Francouzky netloustnou

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
sarah123
2137 příspěvků 05.11.13 12:00
@Cornero píše:
Jina realita: no ono teda ani v Italii neni parmagiano reggiano o moc levnejsi nez u nas aspon podle toho na co jsem v obycejnejch italskejch samoskach narazel. Taky jsem si prave planoval ze si privezu vetsi kus protoze ho miluju ale kdyz sem videl ze cena je za DOP parmazan cca o par procent nizsi nez co maj v Makru tak se mi to ani nevyplatilo se s tim tahat.

To mam dojem, ze se vam spis zda - 24 mesicu stary parmezan stoji v samosce nejak 11-12 euro za kilo. Navic Makro prodava nejakou tu svoji znacku Horta, Horeta nebo jak, takze buhvi, odkud ten syr je a timpadem buhvi, jestli je DOP.

PS: nedavno jsem cetla clanek v nejakym casopisu typu Reflex, ze vlastne je nejlepsi jist Grana Padano, protoze je to vlastne stejny syr, jen neni tak vyzraly a je levnejsi, takze buhvi, co se v CR da pod pojmem parmezan koupit…

defilenaiguille
2824 příspěvků 05.11.13 12:28

@Alizon
Kvůli celiakii pečivo nemůžu, ale podle toho, co jsem kupovala pro jiné, tak je to stejně jako v Belgii. Croissant je vždy ten půlměsíček, takže by vám místo něj nikdy neměli dát pain.
@DanielaS
Myslíte brioche, co chutná jako vánočka? Já občas kupuji manželovi brioche, co je velký kvádr nakrájený na plátky http://www.harrys.fr/…uct/nature-3

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.13 14:48

@sarah123 Makro má ( nejsem jejich zaměstnanec) KROM JINÉHO i levné výrobky své vlastní značky HORECA ( zkratka HotelyRestauraceCamping),i, tedy nejen výrobky téhle řady. Můžete tam koupit i výrobky stejných značek jako v Itálii.
Ono v ČR to není s jídlem tak špatné :-).
Samozřejmě je rozdíl mezi tím co můžete nakoupit v Olomouci a co ve Velké Štáhli.

Ems
1482 příspěvků 05.11.13 18:25

@Alizon No jako pain au chocolat je ten první obrázek, teoreticky jsou i croissant au chocolat (druhý obrázek), ale to není tak typické. Tudíž pokud si řeknete o croissant au chocolat s přízvukem a nebudou ho mít, tak vám strčí nejspíše pain au chocolat a budou si myslet, že stejně nevíte co chcete :D a pokud se vám to povede bez přízvuku tak, vám snad řeknou že nemají. Prostě to není typické (pro mě je trochu barbarské/belgické :D:D strkat do coissantu čokoládu). Rozdíl je i v těstě a nejen v tvaru.
(teď jsem to i konzultovala s tatínkem, poznamel že croissant au chocolat bude asi český výmysl :D)
Abych to ještě trochu dozamotala jak zmiňovala @DanielaS tak brioches jsou ve Francii i s čokoládou i bez, ale to už bezpečně poznáte má to takový víc buchtovitý tvar..:D

DanielaS
4901 příspěvků 05.11.13 18:46
@defilenaiguille píše: @DanielaS
Myslíte brioche, co chutná jako vánočka? Já občas kupuji manželovi brioche, co je velký kvádr nakrájený na plátky http://www.harrys.fr/…uct/nature-3

Jo, brioche jako vanocka/loupacek, typicky ve tvaru velkeho uzlu, plni se to zmrzlinou.

Grossularia
3204 příspěvků 05.11.13 19:16
@DanielaS píše:
Me fascinovalo, ze italske mimino dostane jako prvni nemlecne jidlo nastrouhanou hrusku (syrovou), pote nastrouhane jablko (syrove). Prvni vyziva je vyvar s rozmixovanou zeleninou, lzickou olivovevo oleje a lzickou parmezanu. A jak narod prospiva.

Nepřipadá mi na tom nic výživově špatného, ale spíš nepraktického, protože v posledních letech dost přibylo dětských potravinových alergií, (neví se přesně proč, teď je hodně preferovaná haptenová hypotéza) a když se dá jako první příkrm něco smíchaného ze spousty věcí s extra silným a častým alergenem (bílkoviny kravského mléka, zejména laktalbumin), tak při alergické reakci na celé to komplexní jídlo je pak dost problematické rozmotávat, na co z toho ta reakce přesně byla.
Takže já bych se k tomu vývaru s parmazánem dopracovávala cca 3 týdny, protože bych 3 dny zkusila vývar, pak přidala 3 dny první zeleninu, pak další… a pak klidně ten parmazán (ten je jinak pro děti vhodný, jelikož nepředstavuje riziko listeriozy, díky zbavení vody zráním v něm listerie nepřežívají, takže je mnohem vhodnější než nějaký čerstvý sýr, který i z psterizovaného mléka může být druhotně kontaminován a listerie jsou pro kojence velmi nebezpečné, narozdíl od dospělých).

defilenaiguille
2824 příspěvků 05.11.13 20:46

@Grossularia
U druhého dítka budu muset s příkrmy pomaleji, protože to vypadá, že je atopik a tak zavádění příkrmů bude trvat déle, abychom poznali, kdyby něco dělalo problémy. Akorát nevím, jak to všechno stihnu, abych mu mohla dávat v roce řízky, protože to je také podle našich českých přátel to správné jídlo pro roční dítě, vždyť je to tak roztomilé, jak svými téměř bezzubými ústy ten řízeček krásně žužlá…

@DanielaS
Fakt brioche se zmrzlinou? To je celkem divočina.
Parmezán jsem tuším ochutnala až ve Francii a překvapilo mě, jak málo ho stačí přidat, aby jeho chuť byla v jídle poznat. Tuhle službu neudělá ani kilo nastrouhaného ementalu/eidamu. Manžel si sype parmezan na carpaccio a to je lahoda.

dost_bot
2071 příspěvků 05.11.13 20:55

@defilenaiguille No nevím, jak jste přišla na řízek pro jednoročáka…nikde v okolí jsme nic takového neviděla ani neslyšela, nepřehánějte.

elleela
526 příspěvků 05.11.13 21:03
@defilenaiguille překvapilo mě, jak málo ho stačí přidat, aby jeho chuť byla v jídle poznat. Tuhle službu neudělá ani kilo nastrouhaného ementalu/eidamu.

Jo! Bohužel na to ještě nepřišlo mnoho českých „italských“ restaurací. Cpou do jídel eidam, nasypou ho tam spoustu a přitom by stačilo trochu parmazánu, chuť by byla lepší a cenově by restaurace určitě nestrádala.

defilenaiguille
2824 příspěvků 05.11.13 21:40

@dost_bot
Tohoto jsme byli opravdu svědkem, samozřejmě to nebylo podáno tak, že je to nejlepší jídlo, ale stejně jako u Kinder mléčný řez to bylo prezentováno jako jídlo, které tak malé dítě může jíst, aniž by mu hrozily nějaké problémy a my jsme divní, když to našemu nechceme dát, byť výjimečně. A nebylo to od „staré generace“, ale od mladých lidí. Také jsem si myslela, že to není možné. Bohužel je. Navíc se jedná o lidi, kteří trvale bojují s nadváhou/obezitou. A opravdu se rozplývali nad šikovností ročního dítěte, že dokáže řízek užužlat :-( Nikdo jiný to z té spousty přítomných lidí nekomentoval, takže to vypadalo, že s nimi souhlasí a my jsme ti špatní.

continuity
5853 příspěvků 05.11.13 21:42

@defilenaiguille ze nekdo neco nekomentuje, jeste prece neznamena, ze s tim souhlasi. ja se treba zasadne nevyjadruji k vyzive jinych deti nez tech svych.

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.13 09:55

.

Příspěvek upraven 05.10.16 v 16:50

Garfie
4456 příspěvků 06.11.13 10:18

@Lamicka Já upozorňuji na ty jídelní problémy, jen když si dotyčná (bez vyjímek ženy) stěžuje. Třeba že má právě ta kila navíc a nedaří se zhubnout, nebo že dítě je věčně nemocné, nebo má alergii nebo ekzém. Ale i tak se snažím být taktní.
Někdy jsem ale vážně v šoku-třeba když mi matka tříletého dítěte (bez sourozenců, bez MŠ, bez hlídání) s ekzémem řekne, že doktor mu zakázal čokoládu-ale „jak mu chceš zabránit jíst čokoládu??“

Linie
2020 příspěvků 06.11.13 10:24

Byla jsem kdysi s dvouletým synem na návštěvě a tam mu dali do pusy čokoládový bonbon. Velmi se divili, když ho vyplivl, protože čokoládu neznal.

Garfie
4456 příspěvků 06.11.13 10:26

@Linie No v té době moje dcera čokoládu taky neznala, ale nevyplivla by ji ani omylem :-D
Já mám neznámým chutím velmi otevřené děti (teď nevím jestli naštěstí nebo bohužel…)

Kalanka
707 příspěvků 06.11.13 10:34

Nekdy mi prijde, ze to s jidlem prehanime. Porad jen jidlo, jidlo, jidlo - cast populace jede v modu hlavne hodne a levne, na zdravi nehledme, dalsi se zase pohybuje v opacnem extremu - resit to az pres miru.
Nekdy mam pocit, ze zijeme abychom jedli a ne jime, abychom zili.
No jo, jsem out.

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.13 10:50

@Garfie Pokud by si stezovala nektera z kamaradek, tak bych rekla svuj nazor, to mate pravdu. Bud by si to vzaly k srdci nebo se mi vysmaly, ze zase prehanim. U tech mene blizkych lidi to nedelam, oni si vlastne ani nestezuji…

Cokolada dceri zachutnala taky okamzite :) Cca jednou za 2 mesice dostane 1- 2 staflicky kinder, vetsinou na navsteve u prababicek. Nehroutim se z toho, prababickam to udela radost, ale ucim ji, ze je to pamlsek, ne jidlo na svacinu.

Sekhmet
1918 příspěvků 06.11.13 10:55

@Kalanka Jasně, že to řešíme. Poprvé po mnoha tisíciletích si můžeme dovolit (tedy alespoň v této části světa) pořídit víc jídla, než dokážeme sníst. Tenhle stav trvá teprve pár let a nejsme na něj zvyklí.
Z hlediska konzumně-marketingového je pak jídlo geniální produkt - je (relativně) levné, potřebuje ho každý, má omezenou trvanlivost (takže se musí kupovat často), lze jej pořídit velké množství, aniž by dlouhodobě zabíralo prostor v bytě, jeho konzumace přináší lidem okamžité potěšení, zatímco negativní důsledky se projevují až po dlouhé době a ještě ne zcela u každého…
Výsledkem je masivní reklama, která se nás snaží přesvědčit, že je normální „jíst mezi jídly“, že se mlsá všude a u všeho - v kině, v divadle, v autě, cestou tramvají, dokonce uprostřed sportovního výkonu, i když tím sportovním výkonem je něco krátkého a nenáročného (např. vycházková jízda na kolečkových bruslích o délce 1 km), že je normální dát si dvě až tři sladkosti denně, že je normální dát si k obědu gulášovku, 300g steak s 250g hranolkami a čtyřmi lžícemi tatarky, zazdít to tiramisu a zalít půl litrem coly… a totéž zopakovat o čtyři hodiny později s večeří (a v jedenáct pak pytlík chipsů a další colu).
A že kdo z toho tloustne, má „špatný geny“, protože tohle je prostě NORMÁLNÍ a dělají to všichni…

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.13 10:57

@Kalanka Co delat, kdyz jidlo miluji? :) O jidle se dokazu bavit cely den. Manzel se mi smeje, ze u snidane licim, jak budu pripravovat peceni na veceri. V restauracich premyslim, jake koreni pouzili. V cizine obchazim lahudkarstvi.

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.13 11:04

@Sekhmet To mate bohuzel naprostou pravdu. Moje mamka vypravi, jak se cokolada kupovala jen o Vanocich, protoze to bylo nejen drahe, ale i malo dostupne zbozi. Jogurt se bud vyrabel doma nebo se pilo mleko. Jidla bylo celkove mene a lide se museli snazit a vynalozit energii, aby ho meli (domaci zavareniny, pastiky…). Dnes je jidlo levne, dostupne (nechci ted resit, ze jogurt bez jogurtu je za 10 Kc sakra drahy) a lide si dopravaji.

sarah123
2137 příspěvků 06.11.13 11:46
@Garfie píše:
ale „jak mu chceš zabránit jíst čokoládu??“

A to ja ji zas chapu (teda rozumim tomu, ze to byla asi jedna z tech matek, co vychovu ke zdravemu jidlu moc neresi, ale nemam k tomu daleko, abych pronesla tu samou vetu). Moje dite cokoladu, bonbony, dzusy, sladkosti, bramburky, no tenhle vsechen bordel vubec neznalo - nejedu moc v zdrave vyzive, ale dcera je mala, hubena a ji malo, takze kdybych tech nekolik soust, ktere denne pozre, venovala sladkostem, nedostala by do tela zadny vitamin.
Jenze pak se prijede k babicce (a to tam jsme jen jednou za 2-3 mesice) a dite se mi vrati po par dnech s tim, ze chce: Fantu, kakao, misto bileho jogurtu Pribinak, Kostiky (ty nastesti nemame), k svace slane bramburky, detskou Colu, a samozrejme Twix, Snickers, Studentskou pecet, vsechny mozne Kinder…

Takze: „jak ji mam zabranit jist cokoladu“ :)

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.13 12:10

@sarah123 existuje detska Cola?

Cornero
415 příspěvků 06.11.13 12:29
@Lamicka píše:
@sarah123 existuje detska Cola?

Neni detska cola ten shit jak stoji dva litry asi pet korun tudiz je de facto levnejsi nez cista voda? Jen se tak ptam :D

LorelaiH.
3214 příspěvků 06.11.13 12:30
@sarah123 píše:
Jenze pak se prijede k babicce (a to tam jsme jen jednou za 2-3 mesice) a dite se mi vrati po par dnech s tim, ze chce: Fantu, kakao, misto bileho jogurtu Pribinak, Kostiky (ty nastesti nemame), k svace slane bramburky, detskou Colu, a samozrejme Twix, Snickers, Studentskou pecet, vsechny mozne Kinder…
Takze: „jak ji mam zabranit jist cokoladu“ :)

Ono stačí slušně, ale důrazně stačí vysvětlit (pra)babičce, že si nepřejete, aby dítě tohle dostávalo. Taky jezdíme 1× za měsíc a prarodiče chtějí vnoučky rozmazlovat, ale už pochopili, že pokud je budou cpát sr…ama, bude zle.

sarah123
2137 příspěvků 06.11.13 12:36

@Lamicka
No jo, je to nejaka ceska cerna limonada.

@Cornero
To nevim, kolik stoji, ale nemohl byste mi poslat odkaz treba kolik stoji ten parmezan? Me by to srovnani zajimalo…

Stránka:  « Předchozí 1 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek