Frekvencia článkov

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
lindiste
348 příspěvků 22.11.12 07:59
@Ada Pekelná píše:
Dost čtenářek tyhle články o šití, materiálech apod. naopak nesnáší a považuje za důkaz úpadku Módního pekla. Že to nejsou ty břitké články jako za starých dobrých časů, ale nějaké pitomé šití a nezábavné odborné kecy.
A teď si vyber.

Já myslím, že střídavému modelu jedy-osvěta se nedalo nic moc vytknout. Je pravda, že někdo má rád jedy, někdo osvětu a pokud se objeví článek, který zrovna rád nemá, tak to dá najevo, ale když to vezmeš z té druhé stránky, tak se vždycky najde skupina, které se zavděčíš ;) I když to třeba neprojevuje tak „nahlas“, tak se 100% pod každým článkem nacházejí nějaké pochvalné komenty. Takže je jasné, že vždycky bude někdo prskat a někdo chrochtat (blahem), ale když není nový článek, budou zákonitě prskat všichni.

Adivey
182 příspěvků 22.11.12 11:05

@lindiste To je pohled optimisty. Pesimista si řekne, že se vždycky najdou hanlivé komenty :)

Články o šití byly takovým kořením v guláši článků z fotek z ulice. Nic co by ti, kteří vyhledávali výhradně pekelné články, nemohli překousnout, ne? Ale tak dobře, uznávám, že pekelné články jsou tím, na čem MP vyrostlo a patří to k němu.
Poslední článek Channah mě potěšil, takže ač je teď možná v kurzu odejít z MP a smazat si účet, já to zatím v plánu nemám (ani v oblékání nesleduju poslední trendy). I když o tom občas uvažuji, protože trávení času na MP má neblahý vliv na mou diplomovou práci. :D

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.12 11:22
@Ada Pekelná píše:
Dost čtenářek tyhle články o šití, materiálech apod. naopak nesnáší a považuje za důkaz úpadku Módního pekla. Že to nejsou ty břitké články jako za starých dobrých časů, ale nějaké pitomé šití a nezábavné odborné kecy.
A teď si vyber.

Nepochybuju o tom, že byste dokázala i takový informativní článek dostatečně pekelně okořenit.

Gräfin
2642 příspěvků 22.11.12 11:26
@Ada Pekelná píše:
A teď si vyber.

Pokud je z čeho vybírat, tak si to svoje najde každý.

Já třeba nejsem schopná ušít ani jednoduchou sukni - trubku - přesto mám články o šití ráda. Obdivuji každého, kdo je schopný svýma rukama vytvořit něco, co se dá nosit mezi lidi

NISHTA
49 příspěvků 22.11.12 11:30

Já být Adou, tak bych se na nějaké názory anonymních čtenářek moc neohlížela a psala bych tak, jak mě to baví. Život je strašně krátký na to, aby ho člověk vyplnil věcma, které ho nebaví a pořád se jenom rozkřikoval na „prndající“ diskutující. Každé diskusní fórum je prndání a vždycky je to tak trochu kurník. Většina lidí si tím tlacháním prostě jenom vyplňuje volnou chvíli. Pokud to někdo bere smrtelně vážně, jeho problém.

quest
19 příspěvků 23.11.12 01:27
Ado jsi tu ještě?

Dnes jsem po nějaké době zkoukla oblíbenou stránku módního pekla. Jsem z toho trochu na rozpacích a možná nejsem sama. Od doby co peklo není již jen blogem se dost změnilo a ani články se již nezdají tak šmrncovní. Postrádám to PEKLO, taky něco o šití, skutečné rady a hlavně vtip. Články jsou na úrovni stejně nudných a zbytečných časopisů na které se žehrá. Poslední článek o pokrývkách hlavy je možná užitečný, ale ne šmrncovní a vtip v podobě fotografií alá ironie mě opravdu nepobavil a navíc ani není Ady. Zrovna se nacházím na druhém konci světa a bohužel si říkám, že v tom našem českém rybníce něco hnije, ale když v něm plavete dost dlouho, přestanete to citit.
Mohu očekávat spoustu červených ramínek, ale když kouknu na fb a tam vidím chválu na sebehnusnější fotky polonahé tlustie, vyfocené jakýmsi „umělcem“, připadá mi, že tady si dávají zelenou podoné nesmysly: viz. designblok. Většina těch „nápadů“ ani nestojí za fotku, natož komentář, přesto jsou lidé co se mohou nad tím rozplynout blahem. Naprosto zbytečný mi pak připadá poslední řádek s pokusem o vtip, jako že se ne/jedná o placenou reklamu. A pokud to je nejlepší co bylo k vidění, tak to do budoucna lepší nebude.
Co se týče módy na druhém konci světa - ponožky v sandálech netřeba řešit, páč se zde šmatlá naboso a vypadá to běsně. Klobouky tu nosí od malých holek po staré báby a je jim jedno co k tomu. Polovina populace má morbidní obezitu, ale nosit vytahaná trika není problém. V průvodci jsem četla, že zde lidé mají vybraný vkus, ale to je holý nesmyl. I přes to zde může člověk objevit pár věcí, které v evropě nepotkáte a jsou opravdu stylové, ale pokud budete trčet v čr potažmo eu a jen surfovat po netu, pročítat vyčpělé časopisy a laikovat bludy, tak se inspirace asi nedostaví.
Ado, chápu, že si už nevládneš sama, ale prosím, pobav, pouč, potěš nás jak to opravdu umíš, jestli tady skutečně jsi.

Sibyla
2646 příspěvků 23.11.12 08:47

Milá quest, zdravím na druhý konec světa - zní to jak Austrálie - vím, jak lačně se lapají zprávy z Čech. Bohužel, Peklo už nějakou dobu vypadá jak vypadá - článek od Channah je ještě to nejlepší, co se mezi články urodilo. Více v diskusi Frekvence článků na webu, ale radši to snad ani nečtěte, je to smutné. Ady se nedovoláte, ta vám jen odsekne, že prndáte - pokud vůbec. Pokud to nevíte, prodala web někdy na jaře, s tím, že se nový majitel bude starat o technické věci, a ona bude mít víc času na psaní. Od té doby skoro nepíše. Což, možná, že se vypsala, nechci soudit.
Ale netruchlete, určitě zas něco vznikne! Hřejte se na sluníčku, máte-li ho tam - co bychom za něj tu dali!

Ceresa
465 příspěvků 23.11.12 09:33

Zdravim nejspis ke klokanum;) jen uzivejte jineho zivotniho styltu, kde je vsem jedno jak vypadate, je to nekdy osvobozujici;). Tady to zacina nejak stagnovat… jak rada bych ted vzala queenslandsky klobouk, saty a neresit, neupraveny vlasy, chybejici podprsenku..

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.12 09:52

@Ceresa Já myslím, že tady to také nikdo moc neřeší. To jen tady na MP z nudy a z touhy povýšit se nad ostatní. Ale bohužel to platí do té doby, než se osmělí a dají sem svoji fotku.To je pak už horší. Ono se kritizuje hrozně snadno. Vždyť třeba i Ada. Její modní kreace se mi tedy moc nelíbí.
A nástrojů jak se povýšit a pohonit si vlastní ego je víc. Třeba pravopis.No a co, že ho někdo neovládá. Já zas neovládám fyziku. Akorát to není na první pohled vidět.

notrends
514 příspěvků 23.11.12 09:53
to neodpovídá peklu

@Ceresa váš příspěvek nějak neodpovídá zaměření Pekla. Vždyť tady se právě řeší ti kdo nedbají na trendy, modu, postavu atd,. a oblíkají si co je právě napadne a neřeší to. Ale jinak co chcete aby se na Pekle řešilo? pořád dokola ponožky v sandálech, zaříznuté tanga, bílé kurví kozačky? to už tu bylo mnohokrát a už to nebaví. Nebo grilování osoby na náhodně pořízené fotce, která zrovna neřešila jak vypadá protože chvátala za nemocnou matkou, babičkou, synem atd do nemocnice? To je trochu ubohé a móda je zbytná věc aby až tak diktovala naše konání..

Betty J.
2031 příspěvků 23.11.12 10:04

Milá quest, souhlasím s Vámi, Peklo se už dávno nezdá být tak pekelné, jak by být mohlo a mělo, aby bylo hodno svého názvu. Kdysi jsem si sem chodila „zahýkat“ nad vorvani, kasičkami, tvořilkovskými zhůvěřilostmi a „mňamkami“ rodinami adorovaných bydlenek. Dnes si matně vzpomínám, že naposled mi článek vyloudil úsměv na rtech někdy před prázdninami (tedy těmi letními školními) a v poslední době se zde objevují na můj vkus příliš krotká sdělení bez špetky nadsázky. Články nové přispěvatelky jsou sice bez pravopisných chyb, ale také bez šťávy; to, že se někdo v symetricky nasazeném baretu tváří jako politicky korektní bubák, se nedá považovat za ironii a za vtip už vůbec ne.
Mějte se krásně a pokusme se společně doufat v lepší příští.

Ceresa
465 příspěvků 23.11.12 10:10

@notrends ono je to trochu o necem jinym. Kdyz tady jdu bez podprsenky, tak na me piskaj chlapi na stavbe. Neni tady takove to, nos si co chces. Nos to, co nosi vsichni a nebudem si te vsimat. Jen jsem chtela rict, ze mi chybi jakasi pozitivita a volnost. Oblekam se dost barevne, tylovky, broze atd a uz mi leze krkem, jak na me lidi nekdy civej jak na exota. Ale neotravi me nikdy natolik, abych radsi byla ovci v davu. A jsou zeme, kde je to vsem jedno a nebo vas na ulici i zastavi a pochvali vam boty atd…to mi tady chybi. A pokud se bavime tady o pekle, tak kritizovat umi kazdy, jako bychom my vypadali kazdy den jak z casaku…cim dal vic se sem preleva socialni otazka, coz me toci. Diskuze jako, ze se nelze za malo penez oblect a prispevky typu, kdo ma kabelku od Diora je pozer. To me fakt nebavi…

Příspěvek upravem adminem

notrends
514 příspěvků 23.11.12 10:22

@Ceresa potom ale v těchto vysněných zemích nemá cenu zakládat Modní peklo. to by se tam neuživilo. Když se člověk obléká mimo obvyklý standard, musí ustát že na něj lidi civí..

Jiná Realita
13791 příspěvků 23.11.12 10:28

@ionicera
A můžu se poptat, kde vy tady máte vlastní fotku? Sama taky kritizujete, aniž byste nějak moc poradila, jak to zlepšit, hlavně tedy modely v inspiraci/galerii, tam jsem viděla docela povýšené a nepříjemné kritiky, ale vaši fotku jsem zatím nezahlédla. Chodím sem jen nárazově, takže jsem ji možná přehlédla.

třeba tohle mi přijde dost povýšené:
„No tady je inspirativní jen v jakých šuntárnách bylo tohle pořízeno. Docela bych chtěla vidět, jak jsou ty věci kvalitní. myslela jsem, že v NY nakupuje jen pupertální mládež.“

V těchto tématech velmi často někdo nadává na věci, které sám dělá. A kritizuje, aniž by sám byl schopen přispět k nápravě.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.12 10:40

@Jiná Realita Máte pravdu, vzpomněla jsem si jen na outfity, které jsem chválila, ale pár jsem jich také zkritizovala a bohužel ne vždy sluníčkově. A přiznám i proč-prostě jsem měla náladu pod psa a nechtělo se mi to psát oklikama. A fotku sem nedám ani náhodou. Vždyť sama vidíte, na to bych neměla žaludek. A nemyslím si, že se někdo může oblékat tak, aby se to líbilo všem. A omlouvám se za včerejšek, mohla jsem napsat také-je to podle mne takové obyčejné

Admin Módnípeklo.cz
1134 příspěvků 23.11.12 10:51

@quest Vaši diskusi „Ado jsi tu ještě?“ jsem přesunula do tohoto nedávno založeného tématu, kde se řeší takřka totožné. Ada v něm již reagovala - lehce dohledatelné.

Díky za pochopení,
adminka Tereza

Kerstin
516 příspěvků 23.11.12 12:01

@Admin Módnípeklo.cz Možná můžete rovnou založit samostatnou kategorii „Nadávání na Adu“ vedle Dámské módy a Šití.

Admin Módnípeklo.cz
1134 příspěvků 23.11.12 12:31

@Kerstin Nejprve počkáme, zda se taková neobjeví na PB, ušetřilo by nám to práci :wink:

adminka Tereza

Kerstin
516 příspěvků 23.11.12 13:39

@Admin Módnípeklo.cz Mně to téma „Přerod v Mimibazar“ přijde celkem trefné (Kdo se urazil, asi měl proč.) a navíc se na Adu nadává primárně tady. Myslím, že tu bylo už stokrát omleto, jak je Ada děsně úplatná, rejžuje na nás prachy, je áárogantní, nic nepíše a když už, tak se to nikomu NELÍBÍ. Možná by vážně bylo lepší tohle všechno posbírat do jedné samostatné kategorie a roztřídit, ať je to hezky všechno pohromadě.

Začala bych vysbírávat téma „Ada a prachy“, toho je tu asi nejvíc, pokračovala „Arogantní Adou“, a přes „Články, které Ada nenapsala“, „Články, které se nám nelíbí“, „Články, které tu nemají co dělat“ apod. se dostat až k drobečkům typu „Adin vkus“ a „Ada má hnusné obočí“.

Příspěvek upraven 23.11.12 v 18:08

lessie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.12 14:01

@Kerstin a skončili by sme u „kerstin už nemusí hľadať v diskusiách, má to naservírované na striebornej tácke“. Keď sa v tom chceš vyžívať, tak si to najdi sama. Použij pri tom hledáni v diskusích.
@Admin Módnípeklo.cz
Tereza škoda, že nie ste Ada. :wink:

Kerstin
516 příspěvků 23.11.12 15:30

@lessie Ty nikdy nepochopíš, co se snažím příspěvkem sdělit, že? Ale to bude možná propast mezi češtinou a slovenštinou.

Ada Pekelná
973 příspěvků 23.11.12 15:31
@Sibyla píše:
Více v diskusi Frekvence článků na webu, ale radši to snad ani nečtěte, je to smutné. Ady se nedovoláte, ta vám jen odsekne, že prndáte - pokud vůbec. Pokud to nevíte, prodala web někdy na jaře, s tím, že se nový majitel bude starat o technické věci, a ona bude mít víc času na psaní. Od té doby skoro nepíše. Což, možná, že se vypsala, nechci soudit.

Ty ale opravdu hrozně reješ. Neprožívej to tolik, je to jen blog.

lessie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.12 15:54

@Kerstin si si istá, že ten kto nepochopil príspevok tej druhej som ja? U teba to nebude rozdielom medzi češtinou a slovenčinou.

Já_a_Kačí
60 příspěvků 23.11.12 16:31

No já teda čumim, co se tady děje… Až si budu Adu platit, aby mi psala články, budu prndat, že mi je nepíše. Ale jinak teda fakt nechápu, o co tady jde. Web neskomírá, jen se přesouvá do jiné roviny a komu se to nelíbí, ať koupí noviny, tam je osvěty ažaž. Já mám Ady styl ráda a vážím si jí i za to, že nepíše, protože MUSÍ nebo protože xyzetka zrovna chce.

Andrássy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.12 18:01

Možná reje, nicméně neříká nic, co by nebyla pravda.

P. S. Modní peklo už nějaký čas není osobním blogem, ale komunitním serverem který spravuje firma Webdio.

@Ada Pekelná píše:
Ty ale opravdu hrozně reješ. Neprožívej to tolik, je to jen blog.
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek