Existují i jiné módní blogy :)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 08:25

@zuzaroza, jo ten pan vypada bud jako fousaty zakusek nebo jako sorbet, ja jsem se zacla nahlas smat :-)

valery
1580 příspěvků 24.5.13 08:49

Půl hoďky jsem se poctivě snažila potlačit povrchní odsudky a najít nějaký smysl, logiku v těch „mužných“ outfitech - no, až na vzácné výjimky se to moc nedařilo. Ale klobouky bych brala všechny!
Jo a dala jsem si odkaz do Záložek- pro případ, až mě přepadne nutkání kritizovat oblečení toho mýho…

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 10:11

@zuzaroza Pan je perfektni.

zuzaroza
729 příspěvků 24.5.13 16:44
@valery píše:
Půl hoďky jsem se poctivě snažila potlačit povrchní odsudky a najít nějaký smysl, logiku v těch „mužných“ outfitech - no, až na vzácné výjimky se to moc nedařilo. Ale klobouky bych brala všechny!
Jo a dala jsem si odkaz do Záložek- pro případ, až mě přepadne nutkání kritizovat oblečení toho mýho…

Ale uznejte, že je to příjemná změna, prostě na jiném konci spektra než takový ten sexy macho look.

valery
1580 příspěvků 24.5.13 16:47

@zuzaroza
mně se to vyloženě líbilo- pobavilo a nic proti takovým úletům; takhle vyrazit do ulic chce asi hodně velkou odvahu, a tlustou hroší kůži navrch, kterou neproniknou kritické poznámky kolemjdoucích ;-)

llolla
2102 příspěvků 24.5.13 18:03

@zuzaroza
výborný, díky=)

zuzaroza
729 příspěvků 24.5.13 18:22
zuzaroza
729 příspěvků 24.5.13 18:49
Henriet
39 příspěvků 24.5.13 19:38
@GreatSusan píše:
Zajimavy blog je taky www.the-northernlight.com

To je pěkné, dala jsem si to mezi oblíbené a budu tam občas nahlížet pro inspiraci. Já mám ráda blog http://whatiwore.tumblr.com/

Nyxx
512 příspěvků 24.5.13 20:39
kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 19:14

http://mrs-o.com/

edit: tak aby to nebolo len o suchých odkazoch - nie je to úplne blog, je to prierez toho, čo nosí Michelle Obama, príp. jej celá rodina.

No a ak mám módno-sadistickú náladu, http://www.cupcakesclothes.com/. Vstup len na vlastné nebezpečie.

zuzaroza
729 příspěvků 8.6.13 18:52
MP Barbucha
3716 příspěvků 8.6.13 21:10

@zuzaroza
Ta Alicia se Vám fakt líbí?

zuzaroza
729 příspěvků 9.6.13 14:43
@MP Barbucha píše:
@zuzaroza
Ta Alicia se Vám fakt líbí?

No nelíbí. Nějak mě ale fascinuje to přesvědčení dotyčné, že může být mnoha ženám rádkyní a vzorem - viz.

MP Barbucha
3716 příspěvků 9.6.13 17:17

@zuzaroza
Aha :-) No v komentech jí tam pár lidí fandí, takže asi si své publikum taky našla :-)

real.blond
6688 příspěvků 9.6.13 19:52

@zuzaroza @MP Barbucha no jo, sebevedomi ji nechybi…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek