Frekvencia článkov

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.12 09:33

@MP Barbucha Když jsem sem nakoukla poprvé, tak jsem byla úplně zděšená, co se to tady děje, a radši jsem zase utekla. No ale jisté podivné jevy přitahují, tak jsem se občas přišla znova podívat. Při pohledu zvenčí bylo docela evidentní, že pravidelné návštěvnice si myslí, že se ten proud vulgarit týká jen „tamtěch“.
Naprosto mě šokovalo, když jednou jakýsi čtenář v diskusním příspěvku styl pekla kritizoval, Ada příspěvek nezveřejnila tam, kam patřil, ale vypíchla ho do článku a vyzvala čtenářky, aby se vyjádřily, jestli se skutečně považují za slepice. A následovalo 100 odpovědí ve stylu „klof klof, jasně, já jsem tady taky“. To bylo otřesné. Ada musela řvát smíchy, když to viděla. Nedivím se, že došla k závěru, že to má na háku a že si s celou tou bandou, co sem chodí, může dělat, co ji napadne.
Překvapilo mě, když jsem potom v diskusi zjistila, že sem chodí hodně příjemných a inteligentních lidí. Pod články nebyli vidět.

MP Barbucha
3716 příspěvků 17.11.12 10:15

@mujercita
Ano, na ten článek si pamatuji, zrovna jsem byla na dovolené a přijela až když už bylo po všem. Ten článek byl pro mě asi první signál..

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.12 10:17

@MP Barbucha A víte, že jsem ráda, že zrovna vy jste u toho nebyla? :-)

MP Meri
1323 příspěvků 17.11.12 11:52

@Sibyla Ale Peklo už přece roky funguje. A nová témata už taky nahazovali, viz Galerie, kde lze outfity hodnotit, rubrika Peklo radí a konec konců i samotná diskuze, ta tu také vždy nebývala. Po všech těchto věcech tu svého času bývala velká poptávka. Všimněte si, že nyní tu není poptávka již prakticky po ničem, snad jen po těch častějších článcích:) Struktura se vypilovala téměř k dokonalosti, fórum se nasytilo.
Já neříkám, že bychom měli odsud někam hromadně prchat, myslím, že je tu ještě mnoho témat, kde si můžeme příjemně pokecat a Peklo bude žít ještě dlouho, jen si myslím, že vrchol aktivity (návštěvníků i tvůrců) má již za sebou.

Sibyla
2646 příspěvků 17.11.12 12:37

@MP Meri No, popravdě, já taky. Neprchám, ale chodím řidčeji.

Ada Pekelná
973 příspěvků 17.11.12 13:34
@smrtonoška píše:
@Ada Pekelná Já sice chápu, že si chcete zachovat určitou image tajemnosti, odtažitosti a nevypočitatelnosti, nicméně souhlasím se @seznam.mih že by to chtělo nějakou normální reakci a nemusí tady docházet k takovýmhle diskusím a výlevům emocí.

Docházelo by k nim tak jako tak. Objevují se pravidelně a vedou je vždycky ty samé čtenářky. To bych se mohla ureagovat a stejně bych se nezavděčila.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.12 13:59
@Ada Pekelná píše:
Docházelo by k nim tak jako tak. Objevují se pravidelně a vedou je vždycky ty samé čtenářky. To bych se mohla ureagovat a stejně bych se nezavděčila.

Vždyť jste to ještě ani nezkusila.

blacken
2464 příspěvků 17.11.12 14:00

@Ada Pekelná Vedou je vždy ty samé vytrvalé čtenářky, protože jiné to rovnou vzdaly a odešly? Chápu, že nereagujete na vše, chápu, že reagujete trochu drsněji a nebudete sluníčkově cukrovat. Ale některé Vaše reakce mi skutečně unikají. Příspěvky typu „mně se z vás chce brečet, jdu se oběsit“ a podobné jsou platné asi jako mrtvému zimník. Kupodivu na blogu někdo (třeba návštěvníci) občas vyžaduje komunikaci s autorem…

Lenkacharlie
8 příspěvků 17.11.12 14:24

Ještě stále čekám na odpověď na otázku, kterou jasně formulovala Pehot:
Ale když už jste mezi nás přišla, jak se k tématu stavíte Vy osobně? Čekala jsem, že se nějak blíže vyjádříte – bude se snažit přispívat články častěji, už nebudete psát vůbec, předáte „žezlo“ jiným…nebo se máme nechat překvapit a nešťourat se v tom?

Myslím, že to je to, co nás všechny zajímá. Je to problém? Jasná stručná odpověď stačí, nemusíte se hned stavět do opozice a věšet se :-)

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.12 14:43

@Lenkacharlie Mně se odpověď zdála jasná: zůstane to, jak to je, vysvětlovat se nic nebude a komu se to nelíbí…

MP Janka
707 příspěvků 17.11.12 18:25

Nejsem tu zase tak dlouho, i když pamatuji staré peklo. Dřív sem ani nebyla registrovaná, nebylo třeba, několik zajímavých clanků měsíčně. Ale dnes? Sotva jeden článek za měsíc. Na Peklo už chodím jen kvůli diskuzim.
A reakce moderátorů a Ady na tuto diskuzi? Arogance a výsměch.

rice
356 příspěvků 17.11.12 20:50

Mimochodem, taky vám přišlo, že v televizi se najednou z Ady stal jiný člověk? Já jsem koukala, jak po aroganci najednou není ani stopy. Ada se umí chovat slušně, ale návštěvnice jejího blogu jí za to nestojí. Ironické, co?

Grete
800 příspěvků 17.11.12 21:14

Já jsem asi nějaká nekritická, ale mně přerod Pekla v komunitní stránky vyhovuje a podle mě to je jediná životaschopná cesta. Myslím, že čtenářky Pekla přerostly stádium, kdy potřebují mít jediného módního arbitra. Na tom má Ada svou zásluhu, protože umí v pravý čas povolit stisk a dát prostor i druhým.
To že se v současné době hledá nějaký nový a vyvážený styl fungování je pochopitelné, pořád je to ještě určitá přechodová fáze.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.12 21:55

@Grete kterym druhym?

Grete
800 příspěvků 17.11.12 23:20

@GreatSusan, no jestli se dobře dívám, tak v zásadě komukoli kdekoli na tomto webu mimo hlavní profilové články. Tam byla prozatím přizvána jen Channah.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.12 23:24

@Grete
Myslite, ze bych ji mela jako byt vdecna za to, ze tu smim diskutovat? Proboha…

Grete
800 příspěvků 17.11.12 23:38

To má asi každý jinak. Já mám diskuzní fóra ráda, pár jsem jich za svůj život navštívila, jedno jsem moderovala, na většině jsem hodně získala. Setkala jsem se s lidmi, které bych jinak neměla šanci potkat, a názory, které bych jinak neslyšela.
Takže ocením, když se někdo rozhodne fórum na svých stránkách otevřít. A také když systém hladce funguje, je logický, dává smysl, má nějaký systém upozornění, možnost dalšího rozvoje, funkčního admina, který relativně rychle a konstruktivně reaguje na podněty. Vím, že nic z toho není zadarmo, zatěžuje to provoz webu, chce to ladit, vylepšovat, hlídat. Ano, kvalitní diskuzní fórum tvoří dobří diskutéři a je dobré jim vycházet vstříc. Ale bez kvalitní diskuzní platformy si nazadiskutujeme - a garantuji vám, že tou zdejší je spousta neviditelné práce.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.12 23:41
@Grete píše:
To má asi každý jinak. Já mám diskuzní fóra ráda, pár jsem jich za svůj život navštívila, jedno jsem moderovala, na většině jsem hodně získala. Setkala jsem se s lidmi, které bych jinak neměla šanci potkat, a názory, které bych jinak neslyšela.
Takže ocením, když se někdo rozhodne fórum na svých stránkách otevřít. A také když systém hladce funguje, je logický, dává smysl, má nějaký systém upozornění, možnost dalšího rozvoje, funkčního admina, který relativně rychle a konstruktivně reaguje na podněty. Vím, že nic z toho není zadarmo, zatěžuje to provoz webu, chce to ladit, vylepšovat, hlídat. Ano, kvalitní diskuzní fórum tvoří dobří diskutéři a je dobré jim vycházet vstříc. Ale bez kvalitní diskuzní platformy si nazadiskutujeme - a garantuji vám, že tou zdejší je spousta neviditelné práce.

Proč jen mám pocit že tady někdo zmobilizoval zálohy? :-))

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.12 23:42

@Grete To máme podobné. Já si taky myslím, že nejlepší je tady diskuse, nebýt jí, ani by nemělo moc smysl sem chodit, pro mě teda učitě ne.

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.12 23:43

@RenaLange Mylný pocit, pokud mi dokážete věřit.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.12 23:44
@mujercita píše:
@RenaLange Mylný pocit, pokud mi dokážete věřit.

Vám ano.

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.12 23:44

@RenaLange děkuji

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.12 23:52
@mujercita píše:
@RenaLange děkuji

Spadlo mi to:-).
Vám věřím, moc se mi líbí co jste sem během dvou dnů napsala.
Z Gretiných příspěvků mám stejný pocit jako GS, že bychom snad měli/y být vděčni/y " a to se mi nelíbí ani trochu.

bestia
2300 příspěvků 17.11.12 23:55

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:39

Grete
800 příspěvků 17.11.12 23:57

@RenaLange, to bych si vám netroufla vnucovat ;) Jediné, co chci říct, je, že já vděčná jsem. Viz „To má asi každý jinak“.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek