Fungují látky APED v Praze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
freepet
3 příspěvky 18.8.20 13:40
fungují látky APED v Praze?

Dobrý den,
fungují prosím ještě látky Aped v Praze? V květnu jsem tam dvakrát jela a bylo zavřeno (z technických důvodů), nutně potřebuji dokoupit látky na šití, ovšem jsem zdaleka a nemohu jet několik set kilometrů tam a zpět, abych zase zjistila, že jsou zavřené.
Na email nikdo nereaguje, telefon nedostupný…
Moc děkuji za odpověď!

Reakce:
Gorilka
1327 příspěvků 18.8.20 14:27

Evidentně ne.
Ještě v prosinci 2018 měli funkční web (aped.cz), pak se přesunuli na FB. Reakce na FB - nulové od „února“.
V květnu došlo k prodeji firmy.

https://www.facebook.com/…latky/posts/?…
https://rejstrik-firem.kurzy.cz/…153771-aped/

freepet
3 příspěvky 18.8.20 16:36

@Gorilka Moc děkuji za odpověď! Tak to je trochu v pytli :/ A také tedy dost neprofesionální jednání, myslím, že by si zákazníci zasloužili alespoň nějaké info, dokonce se mi ozvala jedna paní, že odtud měla před coronou koupenou látku na svatební šaty a když se začaly nedávno šít, zjistilo se, že jí střihli blbě kus. To po měsících nechtěla řešit, ale potřebovala z té předražené krajky za tisíce ještě cca dva metry a teď a by vymýšlela jiný střih nebo látku strčila do šuplíku.
Ale moc děkuji za informaci!

Moir
2426 příspěvků 19.8.20 08:51

Četla jsem cosi o tom, že to převzal nový majitel a fungují dál normálně, bohužel víc podrobností nevím

Gorilka
1327 příspěvků 19.8.20 09:15

Evidentně při prodeji nedošlo k předání přístupů na Facebook, Instagram, E-mail atd.

ccci
51 příspěvků 5.9.20 08:59

Vcera jsem tam byla, funguji normalne, jen tedy pod jinym nazvem. A usilovne hledaji prodavacku, ze pry nemohou nikoho sehnat a je jich malo. Sama o nikom nevim, tak me napadlo zminit se zde, treba to nekoho zaujme.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek