Gudrun vlákno

Fotoalbum tématu (14) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

blacken
2464 příspěvků 24.5.13 21:54

Musím se přiznat, že z vlákna CJMDNS se mi líbí už jen La-Crime, kayav (většinou) a mezcaline (snad to píšu dobře). Kvůli těm tam občas nakouknu. pehot se mi líbí taky, ale ona je spíš tak nějak étericky krásná ve všem, takže na pohled se mi to líbí, ale nemá to pro mě moc říz, nebo jak to říct. Prostě jednorázové „jůů“ :-D Vzhledem k její postavě (přiznám se, závidím) nepovažuju za výkon umět se hezky oblékat, to musí jít skoro samo(myšleno jen v dobrém). Takže když už, tak se jdu většinou podívat do galerie, ale celkově mám pocit, že se většina lidí kolem mě obléká lépe… V poslední době tu nějak ubývá zajímavých outfitů-článků-témat… nebo se mi to jenom zdá?

birkin
1862 příspěvků 24.5.13 22:00
@gudrun píše:
@birkin Nejdulezitejsi je aby se tak citil.

Tak o tom by se dalo už polemizovat. Dáma na přiložené fotce si nepochybně myslí (a hlavně se tak cítí!!!), že je stylová. A to jsem v jejím případě vybrala rychle ještě konzervativní model…

birkin
1862 příspěvků 24.5.13 22:02

@blacken Tady zajímavých článků neubývá, tady již velmi dlouho žádné zajímavé články nejsou!

blacken
2464 příspěvků 24.5.13 22:04

@birkin :-D Na tom něco je… Ale říkala jsem si, že třeba někoho nákupy v USA zajímaj víc než mě…

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 22:04

@birkin Kdyby se tak citila nebude mit kozy venku. Chapete, ja se tak cejtim treba i v teplakach ale cejtim se dobre a to je hlavni…

birkin
1862 příspěvků 24.5.13 22:07

@blacken Souhlasím. Ale i ty články o nakupování v USA nejsou pořádné články o nakupování v USA! Jsou to jen takové štěky, aby se neřeklo.

birkin
1862 příspěvků 24.5.13 22:11

@gudrun Ona se cítí stylově s kozama venku, o tom není pochyb, to je pro ni ten styl. Záleží také na tom, kde v teplákách se cítíte dobře Vy. Pokud doma na gauči, tak je to v pořádku, pokud tak vyrazíte na otevírací večírek obchodu se šperky do Pařížské a cítíte se tak dobře, tak styl nemáte a jak se cítíte, je úplně jedno. Jste prostě stylový mimoň. Tudíž, jak se cítíte není důležité. Důležité je cítit se dobře a zároveň (!) mít styl v odlišných situacích.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 22:19

@birkin Dovolim si nesouhlasit. Kolikrat i v teplakach mate styl ale to uz musite bejt osobnost (ted nemluvim o sobe). Pamatuju na vecirek kdy holywoodsky reziser dorazil v dzinech a nechtely ho tam pustit. To ze tam byl hlavni hvezda a prijel do zaprdenejch cech kde se" hlavne muselo ve velke vecerni pac tam bude pan reziser."…

birkin
1862 příspěvků 24.5.13 22:25

@gudrun To není o zaprděnejch Čechách. Na garden party do Buckhingamského paláce by Vás tak také nepustili, i kdyby jste byl Bůh. To je prostě o výběru správného stylu na danou příležitost a v rámci toho můžete bodovat a triumfovat! A hlavně, ten, kdo zve, ten, kdo platí (!), má právo zvolit dresscode. Pokud neposlechnete, mají právo Vás nepustit, neb ukazujete neúctu k hostiteli.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 22:29

@birkin Tak Buckingham je neco jineho nez otviracka obchodu. Jak myslite ze to s ti reziserem dopadlo? Kdyz je hlavni lakadlo vecera a exklusivitu poskytuje on? Jinak samozrejme chapu co mate na mysli jen se to obcas tak provincne prehani.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 22:30
@birkin píše:
Tak o tom by se dalo už polemizovat. Dáma na přiložené fotce si nepochybně myslí (a hlavně se tak cítí!!!), že je stylová. A to jsem v jejím případě vybrala rychle ještě konzervativní model…

Na té paní je pozoruhodné, jak kontrastuje její obličej (neumímdopětipočítat) s tím hrudníkem.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 22:34

Prosim o pozornost jevu v galerce. Slecna PUNTIKATE SATY asi 120 zelenejch vs. 20 cervenejch. VISNA 27, 20 vs.20?

birkin
1862 příspěvků 24.5.13 22:34

@gudrun Tak s tím, že se to provinčně přehání lze asi souhlasit. Buckingham je extrém, to ano, ale je ztělesněním jistých stylových principů, které se dnes masivně opouštějí a výsledkem toho je, že většina lidí vůbec netuší, co si kam mají obléknout… A to vaše „cítit se dobře“ je mantrou, která nás všechny a kulturu oblékání tuplem vede do pekel. Nemusím nic, na pravidla kašlu, hlavně že se CÍTÍM DOBŘE!

birkin
1862 příspěvků 24.5.13 22:36

@DonChichot Souhlas! Ona je prostě tak blbá, až jí má člověk tendenci politovat.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 22:38
@gudrun píše:
Prosim o pozornost jevu v galerce. Slecna PUNTIKATE SATY asi 120 zelenejch vs. 20 cervenejch. VISNA 27, 20 vs.20?

Mě spíš zaujalo, jak zmizely některé komentáře. Nebo bbě vidím?

Příspěvek upraven 24.05.13 v 22:38

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 22:38

@birkin A vy jim to verite? Kouknu a vim ze se dobre necejtej jen to rikaj… Ale chapu a rozumime si. Ja to verit si, myslela SKUTECNE si verit. Jako si verim ze vim jak se obleknout na danou prilezitost. A kdyz nahodou nevim tak se vzeptam pac vim ze nevedet neni blbost…:)

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 22:40

@Kokoska1 A jeje zase prumaz. Nu coz, je to jejich blog, jejich pravo.

chinin
2788 příspěvků 24.5.13 22:55

To preci neni nic prekvapiveho. „Slecna PUNTIKATE SATY“, resp. jeji outfit, je myslim presne to, co je na MP mainstreemove chvaleno - retro, saty se spodnickou a la 50. leta, puntiky, podpatky, propinaci svetrik, perlicky…

@gudrun píše:
blacken
2464 příspěvků 25.5.13 00:06

Já si před objevením pekla myslela, že retro je fajn, když se použije k oživení moderního stylu… Jenže tady se z toho stal téměř divadelní kostým… Mám ráda puntíky… mám ráda i propínací svetříky… a dokonce i perličky… ale zrovna tenhle outfit by se dal použít jako taková karikatura pekla…:-D

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 06:58
@DonChichot píše:
Na té paní je pozoruhodné, jak kontrastuje její obličej (neumímdopětipočítat) s tím hrudníkem.

Jo, ten umi napocitat urcite do sesti, mozna i do sedmi :-)

Barbyl
1472 příspěvků 25.5.13 07:19
Ikony MP a pristup ve vlakne CJMDNS

@chinin A @kočičííí A @gudrun a @Garfie @corleone Mnohe z Vas tu zminuji vlakno Co jsem mela dnes na sobe…je to zvlastni, kolik uzivatelek vseobecne prispiva Jen tim, snazim se o to nejlepsi, kdyz jdu do prace…me osobne vadi, ze tam neni zadny distanc v Tom, co do prace, na hriste, na vecirek…u tech vecirku @zero07 je vyjimka prislibujici zmenu, ale jinak me Bavi I prispevek pyzama- styl se pozna podle toho, jake ma dotycna limity v dresscode a v cem chodi denno denne a ne podle jednoho vypiplaneho outfitu, ktery o ni vypovi Jen neco. To uz mi to vlakno prijde I uzitnejsi pro osoby jako niki123,ktera tape, ale je si toho jista. Posledni dobou se nechavam inspirovat detaily od pehot, kayav, Ems, rada se Kouknu na Lunalove Nebo jak am ten nick a treba I @jina realita a @waldorf …vekove budeme asi Podobne, a u vsech se da videt obcas nejaka variabilita Nebo naopak zasek na jednom motivu- zvireci doplnky jine reality me Bavi. Kdyz to pak porovnam s Catherinne, vyjde mi z toho dotycna jako nuda. Vzdy ji to pomerne slusi ( coz is treba ja u sebe ne vzdy myslim, kdyz pridavam Foto, ale vychazim z nazvu vlakna) ale je to casto otrocky doladene a nekdy mi to prijde hodne neprimerene pro danou prilezitost- nejvic me bily do oci krajkove saty jako pracovni outfit…to, ze ji nekdo rekl, ze vypada jako by mela jit na cerveny koberec, nebyla bohuzel kritika ani ironie…kdybych ja mela moznost vyvetrat svou sbirku koktejlek, byla Bych rada, ale na hriste a uklizeni doma je fakt brat nebudu:) ikdyz Bible MP kaze jinak:) jsem rada, pokud se nekomu nekdy libim, mam ale rada I veci, ktere se nemusi libit davum. prekvapuje me ale, jak rychle tady probehne " zaskatulkovani" - ja jsem ta barevna, A I kdybych mela LBD tak mi bude receno, at tam dam nejakou barvu. Jeste, ikdyz trochu OT, ale zminovalo se to zde- co se tyce pravopisu prispevku a stylu psani: diblikovstvi Catherine mi prijde mene vyrazne v Tom, jak se obleka, mnohem viditelnejsi je pro mne ve vyjadrovani- Nemam rada boty s paleckem venku( mam nohu 39 a ne zadny palecek, peep lodicky mam rada), nezabily byste mne za pytlik chipsu, vyborna vecere a sex…to mi prijde opravdu vsevypovidajici a Myslim si o tom sve, rozpitvavat to, ale ve vlakne, ktere ma byt o obleceni mi prijde ale taky zbytecne. pravopis Gudrun me bije do oci, profesni uchylka, ale rikam si, ze Mozna cj neni Jeji/ jeho materstina, hrubsi vyrazivo ma sve misto Stejne jako rozplyvajici se lajkovani, misto je ve verejnem prostoru pro vsechny, snad I pro me pisici bez interpunkce, Kterou Nemam nainstalovanou a nekoho Tim muzu dost iritovat…

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 08:27

@Barbyl Bez diakritiky, ne interpunkce. Mě mnohem víc irituje nahodilost psaní velkých písmen ve vašem příspěvku a ještě víc to, že vlastně vůbec nerozumím těm větám… asi je moc brzy ráno ;)

Kemia
421 příspěvků 25.5.13 08:33

@Barbyl Už delší dobu mě zajímá, když čtu vaše příspěvky, že používáte dost často velká písmena uprostřed věty. Proč? (jen zvědavost)

Edit. Tak už byl někdo rychlejší nade mnou.

Příspěvek upraven 25.05.13 v 08:33

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 08:33
@gudrun píše:
@Kokoska1 A jeje zase prumaz. Nu coz, je to jejich blog, jejich pravo.

To je sice pravda, ale logika toho, co mažou a co ne, mi naprosto uniká. Obávám se, že v tom možná žádná logika není - sprosté a naprosto bezúčelné napadání té radioaktivní slečny bylo v pořádku, víceméně věcná diskuse k modelu se maže, takže je to zřejmě v tom, jak se admin vyspí nebo jak má zrovna čas, nevím…

catherinne
13518 příspěvků 25.5.13 08:56

@Barbyl ale já si ty šaty nebrala ani na hřiště, ani na uklízení. Já si je brala na cestu do práce. A když už vás tak děsně nebavím a nechápete muj styl oblékání a hlavně vyjadřování, proč si v soukromé zprávě stěžujete, že vás nekomentuji. Teda vaše oblečení.

Stránka:  « Předchozí 1 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 35 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek