Game of Thrones

Fotoalbum tématu (63) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.16 18:25

Příspěvek upraven 18.10.16 v 17:28

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.16 20:17

Příspěvek upraven 18.10.16 v 17:28

Riamine
322 příspěvků 13.09.16 22:29

Dnes se na Edně objevil článek Deset věcí, které by se mohly stát v sedmé sérii . Kdo má zájem, může nahléhnout. Pobavil mě imaginární Branův dopis Jonovi: „Čau, Jone, jsem naživu. Teď je ze mě čaroděj. Poflakuju se tu s Eddem a, mimochodem, jsi Targaryen, který má nárok na Železný trůn. P. S. Benjen tě zdraví.“ Tenhle nášup novinek by Jona asi porazil, podruhé :D.

Morrighan
1335 příspěvků 13.09.16 22:59

@Riamine Jo, z toho by mu asi praskly stehy xD A zapomněli jeden důležitý bod…Snad konečně dopádluje Gendry xD Nejsem si ovšem jistá, jestli Arya půjde za rodinou. Ona přece jenom nechce být „princeznou“, ale radši bude anonymně někde vraždit lidi. Kdyby se vrátila na Zimohrad, musela by se smířit s tím, že jí narvou do korzetu a musela by si vzít nějakého politicky výhodného hejhulu xD

Riamine
322 příspěvků 13.09.16 23:54

@Morrighan To je zajímavé. Já na Gendryho pořád zapomínám a jediný, kdo mi ho vždycky připomene, jsou ženské divačky :D. Mně nikdy nebyl sympatický a nikdy mi ani jeho nepřítomnost nevadila. Se zbytkem souhlasím.

Z toho, co já bych chtěla (a co se snad stane):

1. Doufám, že se Chajmé pochlapí, konečně začne měřit stejným metrem a definitivně se odstřihne od Cersei, která ho tahá dolů. Jinak nevidím důvod, proč by se minulé série opakovaně přímo i nepřímo připomíalo Aerysovo šílenství, jeho pyromanie a králokatův vnitřní rozpor. Navíc mi Cersei od první chvíle pije krev.
  1. Padnou zdi. Musí. Věřím tomu, všechno se tímto směrem ubírá.
  1. Jon se dozví o rodičích, ale Branovy vize nic moc neřeší. Howland by se mohl objevit, když už ho naťukli ve flashbacku (do Howlanda jsem vždycky vkládala velké naděje).

Co by se mi nelíbilo:

1. Sansa a Jon. Líbilo se mi jejich setkání, líbil se mi i jejich „obnovený vztah“. Kdyby si každý z nich mohl vybrat setkání s jiným sourozencem, asi by volili jinak, ale setkali se ti dva, protože oni nejvíce potřebovali usmíření. Bojím se ale o Sansu, snaží se hrát velkou hru, ale nejsem úplně přesvědčená, jestli na to má. Případnou svatbou s Jonem by asi jenom uchlácolila Malíčka, aby mu potom mohla vrazit kudlu do zad.
  1. Arya se nevrátí na Zimohrad, neumím si představit, kam by její linka směřovala.

Co zní zajímavě:

1. Feministický spolek a dívčí válka: vzhledem k současnému rozložení sil - velmi pravděpodobné. (Tady mě velmi zajímá, jak se bude lišit kniha a seriál. Přece jen Tyrellové v knize nejsou na vymření a pokud vím, jejich vztahy s Martelly nejsou růžové.)
  1. Insaneduo Ceuron nebo-li Eusei (obojí zní jako léky na průjem). Euron v seriálu mě moc nepřesvědčil, ale pokud se spojí s Cersei a bude jen z poloviny tak šílený jako kižní Euron, mohlo by to být zajímavé. I když takoví vladaři mě moc neberou.

Ohledně Jona a Dany jsem se vyjádřila už dříve a u Mel si netroufám tipovat naprosto nic.

Morrighan
1335 příspěvků 14.09.16 00:33

@Riamine také si neumím představit Sansu a Jona. Sansa ho má spíše jako nového staršího bratra. A co tam vyrábí Železní, to opravdu netuším.

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.16 13:46

Příspěvek upraven 18.10.16 v 17:27

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.16 15:14

Příspěvek upraven 18.10.16 v 17:27

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.16 16:46

Příspěvek upraven 18.10.16 v 17:26

MorusRubra
664 příspěvků 16.09.16 17:50

@Lalita King Bringer.

quebrada
193 příspěvků 16.09.16 18:04

@Lalita Night Divider

viktorias
216 příspěvků 16.09.16 19:07

@Lalita Queen Stinger

kerrankin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.16 07:41

Wealth Provider

danika55
5 příspěvků 17.09.16 09:42

@Lalita King Guarder

Riamine
322 příspěvků 17.09.16 11:21

@Morrighan Mně tam Železní pořád připadají jako do počtu. Snaží se velkohubě tlachat, ale nikdo je nebere vážně.

@Lalita Z politického hlediska by Jon a Dany byl ideální pár. Z hlediska charakteru by se doplňovali. Jon - tichý, rozvážný pragmatik; Dany - idealistka, co staví vzdušné zámky a potrpí si na přemrštěné tituly. Myslím, že Jon jediný by v ní dokázala vidět ženu, matku, partnerku, spoluvladařku a ne bohyni jako ostatní. Uznávám, že vizuálně mi k sobě vůbec nesedí.

Chudák Gendry. Pokud Yara během jednoho dílu doplula ze Štítu do Hrůzova, musí být Gendry v současné době minimálně v Ašaji :D.

Riamine
322 příspěvků 17.09.16 11:23

Tak můj meč je, prosím pěkně, Heart Dispatcher. Takové blbé jméno :)

MorusRubra
664 příspěvků 17.09.16 13:07

Hm, moje máti má hezký název - Light Destroyer, Lord of Light by se měl mít na pozoru.

A můj otec má Night Dealer. Asi by byl ve Westerosu šéf bandy pašeráků.

kerrankin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.16 20:09

Tak já se teda zeptám, ale bojím se, takže bych měla spíš do vlákna Co jste vždy chtěli vědět… Kdo je ten Gendry? :-) Resp. myslím si, že je to ten levoboček Roberta Baratheona, všimla jsem si, že ten v poslední sérii nebyl. Ale kam pluje? Nechápu ty fotky s tím člunem… Děkuji.

Morrighan
1335 příspěvků 17.09.16 22:08

@kerrankin No to je právě ono…to nikdo neví xD

Riamine
322 příspěvků 18.09.16 00:17

@kerrankin Ano, je to ten levoboček, naposledy se objevil tak ve třetí sérii, kde si zahrál na Melina pokusného králíka v nechvalně proslulé scéně s pijavicemi. Davos ho potom pustil z Dračího kamene a lodí má doplout do Králova přístaviště, tuším. Ty fotky s lodí většinou symbolizují jeho strastiplnou cestu. Případně jiné fotky (kde je více postav jako např. Bran, Oša, Rickon, Yara, Berik, Thoros) znázorňují i další zapomenuté dějové linie z předešlých sérií.

Holkavbotech
93 příspěvků 18.09.16 07:33
@Morrighan píše:
Když jsem byla v Irsku, tak se tam zrovna chystali natáčet Star Wars (a natáčeli tam už předchozí epizodu). Průvodce nám říkal, že štáb má celé jedno oddělení vybavené dronem, které hlídá, aby ostatní drony (chápejte asi soukromé drony) nebo lidi nešpehovali natáčení. Jen si říkám, komu se to sakra vyplatí tam poslat dron za miliony.

Drony nestojí miliony, ale tisíce . ;-)

Morrighan
1335 příspěvků 18.09.16 11:41

@Holkavbotech Já nevím…stejně to nijak nezmenšuje to úsilí, který někteří magoři dávají do špiclování natáčení xD

MP Meri
1323 příspěvků 18.09.16 21:23

Heart Slayer… Jsem spokojená :D

MP Meri
1323 příspěvků 18.09.16 21:23

.

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.16 18:15

Příspěvek upraven 18.10.16 v 17:26

Stránka:  « Předchozí 1 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek