Game of Thrones

Fotoalbum tématu (63) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
viktorias
219 příspěvků 29.4.16 16:45

@rasaNori naposledy millenium, ale čo my vieme, že kto čo napísal alebo nenapísal v skutočnosti?

rasaNori
923 příspěvků 29.4.16 16:55

Počkat, Harryho nenapsala celého Rowlingová? Eragon má taky dva autory? Samé novinky :D

Amun
888 příspěvků 29.4.16 17:27

@rasaNori špatně jsem vás pochopila, respektive přesně opačně :D měla jsme za to, že hledáte serie, které napsal jen jeden autor.

Amun
888 příspěvků 29.4.16 17:35

@Morrighan Podvyživený :D:D no a to je ono, poslouchají ji tak moc, že musí být zavření ve sklepě (až by mě pustili ven, tak bych ji sežrala). Littlefingerovu slabost pro Sansu moc nechápu, zvlášt, když ji předhodil psychopatovi jako je Ramsey, ačkoli v knize se tak prý nestalo. To samé nechápu u její matky. Chvilku se mi zdálo, že to celé udělal jako mstu Nedovi, aby mohl být s Cataline. Ale pak svou milovanou nechal zabít na krvavé svatbě. Pokud to tedy věděl.. ale nevypadal moc zraněně. Fakt bych chtěla nahlédnout do hlavy autora, co se bude dít :D

Morrighan
1335 příspěvků 29.4.16 21:20

@Amun Jo, on je dost nečitelný..podle mě prostě nemá svědomí xD Varys snad o něm někdy prohlásil, že má dost sobecké a bezohledné ambice a nejde mu už tak o lidi. Já si ale nejsem jistá, jestli Ramseyho zná, protože v tomhle případě se ho musím zastat, že možná netušil, do čeho jí navedl (možná se pletu a Ramseyho zná?). Pardon, potřebuju připomenout, jak byl Littlefinger namočený ve vyvraždění Starků na Red Wedding?

Morrighan
1335 příspěvků 29.4.16 21:21

@rasaNori Čistě teoreticky, sice to není série, ale Silmarillion a Nedokončené příběhy dopsal Tolkienův syn Christopher.

MorusRubra
744 příspěvků 29.4.16 23:09

Tak minimálně v seriálu Malíček psychopata Ramseyho nezná. Sám mu řekl, když přivezl Sansu na Zimohrad, že se toho o něm moc neví.

rozhovor Malíčka s Boltony - od 0:40

Morrighan
1335 příspěvků 29.4.16 23:36

@MorusRubra Otázka je, jestli je Ramsayho povaha a záliby veřejné tajemství nebo ne…protože jestli to vědí všichni (a to na severu asi ano), tak to určitě někdy slyšel i Malíček (jinak má dost bídnou síť informátorů).

eless
1079 příspěvků 30.4.16 17:00

Musim sa priznat ze pri poslednej scene Melisandre sme sa s manzelom nasmiali ako to dopadne ked si zena odstrani make up :D cakala som v prvom dieli viac novych informacii a nejaky posun ale zatial mi to pride iba ako neustale zamotavanie ktore skonci aj tak niekoho smrtou

Moir
2597 příspěvků 1.5.16 21:13

@rasaNori Wheel of Time, Robert Jordan zemřel tři knihy před dokončením ságy

Riamine
322 příspěvků 2.5.16 04:05
:D
Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.16 10:41
!!!SPOILER ALERT!!!

Příspěvek upraven 18.10.16 v 18:44

coralline
840 příspěvků 2.5.16 12:52

@Lalita Tenhle článek jsem nečetla, ale předpokládám, že jde o to, co centrum.cz vrazil rovnou do titulku na hlavní stránce. Sice jsem to celou dobu čekala, tak mi to tentokrát až tolik nevadí, ale stejně jsou to PÍP (vynechána sprostá slova). Člověk si nemůže přečíst ani e-maily.

Morrighan
1335 příspěvků 2.5.16 12:59

@Lalita No jo, jsme se konečně dočkali xD

Riamine
322 příspěvků 2.5.16 13:23
@Amun píše:
@Riamine Ja musim rict, ze ackoli mi konce Jona v pate rade bylo hrozne lito, cely ten kolotoc ohledne ‚mrtvy versus zivy‘ mi tu postavu zprotivil tak, ze uz je mi to uplne jedno :D

Já si to naopak poslední dobou užívám. Ten kolotoč je mi ukradený, stejně ho jenom nafukují média a fanoušci. Co se týče Jona, neměla jeho dějovou linku moc ráda, pořád jenom chdil sem a tam ve sněhu, nic pořádného se nedělo a Kit se tvářil stejně. Od minulé série jsem si ho ale oblíbila. Takže u mě spokojenost ;).

@Riamine píše: :D

Abych nějak rozvedla ten svůj emotikon… Včera v noci jsem měla do pozdních hodin nějakou práci. Řekla jsem si, že když už, tak si alespoň užiju nějaké dobrodružství. K prvnímu dílu jsem se moc nevyjadřovala, nemám první díly moc ráda. Člověk bývá natěšený, ale výsledek je rozpačitý. Druhý díl byl ale skvělý. V podstatě tam nebyla část, která by mě nudila. Mnoho knižních domněnek řekli naplno. A pokud mám něco vypíchnout - líbí se mi vývoj Mel. Je hezky vidět ten její pád z namyšlené, sebejisté fanatičky - i to, jak byla vidět nahá, seschlá a zranitelná. Carice van Houten je dobrá herečka a zasloužila si nějaký pestřejší děj okolo své postavy. Hrozně se těším na Tower of Joy a překvapivě i na Železňáky, i když Euron vypadá v mých představách úplě jinak.

Morrighan
1335 příspěvků 2.5.16 13:53

@Riamine Myslím, že je spíš otázka, jak se Jon bude chovat. Pamatuji si, že vždycky když přivedli zpátky Dondarriona, tak byl „méně člověk“. Možná se můžeme těšit na trochu drsnějšího Sněha? xD A nejsem si jistá, co si myslet o Ramsaym…je sice nemilosrdný, ale nepřipadá mi, že by uměl nějak taktizovat či intrikovat. Jeho obvyklé řešení je (jistě oblíbené panem Burnsem ze Simpsonů) „vypusťte psy“.

Karoleenah
2322 příspěvků 2.5.16 15:57

@Morrighan Myslím, že jeho taťka to celkem vystihl, prostě takový mad dog, sice zlý a vzteklý, ale z dlouhodobého hlediska poměrně tupý a snadno přeintrikovatelný. :)
A na další Jonův vývoj jsem moc zvědava, taky právě nevím, jestli a jak se na něm to dočasné úmrtí podepíše.

Morrighan
1335 příspěvků 2.5.16 17:17

@Karoleenah Přesně…šlo mu spíš o to, aby ho tatínek uznal než o nějakou vládu. Svojí povahou se trochu blíží zesnulému králi, který rád pálil lidi akorát v podobě stahování z kůže či uštvání psy. Taky si nejsem jistá, jak se k němu staví ostatní rody na severu, podle reakce Carstarka asi dobře…bohužel.

Amun
888 příspěvků 2.5.16 18:32

Co říkáte na druhý díl? Přiznám se, že už očekávám třetí, ale spíš proto, jestli se konečně začne něco dít. V zásadě se něco stalo až v posledních dvou vteřinách. Jinak si nemůžu pomoct, ale žasnu nad tupostí, se kterou Jaime a král Tommen vlezli do septa, které je prolezlé Vrabčáky, a to bez stráží. Po tom všem, co se stalo, taková neopatrnost. Opravdu doufám, že Cersei ve třetím díle už konečně něco udělá. To, s jakou lehkostí okolí vzalo počin Ramseyho… Nevím, jestli je to jen tím, že vím, že autor knihu nestihl vydat a seriál jede sám za sebe, ale oba díly mi přijdou trošičku slabší… Včetně toho, že i Daenerys ten drak div nesežral, ale přijde tam Tyrion a najednou se s draky dá slušně domluvit.

Morrighan
1335 příspěvků 2.5.16 19:01

@Amun Je zvláštní, že ženský seberou a uvězní, ale chlapi nejchají být…že by sexismus náboženství? xD Taky se nemůžu dočkat, až na vrabčáky hodí atomovku xD

Amun
888 příspěvků 2.5.16 19:06

@Morrighan no mě přijde, že Tommen sice odešel, ale Jaime jen tak nikam nepůjde :D i když možné je všechyno. Ale abych jen nehanila, hrozně se mi líbila retrospekce do doby dětství Neda Starka. Lyanna byla opravdu charismatická. Přijde mi, že každá postava tam má neuvěřitelný příběh. I Robert kdysi musel mít hodně co do sebe. Je tohle uvedené v knihách? Nebo i tak už prostě začíná jako znavený opilec?

Dammy
1672 příspěvků 2.5.16 19:18

.

Příspěvek upraven 24.12.16 v 20:28

Dammy
1672 příspěvků 2.5.16 19:22

.

Příspěvek upraven 24.12.16 v 20:27

Morrighan
1335 příspěvků 2.5.16 19:31

@Amun Pokud vím, tak Robert byl prostě kus chlapa - červný vlasy, modrý oči (nebyl tehdy ještě vyžranej xD)…takže jo, kde jaká by do něj šla xD Já nechápu, na co Lannisteři čekají…proč sakra s těmi vrabčáky něco nedělají. Armádu snad mají, vraždění póvlu jim taky nikdy nevadilo. A souhlasím s Dammy, u Malíčka už je to jen boj o moc - o nějakou lásku mu opravdu nejde (upřímně ta představa mi cuká koutky…Malíček a romantický hrdina xD)

Edit: Ještě mě napadá, co se týká fandomu…já opravdu chápu, že se to někomu nelíbí a radši si počká na knihy…OPRAVDU. Ale poslední dobou mi hrozně vadí fanoušci, kteří to sledují už jen proto, aby hledali chyby a nesrovnalosti a následně to sdělili všem koho potkají. Musela jsem opustit skupinu Fantasy CZ/SK protože někdo si tam usmyslel, že všichni chtějí znát jeho názor…už se to dostalo do stádia, kde je skandál, že Hodor není Walder ale Wyllis.

Riamine
322 příspěvků 2.5.16 20:05

@Morrighan
A jo, taky se těším na Sněha. Podle mě bude trochu drsnější, např. nebude lpět na všech přísahách, které kdy uzavřel, ale vrhne se do boje. Berik sice ztrácel křísením svou lidskost, ale i po šesti nebo sedmi návratech to byl pořád loajální týpek, co se obětovat pro Cat. Ale teším se, co řekne Hlídka. Edd Tollett by potřeboval více prostoru :D.

Jediný, kdo u Boltonů přemýšlel, byl Roose. Ramsay plní roli bezpáteřního chaosmakera. Vytváří překvapení, ale sám se svým stylem odkope, protože Sever nezapomíná a spojenci Boltonů také neusilují o neřízenou střelu. A co se Králova přístaviště týče, já jen doufám, že Vrabčákům srazí vaz Tyrellové nebo Tarlyové, jen ne Cersei. Tu ženskou mě nepřinutí litovat ani D&D, jakkoliv se budou snažit. Myslím, že Lannisteři nemají tak silnou pozici. Tommen není silný král, Lannisteři mají špatnou pověst, Vrabčáci mají přízeň lidu, Tyrellové (kteří tvoří nezanedbatelnou část vojska po Černovodě, tuším) jsou podrážděni kvůli Lorasovi a Marge. Lannisteři by možná krvavě ovládli Přístaviště, ale byli by zranitelní pro ostatní, kteří čekají na jejich neúspěch.

@Amun Ve druhém díle se nestalo nic, co bychom nečekali - Balona vyspoilerovala Mel pijavicemi, Roose a Waldu naznačovali už od minulé série, Jona všichni čekali. Vzhledem k tomu, že minulou sérii nijak neukončili, jenom finále seskládali z cliffhangerů, museli v prvním díle ukončit linky a ve druhém teprve rozmisťují postavičky na šachovnici. Pořádnou hru rozehrají možná až v pátem, šestém díle. Ale pořád to bylo lepší než totálně nelogický děj v Dorne.

A Roberta si představuji jako charismatického válečníka, který vede muže do bitev a ženy mu padají k nohám. V seriálu mi přišlo, že Cersei by si dala i říct, kdyby Robert pořád nesnil o Lyanně.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 57 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek