Gudrun vlákno

Fotoalbum tématu (14) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:39
@Kokoska1 píše:
@kočičííí Vaši reakci na mou osobu jsem sice nevyžadovala, ale jsem ráda, že to nevidíte POD průměrem.

Ach tak - takže Vy můžete, ale já udělám líp, když budu držet hubu.

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:39

@MP Barbucha Já mám viditelné křečové žíly, které z nějakého důvodu vůbec nebolí, ale zato jsou hnusné. Předpokládám, že léto strávím v černých punčochách (počasí jim přeje), černých botách a barevných sukních. Jestli se to někomu nelíbí, ať zavře oči! :-D

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:40

@kočičííí Já jsem nějak hodnotila vaši osobu, vkus a vzhled? A někde jsem vám napsala, že máte držet hubu?

Garfie
4456 příspěvků 24.5.13 14:43

Já myslím, že pokud někdo má na to „být ikona“, nebude postovat na MP, ale spíš si založí vlastní módní blog…Souhlasím, že SekáčLady byla jen dobře oblečená úřednice, ale stejně jsem ji měla docela ráda, byla slušnou zástupkyní svého věku. Catherinne opravdu lehce balancuje na tenké hranici diblíkovství, ale ono to při její postavě trochu svádí-může si leccos dovolit a málokdo by odolal.
Pehot mám raději, i když působí pořád nějak strojeně, myslím že její úlety jdou na konto snaze vypadat na svůj věk nebo mladší (kdysi tady proběhlo, že působí starší, zakládala kvůli tomu i diskusi).
Já bych to vlákno Co jsem dnes měla…zase tak moc nepřeceňovala. Prostě je to jenom „v čem jsem dnes vylezl/a z domu“ a ne „v čem jsem chtěl/a oslnit“.
A co kajav nebo ta studentka, co má francouzské příbuzné (teď si nemůžu vzpomenout na jméno)-ty umí k módě přistoupit hezky hravě…

Příspěvek upraven 24.05.13 v 14:45

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:45

@gudrun Au! Bizarní (to přece není české slovo, anglicky bizarre…) A vzezření (to je dost těžké slovo).
Zato máte dobře všechny „mě“, za ta vyslovuji pochvalu ;)

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.5.13 14:45

@publicenemy
Ty vnitřní neviditelné bolí, a ty viditelné údajně nebolí. A z neviditelných se časem mohou stát viditelné. Tak teď si vyberte :-)
Jinak já si nestěžuji, není to nějaká hrůza, jen ty černé mě nebaví a ty tělové se fakt nosit nedají. Oproti těm si říkám zlaté silonky, vždyť nejsou skoro vidět :-)

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:48

@Garfie Souhlas. Taky se ani Pehot ani Catherine necpou do galerie, aby oslnily davy. Je to prostě jen přesně to, co je v názvu vlákna - ukázat, co kdo ten den měl na sobě.

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:49

@Garfie Kayav střídavě oblačno. Ems (zřejmě máte na mysli) je jednou z mála budoucích nadějí MP. Teda pokud sem nezačne přispívat paní Corleonová, což ale nepředpokládám.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:51

Mně se líbí Zlobivé Holky, nějakou už dlouho vyhlížím, zatím nic.
Já se k místním dámám raději nevyjadřuji, když už to udělám, skončí to katastrofou. Poslední nick se mi fakt líbí a nechci o něj přijít. Gudrun, vy jste to vzala i za mne, děkuji vám, že za mne i trpíte. Ale asi to unesete, já už jsem stará a tu negativní energii rozdejchávám hůř.
A ne, nemusí být módní kritička bezchybná za všech okolností elegantní krasavice, stačí jen, že dokáže sepsat srozumitelně, oč jí jde. Nemusejí s ní všichni souhlasit a dokonce ani její tvrzení nemusejí být pro nikoho závazná.
Pořád si myslím, že nám všem jde o to, abychom se něco dozvěděli/y. I o sobě si myslím. Já to tak mám.

blacken
2464 příspěvků 24.5.13 14:51

Ještě mě zaráží jedna věc - když gudrun napsala kritiku, objevil se pod tím názor kritizované, že je to nejspíš jen automat na frflání. Ale to je zajímavý, že jakmile někco kritizuje tak je závistivej, zapšklej, jedovatej a anonymní a vůbec fuj.
Ale jakmile někdo napíše „Nádhera, outfit bez chybičky“ tak se nad tím nedumá, že by to mohl být někdo jinej, že ten člověk je taky stejně anonymní jako kritik.

To jen ke schopnosti některých snášet kritiku.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:51
@Garfie píše:
ty umí k módě přistoupit hezky hravě…

V tom to asi bude, že dotyčné soudružky to neberou tak strašlivě vážně, jako zbylá tsunami provinčních úřednic :-)

Garfie
4456 příspěvků 24.5.13 14:52

@corleone Ems! Ano ta…:-) Pozdravujte paní Colombovou…eh, vlastně Corleonovou.

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:53

@MP Barbucha Já vás chápu (protože vím, že dobře vypadáte :-), ale moje nohy tak jako tak vypadají v černých nejlépe, takže mně se docela líbí v nich chodit.
Pravda je, že jsem v třeskutém mládí měla křeče a bolesti - tak to asi tenkrát byly neviditelné. Co se tady člověk o sobě všechno nedoví!

Příspěvek upraven 24.05.13 v 15:02

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 15:00

@publicenemy Cerne puncochy k cernym botam je dobra volba. Kdyz to dobre vychytate, krasne vam to prodlouzi nohy.

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 15:01

@gudrun Já si to taky myslím, ale neměla bych odvahu se vám ukázat :-)

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 16:33
@kiwi píše:
V tom to asi bude, že dotyčné soudružky to neberou tak strašlivě vážně, jako zbylá tsunami provinčních úřednic :-)

Přesně!

chinin
2788 příspěvků 24.5.13 20:17

K „ikonám“ na MP:

V podstatě souhlasím s tím, co napsal @corleone: „Nemyslím, že bych zde kdy viděl nějakou vyslovenou ikonu. Ono je to patrně způsobeno materiálními možnostmi, ty z místního osazenstva, které je mají, se nemají potřebu vystavovat. A to i z důvodu místní mantry, že drahé = snobismus. A na druhou stranu - z hovna bič neupleteš. Tak to prostě je.“

Myslím, že za „ikony Co jsem měla dnes na sobě“ jsou nezanedbatelnou skupinou diskutérek považované sekaclady, catherinne a Pehot. Přiznám se, že jsem nikdy moc nepochopila onu adoraci sekaclady, její outfity mi přišly v lepším případě průměrné. Vždycky jsem si ale uvědomovala, že každý se pohybujeme v jiném prostředí a to, co já vídám (i u starších žen) denně, může být pro někoho „nadstandard“. @catherinne jsem už také několikrát psala, že podle mě osciluje okolo hranice mezi vkusem a jakousi laciností a diblíkovstvím, ale myslím, že ona si je toho sama vědoma a vyhovuje jí to. (Nutno dodat, že zatímco catherinne vždycky moji kritiku přijala v pohodě a sama napsala, že si z ní něco vzala. „Nesoudné“ a nekritické jsou myslím její „fanynky“, které se vždy snaží jakéhokoli kritika – s prominutím - uklovat.) Pokud jde o @pehot, myslím, že ta na oné hranici balancuje velmi zdařile, některé její outfity mohou být podle mě celkem inspirativní jako oblečení „do kanceláře“, takové business chic.

Z Co jsem měla dnes na sobě bych určitě zmínila @La_Crime a @sandrinn, které v rámci svého v podstatě minimalistického stylu působí – aspoň podle mého názoru – úžasně chic, což je myslím celkem inspirativní. Jméno @Ems už tady padlo – kdykoli si uvědomím, kolik je jí let a jak jsem se já oblékala v jejím věku, trochu se červenám… Z hlediska kombinování barev a doplňků potom třeba @Barbyl či @kayav, přiznám se ale, že u nich mě někdy (u kayav tedy většinou) dost ruší kvalita materiálů… Čímž se dostáváme k tezi corleone z úvodu…

Galerie mě moc nebaví, sleduji ji jen okrajově, fotky rozklikávám pouze, když mě outfit na náhledu zaujme… což je minimálně. Pokud sem dá někdo tip na uživatelky či uživatele z Galerie, jejichž outfity stojí za prohlédnutí, budu ráda.

katkarinka
1255 příspěvků 24.5.13 21:11

Možno ešte Esmee, ktorá býva tiež často chválená. Čo o tom - je to veľmi milá osoba ale jej outfity ma teda nijako neoslňujú.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 21:14

@chinin, souhlasim a za sebe doplnuju, ze nejlespi je 0zero7.

chinin
2788 příspěvků 24.5.13 21:23

@katkarinka
Souhlasim, z hlediska toho, co denne vidam, je to prumer.

@lioncity
Jaj, na ni jsem zapomnela! Osobne se mi zdaji povedene hlavne jeji „vecirkove outfity“.

birkin
1862 příspěvků 24.5.13 21:24
@corleone píše:
@ionicera Sekaclady rozhodně nebyla žádná ikona. Její styl byl úřednice mezi 50-60. Catherinne a Pehot jsou možná zdejšími ikonami, ale nemyslím, že by si to objektivně zasloužily. Obě často balancují na hranici diblíkovství, ačkoliv nutno uznat, že ve valné většině případů jsou ještě (zatím) na té správné straně. Nemyslím, že bych zde kdy viděl nějakou vyslovenou ikonu. Ono je to patrně způsobeno materiálními možnostmi, ty z místního osazenstva, které je mají, se nemají potřebu vystavovat. A to i z důvodu místní mantry, že drahé = snobismus. A na druhou stranu - z hovna bič neupleteš. Tak to prostě je.

Napsal jste to skvěle!!!

Kemia
421 příspěvků 24.5.13 21:36

Jsem zvědavá, kdo tu za chvíli bude mít odvahu dávat fotky do tématu, co kdo měl na sobě nějakej den. Tady se to hodnotí, jako by šlo o červenej koberec v Cannes.

birkin
1862 příspěvků 24.5.13 21:40

@Kemia Ale já si opravdu myslím, že člověk by se měl snažit vyjít z domu tak, jako by šlo (více méně) o červený koberec…Tím nemyslím večerní šaty a šperky a tak, ale stylově a co nejlépe.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 21:41

@birkin Nejdulezitejsi je aby se tak citil.

Kemia
421 příspěvků 24.5.13 21:45

Myslím, že všichni, nebo aspoň většina, se o to snaží, když se pak vyfotí a dají to sem. Akorát se nezavděčí všichni všem. A řeči o plastikových barbínách apod. vedou akorát k tomu, že těch fotek leda ubyde, pokud nejsou ti lidi splachovací…

Stránka:  « Předchozí 1 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 35 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek