Existují i jiné módní blogy :)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.12 09:17
@Sibyl

To nejsou moje nohy. A ani boty. Vzhledem k tomu, že si asi půl roku nemůžu vybrat černé lodičky (klidně bez kopýtek:-)), je to jen takový šprým.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.12 09:23

Nelíbí se mi ani jeden blog. Žádnej není pro mě inspirativní. Možná, abych zahrabala po blogách, které se věnují plnoštíhlejším a menším slečnám…

m.amar
124 příspěvků 17.7.12 09:39

Sice si na vzhled potrpím někdy možná až přehnaně, ale na výlet se OPRAVDU nepřezouvám. To bych musela být magor abych si mezi všemi dalšími věcmi (řízek v chlebu atd. :D )brala ještě náhradní boty. Zkuste jít na krumlovský zámek v těch klínech, co měla na sobě… To bych to v půlce vzdala a zula se. A to je tam prašná cesta a dřevo.
Zdá se mi to prostě dost přehnané.

Miho
16 příspěvků 17.7.12 16:53

@seznam.mih Tak nám sem pošlete odkaz, na které blogy pro dámy s echtovními tvary ráda koukáte :-) určitě to nezajímá jen mě…

Acrobaleno
964 příspěvků 17.7.12 18:21

Inu poznám a páči sa mi ako sa oblieka, aj keď nie všetko by som si na seba dala. Čo ma baví je What Katie Wore Tie jej zlaté topánky by sa dali označiť ako peklo a viem, že nie je to vkus väčšiny ľudí, no pre mňa je to fascinujúce.

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.12 18:26

@m.amar @LadyPapajka Důležité je zachovat pravidlo: do kopce nikoli obuv s volnou patou, z kopce nikoli obuv s volnou špičkou :-)

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.12 18:31
What Katy Did

@Acrobaleno Navíc je to i skrytá hra se slovy. Znáte někdo staré anglické knížky (tedy anglicky psané, ale autorka Susan Coolidge byla Američanka) What Katy Did, What Katy Did at School a What Katy Did Next?

janiiiv
781 příspěvků 17.7.12 18:34

@Šošana Knížky neznám, ale mně to zase připomíná What Kate Wore , kde jsou zveřejňovány fotky vévodkyně.

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.12 18:37

@janiiiv Jasně, musela zvolit tvar Katie, aby to nebylo stejné. Ale What Kate Wore mně přijde jasná narážka na knihy, které dříve zřejmě hodně děvčat v anglosaském světě znalo. Nebo opravdu veliká náhoda.

ahoj.nazdar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.12 19:06
razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.12 19:50

Ta prvni ma silene nesympatickej usmev, kterej se snazi tvarit sympaticky… a navic delat blog tak, ze se budu furt fotit v ruznych hadrach v kabinkach, mi prijde ponekud… divne:)

Majka22
332 příspěvků 17.7.12 20:00

Mně se ani jeden blog nezdá ničím výjimečný, snad jen že ina-tina se mi jeví vyšší (anebo bude hodně hubená), tudíž jí bude slušet skoro všechno, ale výběr oblečení až na pár malých výjimek mne neoslovuje. Nic „jiného“ nebo zvláštního na nich nevidím. Blogerky nejsou nikterak rozporuplné nebo zajímavé osobnosti (myslím výzorem, nehodnotím jejich osobnost z psychologického hlediska)
Mnohem sympatičtější je mi retro. Včera jsem se pokochala u Vertiga nad tehdějším nádherně ženským oblékáním :)

Canavi
227 příspěvků 17.7.12 20:16

@ahoj.nazdar konečně vidím hezký blog v kategorii nad čtyřicet :-)

MaggieCassidy
127 příspěvků 17.7.12 22:23

Co se originality týče, myslím, že jsou na tom obě slečny úplně stejně jen s tím rozdílem, že jedna se maluje příliš a druhá pro změnu vůbec. Mně osobně připadne „šmrncovnější“ ta první - líbí se mi její vlasové doplňky - kytičky, mašličky, čelenky. To focení v kabinkách je trochu úlet, ale jinak na ní nic tak strašně nesympatického nevidím…

Canavi
227 příspěvků 17.7.12 22:23

@ahoj.nazdar konečně vidím hezký blog v kategorii nad čtyřicet :-)

kolacky
1 příspěvek 20.7.12 10:47
@Miho píše:
@seznam.mih Tak nám sem pošlete odkaz, na které blogy pro dámy s echtovními tvary ráda koukáte :-) určitě to nezajímá jen mě…

Ja mám moc rada http://secondhandshopper.wordpress.com/

Pink_lemonade01
86 příspěvků 20.7.12 10:57

@kolacky Moc inspirativní se mi to nezdá, co se módy týče, holka má na sobě pořád šaty + svetřík. Sice to vypadá docela dobře, ale na tom vlastně ani moc zkazit nejde.

Mylady2
12413 příspěvků 25.7.12 19:58

http://www.1sillaparamibolsoblog.com/
Slečna se mi líbí:-)

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.12 00:55

GreatSusan jede na prazdniny a na rozloucenou se chce podelit o jeden zajimavy blog - www.book-the-look.blogspot.de (i pres nemeckou koncovku je to anglicky).

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.12 01:16

@GreatSusan Tak to opravdu koukám - je na co!
Těším se na Váš návrat, třeba to trochu rozebereme:-)

oskarina
266 příspěvků 26.7.12 01:19

Mně ta paní z blogu, GreatSusan, připadá jako převtělení stylisty Dana Procházky :-)

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.12 08:09

@GreatSusan to jste mi nemela ukazovat! ta zenska by na svoje charisma utahla snad monterky od oleje v kobinaci s hnusosandaly a batohem na zadech. proste wow!:)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.12 09:35

@GreatSusan Krásne prázdniny a dik za tip.:-)

Mylady2
12413 příspěvků 26.7.12 09:43

@GreatSusan Za mě dokonalý skandál… Ani s nadhledem:-)
Ale to je na tom krásné… že každý vidí věci jinak:-)

sturnus_vulgaris
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.12 18:15

Ono asi zalezi, co od toho blogu kdo ceka.
Prestoze treba divka z druheho blogu (Live in fashion), ktery byl citovany v uvodnim prispevku, se mi docela libi, presto bych u ni moc inspirace nenasla nebo max. tak neco na volny cas, ne treba do prace (kde za par mesicu budu travit vetsinu sveho casu, hm). A i kdyz ocenuju originalitu nekterych blogerek (napr. te posledne jmenovane Book the Look nebo What Katie Wore, je to na me uz moc extravagantni a nic, k cemu bych chtela smerovat.

Uz jsem v jine diskuzi doporucovala kouknout na www.extrapetite.com. Na te holce obdivuju nejen to, ze se umi oblect sexy a zaroven decentne, ale hlavne to, ze umi sit, lecos si upravi vzhledem ke sve minivelikosti… A to je um, ktery se ceni!

Ale tim rozhodne nerikam, ze mam neco proti tomu, kdyz na sebe nekdo jen „nahazi veci z konfekce“. Proc ne? Ono je sice pekne koukat na zahranicni blogy, ale pak ty veci nekde sehnat je vec druha - a stejny problem nastane, kdyz se jedna o blogerku nakupující po second-handech. V teto souvislosti dodavam sama za sebe, ze mne konkretne nejde ani tolik o obleceni, protoze toho jsou mraky (a nejde o to nekoho kopirovat, spis se jen inspirovat), ale treba u te Korejky, na jejiz blog jsem hodila odkaz, casto nachazim strasne krasne boty… a s peknyma botama v CR je to dlouhodoby problem. Kamaradka zkousela neco objednat z jednoho americkeho web-shopu, na ktery dava ta slecna na svem blogu odkaz, ale bez uspechu.

Pak tu jeste byl zmineno, ze vetsina blogerek jsou krasne holky, ktere (parafrazuju), kdyby si oblekly pytel a pekne se nechaly nafotit, tak budou vypadat dobre. To vnimam taky, i kdyz rozhodne ne vylozene negativne. Spis snad jako limitujici faktor v inspirovani se. Z meho pohledu by bylo idealni objevit blog nekoho, kdo ma nejen styl, ktery se mi libi, ale taky podobnou postavu, kdo je podobny barevny typ, atd., protoze je jasne, ze to, co vypada krasne na Asiatce metru padesat muze vypadat trapne na blondate Evropance metr sto osmdesat (ne, tim nemyslim sebe), atp… ale to by pak bylo vsechno moc snadne :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek