Filmy pro deštivé odpoledne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Bellaa
18 příspěvků 1.6.13 20:56

Nic nás nerozdělí. Sice jsem u toho probulela spoustu kapesníčků, ale zatím každý, komu jsem tento film doporučila, z něj byl nadšený. Krásný film :)

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 06:26

Vicky Cristina Barcelona a Match Point - hra osudu

Akitaken
4960 příspěvků 2.6.13 08:30

Já v poslední době koukám v podstatě jenom na animáky (hrozně mě to k animovanému světu táhne, tak to beru jako studijní materiál :-) ) a po dlouhé době se mi líbily animáky dva (ale jsou teda spíš o zimě).

• Legendární parta (lze i v češtině, dabing je podle mého povedený)
  • Zvonilka a tajemství křídel (rozhodně v angličtině, čeština kompletně zkazí dojem!!!)

A teď se jdu kát do Přiznání MP za to, že ještě ve svém věku koukám na kreslené filmy :-)

666mahu
1490 příspěvků 2.6.13 09:33

Vzdycky se rada vracim k Tancirne /Le Bal/, ceskym filmum pro pametniky, nekterym ceskym pohadkam /S certy nejsou zerty/, starsim francouzskym filmum /s Belmondem, Richardem…/ a plno dalsim.
Nedavno jsem se dobre bavila u Vitejte u Ch'tis /Bienvenue chez les Ch'tis/.

Gräfin
2642 příspěvků 2.6.13 13:47

Na dnešní odpoledne mám v plánu Pramen života a můj milovaný - Černá kočka, bílý kocour

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.13 01:31

Gia… ať je to trochu tématické :)

Domino (Harvey)…pro změnu bývalá modelka, co lovila lidi.Ale je to akční…

Caralina
916 příspěvků 4.6.13 09:35

Tuhle jsem zahlídla v televizi kousek Klubu odložených žen. Na deštivé odpoledne myslím ideální, já se výborně bavila. Pravda, můj manžel už tolik ne :-)

Zebra33
2038 příspěvků 4.6.13 10:00

Z optimisticky ladenych filmu, kde je pekne letni pocasi me napada bud Vicky Cristina Barcelona nebo z uplne jineho soudku Ucastnici zajezdu :)

Barbyl
1472 příspěvků 4.6.13 13:13
@Grine Kuzyne píše:
Nějaký Woody Allen, To Rome with love, tam je slunce dost.
V mém případě tohle počasí budí touhu spíš po temném a ponurém filmu, nejlépe černobílém. Ideálně třeba Stalker od Tarkovského.

Rome with love se vam libilo??? Ja mam Allena moc rada, po Vicky Cristine Barcelona a pulnoci v parizi ( oboji doporucuji na destive odpoledne) me Rim prisel naprosty propadak, hlavne naseptavac Baldvin me tam neskutecne vytacel…Ja Ted v desti sledovala vse od Juliana Schnabela, on je genius, v Before the dark falls je I slunna I desiva Kuba, v Basquiatovi neskutecne dobre podany Warhol v Podani Davida Bowieho a v Dividing bell and a butterfly je vynikajici kamera, vsechny tri jsou natocene dle skutecnych udalosti a biografii, ale dost ponure…stejne tak treba I pro me oddychovka One Day a Nebo od Jane Campion Bright Star, tam je ale priroda krasna. Stejne tak I v Beatrice potter ci Big Fish, Ty uz jsou pak spis pohadkove a rozdodne ne tak ponure…

Barbyl
1472 příspěvků 4.6.13 13:14

@Gräfin Muzu se stavit na odpoledni caj?

Gräfin
2642 příspěvků 4.6.13 13:17

@Barbyl klidně i na svařák :)

Barbyl
1472 příspěvků 4.6.13 13:53

@Gräfin Beru! A Tesim se ;)

Guinea Pig
1190 příspěvků 4.6.13 13:56
@Caralina píše:
Tuhle jsem zahlídla v televizi kousek Klubu odložených žen. Na deštivé odpoledne myslím ideální, já se výborně bavila. Pravda, můj manžel už tolik ne :-)

to je skvělý film! chodívaly jsme se setřenicí do kina naslepo a tohle byl jeden z filmů, které jsme na naší slepé pouti viděly. Myslím, že bysme si ho nikdy nevybraly, kdybysme četly program. Ale musím říct, že když se zhaslo, začly titulky a viděly jsme ten název, dost jsme se lekly :-)

Grine Kuzyne
243 příspěvků 4.6.13 14:33

@Barbyl Zdá se mi, že Allen se už dost opakuje, není to určitě vrchol jeho filmové tvorby, ale když KrysS chtěla nějaký prosluněný film, byla to moje první asociace. VCB jsem ještě neviděla, chystám se :-)

51katka15
2 příspěvky 4.6.13 15:43

Klasika - slunce seno… :-D česká dobrá komedie a ještě tam je dost sluníčka.. :-)

Atlacoya
2790 příspěvků 4.6.13 18:30

Vzhledem k tomu, že deštivá odpoledne budou opravdu dlouhá doporučuji minisérii Šógun podle románu Jamese Clavella, v hlavní roli Richard Chamberlain. Celkem to má 10 hodin, tak to snad chvíli vydrží.

Guinea Pig
1190 příspěvků 4.6.13 19:00

@Atlacoya nechala jsem se inspirovat Vaším nápadem a doporučuju XX. století
http://www.csfd.cz/…-xx-stoleti/ slušných 318 minut :-)

0zero7
4458 příspěvků 22.3.15 08:27

Prave jsem dokoukala Touching the void (Je to I knizka).
Uffff. Super. To se az clovek zastydi za nektery svoje problemy.
Frazi „triumph of the human spirit“ nemusim, ale Tady to sedi Jak p.del na hrnec.

Sleepy
209 příspěvků 22.3.15 11:04

Zrovna včera jsem koukala na film, který podle mě vyhovuje vašim požadavkům - Chef. Není to nic světoborného, ale přišlo mi to takové pozitivní a povznášející. Navíc je tam moc hezká hudba, už jsem si stáhla soundtrack :)

http://www.csfd.cz/…343488-chef/

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.15 21:49

@0zero7 To bylo dobré, mne se tam hodně líbila kamera, záběry na práci ledovcového šroubu, prolínání s rozhovory a od těch dob mám Boney M spojené s tímto snímkem. Myslím, že to u nás běželo jako Pád do ticha. Hlavně je tam to morální dilema s přeříznutím lana (nedávno se podobně řešilo u situace s jedním voj. vrtulníkem)

0zero7
4458 příspěvků 23.3.15 07:23

@LCH jo Je to dobre natoceny. Na netu Je clanek co napsal reziser. Vzal oba horolezce na misto a zamavalo to s Nima teda fest.
Coz se nedivim vubec. Tady to je kdyby vas to zajimalo.
http://www.theguardian.com/…rtandleisure

Jeste jsem videla Summit. To je zas o te katastrofe na Everestu v 1996. Krakauer o Tom napsal Into thin air.
Vyborna kniha. Hrozne v Tom horolezectvi ted jedu.
Pardon za aj nazvy. Mam skoro pulnoc a nechce se mi googlit.

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.15 13:26

@0zero7 Zkuste film K2 a pro zábavu Vertical Limit, hlášky dobrý, technicky dost mimo, ale je to klasika, jak jich 6 zařve, aby jednoho zachránili.:)

Caralina
916 příspěvků 23.3.15 13:31

Tohle, je to moc zvláštní příběh

http://www.imdb.com/…e/tt1924396/?…

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek