Girl with Curves

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Jituliina
99 příspěvků 11.6.12 06:19

@bubun Zkuste jiný sestřih :) Já mám také kulatější obličej a před několika lety jsem šla od dlouhých vlasů k mikádu, kdy jsem měla vepředu delší a vzadu kratší vlasy a přítel i všichni mi říkali, že mi to ubralo několik kilo. A také třeba způsob nanášení tvářenky nebo bronzeru hodně pozmění tvar obličeje.
Tady je jeden tip pro začátek: http://denjekrasny.blogspot.cz/…to-mame.html

blue0015
358 příspěvků 11.6.12 08:13

Já si myslím, že Tanesha se někdy takhle obléká schválně, aby ukázala, že se za svou postavu nestydí a třeba i dodala odvahu ženám s podobnými tvary - podle mě je v tom prostě záměr. Když chce, dokáže se totiž obléct tak, že její postava vypadá krásně souměrně, tředa tady:
http://media.tumblr.com/…r1qg7d0h.jpg
Prostě si myslím, že ukazuje ženám s podobnými křivkami dvě možnosti - buďto se obléct tak, aby vyzdvihla svoje přednosti a vytvořila iluzi souměrné postavy a nebo svoje křivky přiznat. Taky se mi víc líbí právě v těch outfitech, které tak neobepínají její postavu, na druhou stranu obdivuju její seběvědomí, že si klidně vezme skinny jeans a nestydí se za sebe. A proč by si je nakonec nemohla vzít, když se jí líbí? :)

Sekhmet
1918 příspěvků 11.6.12 08:51

Já bych taky uvítala příklad české blogeríny with curves. Nebo jakékoli blogeríny typu jablko. Taky patřím k těm dlouhonohým, lehce břichatým, bezpasým a hodně prsatým. A neustále válčím s oblečením. Buď si vezmu něco, co nepřitahuje pozornost na moje vnady (někdy, zvlášť v práci se to fakt nehodí), pak ale vypadám o patnáct kilo těžší než jsem, nebo si vezmu něco, co mne nerozšiřuje, pak ale muži v okolí mají problém se soustředit.
Navíc jsem zjistila, že mne okolí bude už asi navždy vést pod kolonkou „ta oplácaná“, ač jsem v životě neměla nadváhu a svého času nosila kalhoty vel. 36.

bubun
83 příspěvků 11.6.12 09:59

Jituliina, děkuju za radu, já jsem před časem právě taky z dlouhých vlasů přešla na delší mikádo, což tehdy mělo úspěch a je fakt, že to k mému obličeji jde lépe, ale stejně přemýšlím o změně (mám totiž vlnité vlasy a ty mi obličej rozšiřují, na druhou stranu se mi mé vlasy líbí, a vypadám ještě hůř s narovnanými :-) ). Tvářenku nepoužívám, ale možná začnu, opravdu by to mohlo mít efekt :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 11.6.12 10:40

@bubun Tvářenka dělá zázraky. Když se nestíhám nalíčit a chci vypadat dobře, použiju jen tvářenku. Dodá obličeji tvar. A nemyslím tím tváře alá Marfuša:-)
Není nad dobrou radu, když mi bylo 18, četla jsem nějaký rozhovor s hollywoodskou vizážistkou a ptali se jí, jaké chyby nejčastěji ženy dělají. A ona mimo jiné řekla, že nepoužívají tvářenku. Že si myslí, že ji nepotřebují. To byl pro mě impulz, od té doby používám a myslím, že je to pro mě velké plus. :-)

bubun
83 příspěvků 11.6.12 10:55

Díky moc, jojo, postupně mi dochází (už tak 7 let :-) ), že největší estetická pozitiva mi přinesly právě ty věci, o kterých jsem si myslela, že je nepotřebuji (doneška nechápu, že jsem si nezačala barvit o něco dříve vlasy, například) :-) U té tvářenky je to ale mj. právě i tím, že se bojím, že ji budu používat špatně, ale to se snad člověk naučí…

Oblázek
171 příspěvků 11.6.12 11:49
Přesně tak

Jakmile má „curves“ velkej zadek a užší pas, tak vždycky bude v šatech se širokou sukní a pasem vypadat dobře. Ale chudák jablko s velkýma prsama, břichem a hubenýma nohama bude vždycky vypadat jako chaloupka na kuří nožce.

MP Barbucha
3716 příspěvků 11.6.12 12:03

@bubun určitě bude spousta návodů na youtube:-)

Jituliina
99 příspěvků 11.6.12 12:58

@MP_Barbucha @bubun Koukněte na youtube na videa od Carmindy, co líčí v pořadu What not to wear :) Vysvětluje tam zásady líčení, jak nanáší tvářenku, prosvětluje tvář a všechno možné. Ukazuje třeba i jak se dělá pěkné kouřové líčení apod.

bubun
83 příspěvků 11.6.12 13:41

Díky :-) mrknu na to. Ještě jedna otázka, máte nějaký tip, jakou značku použít? Já to nemám ani doma… :)

cashmere
57 příspěvků 11.6.12 14:02

@Normálnítřicítka možno by ti pomohol blog Style Plus Curves, ale ber ho s rezervou, lebo podľa mňa nie všetko, čo to dievča má na sebe aj dobre vyzerá (podľa mňa).
http://www.stylepluscurves.com/

MP Barbucha
3716 příspěvků 11.6.12 14:03

Já používám Mary Kay a Esthée Lauder

bubun
83 příspěvků 11.6.12 14:19

děkuji :)

cashmere
57 příspěvků 11.6.12 14:23

Podľa mňa bude dosť ťažké (možno až nemožné) nájsť českú bloggerku, ktorá má nadváhu (samozrejme po uliciach ich chodí dosť a nielen v CZ, aj u nás na Slovensku je dosť takýchto báb), len je už otázne, či sú pekne oblečené, a keď áno, asi by sa nechceli verejne prezentovať, že sú tučné. Asi to bude naozaj o sebavedomí, a ponuke v obchodoch. Aj keď kto chce nájde.
Ja osobne považujem za veľkosť hodnú nadváhy (nie obezity!!!) konfekčnú veľkosť 40 až 44 (samozrejme všetko je individuálne)…Pri väčších veľkostiach je to už na zamyslenie, čo sa zmeny životného štýlu týka.

MP Barbucha
3716 příspěvků 11.6.12 14:44

@cashmere Asi záleží na celkové konstituci. Já mám 40 teď když mám pár kilo nadváhu. Pro někoho je to ale úplně normální velikost. I 42 si myslím má spousta vysokých žen, které nadváhu nemají.

bubun
83 příspěvků 11.6.12 14:44

Já bych řekla, že 40 ještě nemusí být nadváha, jak píšete, je to individuální (konstrukce těla, výška apod.). Např. sestřenice dělala hodně let závodně atletiku, a ačkoliv je štíhlá a má hodně svalové hmoty, tak obléká asi tu 40tku zrovna :-)

bubun
83 příspěvků 11.6.12 14:46
MP Barbucha

předběhla jste mě :-) Já nosím 40/42, nejsem extra vysoká, ale nadváhu (myslím tuk) mám asi tak 6 kg… což většinou s příchodem podzimu v pohodě shodím

Jituliina
99 příspěvků 11.6.12 15:23

@bubun a @MP Barbucha já nyní používám tvářenku od Alverde, z drogerie DM, a jsem s ní spokojená. Ne tu v prášku, ale normální tuhou a nanáším štětcem na růž (má na to akorát tvar a jde to tím dobře). A pro začátek bych nekupovala nějakou drahou tvářenku, když nemáte představu o odstínu a tak. A platí, že čím světlejší pleť, tím světlejší tvářenka.

bubun
83 příspěvků 11.6.12 15:26
Jituliina

Díky, to jsem se taky chtěla zeptat, protože mám hodně světlou pleť. Tak já se po té tvářence podívám (asi to bude chtít vyzkoušet více typů).

Jituliina
99 příspěvků 11.6.12 15:29

@bubun To určitě ano, mohou být růžové, broskvové a tak :) Já si kupuji jenom ty levné obyčejné z drogerie, na drahé nemám, a s touhle jsem spokojená. Vydrží celý den normálně. Jednou jsem dostala paletku koupenou někde v parfumerii, značku už přesně nevím. A tam byla i tvářenka. Byla na mě dost tmavá, takže jsem ji přepudrovávala světlým pudrem, abych ji zesvětlila. Ale lepší je vybrat si rovnou světlejší odstín :))

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.12 15:36

@bubun: na zacatek bych vzala pudrovou tvarenku, protoze ji jde jednoduse manipulovat. Podivala bych se po necem, co ma v baleni i ten stetec, je to prakticke a nemusite ho kupovat a skladovat extra. Kdyz ji budete v obchode zkouset, tak koukejte i na to, jak je ta barva intenzivni - kdyz je prilis „barevna“, tak se to bude blbe davkovat (aspon mne prijde snadnejsi nanest dvakrat min barvy, nez jednou prilis a pak ji pracne odstranovat). Nanasejte na licni kosti a trosku na spicku nosu a brady. Dobrou zkusenost mam se znackou L´Oreal.

MP Barbucha
3716 příspěvků 11.6.12 15:41

Já mám už tvářenku vymakanou, jak jsem psala, používám už spoustu let. Pro začátek je určitě nejlepší pudrová, ale investovala bych do kvalitnější značky. Odstíny jsou přirozenější a lépe se nanášejí.

Oblázek
171 příspěvků 11.6.12 15:43
@cashmere píše:
@Normálnítřicítka možno by ti pomohol blog Style Plus Curves, ale ber ho s rezervou, lebo podľa mňa nie všetko, čo to dievča má na sebe aj dobre vyzerá (podľa mňa).
http://www.stylepluscurves.com/

Ano, tenhle web je dobrý, měřeno požadavkem na tvar postavy. Tak nějak jsem si to představovala.
Dá se říct, že já osobně vím jaké střihy mi lichotí, ale jak už bylo mnohokrát napsáno, v našich obchodech se těžko něco kloudného koupí. Nejspíš zase začnu šít.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.12 15:48

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 15:07

Jituliina
99 příspěvků 11.6.12 15:55

@uu To záleží na tom, jak se to k těm uším nanese. Když se kus od uší malují tvářenkou kontury lícních kostí, tak to prodlužuje obličej. Když se malují jablíčka, tak zakulacuje. Obecně se doporučují ta jablíčka, protože je to jednoduché a zvládne to každý skoro hned. Ale když se umí i směr nanášení od uší dopředu, tak to vypadá pěkně. Já mám kulatý obličej a nanáším kus od uší po kontuře lícní kosti a je to opravdu rozdíl a ještě mě nikdo neupozornil, že to vypadá divně nebo blbě, ani mně to nepřijde blbé, spíš naopak v mém případě lepší než jablíčka. Ale je fakt, že jsem také začínala s klasickými jablíčky. Mimochodem místo tvářenky se dají použít ještě různé bronzery, které se většinou nanášejí od spánků také podél lícních kostí (ale nemám vyzkoušeno, viděla jsem to jenom ve what not to wear).

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek