Gudrun vlákno

Fotoalbum tématu (14) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 12:40

@Kokoska1 Ano, leginy pod sukni já pomíjím. A co čekám? No konečně něco, čím popře ty svoje ustavičné blbé kecy ohledně punčoch. I když jinak já s Gudrun ve velmi mnohém souhlasím!!!

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 12:42

@katkarinka Já jsem si říkala, jestli bude zřejmý, že to byla ironie ;)
nemám ponětí. Já nosím obyčejné nejlevnější silonky, co seženu, a nehodlám s tím přestat, ani kdyby se Gudrun rozkrájela :-)

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 12:42
@katkarinka píše:
@stricc btw, viete, kde by sa také dali zohnať? Lebo keď výrobca napíše „hodvábne“ pančuchy tak to zväčša ani náhodou nie sú hodvábne pančuchy :D

To bych taky děsně, ale děsně ráda věděla.

katkarinka
1255 příspěvků 24.5.13 12:43

@stricc som tak zadúfala, že máte vedomosť o tom, že sa možno ešte vyrábajú :D

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.5.13 12:50

Jinak ke kritice zde na MP, já vlastně nevím. Nevidím to tak černě. Má tu svoje místo corleone a gudrun, ale stejně tak i nadšené komentáře. A co se týče například některých pravidelných přispěvatelek, myslím že hraje roli i to, že už známe jejich styl a vkus.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 13:02

@MP Barbucha Mně gudrun nevadí až na pravopis, ale na tom systematicky pracuje publicenemy, takže to se třeba vyřeší, a vlastně mi nevadí ani corleone, protože toho není nutné brát nijak vážně. Vadí mi příšerná netolerance ke všemu, co není jak podle pravítka

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 13:22

@stricc Můžete jmenovat? Vůbec nevím, kdo jsou ty ikony. Sekaclady už byla vyštípána. u Catherinne se na tom tvrdě pracuje, myslíte třeba pehot? Jinak už vážně nevím.

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 13:36

@ionicera Sekaclady rozhodně nebyla žádná ikona. Její styl byl úřednice mezi 50-60. Catherinne a Pehot jsou možná zdejšími ikonami, ale nemyslím, že by si to objektivně zasloužily. Obě často balancují na hranici diblíkovství, ačkoliv nutno uznat, že ve valné většině případů jsou ještě (zatím) na té správné straně. Nemyslím, že bych zde kdy viděl nějakou vyslovenou ikonu. Ono je to patrně způsobeno materiálními možnostmi, ty z místního osazenstva, které je mají, se nemají potřebu vystavovat. A to i z důvodu místní mantry, že drahé = snobismus. A na druhou stranu - z hovna bič neupleteš. Tak to prostě je.

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:03

@corleone Pehot je na tom co se týče diblíkovství a sebeadorace rozhodně líp než teta Káťa, aspoň z mého hlediska. A je nápaditější a invenčnější, dokáže se ozvláštnit i něčím jiným, než věčným hadrem na krku a není tak uhlazeně spořádaně morbidně úpravná. Ikony nacházím v galerii, jsou to některé módní blogerky Slovenky, nad kterými se upadá vesměs v záchvaty nadšení, i když se obléknou zcela nenápaditě, leč slušně. Někdy nevím, s čím ty obdivovatelky srovnávají, dělají, jako by nikdy nebyly jinde, než za rohem v obchodě na sídlišti, kam se vyletí na pět minut v papučích.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:07

@kočičííí Proč tu ksakru nikdo nejmenuje? Zas vím houby koho myslíte. Jestli SLady tak z té také upadám do nadšení a chodím dál než do samošky vedle.

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:09

@ionicera Já nemyslím, že by bylo cílem někoho vyštípávat, ale holt nejsem sama, kdo se nemusí dokola dívat denně na totéž. A je-li to doplněno kecy o tom, jak žeru a jak vím, že by mě kvůli tomu závistivky nejradši zabily, protože i přesto jsem krásně štíhlá a vypadám o 20 let mladší, tak to mi přijde fakt pitomoučké. Tak to řeknu. Já jsem taky štíhlá a obstarožní a taky mám své lichotníky, jak nevypadám - ale musím o tom žvanit? Koho to zajímá? Samožer nebaví.

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:09

@kočičííí Pehot je na tom určitě líp, o tom žádná. Nicméně ta na mě působí tak nějak panenkovsky - jako by to byla Barbie právě vytažená z krabice. Mimochodem tyhle dvě dámy jsou jediné, které dlouhodobě unikají mému hodnocení ramínky, protože prostě nevím. A budu rád, když mi hodíte tip na nějakou tu ikonu z galerie. Nestuduji ji moc často, takže je dost možné, že jsem něco zajímavého přehlédnul. Obzvlášť pokud se něco přimíchalo mezi ty růžové tapetářky, které jsou tak strašně „svoje“.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:12

@kočičííí No někdy mám strach, že za chvíli nebude koho si prohlížet. Raději budu koukat na variantu na stejné téma než aby nikdo nepřispíval.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:15

@kočičííí Mě nebaví vaše omílání téhož pořád kolem dokola.

isma
60 příspěvků 24.5.13 14:18

@kočičííí A mně se zase zdá, že od Vás čtu, že jste štíhlá v pokročilém věku už po několikáté.

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:19

@ionicera SLady já nemíním, páč nevím, kdo to je, ona asi byla vyštípána už kdysi. Mám na mysli třeba takovou tu SweetLadyLolipop - nic proti ní ale, líbí se mi, ale zas ne úplně totálně vše, nebo ještě jedna, nevzpomenu si, dvojslabičný nick má a je blondýnka - jednou jsem reagovala na jeden outfit, že jí to sluší, ale že je to takové normálně do práce - no to bylo, jak když šlápne do klubka hadů. To jsem si dovolila moc. A klasicky - ať teda ukážu, jak chodím - chacha - do práce já… Ú navné.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:20

@kočičííí, nebyla to timbo?

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:20

@isma Máte pravdu. Pokusím se vytáhnout břevno z oka svého.

Příspěvek upraven 24.05.13 v 16:12

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:21

@kočičííí Myslím tu samou, akorát se mi to nechtělo vypisovat

kočičííí

@lioncity Ano.

lioncity

@kočičííí, nahodou mi to naskocilo, se mi zda, ze si to i pamatuji.

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:22

@Kokoska1 Vy mě taky moc nebavíte - a co má být? Dyť tady je to celé furt dokola. I já mám své limity, samozřejmě a to uznávám - ale Vy taky, na to vemte jed. Ráda se lecčím pochlubíte, třeba jaký máte vkus - proto se přece lepíte do Co jsem měla dnes na sobě. A ono na tom nic moc teda, naprosto běžný průměr… Dosud jsem ovšem neměla potřebu na Vás reagovat, ale když to chcete…

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:34

@corleone Vaše mantra, že buď drahé nebo nic, je sice hezká, ale platná jak nikdo doma. Nicméně jinak s vámi naprosto souhlasím.
PS Až na ty „růžové své“, protože ty, co jsou své, ráda mám. Ale to už je jen věc osobního názoru

Příspěvek upraven 24.05.13 v 14:38

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:36

@kočičííí Vaši reakci na mou osobu jsem sice nevyžadovala, ale jsem ráda, že to nevidíte POD průměrem.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:36

Pehot je plastikova barbina. Oblecena je hezky ale porad je to bizardni zevreni. A jeste anorekticky vzhled hlavne v obliceji. Sweet slecna me neba je moc preslazena a sucha. Timbo me bavi neco ma desny a pak bum a neco krasneho, a nema priblble reakce na komentare. Jinak teda pro me tady po modni strance neni inspirace nikdo.

Stránka:  « Předchozí 1 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 35 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek