Existuje dětská móda?

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Milli
2524 příspěvků 25.8.13 09:29

@Giulietta - já kupuju synům ty žebrovaný tílka. Ty první kousky jsou už pět let staré a pořád mají stejnou šířku i délku, švy drží.
Mužovi tam kupuju spodní trika pod košile z jednolícího úpletu a drží dobře - ale koukám, že ty na eshopu nejsou, byl to nějaký výprodej přebytků skladu Schiesser.

Saxofon
508 příspěvků 25.8.13 11:22

@Milli Bože, omlouvám se, jsem trubka s absolutní neschopností si zapamatovat jména. Obojí je na Š. Vyslovované. Schiesser, samozřejmě. Sternthaler dělá čepice a spol.
@Giulietta Nepřetáčí se to, nežmolkuje, nepouští barvy, nevytahuje se to, nepáře. Dokonalé.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.13 11:29

@Saxofon Ďakujem. Keďže tu ich predajňu nemám, tak idem objednať z Eshopu.

Milli
2524 příspěvků 25.8.13 13:46

@Giulietta - ještě jsem si vzpomněla - co se chlapeckého spodního prádla týká, mám hodně dobrou zkušenost s další českou značkou - firma Evona - http://evona.cz/…pecke-pradlo . Dívala jsem se, mají ty chlapecké spodní trička i s žebrového úpletu.

Pavlena
841 příspěvků 26.8.13 13:06

Mrsknu to třeba sem…
Nemáte někdo zkušenost s velikostmi dětského (dívčího) oblečení Mango? Vím, jaké číslování má např. H&M (velikost odpovídá), Zara (oblečení je spíš menší), Benetton (oblečení je úplně nesmyslně malé).
Dá se nějak takto klasifikovat dívčí Mango?
Děkuji.

Caralina
916 příspěvků 26.8.13 13:41

Hergot zastřelte mě, moje dcera má tričko z little rock star a dokonce kalhoty z veselé nohavice. Mě přišly červené kalhotky s kostkovanou kytičkou na koleni pro tříletý dítě roztomilý, ale běda mi…to bude traumat z dětství, až mi to jednou všechno bude vysypáno na hlavu, nerozchodím to.

Milli
2524 příspěvků 26.8.13 13:42

@Pavlena - konkrétně dívčí nevím, ale od chlapeckého mám zkušenost, že musím brát větší. Synovi jsem při výšce asi 132 cm kupovala velikost 152 (u nich vedená myslím jako 10-11 let). Syn je na svůj věk hodně vysoký, ale ostatní míry (pas, délka nohavic) odpovídají výšce.

helaF
83 příspěvků 27.8.13 15:04

Poradíte kde v Praze ( nejlépe dostupné metrem) koupit kalhoty pro dceru vel 152 aby to nebyli rifle, ani slimky?? Je štíhlá, ale má oblý zadeček, útlý pas a nesnáší upnuté kalhoty, má raději volnější nohavice. Přijde mi že všude mají jen úzké rifle :( Pojedeme teď pro Prahy, snad seženeme něco lepšího než v našem malém městě. Nevím po jakých značkách koukat.

007bohunka
658 příspěvků 9.4.14 21:17

Já dětem nakupuji od Zary, HM, NEXT.

007bohunka
658 příspěvků 11.4.14 07:45

Moje dcéra třeba dnes dala přednost saku před sportovní bundou. V 9 letech má jasno.

007bohunka
658 příspěvků 11.4.14 07:48

@helaF Sice nejsem z Prahy, ale nám vyhovují kalhoty od Nextu, Zary. Má dcéra nemá ráda rifle, kupujeme plátěné kalhoty nebo na zimu manžestráky.

007bohunka
658 příspěvků 12.4.14 22:04

Dětská moda existuje, asponˇsi to myslím. Moje dcéra si sama už vybírá co si ráno oblékne na sebe. Tím pádem nám ráno odpadájí ty scény, že si to na sebe neveme.

Luigo05
1 příspěvek 1.9.14 22:17

My sme nadávno objavili celkom zaujímavú detskú módu zo Slovenska. Volajú sa MIRAU, ale kedže majú len jediný obchod a to veľmi ďaleko na východe, tak sme si povedali, že vyskúšame kúpiť jedny nohavice cez e-shop a musíme povedať, že sme boli veľmi spokojní. Nakupujeme už asi pól roka. Kvalita a aj cena sú prekvapivo veľmi dobré. Design je tiež velmi zaujímavý. Ja osobne by som Vám len MIRAU doporučil. Ak chcete aby vaše dieťa bolo iné, tak smelo do toho

Dammy
1672 příspěvků 2.9.14 09:37

.

Příspěvek upraven 23.12.16 v 22:56

DanielaS
5003 příspěvků 2.9.14 09:51

Pche, me to drzelo az do tanecnich. Tam uz nebylo zbyti, takze jsem saty a podpatky vzala pomalu na milost. Ted ve triceti se oblekam zensky. Ono to prijde (anebo ne a taky se houby stane).

allinka
88 příspěvků 2.9.14 15:10

Tak to jsem zvědavá, jak to u nás jednou dopadne - mám 10m holčičku a snažím se jí tak i oblékat - jako holčičku. A i když jsem dřív byla proti dětským věcem, které jsou zmenšeniny dospělých, teď mi v tom přijde neskutečně roztomilá :)

Karin
3948 příspěvků 2.9.14 16:00

@007bohunka Zaru a Next jo (jenom ne boty, proboha), ale jedině ze sekáče nebo z výprodejů venku. Tady je to předražené. Ale věci mívají hezké (když se to probere).

007bohunka
658 příspěvků 18.9.14 10:01

Boty kupuji v CCC a oblečení ve slevách zmíněných značek.

007bohunka
658 příspěvků 10.1.15 19:53

Chci se zeptat kde je v Praze dětská Zara.

Dragon01
187 příspěvků 10.1.15 20:37

@007bohunka bývala na Chodově nahoře, snad ji nezrušili,

007bohunka
658 příspěvků 10.1.15 20:39

@Dragon01 Děkuji a někde kolem Václaváku nebila?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek