Francouzky netloustnou

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.13 18:00

@Grossularia moje zaliba naplno propuklo prave na materske. V zamestnani jsem na to nemela cas, v osm vecer jsem uz nevarila. Ted bezne davam domaci nudle do polevky, micham hlavni chod, mixuji pastiku a z trouby voni kvasovy chleb… a premyslim, zda nezacit opravdu studovat vyzivu, protoze k puvodnimu oboru se vratit nechci. Drzim palce s kucharkou :) Ze by se z kone stala zabavna a zajimava prace?

RenataRen
512 příspěvků 06.11.13 19:19

@Papla To jsem četla taky. Moc zajímavá knížka. Líbilo se mi, že ty Francouze i dost kritizuje. Když jsem to dočetla, pochopila jsem, že Francouzkou se člověk musí narodit, a že na každém národě je něco dobrého, co se dá závidět. Francouzům vztah k módě a ke stravování a Němcům - Rammstein!
Hlasuju pro Němce:-)

Grossularia
3204 příspěvků 06.11.13 20:31

@Lamicka Chápu. Mně to tedy drželo už před mateřskou, ale na MD podstatně více vypučelo. Díky, kuchařka se pomalu snad dostává do kuchyní a zatím všechny recenze byly kladné, snad to vydrží:) Po MD se tedy sama rozhodně ke své práci vrátit hodlám, je to prima a zajímavý obor, ale doma zhola neprovozovatelný, tak jsem provedla ten dočasný úkrok stranou k hrncům a vařečce.
Ale určitě držím palce, pokud se rozhodnete tohohle koně osedlat, ať to dotáhnete k prima práci v budoucnu:)

Tanya01
92 příspěvků 06.11.13 20:46

Chtela bych se zeptat, zda mate svou kucharku v tistene podobe na prodej nebo je to jen pro kamarady? Jsem doma s dvemi detmi skolkovskeho veku a hledam nejakou inspiraci ve vareni.Mam pocit, ze varim porad to stejne, jsem asi tak trochu vyhorela. ale varit musim. Nekdo rika, var vice jidel najednou na cely tyden, jenze ja pak mam pocit, ze podavam rodine jidlo, ktere nema zadnou vyzivovou hodnotu. Mam radost, kdyz se sni cerstve pripraven jidlo, a ne trikrat ohrate.

Příspěvek upraven 06.11.13 v 23:05

Grossularia
3204 příspěvků 06.11.13 21:19

@Tanya01 Jestli je to na mě, tak ano, je normálně dostupná v knihkupectvích (a její součástí je CD s programem na plánování jídelníčků a nákupů).

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.13 21:41

@Grossularia Můžete prosím napsat název? jestli je to tady v Čechách - už ztrácím přehled, kde kdo žil a žije :) Klidně do Sz, dík.

dost_bot
2071 příspěvků 06.11.13 21:44

@Kokoska1 Klidně veřejně, nebude nás málo, koho to zajímá, Gross. píše zajímavě a poučeně

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.13 21:55

@Grossularia Dekuji. Uz jsem si vas nasla :) Recepty vypadaji skvele a musim se priznat, ze nektere ingredience ani neznam a nikdy jsem nepouzila napr. kvety v jidle (krom sedmikrasek na chleb s maslem). Muselo to byt obrovske mnozstvi prace, dat vse do dohromady. Kazdy rok pisu Jeziskovi o kucharku, prave jsem si vybrala :).

Tanya01
92 příspěvků 06.11.13 22:04

@Grossularia. Ano. Ptala jsem se Vas. mohl byste mi poslat nazev knihy do SZ. Dekuji

Grossularia
3204 příspěvků 06.11.13 22:06

@Kokoska1 @dost_bot @Lamicka
Díky, informace o knížce jsou na mém webu www.celorocnikucharka.cz
Ale tolik kytek v jídle zas v knížce není, ty větší výstřednosti dávám jen na web, na papíře jsou spíš jen jako drobné ozvláštnění:) Knížka mi trvala tři roky, poslední rok z toho navíc programátor vytvářel program. Takže to je přesně akorát ta správná doba, od toho tu rodičovskou máme, ne? :D

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.13 22:29

@Grossularia To vypadá hodně zajímavě, děkuji za odkaz!

Tanya01
92 příspěvků 06.11.13 23:04

@Grossularia Dekuji. Myslim si, ze neco urcite z Vasich receptu vyzkousim. a pristi rok vysadim na zahrade vice bylinek. Vubec nevim jak preziju zimu a zacatek jara bez zeleniny z vlastni zahrady. Ja mam jeste ve skleniku posledni rajcatka, ledovy salat, kopr a redkvicky. Na zahonku venku mam spenat, taky salat a cibuli, pouzivam zelenou nat misto pazitky. Ale takove bylinky jako napriklad saturejka nebo libecek vubec nepouzivam.

Garfie
4456 příspěvků 07.11.13 07:49

@Grossularia Taky děkuju. Já jsem taková „kvartální kuchařka“. Jednou za čas se do toho opřu a vyvařuju a pak se z toho půl roku léčím…:-)

Grossularia
3204 příspěvků 07.11.13 15:53

@Lamicka Tak pokud pod stromečkem opravdu přistane, budu ráda, když mi napíšete svůj názor :) (to víte, jsem rozechvělá autorka prvotiny a ještě se mi pořád podlamují kolena jak na prvním rande, když svou knížku potkám v knihkupectví:) )

@Tanya01 To máte fajn, že máte ještě ve skleníku tolik věcí, mně tam už zbyla jen smokvoň a artyčok, skliditelného nic. Naštěstí na záhonkách ještě něco je, libeček, fenykl, mangold, brutnák… ale už jen zbytečky, hlavně brukvovité mi letos šly strašně špatně, blbá nekonečná zima místo jara:(

Kvartální kuchařka? Že Vy vaříte výhradně na víně ;)

Garfie
4456 příspěvků 07.11.13 16:26

@Grossularia :-D tak nějak…

DanielaS
4902 příspěvků 07.11.13 18:48
@sarah123 píše:
To mam dojem, ze se vam spis zda - 24 mesicu stary parmezan stoji v samosce nejak 11-12 euro za kilo. Navic Makro prodava nejakou tu svoji znacku Horta, Horeta nebo jak, takze buhvi, odkud ten syr je a timpadem buhvi, jestli je DOP.PS: nedavno jsem cetla clanek v nejakym casopisu typu Reflex, ze vlastne je nejlepsi jist Grana Padano, protoze je to vlastne stejny syr, jen neni tak vyzraly a je levnejsi, takze buhvi, co se v CR da pod pojmem parmezan koupit…

Prave jsem to obhlidla, na miste krajeny Grana pro plebs 15,90, parmezan 16,90, v hezkem baleni podle stari az 27 €.

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.13 13:26

@Grossularia Určitě dám vědět :)

Stránka:  « Předchozí 1 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek