Frekvencia článkov

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
JedovatéHádě
350 příspěvků 20.11.12 15:56

No jo, jenže není nad to, než když se kvůli menšině haní celek. Stále je tohle fórum navzdory velké návštěvnosti a různorodosti slušné.

Kerstin
516 příspěvků 20.11.12 16:00

@JedovatéHádě To nepopírám :)

Skallka1
51 příspěvků 20.11.12 19:11

@Ada Pekelná táto reakcia ma prekvapila. OD Ady som skôr čakala nový článok a v nadpise - Tak tu ho máte, ked ste sa tak dožadovali! Teda, že to zrnko k nám hodí. Ale ona z nás urobila SLIEPKY! sliepky hodné isť DO PEKLA.

xromance
76 příspěvků 20.11.12 20:02

Jinak to dopadnout nemohlo než jak to dopadá… smutné

Nanynka_02
450 příspěvků 20.11.12 21:40
@Ada Pekelná píše:
Pak se divte, že má někdo narážky na kvokání, protože je to opravdu jako zobání rozsypaného zrní, klov sem, klov tam, někdy jemně, někdy silněji, sem tam rvačka o jedno zrno.

Já se divím, že se někdo diví. Vizte tuhle diskusi: http://www.modnipeklo.cz/…e-peklo-632/ Adin přístup je pořád stejný, tehdy byly zklamané komentáře „prndání“ a „kňučení“, dneska „kvokání“. Komu se tu nelíbí, ať jde pryč, ona to opravdu bere takhle.

PS: Dnes už se dá říct, že „prndající“ čtenáři, kteří se po prodeji obávali vývoje a la Arome, prndali poměrně jasnozřivě.

bestia
2300 příspěvků 20.11.12 21:48

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:36

Ada Pekelná
973 příspěvků 20.11.12 22:25

Předpokládám, že ti, kteří prndali, mi hlas nedali, a kteří dali, jsou tady spokojení.

jackdaw007
368 příspěvků 20.11.12 22:39
@Ada Pekelná píše:
Předpokládám, že ti, kteří prndali, mi hlas nedali, a kteří dali, jsou tady spokojení.

Nebo možná dali a teď je jim to trochu líto. Ale to už je život. Já osobně to beru jako poučení do budoucna.

Dalbert
1 příspěvek 21.11.12 00:21
@jackdaw007 píše:
Nebo možná dali a teď je jim to trochu líto. Ale to už je život. Já osobně to beru jako poučení do budoucna.

Jo, takže příště nedáte hlas nikomu, protože by se vám mohl přestat za týden líbit? To je vskutku poučení jako hrom.

Nedělejte z toho tady Růžovou zahradu o 150 epizodách a 3 řadách.

Je tu blog, jsou tu články, občas méně článků, mezitím semtam reklama, diskuse, komunita, pekelná móda, vkusná móda. Hodně věcí k řešení. Hlavně si však prosím uvědomte, že to všechno nemá tak kosmický význam, jaký z této diskuse plyne. Berte to trochu s nadhledem.

Je to jen web. Nikdo tady neumírá.

Rynn86
13 příspěvků 21.11.12 08:21

Vida, já letos MP hlas nedala, dala jsem ho PB a jsem spokojená :))
Taky bych to nebrala všechno tak tragicky…

Sibyla
2646 příspěvků 21.11.12 08:46

@Rynn86 Přesně

opona
147 příspěvků 21.11.12 09:16

@Ada Pekelná
témata na články:

• Zimní kolekce v obchodech
  • Peklo z ulice (to se myslím nikdy neomrzí a neříkejte, že je nedostatek materiálu)
  • Již zmiňovaný rozhovor s anglickou bloggerkou, na který jsme i dávaly tipy na otázky!
  • Tipy na pozvednutí nudných kousků v šatníku (např. výměna knoflíků u saka dokáže divy)
  • Návod na ušití jednoduché sukně pro úplné začátečníky včetně rad ohledně materiálů

Se současnou frekvencí máte na 2-3 měsíce co dělat:)

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.12 09:35

Opona: To nemá cenu. Vzniklo celé vlákno s tipy na články už před několika měsíci. Autorka poděkovala, ale nic z toho nenapsala. A vlastně ani nic moc jiného nenapsala.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.12 09:36

@Ada Pekelná Nedávno se tu v diskusi řešily délky sukní a kabátů, možná by měl úspěch podrobnější článek o délkách obecně - jak dlouhé nohavice k jakému střihu sukně či kalhot, vzhledem k botám a výšce postavy, co k tomu za kabát…možná i něco o délce rukávů…

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.12 09:37

@Cinkitoo Aha! No, za pokus člověk nic nedá, žeano…

Saphira
22 příspěvků 21.11.12 09:37

Nechápu moc o čem tu ta diskuze je momentálně. Také se mi moc nelíbí číst článek plný chyb, ale chápu, že ne každý dokáže psát spisovně (viz můj vysokoškolsky vzdělaný přítel, který dodnes dělá hrubky a i přesto že čte knihy tak jazyky mu prostě nejdou a nikdy nepůjdou…). A dohadovat se tu o tom jestli by blog měl být spisovný nebo ne…každý ať píše jak umí a čtěnář se sám za sebe může rozhodnout jestli to chce číst nebo ne. Pokud je pro Vás forma natolik nepřijatelná, že Vám kazí i obsah tak to jednoduše nečtěte. Nevím proč tu někomu radit jak má psát svůj blog.

Každopádně chtěla jsem se tu zeptat na otázku vztahující se k původnímu tématu diskuze…jsem momentálně v zahraničí tak jsem články z Pekla ráda četla jako takové přiblížení k vlasti. Můžete mi prosím doporučit nějaký podobný web, který by se dal číst?Frekvence článků je tu poslední dobou opravdu mizerná a pořádný článek je tu tak možná jednou za měsíc. Na MP se mi líbily i fotografie z ulic z celé ČR. Nějaké návrhy prosím?

Na závěr a pro pobavení si dovolím přiložit pár fotografii z People of Walmart…tam teď chodím občas i nakupovat tak možná bych měla začít fotit.

P. S. Pokud nemůžete přečíst to tetování co má paní nad pozadím tak je tam Classy Freak :D

Rynn86
13 příspěvků 21.11.12 09:43

@Saphira tam ale nešlo o spisovnou/nespisovnou češtinu, to vážně ne, šlo o hrubky a celkovou formu, nesmyslná souvětí atd… ale to už je jedno…
Já nejvíc čtu asi Protivnou Blondýnu, ale to zná asi každej a móda tam neni to hlavní. Plus má blondýna na svejch stránkách odkazy na další dva nebo tři blogy, možná by stálo za to vyzkoušet?

Saphira
22 příspěvků 21.11.12 09:52

@Rynn86 Pravda já si ten blog nestihla přečíst, ale spíš mi připadalo, že se to tu zdlouhavě řeší. Děkuji za tip na blog, omrknu to tam :)

opona
147 příspěvků 21.11.12 10:47

@Saphira Taky jsem blog nečetla, ale jestli můžu jenom něco k pravopisu říct, tak mi příjde neslušné až trapné někoho upozorňovat (může být dislektik, disgrafik…). Obzvlášť trapné mi to příjde z pozice anonymního uživatele internetu, tak nějak mám ve zvyku nepsat nic, co bych dotyčnému neřekla i tváří v tvář. Samozřejmě zapnout si ve Wordu kontrolu pravopisu by měl zvládnout každý, pokud ne, tak je to pak jeho vizitka. Pokud by mě to čtení nějak obzvlášť drásalo, tak daný blog vyhledávat nebudu a hotovo. A autor ať se pýše dle lybosti klydně s pravopysnýmy chybamy.

Atlacoya
2681 příspěvků 21.11.12 13:09
@opona píše:
@Saphira tak mi příjde neslušné až trapné někoho upozorňovat (může být dislektik, disgrafik…)

A jak se má člověk dozvědět, že něco dělá špatně, když není upozorněn? Jak se má zlepšit, když se mu nedostane odezvy? Ano, je tisíc způsobů jak na nedostatek upozornit a zdvořilý / slušný / vítaný je jen zlomek z nich, ale je to snad důvod k rezignaci? Otázku kritiky a úskalí její nadbytečnosti případně nedostatečnosti podle mě pěkně shrnuje tento článek: http://hintzu.otaku.cz/…a-kritizovat

Kerstin
516 příspěvků 21.11.12 13:21

@Atlacoya Hintzu je můj kámoš :D To je sranda, co všechno se sem dostane :)

jackdaw007
368 příspěvků 21.11.12 13:29
@Dalbert píše:
Jo, takže příště nedáte hlas nikomu, protože by se vám mohl přestat za týden líbit? To je vskutku poučení jako hrom.

Nedělejte z toho tady Růžovou zahradu o 150 epizodách a 3 řadách.

Je tu blog, jsou tu články, občas méně článků, mezitím semtam reklama, diskuse, komunita, pekelná móda, vkusná móda. Hodně věcí k řešení. Hlavně si však prosím uvědomte, že to všechno nemá tak kosmický význam, jaký z této diskuse plyne. Berte to trochu s nadhledem.

Je to jen web. Nikdo tady neumírá.

Vnímáte to tu jako jednolitý názorový blok. Což není. Nic z toho, co jste tu psala, se mě netýká. Nestěžuju si tu na články, nic si nevynucuju. Než na mě budete příště reagovat, zkuste si lépe přečíst, co jsem tu napsala, předejdete tím zybtečným nedorozuměním.

Mně osobně vadí ten tón, se kterým Ada komunikuje. Jak už jsem psala jinde. Byla pro mě vždy trochu na hraně mezi trefnou kritičkou a nevychovaným spratkem, který si nevidí do pusy. Fajn, tahle image jí vyhovuje a možná i živí. Jestli vy chcete tleskat někomu, kdo na zdvořilý dotaz reguje větou „Neprndej.“, jak je ctěná libost. Asi jsem komunikačně trochu někde jinde, vadí mi to.

Adivey
182 příspěvků 21.11.12 14:10
@opona píše:
@Ada Pekelná
témata na články:
  • Zimní kolekce v obchodech
  • Peklo z ulice (to se myslím nikdy neomrzí a neříkejte, že je nedostatek materiálu)
  • Již zmiňovaný rozhovor s anglickou bloggerkou, na který jsme i dávaly tipy na otázky!
  • Tipy na pozvednutí nudných kousků v šatníku (např. výměna knoflíků u saka dokáže divy)
  • Návod na ušití jednoduché sukně pro úplné začátečníky včetně rad ohledně materiálů
Se současnou frekvencí máte na 2-3 měsíce co dělat:)

Také čekám na rozhovor s anglickou blogerkou a potom taky na článek o českých blogerkách, na který Ada sbírala odkazy v jednom vlákně. O obojím kdysi napsala, že se na to chystá po víkendu, tak si pořád říkám po kterém asi :) Ale za zlé jí to nemám. Když články napíše, ráda si je přečtu. Když ne, svět se nezboří.

Když už sem tedy píšu… MP čtu už docela dlouho. Hrůzy z ulice mě nezajímají, na ty se můžu jít podívat po městě sama. Navíc, jak jsem zde psala včera , jsem (myslím) tolerantní vůči tomu, kdo co nosí. Líbily se mi praktické články o materiálech, jak ušít kalhoty, jaké je vkusné oblečení pro nevěstu atd.
Také si myslím, že MP upadá, ale to je můj názor. To je prostě vývoj a někomu třeba může připadat, že se MP rozvíjí k lepšímu. Uvidíme co přinese Channah, jejíž blog mám velmi ráda, i když její články zde mě zatím také nenadchly. Chodím sem ale teď už hlavně kvůli diskusím a těší mne, že se zde udržuje pořád dobrá kvalita písemného projevu, lidé na sebe nejsou (až na výjimky) zlí, ale ani nechutně „sluníčkoví“. Co mě naopak opravdu mrzí, jsou odchody starých-dobrých diskutérek.

Ada Pekelná
973 příspěvků 22.11.12 02:03
@Adivey píše:
Líbily se mi praktické články o materiálech, jak ušít kalhoty, jaké je vkusné oblečení pro nevěstu atd.
Také si myslím, že MP upadá, ale to je můj názor.

Dost čtenářek tyhle články o šití, materiálech apod. naopak nesnáší a považuje za důkaz úpadku Módního pekla. Že to nejsou ty břitké články jako za starých dobrých časů, ale nějaké pitomé šití a nezábavné odborné kecy.
A teď si vyber.

blacken
2448 příspěvků 22.11.12 02:14

@Ada Pekelná No, osobně si myslím, že je lepší vyhovět aspoň té části, co je má ráda, než nenapsat článek žádný a nezavděčit se nikomu. (Ale je to jen skromný názor někoho, kdo si blog nepíše a raději prndá :-P)

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek