Frekvencia článkov

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 16 Další »
mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.12 23:59

@RenaLange Já Grete znám, takže vím, že to myslela přesně tak, jak to napsala. Že ani funkční fórum není samozřejmost a že je ráda, že takový prostor tu je a funguje. A že jí zřejmě podobně jako mně ani moc nechybí původní články, spíš - což už teda hádám - doufá, že Channah je něco jako první vlaštovka.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 00:00
@Grete píše:
@RenaLange, to bych si vám netroufla vnucovat ;) Jediné, co chci říct, je, že já vděčná jsem (a možná nejsem sama). Viz „To má asi každý jinak“.

Jak pravila ona mladá dáma v jisté show, to je Váš názor.
Ano, mám to jinak, já jsem vděčná většině diskutujících za jejich příspěvky. Channah je hodně slabý kalibr na rozdíl od některých.

Grete
800 příspěvků 18.11.12 00:05

@mujercita Formulovala bych to asi tak, že články pro mě v současné době nejsou nejzajímavější částí MP. Na druhou stranu bych ocenila nějaký „neomílací“ třeba na téma látek, hodnocení kolekcí v řetězcích apod., které se mi od Ady obvykle líbily. Channah dávám ještě tak dva tři články hájení, než si utvořím pevný názor ;)

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 00:07

@Grete Mně se první článek od Channah líbil, druhý byl poněkud chaotický. Tak uvidíme. Já bych taky nebyla proti, kdyby si někdo dal práci třeba s určitými reálně použitelnými návody - nejen s fotkami z přehlídek, které obvykle reálně použitelné nejsou, protože to by mohlo být zajímavé. No ale když nejsou lidi, tak nejsou

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 00:11

@Grete
stejne Vasi logiku nechapu - clanky pro Vas nejsou (momentalne) zajimave a nejvic ocenujete diskuse. Diskuse jsou vytvarene diskuterkama. A tyto diskuterky maji byt vdecne za to, ze smi diskutovat? Nemel by spis provozovatel byt vdecny diskuterkam za to, ze tu ztraci cas a energii a pritahuji spoustu ctenaru, kteri zvysuji ctenost webu? Treba Vas, ktera se diskusi moc neucastni (soude podle momentalne 35 prispevku) a tedy ani zadne nove ctenare (aspon zatim) nepritahuje?

bestia
2300 příspěvků 18.11.12 00:11

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:39

blacken
2464 příspěvků 18.11.12 00:17

Já bych třeba ocenila články od Linden - bylo to kousavé dost na to, aby to bylo peklo a mohlo by to být i inspirativní…

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 00:23
@blacken píše:
Já bych třeba ocenila články od Linden - bylo to kousavé dost na to, aby to bylo peklo a mohlo by to být i inspirativní…

Lidí kteří se vyznají a dobře radí je víc, namátkou Great Susan, chinin, lessie, nedá mi to nevzpomenout Guliettu která se vyznala i v šicích technikách…v těch se ostatně vyzná i DanielaS ( a ještě se krásně čte).
Určitě je jich víc jen jsem si na ně nevzpomněla a tímto se jim omlouvám:-).

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 00:24

@bestia No ale tak já ji třeba neznala. Teď už teda aspoň vím, že kdybych chtěla, tak ji můžu hledat jinde.

blacken
2464 příspěvků 18.11.12 00:25

@RenaLange Tak to nepochybně, já si vzpomněla na Linden, protože mi nejvíc utkvěla v paměti svým rýpavým stylem :-D (nehledě na to, že se mi líbily i její rady)

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 00:42
@blacken píše:
@RenaLange Tak to nepochybně, já si vzpomněla na Linden, protože mi nejvíc utkvěla v paměti svým rýpavým stylem :-D (nehledě na to, že se mi líbily i její rady)

No jo, jenže některé cimprlich dámy chtěly kolem lessie kropit svěcenou vodou, tak to by na Linden v jednom kuse volaly přinejmenším zaříkávače ( admina).

bestia
2300 příspěvků 18.11.12 00:47

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:38

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 00:52

@bestia Já jsem tam tuším kdysi mrkla. Jen mi neseplo, že to je ona. Stydím se převelice :-)

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 00:54
@mujercita píše:
@bestia Já jsem tam tuším kdysi mrkla. Jen mi neseplo, že to je ona. Stydím se převelice :-)

Mujercita za trest do sekáče a hrabat :-).

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 00:55

@RenaLange Jo, čiň čertu dobře, peklem se ti odmění :-)

blacken
2464 příspěvků 18.11.12 00:56

@RenaLange No, je pravda, že kvůli lessie ještě ani nevzniklo její vlastní vlákno jako tehdy kvůli Linden :-D

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 00:59
@blacken píše:
@RenaLange No, je pravda, že kvůli lessie ještě ani nevzniklo její vlastní vlákno jako tehdy kvůli Linden :-D

Uznávám že lessie je trochu méně průbojná, ale třeba by to ještě pár fotkama mohla dohnat? :-)

blacken
2464 příspěvků 18.11.12 01:02

@RenaLange Musela by se hodně snažit… Linden a Chupa-chupse nebo jak se psal nebude tak jednoduchý dohnat :-D

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 01:06
@blacken píše:
@RenaLange Musela by se hodně snažit… Linden a Chupa-chupse nebo jak se psal nebude tak jednoduchý dohnat :-D

Musíme jí domluvit aby se nebála to rozbalit a ukázat potenciál:-).
Přeju dobrou noc, červenoramínkovačka schovala ten fix, vždyť od toho musí mít ruce jako čuně.

MP Barbucha
3716 příspěvků 18.11.12 08:40

Cituji z prvního článku Channah: „Podle mého názoru člověk sám sebe vytváří každodenním rozhodováním - budu se dnes usmívat, i když mi není zrovna hej, nebo se budu mračit? Koupím si v sekáči ten krásně barevný kabát, nebo za stejnou cenu bundu z tržnice? Budu nadávat na počasí/vládu/program v televizi, nebo…“
Takové filozofování mi v článku na módním pekle vyvolává trochu úsměv na tváři, bohužel spíš ten ironický. Připadá mi to vlastně povýšenější, než nějaká Adina zžíravá kritika.
Buďte už sakra trochu sluníčkoví lidi! Hned vám bude líp… Ale třeba Ada s Channah mají rozdělené role na hodného a zlého policajta, co já vím.
V podstatě s tím výrokem souhlasím, ale už jsem holt taková, že jakmile čtu něco takto mentorského, mám chuť navléct na sebe bundu a montérky, vyrazit do města s nasraným výrazem, cestou vrážet do lidí a vrčet na děti :-)

blacken
2464 příspěvků 18.11.12 08:52

@MP Barbucha Já se přiznám, že jsem asi bezduchá zombie, ale já se v náladě nerozhoduju. Buď mám dobrou náladu a tak se usmívám, nebo mám blbnou náladu a tak se mračím. Ale že bych si řekla, dnes se budu usmívat… to mi nikdy nefungovalo :-D

@RenaLange
taky máte slušný fanklub… možná se s lessie podělíte o prvenství :-D

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.12 09:12

@MP Barbucha
rozesmála jste mě, Vás si takhle představit neumím:-).
Vlastně obdivuju kolik toho při dětech zvládáte ( tímto dodávám že krom zajímavého článku tam máte sice pěknou fotku, ale v reálu jste drobnější).
Jako hlídací babička nosím rovněž pletené šaty a kozačky na nízkém
podpatku :-).

@blacken jojo,mé fanynky jsou mi věrné.
Vyčkejte až zítra zdravé jádro mého fan klubu zasedne v úřadě, bude červeno jak prvního máje na Letné :-).
lessie rozumí oblékání, já si vždycky řeknu " no jo má pravdu, takhle by to bylo hezčí " až potom co to od ní přečtu.
Pamatujete, jak tady kdysi dostala kapky Ani? Postava jako modelka, krásná holka, ale měla to oblečení nějak nešťastně nakombinované.
Nejen že nepsala bolavé ublížené příspěvky, za týden postla fotku která všem vyrazila dech, jak jí to tam slušelo a jak byla krásná.
Prostě chytrá holka.

blacken
2464 příspěvků 18.11.12 09:26

@RenaLange Zrovna u Ani si bohužel pamatuju jen ty nešťastné kombinace, jak se to rozebíralo a kam to vedlo už ne…
Ale je fascinující, že sotva odešlete příspěvek, už tam máte jedno červené :-D S téměř dokonalou pravidelností…

MP Barbucha
3716 příspěvků 18.11.12 09:30

@RenaLange
Díky, právě na ty „buclaté tvářičky“ můj muž narážel tou Marfušou:-)

Lina-jiná
349 příspěvků 18.11.12 09:31
Jeden o koze, druhý o voze…
@GreatSusan píše:
@Grete
stejne Vasi logiku nechapu - clanky pro Vas nejsou (momentalne) zajimave a nejvic ocenujete diskuse. Diskuse jsou vytvarene diskuterkama. A tyto diskuterky maji byt vdecne za to, ze smi diskutovat? Nemel by spis provozovatel byt vdecny diskuterkam za to, ze tu ztraci cas a energii a pritahuji spoustu ctenaru, kteri zvysuji ctenost webu? Treba Vas, ktera se diskusi moc neucastni (soude podle momentalne 35 prispevku) a tedy ani zadne nove ctenare (aspon zatim) nepritahuje?
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek