor, proto jsem sem taky vlozila prispevek.

Andrejice
319 příspěvků 24.08.13 22:35
@Saxofon píše:
@Andrejice Já vám nevím, Next podle mého prodává dětské oblečení od sportovního (tedy teplákovky) přes především „normální“ školní/školkové až po pár „slavnostnějších“ kusů oblečení. Ale především to normální. Tedy kalhoty, šaty, trička atd. a to je to samé (krom toho slavnostního, to tam fakt nevidím), co je na vašich fotkách z (vašeho? Já jen, že tak bojujete…) obchodu. Holčičí růžové úpletové šatičky mi na sport ani na hřiště moc nepřijdou. Ta fotka obchodu prostě nějak nezaplňuje žádnou mezeru na trhu, takových obchodů je „hafo“. Jestli chcete opravdu něco trošku jiného, tak zkuste zaplnit zmiňovanou mezeru vzniklou zmizením obchodu paní Š. - Mayoral, Marèse, Jacadi, Sternthaler, Reima, možná Maxomora nebo CeLaVi mohou sloužit jako inspirace. Za naprosto bezkonkurenční považuji pak dětské prádlo „vyšších“ řad od Pleas (hle! Český výrobce (jen šije pro toho Sternthalera, no a ze zbytků své vlastní řady)).

Je pravda, ze ty holcici nejsou vsechny volnocasove. Ve vetsine pripade jsou volnocasove. Obchod neni muj v zadnem pripade (je nekoho znameho), rozhodne nebojuji o tento obchod ani pozitivni nazor, (to bych tu napsala i dalsi info:)) jen jsem to chtela upresnit (viz. srovnani nesrovnatelneho - kvuli cene). Opravdu stojim jen o nazory. Proto jsem vlozila prispevek.

Milli
2524 příspěvků 25.08.13 08:41
@Saxofon píše:
Za naprosto bezkonkurenční považuji pak dětské prádlo „vyšších“ řad od Pleas (hle! Český výrobce (jen šije pro toho Sternthalera, no a ze zbytků své vlastní řady)).

Svatá pravda - mám jejich firemní prodejnu „za rohem“ a nakupuju tam vynikající věci za skvělé ceny - od bodýček pro mimina až po spodní prádlo a pyžama pro dospělé.
Já měla za to, že teď spadají pod Schiesser. Sternhalter mi nic neříká.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.13 09:05

@Milli Pozrela som sa teraz na eshop Pleas, navnadila ste ma, ale prekvapilo ma, že je to jednolíci úplet u chlapčenského prádla. Nepretáča sa to v šve po vypraní?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek