Frekvencia článkov

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 13:52

@Livonia
to je fakt, udelala jsem logicky skok :-). No ale stejne - zadavatel reklamy je tedy zakaznik, ktereho podminka je existence ctenaru. Takze existence zakaznika je podminena existenci ctenaru. Tj. ctenari jsou na prvnim miste, takze by se o ne nekdo mel starat. Nebo delam dalsi logickou chybu?

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 13:54

@zuzaroza mozna nejsou klienti, ale troufam si tvrdit, ze jsou duleziti (jedno, jak se nazyvaji) - na jejich mnozstvi totiz zalezi pri zadavani reklam.

JedovatéHádě
350 příspěvků 19.11.12 14:02

@GreatSusan souhlasím, nebyl by žádný zadavatel reklamy, nebýt čtenářů- čtenáři jsou tam, kde to stojí za to. Kdo tu zůstává a kdo ne, to už je jen na něm. Já sem třeba občas zajdu, něco okomentuju a pak na to tady na pár týdnů zapomenu. Nespokojeným čtenářkám bych proto doporučila sem nechodit. Opravdu to tu hodně udržujete. Když zmizíte, uděláte nejlépe. Pokud vím, scházíte se už i jinde, tak proč to tu nadále podporovat? Ada má tenhle přístup už delší dobu. Už se nezmění, tak proč ji podporovat?

Bea7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 14:14

Nevím co si o tomhle všem mám myslet. Objevila jsem tyto stránky, zaregistrovala jsem se, říkala jsem si - super, konečně zajímavé čtení. A je konec. ( Je opravdu konec? ). Jedna věc mě napadá - možná je to proto, že jsem sem přišla. Všechno co začnu používat a říkám si - TO JE SUPER, ať už se jedná o náplast Prel reD, kojenecké mléko Hipp bez přídavku bifidobakterií, mop Easy life a tak dále a tak dále. V zápětí to přestanou vyrábět. Zmizí to z trhu. Ado, začni psát, já se odhlašuju :-))))

Rynn86
13 příspěvků 19.11.12 14:18
@seznam.mih píše:
Už jsem se naštvala http://seznam-mih.blog.cz/…/modni-peklo

Nemůžu nereagovat… Pokud už kritizujete něčí blog a chcete psát svůj, bylo by dobré naučit se psát a trochu si osvěžit gramatiku. Ten Váš článek jsem přečetla ani ne do poloviny, protože se to číst nedá a gramatických chyb tam máte jak… no prostě dost. Bohužel je dneska doba, kdy si blog může založit opravdu každý. Bez ohledu na jeho úroveň. Ale pokud chci prezentovat své názory, je dobré si to po sobě přečíst a opravit si chyby.

Alhambra
861 příspěvků 19.11.12 14:21
@zuzaroza píše:
@GreatSusan Ano, absurdní je vaše verze o čtenářích blogu jako klientech.
pokud nejste grafoman, je blog zpusob, jak prodat reklamu. Čím víc čtenářů, tím víc peněz od zadavatelům reklamy. Takže co je absurdní ho na tom, vnímat čtenáře jako klienty, které si chci udržet?

Příspěvek upraven 19.11.12 v 18:55

MP Barbucha
3716 příspěvků 19.11.12 14:44

Třeba tady je pěkný článek o módě:-)
http://www.nedokonala.cz/zaklad-satniku/
Jinak já to chápu, chybička se vloudila a ještě v ten nejhorší moment, to je zákon schválnosti. Mně osobně nevadí reklamy, ani články nebo nečlánky, jak jsem psala, jediné co mi není úplně příjemné je že mě má autorka zřejmě za slepici, ale i to asi přežiju, jinak bych tu už nebyla:-)

Livonia
9 příspěvků 19.11.12 14:48
@GreatSusan píše:
@Livonia
to je fakt, udelala jsem logicky skok :-). No ale stejne - zadavatel reklamy je tedy zakaznik, ktereho podminka je existence ctenaru. Takze existence zakaznika je podminena existenci ctenaru. Tj. ctenari jsou na prvnim miste, takze by se o ne nekdo mel starat. Nebo delam dalsi logickou chybu?

Tak jinak, mě jako čtenářku tohoto webu dnešní zveřejnění přiblblé reklamy místo Adina článku vyloženě pobavilo. Adino vysvětlení beru a naprosto chápu, že se jí v atmosféře, která teď panuje na tomto webu, nechce nic psát. Vy k té dusné atmosféře velkou měrou přispíváte. Mě tím vyloženě odpuzujete. A nejste to jenom Vy, jsou tady i další agenti provokatéři. Vsadím se, že kdyby teď Ada začala chrlit jeden článek za druhým, tak ji zase někdo jiný vyčte, že se podbízí. A prosím, nereagujte na mě. Šetřete si svůj ostrovtip na jinou oběť.

zuzaroza
729 příspěvků 19.11.12 15:03

@GreatSusan Tak to rozhodně ano, důležití. Ale jinak je to setsakra rozdíl. Vůbec mi některé reakce tady na fóru jenom dokazují, že častý přístup k životu je tady pořád ten s nataženou rukou, takové to dejte mi, mám nárok. Mimochodem, přijdou mi osobně šílené ty soudy ohledně Ady - taky by se mi líbilo číst její články častěji, ale nebudu si je vydupávat jako malé děcko. A to je ta lepší varianta, častěji jsou některé reakce (protože jsou to reakce dospělých) jednoduše neslušné.

zuzaroza
729 příspěvků 19.11.12 15:04

@Livonia Naprosto s vámi souhlasím.

zuzaroza
729 příspěvků 19.11.12 15:05

@Alhambra Čtěte moji reakci viz výše. Navíc toto, co píšete, nepatří nutně ke každému blogu. Mnoho jich nejen vzniká, ale i dlouhodobě funguje s entuziasmu zakladatele i čtenářů.

Příspěvek upraven 19.11.12 v 15:10

Atlacoya
2790 příspěvků 19.11.12 15:06

Chybovat je lidské a sesypat se na admina, že si vymýšlí je hloupé. Myslet si to můžeme, ale mně by bylo trapně někoho takhle osočovat jen na základě pocitu vlastní převahy.
Je možné, že má teď Ada tvůrčí krizi (nebo ji prostě už nebaví se pořád dokola zabývat tématem džínů a muffinů a žádný námět ji teď neoslovuje) a článků se hned tak nedočkáme, jen bývá zvykem o tom návštěvníky webu informovat. A krize nekrize, přimlouvám se za slibovaný rozhovor s Girl in Czechland.
Dále mi přijde úsměvné, že někteří této diskuzi vytýkají, že tady jenom brbláme a jsme věčně nespokojené - o čem že byl tento web? Nebylo to o brblání, věčné nespokojenosti a plivání jedovatých slin?
Chodit sem nepřestanu, jen MP přestalo být blogem a stalo se fórem. I tak tady najdu zábavu a rozptýlení.

Grete
800 příspěvků 19.11.12 16:13

Já bych k tomu poznamenala, že na MP je dobře vidět paradox „webového úspěchu“, který je známý i z jiných primárně nevýdělečných webů, které se rozrostly a přitáhly velké množství čtenářů. Čtenářský úspěch totiž paradoxně znamená velké výdaje. Finanční - větší provoz = dražší hosting, další servery, jinak to bude pořád padat - ale také nefinanční - web vyžaduje od svého zakladatele či zakladatelů čím dál více neplacené práce. A dokud zůstávají stránky volnočasovou aktivitou s necíleným marketingem, stačí podle mých zkušeností běžně dostupná internetová reklama tak maximálně na pokrytí provozních nákladů a často ani to ne. Neznám v ČR nikoho, kdo by se uživil sebeúspěšnějším blogem pouze z reklamních bannerů (budu ráda, když mě vyvedete z omylu).
Nikdo zatím nevymyslel ideální řešení pro takovou situaci. Asi nejschůdnějším je, že se stránky profesionalizují, což je obvykle spojeno s nárůstem reklamy a marketingových aktivit (youtube, MP). Další možností je, že stránky budou nějakým způsobem zpoplatněny, případně budou platícím členům nabízet nějaký exkluzivní obsah (geocaching, livejournal) - tím se vyloučí reklama a marketingové projekty. Třetí možností je, že budou žít z dobrovolných příspěvků (wikipedia, fffilm), výhoda stejná jako výše. Čtvrtá možnost je, že stránky zaniknou, protože majitel se nebude chtít vydat ani jednou z cest, případně mu to nebude stát za to (bloguje).
Tohle všechno je podle mě potřeba vzít v úvahu při diskuzích o současné podobě Módního pekla.

sarah123
2137 příspěvků 19.11.12 16:56

.

Příspěvek upraven 06.03.13 v 00:52

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 19.11.12 17:10
livonia

Velice trefné, nezbývá než souhlasit. A k těm agentům provokatérům bych si dovolil podotknout, že to Omlazení tady pomalu, ale jistě rozjíždějí samy.

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 17:16

Chyba se stane i v nejlepších rodinách, to za prvé. Stará témata se vyčerpala, to za druhé. Vymyslet něco sice ve stejném duchu, ale aby to tu ještě nebylo, a to ne jednou, ale čtyřikrát do měsíce, to při tak úzkém zaměření prostě nejde, to za třetí. Noví, svébytní, invenční a v oboru erudovaní redaktoři, co by dokázali psát užitečné a zároven zábavné články už ne v duchu tak ne, ale v duchu tak ano, zaručeně nevisí na každém hřebíčku, to za čtvrté.
Chtít zázraky dnes a nemožné zítra opravdu není příliš spravedlivé, zvlášť když si člověk s chladnou hlavou uvědomí, kde to proboha jsme. Tohle není špičková jednotka intezivní péče, co začala skomírat vinou primáře a privatizace, takže se za vraty kupí bezmocní trpící. Tohle je místo určené pro nezávazné zabíjení volného času.
Není nutné z takové blbosti dělat tragédii antických rozměrů.

ndrea
57 příspěvků 19.11.12 17:51

Nemyslím si, že téma oblečení a módy se může tak snadno vyčerpat. Téma pekelných outfitů asi jo, ale dokážu si představit spoustu jiných módních témat. Třeba rychlovky, ve kterých budou fotky extravagantního nebo jinak zajímavého oblečení a čtenáři budou pod článkem komentovat, jestli je to peklo nebo nebe, nebo každou chvíli je nějaká společenská akce, předávání nějakých cen bůhví komu bůhví za co, kde se objevují zajímavé šaty, tak by mohl být tu a tam článek o tom, co se komu povedlo. Nebo některé „celebrity“ mají zajímavý styl, tak by mohl být dedikovaný článek o jednom člověku, který něčím konkrétním zaujal.

Začíná plesová sezóna a v poradně se neustále objevují dotazy typu „jsou tyto šaty vhodné“, takže se nabízí témata jako vhodné šaty na plesy, vhodné šaty na promoce, vhodné šaty na svatby jako hosté, do toho každou chvíli nějaký návrhář zveřejní nějakou kolekci, začne frčet nějaký trend (peplum třeba), o různých kouscích oblečení spousta čtenářek neví, jak je nosit (cípatá sukně…), o barvách (ale ne jenom celý článek o zelené, ale různé články o různých odstínech, k čemu se ten a ten odstín hodí, ale to dá víc práce, než jenom napsat, že zelená se hodí třeba k hnědé, že..).

Jenže většina toho fakt dá víc práce než chvilku klikat na Etsy nebo Fleru…

Ovšem obávám se, že Ada jako autorka je silná hlavně v tématech typu co nenosit, ale už ne v tématech typu co teda nosit, když tohle ne. Její vkus mě osobně neoslovuje a nepovažuji ji za módní guru, takže to by chtělo asi jiného člověka, viz třeba Amber McNaught z foreveramber.co.uk, která se blogováním živí a píše zároveň o zajímavých kusech oblečení a bot, sleduje společenské události a hodnotí šaty celebrit i fotí vlastní outfity.

Klotylka
568 příspěvků 19.11.12 18:10
@MP Barbucha píše:
Třeba tady je pěkný článek o módě:-)
http://www.nedokonala.cz/zaklad-satniku/

Tohle me moc pobavilo :-)

Grete
800 příspěvků 19.11.12 18:17

@ndrea Mnohé z toho, co navrhujete, bych si tu také ráda přečetla. Na druhou stranu mám pocit, že leccos z toho tu už velmi dobře funguje komunitně a je to dokonce možná šťastnější varianta, než když bude o tom „co je kam vhodné“ psát jeden jediný člověk. Mnohem přínosnější mi přijde, když se pro danou příležitost posuzuje konkrétní outfit na konkrétní osobě.

Přirovnávat Adu k jakékoli úspěšné anglofonní blogerce je drobet nefér. Až bude česky číst nějaká ta půlmiliarda lidí, bude v Česku mnohem snadnější se blogováním uživit. Má čistá spekulace také je, že Ada se módním blogováním živit nechce. Má civilní zaměstnání, které ji pravděpodobně baví a které nehodlá opustit.

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 18:19

@ndrea Viz moje připomínka číslo čtyři. Články o tom, co je momentálně v kursu, bývají pravidelně na novinkách, každé noviny, časopis a zpravodajský server si vydržují módní hlídky. Lze samozřejmě oprávněně namítnout, že úroveň je ubohá a tady by to mělo být jiné, jenže já si nejsem jistá, jestli se všechny ty redakce rozhodly, že módní rubriku schválně povedou co nejhůř a dají ji na starost tomu, kdo má nejhorší češtinu a módě rozumí jako Agáta Hanychová. Jestli ono to spíš nebude tím, že fakt nejsou lidi.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 19:19

Prosím prosím, komu se tu nelíbí ať vystřelí a zůstanou ti vcelku spokojení a bude to tu zas fain. Založte si svůj blog! Stejně už to tu byl samý samozvaný modní guru!

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 23:24
@Petr Obr píše:
Pardon, četl jsem nepozorně. Je to opravdu až druhý příspěvek Vašeho blogu. Mě kdyby ale MP dneska tak vytočilo jako Vás, tak okamžitě ruším registraci a už sem ani nepáchnu.
Proč vlastně někdo chodí někam, kde to podle něj je tak příšerný? To přeci musí stát spoustu osobní energie a času takhle se pořád rozčilovat. To je čistě řečnická otázka, na odpověď nečekám.

Nebojte už sem ten blog zrušila. Nikoho to stejně nezajímá a jen každej komentuje mojí gramatiku. Všem je fuk, že chci někomu něco říct, ale neumím se správně vymáčknout.
Kdybyste to četl pozorně, tak jsem psala, že je to tu v poslední době. Nejsem člověk, co hned se vším končí, když mě něco naštve. To byste to ale musel číst a nezabývat se mýma chybama, které jsem p osobě skutečně opravovala a cítím silnou bezmoc, že stejně píšu jak desetiletej parchant.

blacken
2464 příspěvků 20.11.12 02:18

@seznam.mih
A proč to nepíšete v nějakém editoru, který opravuje i chyby? Vždyť Word už opraví i čárky…

Atlacoya
2790 příspěvků 20.11.12 04:00
@seznam.mih píše:
Nejsem člověk, co hned se vším končí, když mě něco naštve.

A proto jste zrušila blog po pár komentářích na adresu gramatiky?
Pokud Vás to opravdu trápí, že děláte gramatické chyby, zkuste číst. Ne časopisy, ne noviny, ale knihy, nejlépe nějaké starší, kdy se ještě dbalo na korektury.

Curlygirl
1901 příspěvků 20.11.12 09:41

Nebo vyhrabat z knihovny Mluvnici ze školních let a začíst se :-D

@Atlacoya píše:
A proto jste zrušila blog po pár komentářích na adresu gramatiky?
Pokud Vás to opravdu trápí, že děláte gramatické chyby, zkuste číst. Ne časopisy, ne noviny, ale knihy, nejlépe nějaké starší, kdy se ještě dbalo na korektury.
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek