Gudrun vlákno

Fotoalbum tématu (14) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 20:08

@blacken Léčení čeho? Argumenty na co? Na neomalenost a hulvátství? Na to žádný argument neexistuje. Naopak, vždycky si najdou obdivovatele a zastánce. Co se týče písemného projevu, podléhá estetickým měřítkům jako cokoliv jiného. Ten gudrunin je odpuzující. A některým lidem prostě vadí. Pokud se vám líbí, vaše věc, ale já tu „skrytou“ (btw, co je na ní skrytého?) potřebu naprosto chápu. Gudrun si myslí, že když se někdo neumí obléknout, nemá dávat své fotky do galerie. Já si zase myslím, že když někdo neumí psát, nemá se písemně vyjadřovat, alespoň ne veřejně. Je to pro mě synonymum toho, když někomu s velkým pozadím končí minisukně uprostřed onoho pozadí. Ošklivé a trapné.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 20:13

A to já zas opodstatněnou kritiku vítám, člověk sám sebe svýma očima vidí jinak, než ho vnímá okolí. Ale jsem za slušnou formu a solidní vysvětlení, co a proč je špatně. Komentáře typu PROKRISTAPÁNA CO TO JE??? ZAHODIT!!! jsou k ničemu.
Pravopis bych Gudrun i prominula, mám pocit, že není úplně z českého prostředí. Těžko se ale promíjí neomalenost a hrubost.

blacken
2464 příspěvků 11.5.13 20:17

@publicenemy Já nechápu jedno - když Vám tak vadí, tak proč na ni pořád reagujete. Taky nesouhlasím se vším, ale kdykoliv něco napíše, tak se tam seběhnete Vy, pár dalších a začnete nadávat. Tak to ignorujte. Protože to co děláte je srovnatelné s tím hulvátstvím, minimálně je to taky ošklivé a trapné. Pak chodíte fňukat k adminovi, že je gudrun zlá a rozšlapala někomu bábovičku. Stejně tak, jako když nějaká slečinka hodí do galerie svoji fotku - tak když jsem přesvědčená, že mi to sluší, pár tleskánek mi to potvrdí, tak mě snad nerozhází jeden neomalený komentář ne?

Taky mě tu pár lidí vytáčí, ale tak je ignoruju a nečtu každej jejich výžblept. A už vůbec by mě nebavilo opravovat v jednotlivých příspěvcích něčí hrubky. To, že to někoho baví se mi zdá poněkud… zvláštní (ale ne pěkným způsobem).

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 20:17

@Kokoska1 S tím prostředím nevím, vulgarismy ovládá perfektně! ;)

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 20:20

@blacken Takže pokud tady člověku některé výroky vadí, tak má držet zobák a nevšímat si jich? Rozumím tomu správně? A proč se neřídíte vlastní radou? Ignorujte mě přece! ;)

blacken
2464 příspěvků 11.5.13 20:25

@publicenemy Ne, můžete diskutovat, říct co Vám vadí - jednou, dvakrát, ale vážně je nutné někoho pronásledovat a psát to pod každý jeho příspěvek? Psát „Gudrun táhněte“ " Gudrun vypadněte?" To se Vám fakt zdá jako diskuse? Uf.
Já se pokud vím vyjadřovala k tomu, že je vlákno, kde se diskutovalo, najednou zaplněné opravou něčího pravopisu - což se mi bohužel nedaří přehlídnout :-D Ale nezačnu kvůli tomu dotyčnou pronásledovat a pokaždé, když něco napíše - tak to nebudu komentovat. Udělala jsem to jednou a dost :-D Stejně tak Vám jsem dala najevo, co si o Vás myslím a zítra už Vám to psát znovu nebudu :-D. Chápete ten rozdíl?

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 20:31

@blacken Gudrun si nemysli ze kdyz se nekdo neumi obleknout ze nema davat fotky do galerie.

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 20:38

@blacken Ve skutečnosti jste si k tomu ještě přidala pár věcí, které si myslíte o nějakých úplně jiných lidech, ale nechme to klidně tak ;)

Příspěvek upraven 11.05.13 v 20:39

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 20:39

@gudrun Tak to se omlouvám, z některých příspěvků to na mě činilo takový dojem.

blacken
2464 příspěvků 11.5.13 20:40

@gudrun To nikde nepíšu ne? :-D Jen, že by ji nemělo rozházet, když jí někdo dá ošklivej komentář…

wednessday
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 20:41

Ke Gudruninu pravopisu nemám výhrady, pokud žije dlouho v cizině bez kontaktu s češtinou a případně píše na počítači bez české klávesnice, nebo pokud čeština není jejím mateřským jazykem. Co se týče komentářů a povahy založených témat, je zajímavé, že jsou vždy poněkud kontroverzní (kožešiny, obezita, spodní pradlo…). Ale nepřipadá mi, že by někoho přímo urazela. Narozdíl od potrefenych hus, které kritiku oplaceji mnohem neprijemneji.

blacken
2464 příspěvků 11.5.13 20:41

@publicenemy Nechtělo se mi všechny gudruniny hatery dohledávat jmenovitě :-D To snad chápete :-D

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 20:42

@blacken Pardon ja vas zamenila za @publicenemy ta to zminuje ve svem prispevku.

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 20:45

@gudrun já pochopila, že je to na mě! ;)

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 20:47

@blacken Naprosto vás chápu, nicméně roli zástupce jmenované skupiny si s díky dovoluji odmítnout :-D. Například nechodím fňukat adminům, smazali mi kašmírské kozy a od té doby s nimi nekamarádím! ;)

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 20:47

@publicenemy Jojo jste by(i)stra.

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 20:49

Děkuji pěkně (tvrdé je správně ;)).

monel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 20:54

Dva uživatele MP považuji za hrubé- @gudrun a @corleone.
vůbec mi to nesedí k tomu vytříbenému stylu, který tu chtějí propagovat.

katkarinka
1255 příspěvků 11.5.13 23:09

Takže ku Gudrun.
(Mne sa vždy vybaví Gudrun Himmler, nemôžem si pomôcť.)
Ale k veci - Gudrun je svojim spôsobom zvláštna osoba. Niekedy si poviem, že to s tým komentárom snáď nemyslí vážne, potom po čase zistím, že mi je vlastne veľmi sympatická a potom si zas prečítam niečo, čo ma vytočí :D Ale ja si myslím, že je to tak správne. Bezvýhradne a principiálne s niekým súhlasiť alebo nesúhlasiť mi príde fakt divné.

K ostatným témam vo vlákne:

• víno pijeme biele, ale mám rada aj tzv. čučo
  • milujem Davida Bowieho a štýl ADR je pre mňa „áno“, takže palce hore
  • mrzí ma, že „neurazí a nenadchne“ sa tu používa pomaly ako nadávka. Pretože podľa mňa na takomto outfite nie je nič zlé. Peklo kedysi začínalo ako miesto na vzdelávanie v móde, pomalé krôčky, ukázanie, kde sa čo dá zlepšiť - ale v galérii mám pocit, že sa to zmenilo na zbesilú honičku za originalitou (ostatne, čo to vlastne je?) a chvália sa tu zbesilosti ako tá slečna s príšerným ružovým platformovým čudom alebo šialená lolitka či harajuku či čo to je. Je mi to ľúto.
  • taktiež som si povšimla, že sa tu tvoria „celebritky“, ktoré už principiálne dostávajú zelené/červené ramienka. Gudrun je samozrejme jedna z nich. Bohužiaľ však, outfity pár tých vychvaľovaných sa mi absolútne nepáčia. Mám pocit, že sa vytráca objektivita.
katkarinka
1255 příspěvků 11.5.13 23:10

Sakra, nechcela som mať z toho taký traktát :D

Příspěvek upraven 11.05.13 v 23:25

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 23:16

@katkarinka Zazit na MP objektivitu je docela zazitek. I kdyz sem tam se to podari, obvykle je jedine, na co zdejsi osazenstvo dohledne neco za kazdou cenu vybocujici z sedi. Skutecnost, ze to automaticky neznamena neco nepekelneho uz je ponekud opomijena.

V podstate lze shrnou zakladni piedestaly MP:

1. Secondhand - je jedno co to je a jak to sedi, hlavne z druhe ruky.
  2. Alternativni - jedno jestli vkusne a esteticke, hlavne jine.
  3. Nekonfliktni - pokud se Vam libi, dejte zelene. Pokud se Vam nelibi, drzte jazyk za zuby, nebot tomu nerozumite.
  4. Chvalte vzdy a vsude, kdyz ne pro nic jineho, pak za snahu.

Ircite jsem na neco zapomnel.

EDIT:

1. Materialy jsou lhostejne, hlavne aby na stitku byl kasmir. To je znamka kvality.
  2. Cokoliv draheho je neodpustitelny snobismus. Pokud napisete, ze kupujete drahe a kvalitni veci, stanete se automaticky cervonoraminkovou celebritou.
real.blond
6688 příspěvků 11.5.13 23:19

@corleone mne teda hlavne prijde, ze si zde spousta na nekonfliktni hraje a pritom se chytaji kazdeho slova a okamzite vyvolavaji hadky a snazi se delat z cloveka blbce strasne slusne…

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.13 23:27

@real.blond Souhlas

blacken
2464 příspěvků 11.5.13 23:29

@real.blond Já mám zase pocit, že občas některé „slušné“ komentáře v galerii jsou ve skutečnosti mnohem jedovatější a zlejší, než celá gudrun… Taková ta skrytá kritika za milé slovo s úsměvem :-D

katkarinka
1255 příspěvků 11.5.13 23:29

@corleone s tým súhlasím, že hľadať objektivitu je ako hľadať ihlu v kope sena a v prípade hodnotenia outfitov sa to v podstate aj vylučuje, ale postoj „hiii, píše gudrun, musím dať červené“ ešte predtým, než si príspevok vôbec prečítam, to je podľa mňa na hlavu.

Súhlasím s bodom 6. Keby ma na ulici zastavili z inspiracie, ze si ma chcu vyfotit, ani za svet by som nepovedala, odkial mam svoje veci, pretoze by to urobilo 50% (prevazne negativneho) hodnotenia.
Do ktorého z vašich bodov spadajú „FARBY, FARBY, FARBY!!!“? :D

Stránka:  « Předchozí 1 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 35 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek