Get the London look

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.13 13:09
@hanabanana76 píše:…me nejak prijde posledni dobou, podle te kritiky fyzicna ostatnich lidi, ze jsou tady na pekle same perfektne krasne zenske, s dokonalymi vlasy, chrupem a uzasnymi postavickami.

Patrně nejsou perfektní, ale taky se necpou do modelingu.
Jinými slovy, aby bylo jasno: za nechutnej blaf můžeme jídlo označit i přesto, že nejsme Zdeněk Pohlreich. Zkritizovat falešný skřehotání, i když nejsme porotce v Superstar. Ani filmový kritik nemusí být režisérem… literární kritik spisovatelem… etc. etc.
Navíc jsme, ehm, v Pekle… vždyť ti nikdo nebrání založit si stránky „nebeské“, a chválit tam až do bezvědomí.

KlaudieS
1765 příspěvků 8.3.13 13:16

No pokud ji ale obsazují do reklam, tak asi až tak obludná nebude. Je to něco jiného, než když se nějaký asociál dojde ztrapnit do Superstar. Georgia za tu reklamu určitě nedostala 10 korun a rohlík se šunkou na svačinu. Podle mě je krásná…bez otevřené pusy i s ní.

http://www.hollywoodreporter.com/…rl_model.jpg

http://www.google.cz/url?…. Yms&psig=AFQjCNGjhKkN0ydoqkoIB2h5j4e1Y5I0jw&ust=1362831213889941. Yms&psig=AFQjCNGjhKkN0ydoqkoIB2h5j4e1Y5I0jw&ust=1362831213889941

http://www.google.cz/url?…. Yms&psig=AFQjCNGjhKkN0ydoqkoIB2h5j4e1Y5I0jw&ust=1362831213889941. Yms&psig=AFQjCNGjhKkN0ydoqkoIB2h5j4e1Y5I0jw&ust=1362831213889941

Nemluvě o tom, že ve většině reklamních kampaní, má tu pusu otevřenou, tudíž na tom dobře rýžuje.

Pekelhontas
14 příspěvků 8.3.13 13:22

Mě se líbí moc. Zajímavý nevšední typ.

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.13 15:01

@KlaudieS je krasna…ale ta reklama na rimmel se fakt nepovedla..modelka by mela tu firmu zazalovat=)))

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.13 15:04

Mně se ta mezera líbí a shledávám ji eroticky přitažlivou. Líbí se mi i u chlapů.

KlaudieS
1765 příspěvků 8.3.13 15:08

@Johny Sixx To uznávám, vážně tam vypadá jak annoying orange :D Blbý Rimmel, za to si u nich nic nekoupím :D

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.13 15:10

@KlaudieS no je fakt ze si udelali kapku antireklamui..proste pouzijte rimmel a pokud jste krasna modelka udelame z vas obludu…jste-li obluda, s vyrobky od nas muzete strasit deti=)))

Curlygirl
1901 příspěvků 8.3.13 16:20

Za normalnich okolnosti se mi velice libi, tady v te konkretni reklame ale vubec, neni to ale dane mezerou mezi zuby, ale tim celkove vulgarnim a lacinym vzezrenim a vyrazem…
Vypada to naprosto presvedcive, takze je super modelka (myslim vazne), dokaze mit x ruznych tvari vcetne tehle vulgarni polarizujici :-)

ninočka
58 příspěvků 8.3.13 16:44

Mezírka mezi zuby nevadí - Vanessa Paradis si na tom založila kariéru (nadsázka). To množství rtěnky je ale opravdové zlo. Nechápu, že to všichni ti lidé, kteří reklamu viděli před konečným vypuštěním do světa, neviděli.

blacken
2464 příspěvků 8.3.13 19:38

Mezera mezi zuby se mi sice celkově nelíbí, ale beru to jako zvláštnost, která může být zajímavá. Modelka sama mi nevadí, ale ta reklama na Rimmel je docela vražedná - vadí mi kombinace svěšených koutků a nepřirozeně velké pusy ve výrazné rtěnce a ta mezera je už jen třešnička na dortu - nelíbilo by se mi to ani kdyby tu mezeru neměla.

Mofu
1129 příspěvků 11.3.13 04:04

Slečnu vidim prvně v životě, TV nemam takže jsem jí neviděla v pohybu a soudim jen podle obrázků. Když má zavřenou pusu je hezká (i když pro mě lehce zaměnitelná) ale jak jí vyčouhne ta OBROVSKÁ díra mezi zuby tak mi naskakuje husí kůže. Fuj! Chápu, že podle toho jí všichni poznaj ale mě se to příčí. Já jsem prostě ujetána na hezký zuby a přijemnej úsměv.

dost_bot
2071 příspěvků 11.3.13 22:13

No, hlavně mi na té úvodní fotce připadá spíš jako transvestita. Vypadá lacině a mužsky

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek