Fashion week pro obyčejný lidi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jindra.cermak
22 příspěvků 3.9.20 10:21
Fashion week pro obyčejný lidi

Ahoj holky, (pánové)
pročítala jsem jeden můj oblíbený web a narazila na článek s názvem „Čtete recenze z fashion weeku?“ a úplně mi to odvedlo myšlenky. K čemu je vlastně faashion week a proč je kolem toho teď takový haló? Já chápu že to je největší módní událost sezóny, ale nejsem si jistá, co mi to má dát. Vím že se tam nikdy v životě nedostanu a modely si pravděpodobně také nekoupím. I když už jsem už párkrát do kousků od českých návrhářů zainvestovala, tak stejně fashionweekový věci jsou tak drahý, že na to nemám šanci našetřit. Jaký je váš názor? Baví vás o tom číst, koukat se na to? Co vám to dává? Inspiruje vás to? Já si nejsem jistá, ráda bych o tom s někým pokecala, ale znáte to - ne vždy je s kým, tak to hodím na vás :D

Reakce:
jindra.cermak
22 příspěvků 3.9.20 10:22

Jinak kdyby to náhodou někoho zajímalo https://stylebrunch.cz/…shion-weeku/

Příspěvek upraven 03.09.20 v 11:23

Jordaan
9120 příspěvků 3.9.20 10:40

@jindra.cermak

Jako, snaha dobra. Ale jdete s tou reklamou nekam.

jindra.cermak
22 příspěvků 3.9.20 10:44

Pardon

Příspěvek upraven 03.09.20 v 11:22

jindra.cermak
22 příspěvků 3.9.20 10:46

@Jordaan tak se omlouvám, zda-li to vypadlo jako reklama, odkaz jsem dala pryč, jen mi přišlo ok dát z čeho vycházím :D

Jordaan
9120 příspěvků 3.9.20 13:47

@jindra.cermak

Odkaz jste pryc nedala. Mmch. je to stejny odkaz, jako minule. Pokud Vam to uniklo, osloveni „ahoj holky“ mistni diskuterky nepouzivaji, nejspis proto, ze to pusobi trochu priblble a detinsky, ale to je samozrejme Vase volba.

jindra.cermak
22 příspěvků 3.9.20 13:56

Omlouvám se, jsem tu nově a teprve v komunitě tápu. :( Tento odkaz si nevzpomínám a ani nevidím, že bych někam dávala tak já nevím. Jsem zvyklá ze skupin na fb, že se tam takto oslovujeme, fakt jsem chtěla jen zavést normální diskuzi, jakých se také jinak účastním. Tak pardon, že to vypadá blbě. :/ Nikdo mě za nic neplatí (bohužel) :D

xiphinema
13 příspěvků 5.9.20 14:48

Na fashion week na jeden deň som bola raz. Aj keď sa snažím byť minimalistka a v práci sa prezliekam do pracovného teda veľa handier nepotrebujem, bola som nadšená. Brala som to ako vernisáž len so zaujimavo nastajlovanymi ľuďmi ktorych tam bolo plno. To že si nič nekúpim má vôbec netrápilo ono ani z autosalónu neochadzam s novým Ferrari ani z múzea s Picassom alebo z súťaže spoločenských tancov s tanečníkom:-)
Recenzie nečítam ale osobne by som na fashion week išla znova.

jindra.cermak
22 příspěvků 14.9.20 13:01

@xiphinema je pravda, že zážitek to asi je, pokud se to vezme jako návštěva galerie to pak je úplně o něčem jiném. Závidím Vám, že jste se tam dostala, trochu mne mrzí cena za lístky, je vidět, že je to dělané pro užší společnost. Jít tam, to by pak bylo úplně o něčem jiném

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek