Girl with Curves

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Oblázek
171 příspěvků 19.6.12 17:36
@MP Barbucha píše:
Tanesha jako dívka s bujnými křivkami - OK, dejme tomu. Ale stylepluscurves to už je normálně obézní holka, která už pravděpodobně má zdravotní potíže kvůli váze. Říkat tomuhle křivky je dost mimo… Asi je to něco jako v češtině boubelka. Já si pod tím slovem představím postavu krev a mlíko, ale většinou v médiích slovem boubelka označují regulérně obézní lidi…
8

A jak by tomu blogu mela rikat? Treba „Tlusta jak prase a presto dobre oblecena“ nebo „Jak obleknout obezitu“? Jaky nazev byste ji poradili?
Osobne si myslim, ze podobne blogy jsou dobre, protoze i nekonfekcni postavy v nich mohou najit inspiraci co jim bude sluset a co ne.

firefly
527 příspěvků 19.6.12 23:40

Reaguji na fotky na začátku: Mě se překvapivě ten Indií inspirovaný model, který znejistil @MP obludka, líbí, ale je pravda, že pandžábí mi při vhodném zvolení střihu přijde prostě hezké obecně.
To mi víc vadí některé ty slimky.
Myslím, že slečna má velké štěstí v tom, že má tak „velké“ vlasy. Vím, že je to pro vlasy trochu divné přídavné jméno, ale ona je má nejen dlouhé, ale i hodně zasahující do prostoru… myslím, že to hezky vyrovnává zbytek její postavy.

waw
336 příspěvků 8.12.12 19:01

Dokážete někdo odhadnout, jaké míry může Tanesha mít? Pro představu by mě to docela zajímalo. Na svých stránkcáh píše, že měří 178 cm, ale víc informací jsem nenašla..

Shanon
80 příspěvků 8.12.12 22:54

Mě teda nepřijde, že by měla nadváhu v tom pravém slova smyslu (myslím takovou tu „povšechnou oplácanost“), vžyť pas má štíhlý a třeba paže taky a není silná ani na takových těch nepříjemných místech typu brada, obličej… Má prostě hodně výrazné boky a celou spodní část těla, ale přijde mi to jen celkem výjimečný typ postavy, která je na určitých místech prostorově výrazná. Žena s výrazně širokými rameny také nemusí mít nadváhu. Mě přijde, že má zdravou postavu.

isko
1802 příspěvků 8.12.12 23:34

Tanesha má štěstí, že je krásná (obličej, vlasy) a že má výrazně tvarovanou postavu. Věstonická Venuše. Ten pas je zkrátka pro ženu důležitý, ať už je to kytara nebo basa. Nějaký muž, kterému se bude líbit, se vždycky najde, jsou chlapi, co jsou rádi, kdy „mají co do ruky“. A když takoví chlapi jsou, tak proč křivky skrývat?

A pak jsem si všimla jedné věci. Má v sobě něco aristokratického, něco, co mají jenom opravdové dámy. Nevím přesně, v čem to je, snad doplňky a šperky, snad něco z jemného poutavého obličeje, snad je to v úžasné kvalitě jejích modelů… Všimli jste si, jaké má kvalitní oblečení? Když se dívám na Jessicu, mám pocit, že taková může být každá. Taková sympatická holka od vedle, která se umí moc hezky obléknout. Když se dívám na Taneshu, vím, že vidím něco extra, paní kněžnu na procházce.

yamama
185 příspěvků 9.12.12 05:49

@bubun jako dekorativni kosmetiku rozhodne mohu doporucit Bobbi Brown, idealni je objednat se k nim do obchodu na asi dvouhodinove ukazkove liceni, kdy se vam bude venovat jejich visazistka a ukaze vam, co vam slusi k jake prilezitosti a nauci vas s tim pracovat. Neco to stoji, ale pak dostanete vyraznou slevu na nakup, abyste si mohla ta malovatka dokoupit. A samozrejme je nemusite nakoupit najednou. Kazdopadne vrele doporucuji, i pokud si na to treba budete muset chvilku setrit - ukaze vam barvy a triky, o kterych se vam nikdy nesnilo a nauci vas s tim pracovat, coz je dlouhodobejsi investice do Vaseho vzhledu a mozna i sebevedomi.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.12 12:47

@yamama
No a kolik ta dvouhodinová konzultace vlastně stojí?

yamama
185 příspěvků 9.12.12 15:57
Bobbi Brown & spol.

@kiwi ted se koukam na net a vypada to, ze Bobbi Brown nema v CZ zadny vlastni obchod, ale ze ji lze zakoupit ve dvou obchodech Douglas v Praze. Takze cena nevim, protoze se urcite lisi podle zeme. Kazdopadne na netu maji specialni odkaz, kde se clovek nauci ruzne typy liceni. http://www.bobbibrowncosmetics.com/…n/index.tmpl

Take jsem si ted uvedomila, ze Bobbi Brown vydala skvelou ucebnici liceni, kterou pouzivaji jeji asistenky v obchodech, prodava se urcite na internetu a ja jsem ji videla za cenu okolo 27USD.

Jinak zaklady liceni podle Vasi pleti a typu delaji take v obchodech MAC (opet nevim, zda jsou v CZ?, tam stoji 90min konzultace asi 70EUR, a konec koncu, obcas umeji zajimave poradit i Clinique a Guerlain. Kazdopadne, co se liceni tyce, pro mne je zajimave to, ze mi ukazi praci s konkretnim produktem, ktery pouzivam, na me pleti.

A skvele jsou take triky profesionalnich visazistek, ty vam poradi skvele triky, ktere obvykle nic nestoji.

yamama
185 příspěvků 9.12.12 16:08
Girl with curves

@cashmere Taneshu sleduji pravidelne takrka od chvile, kdy s blogem zacala a jsem z ni naprosto nadsena. Pro mne je jedna z mala, kdo dokaze nosit high-street fashion tak, aby nevypadala levne. Krome toho je Tanesha certifikovana visazistka, takze se skutecne umi upravit. V neposledni rade pracuje v kancelari a vi, jak je tezke se oblekat zajimave, ale pritom podle urciteho dress code. Jeji styl se mi moc libi a inspiruje mne.
Co se krivek tyce, je potreba si uvedomit, ze mimo Evropu existuje spousta zen, ktere maji zcela jinou fysiognomii a jsou tedy daleko vic „curvy“, aniz by byly tluste. Tanesha ma latino krev, ale to same plati treba o nekterych mamasitach z Afriky (Tchad, Nigerie…), Indkach z jihu, anebo nekterych zenach z Blizkeho vychodu.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.12 17:50

@yamama
Jo, v Douglasu například předvádějí líčení taky, každá značka má svoji „asistentku“ nebo vizážistku nebo co, jednou jsem tuhle službu využila u Armani kosmetiky… i ten Clinique nebo Guerlain samozřejmě. Ale ti všichni to dělají zadarmo :-) Tak mě zajímala cena u BB.

Mimochodem není ta Tanesha spíš původem z Indie než z Latinský Ameriky?

yamama
185 příspěvků 9.12.12 21:54

@kiwi Nene, Tanesha o sobe rika, ze je „multiracial“, je proste namichana hodne, sama ale rada zminuje „latino“ krivky. Z Indie je jeji manzel, ktery ji zaroven na blog nadsene a trpelive foti. :-)

Predvadecky to je neco jineho, to Vam udelaji zadarmo - ale tohle je, ze se Vam, v zazemi prodejny, opravdu venuje jejich specializovana skolitelka - minimalne o level vys, nez prodejni asistentky a nauci vas k tomu spoustu triku a tipu.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.12 15:18

@yamama
Aha, mně už to křestní jméno připadalo jako indický.

Co se makeupu týče, já sama to nijak nepřeháním, takže nějaký velký školení ani nepotřebuju - nejsem ochotná strávit denně před zrcadlem víc než 5-10 minut. Pudr, rtěnka a tvářenka, toť vše :-)
Jenom mě vždycky zajímá, jaký barvy ze zmíněnejch serepetiček pro mě kdo vybere.
Tanesha je krásná a líčí se hezky, ale tolik použitejch přípravků najednou, to by mě zabilo :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek