Gudrun vlákno

Fotoalbum tématu (14) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 10:55

@lioncity Dekuji.

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 10:55

@Kokoska1 To proto, že je taková odvážná, my ostatní se bojíme (nebo nás to až tak nezajímalo…) :-D

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 10:57

…nebo to vime…

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 10:57

@publicenemy Asi by to bylo skandalni jak pise @lioncity

katkarinka
1255 příspěvků 25.5.13 10:58

@gudrun mne do docvaklo tiež až keď bolo povedané, že sú to malé čierne :D

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 10:59
@gudrun píše:
@publicenemy Asi by to bylo skandalni jak pise @lioncity

Skandalni se vyznamove vazalo k necemu jinemu, ale to je radeji jedno. Pokracuju do jineho vlakna (a doufam, ze se tam nebude probirat Catherinne).

chinin
2788 příspěvků 25.5.13 10:59

@MP Barbucha
„Myslím, že se tu projevuje to, co všichni zažíváme i v běžném životě. Nedokážeme brát lidi takové, jací jsou. (…) Mně nemusí její styl vyhovovat, ale jí evidentně vyhovuje a sedí, tak se s tím už smiřte…“

Ja s tebou souhlasim i nesouhlasim.;-) Souhlasim s tezi, ze obecne ma dost lidi problem brat lidi takove, jaci jsou. Ale nesouhlasim s tim, ze se to nejak masivne projevuje na MP. Tedy krome diskuze o prezidentskych kandidatech.

Myslim, ze kdyz sem nekdo postne outfit, musi ocekavat hodnoceni, ktere nebude nutne jen pozitivni. Nezda se mi, ze by se zde vetsinove hodnotili lide namisto obleceni, resp. celkoveho stylingu outfitu. Treba pokud jde konkretne o @catherinne, mam za to, ze i v „kauze diblik“ vetsina psala, ze jeji styl oblekani (nekdy) pusobi „diblikoidne“, ne ze ona je „diblik“. Pokud doslo na „hodnoceni osobnosti“, nebylo to na zaklade postnutych outfitu, ale jinych prispevku catherinne - jak psala treba @kočičííí: „…kecy o tom, jak žeru a jak vím, že by mě kvůli tomu závistivky nejradši zabily, protože i přesto jsem krásně štíhlá a vypadám o 20 let mladší…“, plus milacek, tlapicky (= vlastni nohy)… Proste porad mi zdejsi diskuze prijdou celkem korektni.

Edit: preklep

Příspěvek upraven 25.05.13 v 11:05

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 11:00

@lioncity Já to nevěděla, ale rozšíření slovníku beru vždycky jako bonus, dokonce i v oblastech, které mě moc nezajímají (móda, pche! :-D)

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 11:02

@publicenemy Dulezite je, ze ted vime co je LBD a taky vime ze to vi @lioncity .

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 11:03
@publicenemy píše:
@lioncity Já to nevěděla, ale rozšíření slovníku beru vždycky jako bonus, dokonce i v oblastech, které mě moc nezajímají (móda, pche! :-D)

Vsak jo, jen me pobavilo, ze londynska znalkyne modniho vsehomira nema sajnu o nejproflaklejsi zkratce modniho sveta…

edit: oprava preklepu

Příspěvek upraven 25.05.13 v 11:20

catherinne
13518 příspěvků 25.5.13 11:19

@chinin já už to nechtěla probírat, ale zrovna tento příspěvek měl návaznost na CJMDNS, strana 475, kde @gurdun měla nejdříve slušnou otázku, co dělám, že mám takovou postavu a v dalším příspěvku, jak moc teda nežeru… takže to byla odpověď, že občas žeru neuvěritelně. Asi jsem se unáhlila, ale ta debata mě naštvala. Na to mám snad právo j já. Neumím to tady z mobilu vložit z diskuse do diskuse.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 11:23

Pravopis si hlídám sama hlavně proto, aby mně nezakrněl mozek a i když bych chtěla, nejsem vždy 100%.
Chyba se někdy vloudí.

chinin
2788 příspěvků 25.5.13 11:32

@catherinne
Aha, ta navaznost mi unikla, pardon. Ale podstatou me reakce Barbuse stejne bylo, ze si myslim, ze ve vetsine zde diskuteri hodnoti outfity, a pokud hodnoti osobnost, pak vetsinou na zaklade jinych prispevku nez postnutych fotek.

P. S. Vy vite, ze ja jsem se vzdy vyjadrovala pouze k vasemu obleceni, stylingu, barevnosti apod. :-)

catherinne
13518 příspěvků 25.5.13 11:34

@chinin vím a děkuji. :-)

Barbyl
1472 příspěvků 25.5.13 12:36

@chinin Ne, ja mam dnes asi den zkracenych myslenkovych pochodu- omlouvam se( z omlouvat se mi iPad prepisuje ornela at?!) - ta barevna vychazi z toho, jak jsem vnimana na vlakne CJMDNS tam mi spousta uzivatelek chvali barevne kombinace, ale retro saty v cernobile to docela odnesly:) a nastal dalsi paradox MP-zajimala jsem se o duvody, a zeptat se na vysvetleni cervenych raminek je uz problem Sam o sobe (nedelam to pravidelne, ale v Teto diskuzi a u nekterych konkretnich modelu, me opravdu zajima, kde je zakopan pes), a krome par osob, kteri hodnotili rude se s vysvetlenim pridalo mnohem vice lidi, kterym se model libil. To mne potesilo, a ja se Jen presvedcila o Tom, ze saty nejsou problem na me, strihem, atd. Ale proste nejsou salek kavy pro kazdeho. Coz jsem vedela, uz kdyz jsem je kupovala. A Co se tyce @catherine tak jsem ji dala jako priklad, Ktery mi utkvel v hlave, ze krajkove saty do prace, jsou s dresscode trochu (dle meho usudku) nevyhovujici. Ze se z toho opet strhla diskuse, kde, co a jak bylo ci nebylo s C. Mi prijde zbytecne.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 13:35
@publicenemy píše:
@Kokoska1 To proto, že je taková odvážná, my ostatní se bojíme (nebo nás to až tak nezajímalo…) :-D

když já opravdu myslela, že je to něco choulostivého, třeba že potom člověk chytne nějakou divnou barvu v obličeji a pak se mu nehodí nějaké konkrétní šaty. Jak jsem měla vědět, že to bylo něco veskrze slušného

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 13:36

@stricc Proto je dobré nosit černou, ta se hodí ke každému onemocnění, i do hrobu je dobrá! :-D

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 14:11

Prave jsem se vratila z prochazky. Normalni delirium tremens, jdu si takovou polni cestou a najednou proti me chlap. V cervenejch puncochacich, pres to cernej trikot ( Ten co ma byonce v klipu ) a krosnu na zadech. Prisaham!!! Rekl hello ja taky a pochodoval dal. WTF?

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 14:21

@gudrun Halucinace způsobené detoxinačním absťákem? ;)
Anebo se lidé konečně začali oblíkat zajímavě. Mám zásadní otázku: slušelo mu to? Měl pěkné nohy? A zadek?

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 14:26

Zadek jsem nezkoumala pac zepredu me fascinoval pytlik. Nohy celkem pekne ale to maj chlapy vseobecne. Zaujal me uces: sedive mikado s ofinou. Ja sem na chlapy v trikotech zvykla ale tohle bylo neco…

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 14:30

@gudrun Ćím dál víc si myslím, že máte něco společného s baletem nebo s něčím podobným.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 14:37

@publicenemy Jojo leta tvrde driny a chlapu v silonkach…

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 14:40

@gudrun :-) to možná do jisté míry vysvětluje i tu silonkovou averzi.

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 14:40

@gudrun Tak proto to obsedantní protisilonkové zaměření - já už se nedivím a mlčím!

Barbyl
1472 příspěvků 25.5.13 14:41

@catherinne jsem rada, ze se to uvedlo do poradku, nechtela jsem se Vas nijak dotknout, jen mame proste kazda jiny pristup- vy saty vezmete i do prace, abyste je vyuzila, ja je necham ve skrini, protoze si je nechci znicit a asi bych se I citila neadekvatne. Osobni utok to nebyl ani v tom komentari, kde se vyjadruji k vasemu vyjadrovani, melo to byt jen strohe konstatovani, pokud to vyznelo „drsneji“ tak prominte.
@chinin no koktejlky jsem vytahla vcera a dneska jsme byla zabalena do hunatyho svetru, a mam chripku jak vysitou…doufam, ze bude sance na dovce, protoze uz tu zmenu dost potrebuju:) a jinak mi vas komentar spise lichoti, takze diky!
@publicenemy @bertulka @gudrun @birkin -co se tyce autokorekce, mam ji vypnutou (ne vzdy, prehazujeme si pocitace s manzelem jak zhave brambory),ale je tam nejaka podivna predikce, toho co chci napsat, ten ipad si proste pamatuje nektera slova a nabizi mi je, a ja jelikoz mam v jedne ruce stroj, v druhe dceru, se ze sve lenosti to obcas ani nesnazim korigovat. Dcera mi taky tu obrazovku dost ukopava, takze se to vlni a miha. Jinak to vypinani autokorekce, stazeni cestiny na Ipad, a vubec jeho ovladani (jak zde psala Bertulka veci mezi nebem a zemi) je pro me tak trochu tajemstvi, ktery si asi vzal Steven Jobs s sebou do hrobu…do rubriky Priznani bych pak mohla napsat, ze nejsem tak uplne technicky typ:)

Příspěvek upraven 28.05.13 v 06:34

Stránka:  « Předchozí 1 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek