Fake vs. inspirace

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Leather lover
342 příspěvků 10.02.15 16:04
@budox píše:
Lučina je sýr typu žervé, opravdu nevím, proč by nějaký výrobce nemhl vyrábět sýr tohoto typu s názvem palouček. @Leather lover dovolíte mi prosím ztloukat máslo, když už určitě byl někdo, kdo ztloukal dříve. Doporučuji používat mozek a přečíst si Příští od Crichtona

Mozek používejte sama. Nenarážela jsem na sýr jako takový, ale na kombinaci sýru a názvu, který lučinu tak nějak „připomíná“.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 10.02.15 16:06

@Leather lover Se vám přiznám, že jsem zrovna minulý týden marně v Lidlu dumala, proč má ten sýr tak blbý jméno a souvislost s Lučinou, přestože se velmi nabízí, mě fakt vůbec nenapadla :-) Jako fejk by mi to asi přišlo, kdyby se to jmenovalo třeba Bučina nebo tak nějak.

iga
1470 příspěvků 10.02.15 16:18

@Potrefenáhusa

Mě hned napadlo, že ten Palouček bude tady na MP trhák hned v několika vláknech - mělo se to v první řadě jmenovat Palouk:-)

Akitaken
4960 příspěvků 10.02.15 16:21

ABy bylo jasné, o čem je řeč :)

http://static.akcniceny.cz/…w1613483.jpg

Ophelie
680 příspěvků 10.02.15 16:26

Vstoupím do sýrového tématu jiným… Včera jsem na jakési slečně viděla černou čepici s výrazným nápisem na čele FAKE. Přiměla mě k přemítání, zda nositelka ví, co má na čele napsáno. Odhaduji vzhledem k jejímu celkovému výzoru, že netuší…

Akitaken
4960 příspěvků 10.02.15 16:34
@Ophelie píše:
Vstoupím do sýrového tématu jiným… Včera jsem na jakési slečně viděla černou čepici s výrazným nápisem na čele FAKE. Přiměla mě k přemítání, zda nositelka ví, co má na čele napsáno. Odhaduji vzhledem k jejímu celkovému výzoru, že netuší…

Lepší Fake než Fuck, to by si mohl někdo špatně vyložit ;-)

Go-lightly
3429 příspěvků 10.02.15 16:54

@Akitaken To mi jako fejk nepřipadá - většina lidí si to vůbec s Lučinou nespojí. Fejky jsou takové ty Nke, Adiias a tak, které při nedbalém čtení mohou lidi splést. Palouček si s Lučinou prostě nespletete.

MP Maggie
995 příspěvků 10.02.15 17:01
@Ophelie píše:
Včera jsem na jakési slečně viděla černou čepici s výrazným nápisem na čele FAKE. Přiměla mě k přemítání, zda nositelka ví, co má na čele napsáno.

Mně to připadá vtipné, každopádně se nebere vážně a to je sympatické.

Stránka:  « Předchozí 1 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek