Gudrun vlákno

Fotoalbum tématu (14) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Barbyl
1472 příspěvků 25.5.13 09:01

@Kemia @publicenemy …samozrejme bez diakritiky, orcas I bez interpunkce, protoze carky mezi vetami taky obcas vynecham a jsem si toho vedoma, Jen Nemam cas a trpelivost na stale korekce techniky- pouzivam IPad a pisi prisoevky/ ctu Jen kdyz kojim a protoze ziti v zahranici, mam iPad pouze v anj a bohuzel, jsem nevykoumala, kterak vypnout t9 a Nahrat ceskou klavesnici. Radu do SZ uvitam:) tudiz ta nesrozumitelnost je Dana Tim a me samotnou irituje, ale asi jsem rezignovala na to, byt uplne precizni. Beru na vedimi a pokusim se vylepsit:)

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 09:09

@publicenemy @Barbyl velka pismena mne na iPadu taky nevyzpytatelne naskakuji uprostred vety, jeste jsem neprisla na to, cim to je- nepisi na nem tak casto. Akorat me to rozciluje, jak me to zdrzuje, ze se musim vracet a opravovat to.

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.5.13 09:13

Myslím, že se tu projevuje to, co všichni zažíváme i v běžném životě. Nedokážeme brát lidi takové, jací jsou. Já osobně @catherinne absolutně obdivuji, je svá a je v tom konzistentní. Mně nemusí její styl vyhovovat, ale jí evidentně vyhovuje a sedí, tak se s tím už smiřte. Jsou na světě lidi, kteří říkají svému muži miláčku na veřejnosti. Mně osobně to vůbec neobtěžuje.
Myslím, že @catherinne už znáte dobře a můžete ji hodnotit v rámci jejího stylu. Někdy se jí to podaří líp a někdy hůř. To by pro ni mohl být přínos, na rozdíl od neustálého rozebírání její osobnosti.
Vždyť v realitě taky lidi nejsou podle vašich představ a musíte je brát i s nějakými detaily, které vám třeba nevyhovují. A co vy víte, třeba zase vy iritujete něčím ostatní a ti s vámi i tak vycházejí. Tak proč by to nemohlo fungovat i tady?

arpa
1250 příspěvků 25.5.13 09:18

@MP Barbucha Souhlasím ve všem. Často přemýšlím, co bych ke @catherinne napsala, aniž by to vyznělo nějak špatně nebo naopak „rektálně-alpinisticky“.

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.5.13 09:21

@arpa
Například jsem si nikdy nevšimla u @catherinne, že by do někoho ryla nebo vyvozovala závěry o jeho osobnosti na základě oblečení, jako se to děje jí..

arpa
1250 příspěvků 25.5.13 09:22

@MP Barbucha Přesně, ona je za každých okolností milá anebo aspoň slušná, nejen když říká něco nepříjemného (například, že se jí nelíbí něčí oblečení v CJMDNS :-) ), ale i když reaguje na něčí výpady. Proto ji obdivuju a má u mě veliké plus.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 09:30

Mně osobně je tu Catherinne nejsympatičtější ne pro to, jak se obléká, i když se mi to líbí, ale právě pro její slušnost. někdy tu dostala pěknou sodu ale nepamatuji se, že by to někomu vracela i s úroky.
Tak si představuju spokojenou osobu. Nemá potřebu si tu honit triko a dštít síru.
A může to znít jak chcete vlezdoprdelovsky, ale nevím, k čemu by mi to bylo, s Catherinne se asi v životě nesetkám.
A aby to nebylo jen jako by tu nebyla-moc vás Catherinne zdravím.

Barbyl
1472 příspěvků 25.5.13 09:32

@catherinne Konkretne si u tech krajkovych satu pamatuji, ze tam bylo uvedeno v pondeli do prace a ze se vas vasi klienti ptali, Kam se chystate. To hriste, praci, vecirek Myslim vseobecne, ne konkretne na vas, ba naopak vase fotky ze sportu a malovani z vas pro me udelaly konkretnejsiho cloveka, vice ucelenou osobnost. Prispevek, kde jsem se vas v SZ zeptala, proc jste nereagovala na vysvetlujici reakci jsme poslala, protoze me nazor opravdu zajimal, jako hledisko jineho pohledu, ale Mohla jsem to dat I do diskuze, Tolik OT to tenkrat Myslim nebylo…a to ze Vas nepovazuji nutne za inspiraci Prosim neberte jako neco spatneho, je to Jen konstatovani, vyplyvajici z faktu, ze jsme stylove a vekove I pracovne jinde. Vase pravidelne prispivani je fajn, na fotky se Kouknu rada a urcite mate spoustu priznivkyn, ktere z vas inspiraci cerpaji ci Jim je vas styl mnohem blizsi. A co se tyce zdrobnelin - ja je nemusim, stejne Jakob v mem slovniku neni drahousek, manza…trochu me to rve usi. Ale zase - u vas a vaseho stylu, jde to ruku v ruce, neodporuje si to, a to ze me to irituje je spis muj problem, nez vas, podobne to mohou mit jini lide se mnou, protoze pisu jak tatar bez diakritiky a hroznyma preklepama…ale ve virtualnim prostoru misto pro vsechny. Takze toto prosim neberte Jako osobni utok ci kritiku stejne Jako to neni kriticismus Gudrun a Jejiho pravopisu. A co se tyce vasich komentaru k mym outfitum, budete mozna prekvapena, ale jsem za ne rada, protoze me z hlediska dejme tomu pruzkumu a statistik zajimaji nazory ruznych typu lidi a je pro mne zajimave pozorovat nuance, kdo co muze/ nemusi/ libi/ nelibi a jak to poda.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 09:33

@bertulka @Barbyl Jo aha! Mně ta velká písmena taky vrtala hlavou, všimla jsem si, že se to stává i 0zero7, nechtěla jsem zbytečně prudit, ale už jsem pomalu začana uvažovat, jestli to není nějaká jazyková anomálie, co se vyvine při delším pobytu v anglickém prostředí. A on to dělá iPad. Jak prosté, milý Watsone, ale docela jsem si oddechla :-)

Příspěvek upraven 25.05.13 v 09:34

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 09:34

Proč se vlastně @catherinne probírá v tomhle vlákně?

blacken
2464 příspěvků 25.5.13 09:36

@publicenemy No, dost mi začíná vadit, že tu zmizí z ničeho nic půlka vlákna s OT - a ještě se tam ledabyle nechá navazující příspěvek, takže to pak vůbec nedává smysl. Když se někdo ozve, tak admin začne s tím, že to lépe nejde (jiné weby jsou asi kouzelné, když to tam jinak jde…). Pak nereaguje na dotazy ve vlastním vlákně, zatímco mizí příspěvky z galerie, takže je nejspíš přítomen. Nakonec když se objeví troll, který zaplevelí celé vlákno, tak přijde Ada s tím, že admin přece nemá čas řešit štěkačky ve vláknech. Tohle není jediný diskusní web, kam chodím, ale tak mizernou a podivnou práci admina jsem ještě nezažila. Preventivní mazání vláken, zasahování do SZ a mazání slušných příspěvků, to je snad opravdu jen tady. Pochopím, když se smažou vulgární příspěvky a příspěvky napadající ostatní, ale proč se mažou jen některá OT a komentáře v galerii, to fakt nechápu :-D

Kemia
421 příspěvků 25.5.13 09:41
@blacken píše:
Tohle není jediný diskusní web, kam chodím, ale tak mizernou a podivnou práci admina jsem ještě nezažila.

Stavte se na Omlazení. cz a vyvrátíte se ze židle. :-)

blacken
2464 příspěvků 25.5.13 09:44

@Kemia :-D Dobrá, tak je to jediný ženský web kam chodím, představa, že je to někde ještě horší se mi nelíbí a vidět to nechci :-D

Barbyl
1472 příspěvků 25.5.13 09:50
@MP Barbucha píše:
Myslím, že se tu projevuje to, co všichni zažíváme i v běžném životě. Nedokážeme brát lidi takové, jací jsou. ..
Vždyť v realitě taky lidi nejsou podle vašich představ a musíte je brát i s nějakými detaily, které vám třeba nevyhovují. A co vy víte, třeba zase vy iritujete něčím ostatní a ti s vámi i tak vycházejí. Tak proč by to nemohlo fungovat i tady?

hrebicek uhozen na hlavicku, souhlasim…proste kazdy jsme z jineho testa a kazdy mame jine nazory a postoje. To, ze jsem sem Cathrinne vtahla byla Jen reakce na prispevek, kde jsem byla zminena. Kdyz se podobne OT resi v zminenem vlakne CJMDNS tak se nevyjadruji, protoze Nemam potrebu a jsem tam Kvuli fotkam a timto zodpovidam I @publicenemy je zde catherine. Doufam, ze to vezme s nadhledem, nechtela jsme Aby to dopadlo Jakob jinde, ze najednou bude nekolik stranek, kde se bude hodnotit, to nema zpaotrebi…

Barbyl
1472 příspěvků 25.5.13 09:51
@stricc píše:
@bertulka @Barbyl Jo aha! Mně ta velká písmena taky vrtala hlavou, všimla jsem si, že se to stává i 0zero7, nechtěla jsem zbytečně prudit, ale už jsem pomalu začana uvažovat, jestli to není nějaká jazyková anomálie, co se vyvine při delším pobytu v anglickém prostředí. A on to dělá iPad. Jak prosté, milý Watsone, ale docela jsem si oddechla :-)Příspěvek upraven 25.05.13 v 09:34

No ale Watson nema vysvetleni, jak tomu zabranit

birkin
1862 příspěvků 25.5.13 09:55

@Barbyl A nejde to zrušit přes nastavení ipadu - klávesnice a vypnout kontrolu pravopisu?

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 09:56

@Barbyl Já jsem si všimla, že ta velká písmena nejsou úplně nahodile, jsou většinou u slov, která mohou mít nějaký význam v angličtině - třeba jako jména. Když napíšete „řekla jsem jim, že to bude tím“ bez diakritiky, tak vám vyleze Jim a Tim. Docela mě to občas baví :)

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 09:57

@Barbyl Všimla jsem si, že mně to dělal mezerník, ( ta velká písmena jsou vždy uprostřed věty -na začátku slova po mezeře) ale nevím čím, jestli jsem na něj ťukla 2× rychle za sebou nebo jsem ho podržela déle, nevím, jestli je tam nějaká jakoby zkrácená funkce… Schválně mně to vyvolat nešlo, jen při rychlém psaní prsty. Když píšu takovou tou speciální „tužkou“, tak to nedělá.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 09:57
@MP Barbucha píše:
Myslím, že se tu projevuje to, co všichni zažíváme i v běžném životě. Nedokážeme brát lidi takové, jací jsou. Já osobně @catherinne absolutně obdivuji, je svá a je v tom konzistentní. Mně nemusí její styl vyhovovat, ale jí evidentně vyhovuje a sedí, tak se s tím už smiřte. Jsou na světě lidi, kteří říkají svému muži miláčku na veřejnosti. Mně osobně to vůbec neobtěžuje.
Myslím, že @catherinne už znáte dobře a můžete ji hodnotit v rámci jejího stylu. Někdy se jí to podaří líp a někdy hůř. To by pro ni mohl být přínos, na rozdíl od neustálého rozebírání její osobnosti.

100% souhlas!

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 09:58
@Kokoska1 píše:
@Barbyl Já jsem si všimla, že ta velká písmena nejsou úplně nahodile, jsou většinou u slov, která mohou mít nějaký význam v angličtině - třeba jako jména. Když napíšete „řekla jsem jim, že to bude tím“ bez diakritiky, tak vám vyleze Jim a Tim. Docela mě to občas baví :)

V předposledním příspěvku je má barbyl ve slovech nemám a kvůli.. to s angličtinou souviset nebude

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 10:00

@bertulka To je možné. Je něco mezi nebem a klávesnicí…

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 10:02

@blacken Aha, takže to na něco navazuje, co už tu není? To by dávalo smysl. Děkuji za vysvětlení :-)

blacken
2464 příspěvků 25.5.13 10:04

@publicenemy Ne, výjimečně ne (nebo o tom nevím…) - tady to asi způsobila Barbyl a následná reakce…
Byl to spíš povzdech nad situací tady :-D

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 10:05

@MP Barbucha Souhlasím s Tebou. Cením na @catherinne odhodlání a přístup.

birkin
1862 příspěvků 25.5.13 10:05

Pokud v ipadu přes nastavení klavesnice vypnete auto korekturu, kontrolu pravopisu a auto velká písmena, tak by to už dělat nemělo.

Stránka:  « Předchozí 1 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 35 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek