Game of Thrones

Fotoalbum tématu (63) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 57 Další »
Chiruzam
113 příspěvků 25.4.16 17:23

A mně hrozně štve, že seriál pokračuje a kniha nic, já chci knížku…

may.frayn
1047 příspěvků 26.4.16 21:15

Mne bylo dost lito Cersei.. I kdyz je to hrozna mrcha, tohle si nezaslouzila. A jsem zvedava, jak hodlaji privest zpatky Jona, porad jeste sazim na Melisandre.

Morrighan
1335 příspěvků 26.4.16 21:25

Myslím, že k Cersei mám takový love/hate vztah…je to mrcha, ale ještě víc nesnáším náboženské fanatiky, takže doufám, že to tam všechno vymlátí. Byla blbá, že jim povolila armádu.

may.frayn
1047 příspěvků 26.4.16 23:26

@Morrighan No jo, sama si podrezala vetev, aneb kdo jinemu jamu kopa…

Vlaaa
258 příspěvků 27.4.16 10:38

Já myslím, že Melisandre oživí Johna a on si dojde pro Zimohrad a pak jako král severu potáhne dál do Králova Přístaviště.
Protože služba u hlídky je do smrti (říkali to v tom slibu), takže ma splněno a může jako poslední Stark valit pro Zimohrad.

Morrighan
1335 příspěvků 27.4.16 12:22

@Vlaaa No víte co, já bych tomu taky ráda věřila…ale to samé se říkalo o Robbu Starkovi xD

Vlaaa
258 příspěvků 27.4.16 13:54

@Morrighan John to bude mít za odměnu, za ty ústrky co jako Snow zažíval.

Morrighan
1335 příspěvků 27.4.16 14:38

@Vlaaa To jste mi připomněla xD gif

Amun
888 příspěvků 27.4.16 15:18

Konečně jsem viděla první díl šesté série, musím říct, že mě trochu zklamal. Ne že by to nebylo opět skvělé, ale doufala jsem, že se stane něco epického :D už aby tu byl další díl. Dorne je pro mě zklamání od začátku do konce, už od toho trapasu prince Oberyna v souboji. Jinak se budu opakovat, ale já ty části s Aryou opravdu nesnáším. Nový díl nezklamal. Mám pocit, že jako jediná se úplně vymyká pravidlům hry. Všechny charaktery, at už magické nebo ne, mají určitou uvěřitelnost. Jen Arya na mě působí jako typické „zero to hero,“ které se dokáže naučit cokoli na master level během pár dní, stačí usilovný tréning.

Jinak co si myslíte o situaci Margaery ve vězení? Popravdě vůbec nechápu, že to královská rodina dovolila, i když to bylo zkonstruované ze strany Cercei. Je to docela ostuda, nechat se převálcovat ze strany ošuntělých mnichů.

Morrighan
1335 příspěvků 27.4.16 20:33

@Amun upřímně já mám Aryu ráda, ale nějak nechápu její roli v celém příběhu, takže hádám, že se konce asi nedozije. Magaery se doufám dostane ven, i když se Cersei znovu u moci si nejsem zas tak jistá… Hlavně ať už rozsekaj ty zakomplexovaný idioty (vrabce) xD

Amun
888 příspěvků 28.4.16 09:12

@Morrighan Já z ní mám přesně opačný pocit, tedy jako že Aryu připravují na roli super hrdinky, která se za hodně hodně let vrátí do Západozemí. Všichni budou myslet, že je dávno mrtvá a ona to tam díky svým novým schopnostem spráská :D Přijde mi, že s ní hrozně ztrácí čas na to, aby její role byla prostě umřít. Podobný názor mám i u Brana. Což je můj osobní názor, co taky člověk může předpokládat u GoT :D vůbec nevím, jak to čekání na další díly přežiju :D

viktorias
219 příspěvků 28.4.16 12:17

@Amun
ako to myslíte „spráská“? akože jedno samotné malé dievča? aj keď z nej vycvičia badass asassina, aj tak je to len malé dievča, a bude z nej vrah, nie vodca, ktorý povedie davy. čo sa týka novej knihy, myslím, že Martin ju už nenapíše, ani víchry zimy ani sen o jari. asi treba počkať, až kým zomrie a dedičia to dovolia dopísať niekomu inému. po tomto rozhovore som dosť skeptická a…sklamaná. považujem to za zradu (viem, je to silné slovo) dlhoročných fanúšikov ságy - nie serálu, ten má svoj vlasný osud.
http://www.icefire.cz/…vichru-zimy/

Morrighan
1335 příspěvků 28.4.16 12:21

@Amun No právě…za spoustu let??? Kolik těch knížek ještě chce napsat? xD Bran je podle mě důležitý, ačkoliv jeho kapitoly mě těžce nebavily v knize i v seriálu. Myslím, že bude mít velkou roli v boji proti zmrzlinám za zdí.

Všimla jsem si, že lidé co mají rádi Sansu často nemají rádi Aryu a naopak xD Já mám radši akčnější postavy, že jsem team Arya (i když by bylo fajn, kdyby se aspoň vrátila do Westeros). Ovšem Sansa u mě stoupla v poslední řadě, protože už to není jen hezká panenka, která trpí (jo jasně, je jí třináct blablabla), ale už začíná taky trochu konat.

Amun
888 příspěvků 28.4.16 20:08

@viktorias spíš si ji představuji jako Zora Mstitele, který vyskakuje ze stínů a likviduje důležité osoby z řad svých nepřátel :D

Ta zpráva je poměrně smutná, já doufám, že dopíše alespoň tu rozpracovanou. Pokud nedopíše konec, je to opravdu škoda. Popravdě, já si neumím představit číst konec, který napsal někdo jiný. Zkrátka už to není ten původní autor. Ono když to člověk přežene, pokud by měl mé oblíbené knize konec dopsat někdo jiný, tak už si ten konec můžu defacto napsat sama, podle své fantazie… Neříkám, že nejde opravdu věrně napodobit něčí styl, ale už to není ono.

@Morrighan S Branem to mám stejně, ale nepřijde vám, že žádná z postav „určených na smrt“ nedostala v seriálu tak strašně moc prostoru? Proto mě to svádí k představě, že Bran a Arya ještě leccos udělají :D k mojí smůle :D No ona Sansa a Arya jsou každá úplně jiná, možná proto má málokdo rád obě :D mně popravdě Arya už od začátku přijde jako hrozný spratek.. Sansy mi bylo od začátku hrozně líto, protože se dostala do víru událostí, se kterými nemohla dělat nic. Ale přežila :D

Morrighan
1335 příspěvků 28.4.16 21:39

@Amun To ano, dostala se do víru, to naprosto chápu, ale v rámci zajímavosti postavy v tom víru taky hrozně dlouho zůstala. Arya je spratek, ale zase díky tomu přežila xD Ale já třeba nemůžu vystát ani Daenerys, takže mám možná poněkud divný vkus na postavy xD a „postavy určené na smrt“…hm, to se nedá takle říct, protože velmi pravděpodobně jsou na smrt určení všichni xD

viktorias
219 příspěvků 28.4.16 22:17

V tom mojom, súkromnom pokračovaní ságy (po vzoru amun) by daenerys zomrela :-). sansu som si, naopak obľúbila, robí, čo musí a dokáže, je skutočná lady stark. jedna vec je utiecť, ako to urobila arya a druhá vec zas ostať osamotená uprostred nepriateľov a prežiť ich.
musím sa smiať, som dospelá žena a takto tu rozoberám fantasy :-)

Morrighan
1335 příspěvků 29.4.16 00:06

@viktorias Jsem dospělá ženská a rozebírám raději Game of Thrones než nějaké plkání o ničem nad kafíčkem xD Ale jsem taky student literatury, takže mě to asi baví…člověk by neřekl, kolik různých interpretací může mít Drákula xD

Atlacoya
2790 příspěvků 29.4.16 10:04
@Amun píše:
Popravdě, já si neumím představit číst konec, který napsal někdo jiný. Zkrátka už to není ten původní autor. Ono když to člověk přežene, pokud by měl mé oblíbené knize konec dopsat někdo jiný, tak už si ten konec můžu defacto napsat sama, podle své fantazie… Neříkám, že nejde opravdu věrně napodobit něčí styl, ale už to není ono.

Alexandre Dumas měl taky svoji dílnu, zadal autorům úkoly a oni to psali za něj. Myslím, že by to šlo, koncept má údajně Martin zpracovaný tak by to šikovný autor dokázal zpracovat.

Příspěvek upraven 29.04.16 v 12:30

Amun
888 příspěvků 29.4.16 11:12

@Morrighan Daenerys mě docela mrzí, strašně jsem toužila oblíbit si silnou ženskou postavu, která není šílená (čímž mi odpadla Cercei :D ). Přijde mi, že to nejlíp vystihnul poslední díl: Daenerys v poutech v zajetí u barbarské hordy si prostě dupne a pět minut vyjmenovává svoje tituly, přičemž nezapomene na Mother of the dragons, kterou ale draci vůbec neposlouchají a jeden ji dokonce dostal tam, kde je :D ta odpověď: „kdybys měla tisíc jmen, tak ti to nepomůže“ byla docela stěr :D což se s ní tak nějak táhne celý seriál, věčně štěká, ale je naprosto odkázaná na pomoc ostatních. Vím, že tu někdo vysvětloval, že jí prostě škodí dětské chování z knihy napasované na dospělou herečku, ale i tak mi to její chování přijde ujeté. Neustále jsem doufala, že z toho už nějak vyroste. I když spíš ne… :D

Morrighan
1335 příspěvků 29.4.16 12:22

@Amun Přesně! Je jak malé štěně, které štěká, ale stejně nic nedělá. Jasně, je jí třináct atd…ale sakra snad „královnou“ byla dost dlouho na to, aby se něco naučila. Jediný, co se naučila, je neposlouchat konstruktivní rady a dělat jedno blbý rozhodnutí za druhým. Každá její vláda zatím skončila krveprolitím. Nechápu její sebevědomí, že lidé ve Westeros jí přivítají s otevřenou náručí, ani její plán „I'm going to break the wheel“…hm, jak? Jakože povraždí všechny stávající rody a udělá si svojí šlechtu? To jí budou všichni milovat, plus její draky, který patrně spálí všechno a všechny na uhel…myslím, že tím králem na spáleništi nebude Littlefinger ale Daenerys. Jen doufám, že Tirion by jím mohl nějak „vychovat“, protože s takovou tou královnou nebude dlouho ani ve Westeros.

Amun
888 příspěvků 29.4.16 12:48

@Morrighan mě by zajímalo, jestli se do Westeros vůbec někdy dostane :D a taky by mě zajímalo, jestli jí ti draci vůbec někdy začnou poslouchat, nebo je ovládne někdo jiný :D Littlefinger je hodně zvláštní postava, už dávno bych čekala, že se mu jeho jednání vymstí :D zajímalo by mě, co chystá dál. Přiznám se, že jsem už úplně zapomněla, proč odstartoval válku mezi Starky a Lannistery…? děje se toho tolik :D Mně přijde, že Daenerys vychovat nejde, protože každou chytrou radu odmítne a mele si svou :D je přece Stormborn, Unburned, khaleese a královnou prvních lidí… a mother of the dragons! :D

PS: trochu mi připomíná Stannise, krále bez království :D

viktorias
219 příspěvků 29.4.16 12:57

@Amun to máte pravdu, že daenerys je otravná, ale vzhľadom na to, že je fakt tou matkou drakov a spolu s tým, ako k tomu všetkému došlo, nemôžeme nekonštatovať, že na tej dany niečo je. asi sa zas stane nejaká mágia vo vaes dothrak alebo kde tie vdovy vlastne žijú a dany bude mať za sebou dothrackých bojovníkov presne ako to bolo prisľúbené jej bratovi.
malíček chce/chcel vládnuť, a to tak, že všetko a všetkých naokolo zničí, zrejme je to následok traumy z detstva, keď nebol dosť dobrý za zaťa pre starého tullyho.
však uvidíme v pondelok.

Morrighan
1335 příspěvků 29.4.16 13:15

@Amun Pokud vím, tak naposled se Cersei vyjednával o tom, že ho jmenuje warden of the north. Pokud má ještě slabost na Sansu (však vypadá jako její matka), tak vzít si jí je dobrej tah, vzhledem k tomu, že by ho na severu nemuseli přijmout. Nicméně, jak chce porazit Boltony, to fakt nevím. Daenerys má sice draky, ale dva jsou zavření ve sklepě a jeden si víceméně dělá, co chce…takže tu máme dva podvyživený a jednoho svéhlavého a nepříliš chytrého draka. Aspoň má ale jakž takž vztah ke své matce, a občas jí přijde zachránit xD

rasaNori
923 příspěvků 29.4.16 16:10

Marně uvažuju kterou sérii knih rozepsal někdo jiný než kdo ji dokončil.

Amun
888 příspěvků 29.4.16 16:27

@rasaNori napadají mě Harry Potter a Pán Prstenů, Eragon, Řeka bohů… :D ono jich bude určitě více

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 57 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek