Gudrun vlákno

Fotoalbum tématu (14) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

indyka
625 příspěvků 26.5.13 21:51

@gudrun Já bych alkohol neměla v rámci cholesterolové diety, ale červené víno paradoxně cholesterol snižuje (kéž by mi ho nalívali v lékárně) a prý podporuje krvetvorbu - berte to tak, že pár loků denně je pro vaše zdraví :-D

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.13 22:08

@publicenemy @Gräfin @indyka Dekuji za podporu. Zitra se prosim, zdrzte komentaru o tom jak si davate sklenicku, ja budu na suchu. Prisaham!

Gräfin
2642 příspěvků 26.5.13 22:10

@gudrun zítra si skleničku dávat nebudu, dneska jsem dopila lahev tak si dám pár dní volno

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.13 22:11

@Gräfin Super. Ja tam budu mit otevreny to cerveny z dneska… No snad to zvladnu.

indyka
625 příspěvků 26.5.13 22:16

@gudrun Ani já si skleničku dávat nebudu, zítra mám zkoušku a po ní se budu učit na další, s mojí výdrží bych po jedné skleničce neudržela učebnici v ruce, natož abych se něco naučila. Tudíž budu abstinovat s vámi, ale jak skončím se zkouškami, tak za sebe neručím…

Redvelvet
84 příspěvků 26.5.13 22:20
@gudrun píše:
@publicenemy @Gräfin @indyka Dekuji za podporu. Zitra se prosim, zdrzte komentaru o tom jak si davate sklenicku, ja budu na suchu. Prisaham!

Gudrun, jedu v tom s vama, prave dopijim posledni kapky sicilskeho cerveneho a od zitrka detox - jidlo: mrkev, brokolice, cervena repa, piti - prevarena voda s citronem…

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.13 22:21

@Redvelvet Tak to je fajn kdo dalsi se pridava? Ja zejtra mozna uplne bez jidla to me vzdycky nakopne.

Gräfin
2642 příspěvků 26.5.13 22:22

@gudrun když máte takovou podporu tak to snad taky zvládnete a né že né

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.13 22:25

Já si taky na nějakou dobu alkohol odepřu. Pěkný spolek dočasných abstinentů
nám tady vznikl :-)
A až skončíte s tím detoxem, uděláme mejdan?

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.13 22:26

@Gräfin JOJO to ja zas umim bejt na sebe drsna. Mam to v povaze a take slusnej vycvik :0.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.13 22:27

@publicenemy Jsem pro. Miluju mejdany!

Gräfin
2642 příspěvků 26.5.13 22:27

@publicenemy joooo online mejdan nebo letíme do londýna?

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.13 22:28

@gudrun I já! Ale na virtuálním jsem ještě nebyla :-) tak dejte vědět včas, ať se předzásobím.

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.13 22:30

@Gräfin Obávám se, že online. V Londýně jsem byla před pár měsíci a teď se asi zas dlouho nikam nepodívám :-/

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.13 22:32

@publicenemy Mile damy leto travim v Praze a to je pro mne jeden velkej mejdan, jste vitany!.

Gräfin
2642 příspěvků 26.5.13 22:37

To zní jako plán, v Praze jsem za 3-4 hodinky :)

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.13 22:37

@gudrun Děkuji. To je zajímavá myšlenka :-)

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.13 22:38

No, takový sraz gudrunvlákna by mohl být docela legrace :-)

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.13 22:42

@publicenemy To vam garantuju!

indyka
625 příspěvků 26.5.13 22:45

@publicenemy Jemine, já bych asi byla ze všech nejustrašenější :-D Musela bych se opít hodně rychle, ale to u mě není problém. Když jdu do hospody se stovkou, tak mi ještě zbyde a to si před odchodem stihnu pospat na stole…

Gräfin
2642 příspěvků 26.5.13 22:49

@indyka musíte trénovat :)

real.blond
6688 příspěvků 26.5.13 22:50

@indyka ty jo, dobry! Aspon neutratite.. Ja uz mam docela slusny trenink, tak je to nakladnejsi:-D

indyka
625 příspěvků 26.5.13 23:02

@Gräfin @real.blond Trénuji, jenže mám pocit, že s mou výdrží to jde od desíti k pěti - v patnácti či šestnácti jsem zvládla víc a i rána nebyla tak těžká - asi stárnu :-D V současné době mě porazí tři piva nebo pár panáků, pak padnu a nevnímám, ať jsem kde sem, ale za hodinu už zvládnu trefit v pohodě domů či tam doprovodit někoho méně úspěšného :-D A vlastně to není až tak špatné, kromě toho, že plácám blbosti ve už chvíli, kdy si to ostatní ještě pamatují a pak kus zábavy prospím:D

katkarinka
1255 příspěvků 27.5.13 01:02

A vsetci poctivo v silonkach, aby mala @gudrun dovod si vypiť :D

Zebra33
2038 příspěvků 29.5.13 09:42

@gudrun - dnes jsem si na vas vzpomnela, kdyz jsem videla fotku kamaradovy pritelkyne svudne se povalujici na gauci (bez bot), na nohach silonkove ponozky :D

Stránka:  « Předchozí 1 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek