Glády na hubených

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Serana
5 příspěvků 22.07.18 18:03
Glády na hubených

Zdravím,
chci se zeptat na váš názor. Můj přítel (19) je metalista a úplně se zamiloval do 15ti dírkových glád steel. Já nevím jestli mu to nemám rozmluvit, nechápejte mě špatně. Má necelých 170cm a váží asi 62kg. Mám ho ráda a tak se bojím aby v takových botách nevypadal se svojí výškou a váhou jako blbec. Samozřejmě zastávám názor aby každý nosil co se mu líbí ale v tomto případě… no… nevím, nevím. Nemáte někdo podobnou zkušenost?
budu ráda za každý názor ;)

Reklama

Reklama

Reakce:

MonikaMP
57 příspěvků 22.07.18 18:26

Pokud to odpovídá jeho osobnosti a umí to nosit… :) Možná sám po obuví zjistí, že nevypadá podle svých představ a boty vrátí nebo pošle dál v nějakém bazaru. Když můj přítel nosí něco, v čem se za něj stydím, vcelku otevřeně se o tom bavíme (ale to jen pokud se chlap neuráží). Taky není vždy po mym - někdy mě pošle do háje, ale jindy se (s ohledem na můj outfit a danou příležitost) vážně převlíkne.

dagino
717 příspěvků 22.07.18 18:34

@MonikaMP Bola tu taká debata, či muži môžu hovoriť ženám do toho, čo majú nosiť. Väčšina skonštatovala, že takého chlapa by vyhodila z domu. Opačne to neplatí?

MonikaMP
57 příspěvků 22.07.18 18:42

Ještě stále bydlím. :D

dagino
717 příspěvků 22.07.18 18:43

@Serana Definujte, ako vyzeré blbec, potom posúdime. Rozhodne obuv z človeka blbca urobí ťažko.

Serana
5 příspěvků 22.07.18 19:04

Myslím to tak že je drobný a je opravdu hrozné vyžle. Tak mám obavu že mu ty glády nebudou slušet, protože jsou skoro tak těžké jako je on. zkrátka mám obavu že bude vypadat jako 120kg těžká holka v legínách (nechci nikoho urazit, ale uznejme že to těm holkám nesluší) bojím se aby to nebylo podobné

Serana
5 příspěvků 22.07.18 19:08
@dagino píše:
@MonikaMP Bola tu taká debata, či muži môžu hovoriť ženám do toho, čo majú nosiť. Väčšina skonštatovala, že takého chlapa by vyhodila z domu. Opačne to neplatí?

Já nemám nic proti tomu když mi přítel mluví do oblečení, myslím si že vztah je o tom říci svůj názor. a taky si myslím že nikdo nechce aby jeho polovička vypadala špatně a byla třeba jen pro smích ostatním lidem na ulici. jemu sice moc na názoru cizích nezáleží ale já mám obavy

dagino
717 příspěvků 22.07.18 19:20

@Serana Myslel som si, že si robíte prču, ale asi to myslíte vážne. Glády nosia aj slečny, čo majú 40 kg a 150 cm. Vyzerajú smiešne ? Ako písala @MonikaMP, keď sa k tomu oblečie a bude sa v tom cítiť, tak to bude v poriadku ( Vy ale asi chcete počuť opačný názor ).

Serana
5 příspěvků 23.07.18 00:04

Co si myslíte že by se mohlo ke gládám hodit aby to nevypadalo blbě?

Lucy Liu
35 příspěvků 23.07.18 16:06

Taky znám spoustu hubených kluků, kteří nosí vysoké glády. Jeden kamarád má přes 190cm a může mít tak 70kg…kost a kůže, navíc hodně vysoký… A přesto to vypadá dobře. Nosí černé okované kalhoty, řetězy, vesty, v zimě dlouhý kabát. Hodí se k tomu i věci v punkovém stylu, kárované košile a podobně.

@Serana Líbí se mu jen ty glády a nebo celý styl?

Serana
5 příspěvků 23.07.18 22:33

Sice je metalista ale nepřehání to. Má teda většinu oblečení černý, ale nemá nic koženýho, a řetězy taky nenosí. Takže se mu líbí ty glády i ten styl ale nepřehání to.

Ghost B.C.
3646 příspěvků 24.07.18 08:21
@Serana píše:
Sice je metalista ale nepřehání to. Má teda většinu oblečení černý, ale nemá nic koženýho, a řetězy taky nenosí. Takže se mu líbí ty glády i ten styl ale nepřehání to.

Zrovna tohle mi přijde celkem ideální. Glády a zbytek jednoduchý. Ono mezi námi - koukám na to s pár letým odstupem, kdy se mi to dřív také líbilo - všechny ty kožený kalhoty se šněrováním, kožené vesty, trička s evil potiskama a okované náramky, jsou dost strašný.
Takhle si pořídí relativně kvalitní kožené boty, které jsou při dobré péči celkem nesmrtelné a neprovaří zbytek peněz za předražené kšunty z metalových obchodů.

kozarohata
150 příspěvků 03.08.18 16:19

nechej to na něm. mimochodem krásný boty :)

Eleeshebat
7 příspěvků 06.08.18 11:01

Taky jsem měla tohle období :-)
Bylo mi devatenáct, hubený nohy, do toho 185 cm vysoká, vychrtlá holčina. No, ale ty boty jsem milovala. Rozhodně se mu budou hodit, pokud pojede na nějakej divokej koncert, kde se v kotli budou metalisti mlátit:)). Ono když je drobný a hubený, tak mu aspoň stokilovej metalista nezlomí nohu, pokud na ní bude mít tvůj přítel pořádnou pevnou botu.
A až/pokud usoudí, že už to není ono, dá se to prodat v nějakém bazaru, kvalitní a udržované boty vydrží dlouho.
Takže rozhodně bych se netrápila tím, že by mu botky neslušely.

Semtex
13 příspěvků 06.08.18 23:23

Tak jednak nějaká vychrtlina to není, jelikož je mrnavej a 62 kg je na tu výšku normální váha. Kolega v praci měl 178/65 a postava lehce vypracovaná, normální řekla bych. Kamarad měl 183 a vážil 56, to už byl hodně hubenej a já mám 174/57 a taky si extra hubena nepřijdu. Však ať si nosí, co chce, ne?

Já nesnáším, když někdo řeší, jak se oblikam, a mne je to taky u jiných fuk. Záleží na jiných věcech, ne? Pokud me někdo sám nepozada o radu, tak to ani neřeším.

Spis mám uz nekolikerou takovou milou zkušenost, ze když chlapi viděli, ze chodivam hezky oblečená (šaty a podpatky třeba), tak se sami začali snažit a oblikali se elegantněji na schůzku se mnou, protože věděli, ze tak přijdu;-).

Já bych mu do toho nekecala a táhla ho nahoru vlastním příkladem, pokud nechcete, aby vypadal “blbě” (ale mne se příčí tak o někom přemýšlet). A on už se chytne.

Reklama

Váš příspěvek

Fendi vzbudila posměch šálem připomínající vulvu

Italská značka Fendi přišla se šálem, který připomíná ženské... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Kam se poděli hipsteři?

Autor: Matouš

Dřív si lidi nadávali do emařů, pak přišli na přetřes hipsteři. Kde... Celý článek

Reklama