Fitness oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
koko8
23 příspěvků 08.09.17 10:59
Fitness oblečení

Ahoj, začala jsem pravidelně chodit s kamarádkou do posilovny, a tepláky mi moc nesedí, v čem chodíte holky cvičit?

Reakce:
vlm
4371 příspěvků 08.09.17 14:59

Já cvičit nechodím, páč se nemůžu odlepit od motýlí zahrádky, holko

Artefakt
419 příspěvků 08.09.17 15:16

Jestli vám nesedí, zkuste odpovídající velikost.

Deny698
22 příspěvků 11.09.17 18:13

Já chodí cvičit v legínách a tílku a mikina, to je prostě klasika, která nikdy nezklame

lucitom
9 příspěvků 13.09.17 10:25

Zkus jiné tepláky :) Možná ti prostě nesedl střih nebo velikost.
Pokud ani pak nebudeš spokojená, vyzkoušej sportovní legíny a sportovní tričko/tílko. Můžeš je sladit barevně a budeš se v tom cítit pohodlně jak v posilovně tak při běhání v parku :)

malinkalenicka
18 příspěvků 13.09.17 12:01

Pokud budete chtít kvalitní legíny do posilovny i jiné oblečení, tak doporučuji se mrknout na www.fitness4u.cz/, já si tam nakoupila spoustu oblečení :-)

lucindaSK
958 příspěvků 13.09.17 13:29

Spýtajte sa na votoči, tam „holky“ podiskutujú.

Deny698
22 příspěvků 15.09.17 10:02

Super tak díky za radu, už mám objednáno krásné legíny jsem tam našla :-)

vlm
4371 příspěvků 15.09.17 16:40

@Deny698 jejdanánky dvojčata @koko8 a @malinkalenicka jsou trojčata:-D

tasa
60 příspěvků 11.01.19 13:54

ahoj, jaký se teď nosi do fitka legíny? myslim proste ty obtazeny kalhoty|? nad kolena, pod zadek, 3/4ní, dlouhy? nejak na to nemůžu přijit. a který myslite, že sluší jaký postavě?dik

Christen SEN
137 příspěvků 11.01.19 15:49

@tasa takmer vsetky zeny nosia dlhe leginy, videla som novy trend - stihle dievca na sebe malo obtiahnuty overal s vystrihom na zadech. Muzi teplaky. Ak nemas idealnu postavu tak su dobre cele cierne leginy. Je jedno ci z HM alebo puma - rozdiel v cene takmer ziadny. Stihle zeny nosia sportove podprsenky/tielka (niektore s trickom a super vysportovane baby bez). Zvysok maju klasicke tricka, alebo tielka a pod nim sportovu podprsenku. Inak je jedno co si oblecies, vsetci cvicia a pozeraju do telefonov, nikto oblecenie neriesi. Co je dolezite su ciste botasky ktore si nikdy nemala vonku a uterak. Keby si si priniesla spinave botasky z vonku alebo spotena cvicila bez uteraku na strojoch tak by sa na teba niekto mohol zamracit aby ti to doslo :-D

holly.golightly
41 příspěvků 11.01.19 20:42

@tasa Řekla bych, že nejčastěji vídám dlouhé legíny. Mám jedny 3/4, ale taky radši nosím dlouhé, všechny černé. K tomu nosím sportovní topy volnějšího a delšího střihu. V upnutých tílkách se moc necítím.

Váš příspěvek

Louis Vuitton stáhne poctu Jacksonovi

Francouzský módní dům Louis Vuitton stáhne z letní kolekce modely,... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 důvodů, proč nenakupuji v Primarku

Autor: Adéla

Irský módní řetězec Primark otevře prodejnu v Praze. Přímo na... Celý článek