Frekvencia článkov

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
continuity
5853 příspěvků 20.11.12 10:43

@Grete plny souhlas.

vubec nepobiram vykriky, ze tady navstevnici nic nedostavaji, kdyz nejsou clanky. no minimalne dostavaji prostor ke kecani, co neni zas tak malo. hosting, administrator, programator, to vsechno stoji penize a ty penize muzou posilat ctenari, nebo je vydela reklama. vzniklo hodne novych funkci, ktere jsou snad prinosem ne? jo jako clanky bych asi taky rada, ale narok na ne jako ctenari opravdu nemame. kdyz se vam to tady tak hrozne nezda, hlasujte nohama. nic jineho vam poradit nemuzu.

MP je asi paty web, na ktery pravidelne chodim za svuj internetovy zivot (a ze jsem na internetu nejaky ten patek). z toho dva(!) z nich byly postaveny na clancich (jeden byl to, co se dnes nazyva blogem akorat to bylo v dobach, kdy se toto slovo vubec nepouzivalo) a jeden byl vyborny internetovy casopis (ktery fungoval par let do doby, nez sponzorovi dosla trpelivost a penize a celou redakci rozpustil). na jednom foru jsme se dokonce jako navstevnici skladali na provoz a ctenari si tam sami moderuji diskuze - je to neplacena cestna funkce. ted uz si to reklamou vydela na sebe, kluka, co to provozuje znam osobne a rozhodne se v penizech neprehrabuje. obcas nam dovali sud piva na nejaky sraz. jenomze tam vznikla trochu jina komunita.

Příspěvek upraven 20.11.12 v 11:35

zuzaroza
729 příspěvků 20.11.12 10:47

@Grete @continuity Děkuji oběma za příspěvky.

Rynn86
13 příspěvků 20.11.12 10:50
@seznam.mih píše:
Kdybyste to četl pozorně, tak jsem psala, že je to tu v poslední době. Nejsem člověk, co hned se vším končí, když mě něco naštve. To byste to ale musel číst a nezabývat se mýma chybama, které jsem p osobě skutečně opravovala a cítím silnou bezmoc, že stejně píšu jak desetiletej parchant.

Ono je lehčí kritizovat ostatní, než něco vyplodit sám, aby to mělo úroveň. Pokud něco chcete říct, tak to řekněte- je tu celá. Ale vyplodit sáhodlouhý článek na téma, že Vás štve jiný blog, to je docela maso. Témat na blogování je hodně, nikdy bych nenapsala nic proti Vašemu blogu, kdyby byl třeba o tom, co Vás baví, co děláte, co Vás zajímá - chyby nechyby (prostě bych to nečetla, ale ani nekritizovala). Ale napsat jediný příspěvek (nebo pardon, pokud byl druhý) na téma, že Módní peklo je děs, to je trochu… o ničem.
Tady by nepomohlo napsat to třeba ve Wordu, protože ten asi neopravuje chyby typu „ženy byli“.
Ale četbu knížek doporučuji, tím se naučíte gramatiku nejlépe. I když bohužel někdy je to děs a běs i v knížkách.

MP Barbucha
3716 příspěvků 20.11.12 10:57

@Rynn86
Nechte seznam.mih na pokoji. U ní to není motivované ničím jiným, než že měla strašně ráda tenhle web a byla tu od začátku, zastávala se Ady vždycky a nikdy si nestěžovala. U ní nejde o vypočítavost ani ublíženost.
A abyste se všichni nezbláznili z pár chyb. Děláme je všichni, seznam.mih o sobě ví, že chyby dělá a přesto se nebojí jít s kůží na trh. To je odvaha, kterou já oceňuji. Jo a je dyslektik.

JedovatéHádě
350 příspěvků 20.11.12 11:04

Náhodou, je to dobrý nápad, tenhle blog vznikl pro kritizování oblečení, proč by nemohl vzniknout blog, co kritizuje blogy?

Rynn86
13 příspěvků 20.11.12 11:05
@MP Barbucha píše:
@Rynn86
Nechte seznam.mih na pokoji. U ní to není motivované ničím jiným, než že měla strašně ráda tenhle web a byla tu od začátku, zastávala se Ady vždycky a nikdy si nestěžovala. U ní nejde o vypočítavost ani ublíženost.
A abyste se všichni nezbláznili z pár chyb. Děláme je všichni, seznam.mih o sobě ví, že chyby dělá a přesto se nebojí jít s kůží na trh. To je odvaha, kterou já oceňuji. Jo a je dyslektik.

A??? Můj bratr je dyslektik i dysgrafik a nenapíše jedinou chybu. Protože čte. Od mala a hodně. Takže to má zažitý. Tohle jako důvod neberu, znám spoustu dys… kteří umí perfektně a bez chyb číst a psát.
Na Módní Peklo už taky nějakej ten pátek chodim. Taky mi chybí články. Omyl s reklamou mě spíš pobavil než naštval. Akorát nejsem extrémní, abych se musela ke všemu vyjadřovat a všechno komentovat. A zaregistrovala jsem se sem jen a pouze kvůli týhle debatě. Nikdy jsem neměla potřebu všechno komentovat, na všechno útočit. A chápu, jak je těžký spravovat blog a uspokojit lidi, protože ti si vždycky něco najdou. Tak sem místo toho mrknu 2× do tejdne, jestli je něco novýho. Když ne, tak se mrknu zase za tejden. A nedělám vědu z toho, že tu neni každou chvilku novej článek. Natož se pokusit na to napsat dlouhej a kritickej článek, když nemám talent na psaní…

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.12 11:15

Mám tady pocit, jako byste chodily k někomu na návštěvu-on už vás ani moc nezve - a neustále hejkaly, jak je to tam hrozné. Choďte k někomu jinému nebo pozvete ostatní k vám. Zjistíte, že to zas tak jednoduché není.

Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.12 11:16

@MP Barbucha Naprostý souhlas.
@Rynn86 A jak se asi takový talent na psaní získá? Že by psaním? @seznam.mih má co říct a co se týče gramatiky, ano - není to zdaleka dokonalé, ale - píše o kus líp než když jsem ji postřehla poprvé. Jenže tenkrát jí kdosi vstřícně radil, aby zkusila psát pomaleji než myslí a přečetla si to po sobě, než to odešle; tenkrát jsme se na ni nesesypaly s radama typu že ať nepíše, když to neumí.
@seznam.mih, jen tak dál :-)

Curlygirl
1901 příspěvků 20.11.12 11:16

@Rynn86 souhlasím… Na dyslexii a dysgrafii se lidi často „vymlouvají“, přitom se to dá hrozně ovlivnit ve škole, péčí a pomocí rodičů atd. Zažila jsem ve své profesi pár takových dětí a velice často měly dobré výsledky když byla snaha jak na jejich straně, tak na straně pedagogů i rodičů a věřím, že se normálně dobře uplatnily a že je to v životě nijak negativně neovlivňuje a že to není poznat.

MP Barbucha
3716 příspěvků 20.11.12 11:22

Mně jsou články ukradené, na čtení toho mám dost, baví mě diskuse tady. Moje oblíbená komunita je zde, tak sem chodím.
@Rynn86 Vy jste teda protivná, to už jsem tady dlouho nezažila. Mimoto seznam.mih zrušila registraci, takže není úplně fér se tu do ní navážet teď, když se nemůže bránit.

Rynn86
13 příspěvků 20.11.12 11:22

Mori, třeba psaním „do šuplíku“ a dávat to číst svejm blízkejm, kteří by s ní mohli projet její chyby a její styl a říct upřímně, co se jim líbí/nelíbí…
Ale prezentovat to na webu… Zlatý časy, než si začal blog zakládat každej.

Pirek
7060 příspěvků 20.11.12 11:26

@Rynn86
A hele, elita nám přišla otevřít oči :D

Jak víte, že se seznam.mih nesnaží? Proč by měl blog sloužit jen pro dokonalé myšlenky v dokonalé formě? Nemůže být i tréninkovou metodou?

Gratuluji k Vaší skromnosti a zároveň dokonalosti, myslím však, že už toho bylo dost.

Rynn86
13 příspěvků 20.11.12 11:27
@MP Barbucha píše:
Mně jsou články ukradené, na čtení toho mám dost, baví mě diskuse tady. Moje oblíbená komunita je zde, tak sem chodím.
@Rynn86 Vy jste teda protivná, to už jsem tady dlouho nezažila. Mimoto seznam.mih zrušila registraci, takže není úplně fér se tu do ní navážet teď, když se nemůže bránit.

To neni navážení, pouze prezentuju svůj názor, stejně jako ona prezentovala ten svůj na Módní peklo.
Já prostě miluju lidi, co něco kritizujou, ale nic lepšího neudělaj. Nemám zaběhlej blog (lépe řečeno žádnej blog), takže nebudu kritizovat, že ten můj oblíbenej zrovna stávkuje. Obzvlášť, když je to něčí volnočasová aktivita. Můžete vynadat prodavačce, že je protivná… ale tohle???

JarkaJar
432 příspěvků 20.11.12 11:30

Myslím, že kdo se narodil jako dyslektik nebo dysgrafik, má učení o něco těžší. Jeden úspěšný absolvent VŠ-dyslektik na dotaz, jestli mu jeho handicap nevadil při studiu, řekl, že to řešil tak, že se neučil čtením, ale namluvil si učební látku na magnetofon a učil se poslechem. Asi se dá takový handicap do velké míry vyrovnat, ale možná ne úplně.

MP Barbucha
3716 příspěvků 20.11.12 11:32

@Rynn86
Vždyť si sama odporujete:
„To neni navážení, pouze prezentuju svůj názor, stejně jako ona prezentovala ten svůj na Módní peklo.“
„Já prostě miluju lidi, co něco kritizujou, ale nic lepšího neudělaj. Já prostě miluju lidi, co něco kritizujou, ale nic lepšího neudělaj.“

Ale další kolo už nejedu, jdu si raději přečíst nějakou dobrou knížku a zapracovat na svém pravopise :-)

Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.12 11:34

To je zajímavý, jak se téměř každá diskuze tady dostane k „právu kritizovat“. A jak si skoro každej myslí, že to on jedinej ho má :-)

Curlygirl
1901 příspěvků 20.11.12 11:34

@JarkaJar rozhodně to má těžší, to je bez debaty.
Ale v prvé řadě dle mého názoru záleží na intelektu a snaze. Dnes existuje tolik metod a pomůcek různého typu, že si snad každé dítě s pomocí spec. pedagoga a rodičů dokáže najít svůj systém učení a je nakonec stejně úspěšné jako jeho vrstevníci bez specifických vad učení. Ale práci a snahu všech zúčastněných to samozřejmě vyžaduje obrovskou.

Příspěvek upraven 20.11.12 v 11:39

Rynn86
13 příspěvků 20.11.12 11:35
@MP Barbucha píše:
@Rynn86
Vždyť si sama odporujete:
„To neni navážení, pouze prezentuju svůj názor, stejně jako ona prezentovala ten svůj na Módní peklo.“
„Já prostě miluju lidi, co něco kritizujou, ale nic lepšího neudělaj. Já prostě miluju lidi, co něco kritizujou, ale nic lepšího neudělaj.“
Ale další kolo už nejedu, jdu si raději přečíst nějakou dobrou knížku a zapracovat na svém pravopise :-)

No dobře, já měla aspoň vlastní zájmový webovky a rozhodně bez gramatickejch chyb ;)

Rynn86
13 příspěvků 20.11.12 11:37
@Curlygirl píše:
@JarkaJar rozhodně to má těžší, to je bez debaty.
Ale v prvé řadě dle mého názoru záleží na intelektu a snaze. Dnes existuje tolik metod a pomůcek různého typu, že si snad každé dítě s pomocí spec. pedagoga a rodičů dokáže najít svůj systém učení a je nakonec stejně úspěšné jako jeho vrstevníci bez specifických vad učení. Ale práci a velikou snahu všech zůčastněných to samozřejmě vyžaduje velikou.Příspěvek upraven 20.11.12 v 11:35

Souhlas. Zrovna mýho bratra chtěli kvůli tomu přeřadit do zvláštní školy- v tý době to bylo prostě špatně. To bylo v roce cca 1987-1990. Takže tam i tu pomoc měl velmi omezenou. A zvládnul to perfektně.

JarkaJar
432 příspěvků 20.11.12 11:39

@Rynn86
Myslíte, že důležitější je psát bez chyb než mít zajímavé myšlenky a mít co říct? Preferovala bych obsah před formou.

Curlygirl
1901 příspěvků 20.11.12 11:40

@JarkaJar velice často jde obsah a forma ruku v ruce… Já preferuji oboje na dobré úrovni :-)

valery
1587 příspěvků 20.11.12 11:40
@Mori píše:
To je zajímavý, jak se téměř každá diskuze tady dostane k „právu kritizovat“. A jak si skoro každej myslí, že to on jedinej ho má :-)

mam kolegyni, co vymyslela trefny název pro tyhle neplodny, never ending diskuze: „tlamocvik “

MP Barbucha
3716 příspěvků 20.11.12 11:42

@Mori
Ona je kritika a kritika. Paní se nelíbí web. OK. Nelíbí se jí pravopisné chyby. OK. Ale má tu drzost „pro její dobro“ doporučovat četbu atd.? WTF!
Nakonec víme, jak dopadl Dumbledore se svým heslem: „For greater good.“ :-)
Prostě tento způsob, jak projevit své intelektuální snobství je snad nejubožejší, protože je maskován blahosklonnou touhou pomoci, aneb jak říct někomu: „Jsi úplný idiot“ a ještě vypadat jako „ta hodná“.

Rynn86
13 příspěvků 20.11.12 11:44

@JarkaJar
Ano, protože jakkoliv zajímavá myšlenka zanikne v tom zmatku.
Já taky nepůjdu zpívat na koncert před lidi, protože to neumim, i když v hlavě mi to zní vždycky dobře ;)

Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.12 11:44

Taky ráda ocením dokonalou formu, když se (zřídka) poštěstí.
Ano, kdyby seznam.mih napsala román, tak ho číst nebudu. Ale vyštípat ji kvůli tomu z jejího vlastního blogu mi přijde přes čáru.

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek