Exluzivní značky v ČR

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
tiny_fox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 11:15

@Jordaan proč do Prahy? přece se kvůli businessu nebudou stěhovat do Práglu… :-)

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 11:44
@Borůvka19 píše:
V naší malé republice nehledí všichni na korunu, na tohle tvrzení jsem dost alergická. jen neutrácejí tam, kde to nemají zapotřebí, což rozhodně splňuje eshop s luxusním zbožím, ať už to definujete jakkoli. To je stejná blbost, jako když se ted rozčiloval ten majitel prý luxusního obchodu Julius Meinl, že tady lidi nemaj peníze, a proto zkrachoval. No, tím to rozhodně bylo, že…

Pan majitel měl v tomhle případě bohužel nejspíš z části pravdu, ten obchod byl luxusní a na úplně jiné úrovni než běžné retaily…nevýhodu měl v tom, že se k němu nedalo zajet autem, já bych nákup metrem fakt netáhla…tak snad WFM vydrží;-)

Mylady2
12413 příspěvků 25.10.14 11:48

@vashtie no já jsem spatřovala nevýhodu i v tom že prodával např majonézu helmans (nebo jak se to píše) za dvojnásobnou cenu :-D nebo máslo Moravia. To mi přišlo ohromně vtipné…
Jinak jsem tam občas koupila néjaké to maso.

Go-lightly
3429 příspěvků 25.10.14 11:50

@Jordaan @lioncity No když už mermomocí chtějí mít internetový obchod, tak počítám, že pro mimopražské. Jinak samozřejmě neznám procento boháčů v Ostravě-Porubě, jen mi to přišlo dost daleko na to, aby se tam zasílalo. Prostě, jak se tu píše, mi ta myšlenka nepřipadá nosná. To snad jedině že bych si objednala přímo u Hermese a tak, z orognálních stránek, ale z jiných webovek bych to chtěla vidět v reálu.

Mylady2
12413 příspěvků 25.10.14 11:53

@Go-lightly už několik let fungují multibrandy jako je luisaviaroma, netaporter, forzieri… atp. Zasílají i dál než do Ostravy Poruby :-D
Zkuste si něco objednat… Luisaviaroma má showroom ve florencii…tak asi zasílá odtud

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 11:55

@Mylady2 Ale jo, tak buď se mi pro to nechce do Alberta a vezmu to nebo se zasměju…ale sýry, maso, zelenina byly fajn..

Mylady2
12413 příspěvků 25.10.14 12:09

@vashtie no zřejmě se tomu více lidí jen smálo.
Byla bych spokojená kdyby meinl zmizel a vzal to tam M&S (nebo wholefoods, waitrose…) uvidíme.

Park
444 příspěvků 25.10.14 17:25
@vashtie píše:
A to je mi zase fámička:-)..kampak na to chodíte???

na oficiálním webu LV česká republika není…

Setare
1887 příspěvků 25.10.14 17:30

Nejlepsi je stejne to chybejici „k“ v nazvu diskuze… uz vidim ten ceskej web s EXLUZIVNIMA znackama ;)

Setare
1887 příspěvků 25.10.14 17:33

@lioncity Jo aha, ja z diskuze pochopila, ze to ma bejt primo v Parizsky.
Tak to jsem zvedava, jak to bude vypadat, tady ma ve svych obchodech fakt zlomek kolekce a vetsina se prodava pres velky obchodni domy.

Mylady2
12413 příspěvků 25.10.14 18:14

@Park a nemáš nějakou starou verzi webu :-D
Já tomu moc nerozumím ale našla jsem toto

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 18:19

@vashtie Tak to jsem ale vůbec nepochopila, v čem spočívala luxosnost tohoto obchodu. Když jsem tam zavítala v touze si něco luxusního koupit, tak jsem viděla jen průměrné značky za nehorázné ceny a na mě jedinou v obchodě asi 10 prodavačů důležitě pobíhajícími za nějakou šéfkou, či co to bylo.

jdisepřevlíct
492 příspěvků 25.10.14 18:31

@Katarina90 Nevidím důvod, proč by se takový obchod v centru Prahy neuživil.

Setare
1887 příspěvků 25.10.14 18:39

@jdisepřevlíct Rec ale byla o online butiku, ne?

top topic
967 příspěvků 25.10.14 19:38

@Mylady2: tak kdyby melo Waitrose pobocku v Praze, tak se stehuju!;-)

Park
444 příspěvků 25.10.14 19:39
@Mylady2 píše:
@Park a nemáš nějakou starou verzi webu :-D
Já tomu moc nerozumím ale našla jsem toto

Tak asi mam :)

MP scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 20:07

Calvin Klein a Just Cavalli jsou treba v USA znacky, ktere se prodavaji v retezcich jako je TJMaxx nebo Macy's. Tedy zadna exkluzivita, to jen u nas to je super butik v Parizske, protoze si na nas dodnes masti kapsy. Stejny pripad je treba Levi's jeans - u nas se malokdy daji dziny u nich koupit za mene, nez 2500 Kc, v USA sezenete v obchodaku pul roku stary model klidne za 15$. O velikosti vyberu se nema cenu rozepisovat - malokdo treba vi, ze i CK a JC bezne delaji obleceni pro tehotne, nebo nadmerne ci naopak zkracene velikosti, akorat se to k nam nevozi. Netusim, jak to u nas funguje, jestli se uplne vsechny obchody, co prodavaji tyhle znacky musi sdruzovat pod nejakym specialnim odborem - pak maminka nema sanci, obchodnici z Parizske a ostatnich mist, kde jsou tyhle butiky, ji vystipou a nepujde to ani nahodou. Jedina moznost, co mne napada, je kontaktovat primo dodavatele v zahranici, na coz ale musi byt kapital, jazykova vybavenost, nejaka jasna koncepce obchodu a asi dalsich milion veci. Jeden samotny clovek to tezko zvladne, uz jen ziskat tu kontakty neni legrace, dodavka zbozi a tak dale…ovsem nic neni nemozne a neni duvod se vzdavat jen proto, ze vsude slysite NE :-) Kdyby vam to vyslo a meli jste podobny pristup a ceny jako v USA, budu k vam chodit nakupovat ;-)

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 21:28

@MP scully dávno, dávno již tomu ( cca 15 let) kdy v ČR Makro prodávalo džíny leviś za 300 Kč. Museli s tím přestat, ozval se oficiální dovozce.
Stejně jako Vám některé obchodní domy z USA do ČR nepošlou zboží firem, které mají v ČR obchodní zastoupení.

Kammila
467 příspěvků 25.10.14 22:19

@Go-lightly upřímnĕ - Ostravačky nemají důvod ani chuť jezdit obhlížet cokoliv do Prahy, to máte velmi zcestné názory. Nesrovnatelnĕ lepší podmínky nabízí bližší Vídeň a to už vůbec nezmiňuji, že takové zboží si vĕtšina žen doveze obvykle z UK, USA apod…alespoň v mém okolí to takhle funguje.

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 09:23
@Kammila píše:
@Go-lightly upřímnĕ - Ostravačky nemají důvod ani chuť jezdit obhlížet cokoliv do Prahy, to máte velmi zcestné názory. Nesrovnatelnĕ lepší podmínky nabízí bližší Vídeň a to už vůbec nezmiňuji, že takové zboží si vĕtšina žen doveze obvykle z UK, USA apod…alespoň v mém okolí to takhle funguje.

Ona ta Praha tam asi nebode tak podstatná, ani ta Ostrava Poruba..ale fajn slyšet jak to tam děláte :-)

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 09:59
@vashtie píše:
Pan majitel měl v tomhle případě bohužel nejspíš z části pravdu, ten obchod byl luxusní a na úplně jiné úrovni než běžné retaily…nevýhodu měl v tom, že se k němu nedalo zajet autem, já bych nákup metrem fakt netáhla…tak snad WFM vydrží;-)

Dívím se, že tahle hovadina tady na pekle padla až takvou dobu po ohlášení konce JM…

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 10:05
@Muschi píše:
Dívím se, že tahle hovadina tady na pekle padla až takvou dobu po ohlášení konce JM…

Nápravu chytrolíno!:-)

Hupetra
66 příspěvků 26.10.14 11:16

Něco podobného už tady funguje…http://www.beinstyle.cz/

Kammila
467 příspěvků 26.10.14 11:28
@Muschi píše:
Dívím se, že tahle hovadina tady na pekle padla až takvou dobu po ohlášení konce JM…

Jj představila jsem si, jak by se tak asi parkovalo třeba u Harrods :-) a od metra je dobře kilometr…taky mĕ příspĕvek pobavil

Eden_Prime
3472 příspěvků 26.10.14 11:50

@Kammila u Harrods jsou parkovaci mista, dokonce se daji predobjednat.

@Park oni CR v tom seznamu flagstores opravdu neuvadeji, ale pres tu mapu to najdete. Klasicky pro ne nejsme dost dulezita zeme, myslim, ze budapestska pobocka tam taky neni (ale mozna jsem se prekoukla). LV jsou rovnou majitelem ceske pobocky, takze se jedna o prime zastoupeni.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek