Gudrun vlákno

Fotoalbum tématu (14) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.13 09:54

No já na Gudrun vzpomenu každé ráno, když si ty ponožky oblékám. Prostě nevím co jiného, když nechci nastydnout a zrasovat si nohy.To už se mi povedlo se sandálama.

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.13 10:42
@indyka píše:
@gudrun Já bych alkohol neměla v rámci cholesterolové diety, ale červené víno paradoxně cholesterol snižuje (kéž by mi ho nalívali v lékárně) a prý podporuje krvetvorbu - berte to tak, že pár loků denně je pro vaše zdraví :-D

No to je vědecky dokázaná pravda - dnes pádím do vinotéky pro další chardonée, budu dělat kuře na víně, žejo… a poručili mi vybrat si starou dovolenou, takže na zdraví Vás všech, mám vlákno Gudrun nejradši z celého MP.

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.13 10:44
@Zebra33 píše:
@gudrun - dnes jsem si na vas vzpomnela, kdyz jsem videla fotku kamaradovy pritelkyne svudne se povalujici na gauci (bez bot), na nohach silonkove ponozky :D

To já taky říkám brrr - nebyla navíc nahá nebo jen v prádle? To už by byl surrealismus.

Zebra33
2038 příspěvků 29.5.13 10:58

@kočičííí - jenom v pradle nastesti nebyla, ale v zaberu byly ty nohy se silonkovymi blanami vepredu uprostred, takze vlastne stredobodem fotky. Priznam se, ze silonkove ponozky taky obcas nosim, ale prvni, co po prichodu domu a zuti bot udelam, je ze si rovnou sundam i ty ponozky, protoze na me samotnou pusobi tak nejak neesteticky a asexualne.

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.13 21:10

Právě jsem se vrátila domů z práce s pocitem, že jsem silně deformována - poslední dobou se vždy můj pohled stočí na nohy dam, přítomných na jednání - silonkový problém… A dnes seděla vedle mě paní advokátka v černých páskových botách a co byste řekli? Byly tam - blány!!! Přitom dnes bylo u nás dobře 22 stupňů.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.13 21:13

@kočičííí Furt to rikam je to mor! :)

real.blond
6688 příspěvků 29.5.13 21:14

@Zebra33 @kočičííí nejlepsi je jit se silonkovyma ponozkama nakupovat a zkouset si treba minisukni:-D nebo obecne sukne/kalhoty nad kotniky, pohled pro bohy

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.13 21:17

@Zebra33 Ja mam paradni silonkovoponoskovo-svatebni fotku. Ultra peklo ale je na ni, pozor drzte se, moje pribuzna., to nemuzu zverejnit…

Kerli
27 příspěvků 29.5.13 21:17

@real.blond Tak tohle zrovna platí i u normálních ponožek, zvlášť u těch vysokých. Vždy, když zkouším něco nad kotníky, tak ponožky jdou okamžitě dolů, protože jinak moje nohy vypadají jak nohy od piána :D

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.13 21:17

@real.blond No a nebo mít ty podkolenky a okraj sukně těsně pod jejich okraj a pak si dát nohu přes nohu a je ke spatření odulé podkolení, vytlačené lemem do boule… Na druhou stranu samodržící punčochy pokládám za jeden z nejlepších vynálezů - ne ovšem do páskových bot.

katkarinka
1255 příspěvků 29.5.13 21:18

@real.blond Mne sa zasadne zapaci nejaka sukna ked mam na sebe ponozky s tucniacikom. Velmi efektne

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.13 21:19

@Kerli Přesně. To mít na kopytech k sukni, tak nevidím nic jiného a nic si nevyzkouším.

Chany
928 příspěvků 29.5.13 22:13
Hmm

Tak srandovně to vypadá ( s ponožkama) i na gyndě:
Ženy přiběhnou v kalhotách, kvůli vyšetření nahoděj sukni a ponožky si málokterá sundá. A tak než přijde na dotyčnou řada, bývají za plentou k vidění mnohdy zajímavé kreace typu kostkovaná sukně s pruhovaným svetrem a puntíkovanýma ponožkama :-D Většinou to odsejpá, ale jak je holt prostoj, je i čas na pozorování a přemýšlení…je to blbina, nikdo kvůli pár minutám v ordinaci nejspíš neřeší, ale já mám holt oči všude… ;)

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.13 22:21

@Kerli Vyvolala jste ve mně představu noh od piána v ponožkách - bleděmodrých s tučňákem, kdo mi zas implantoval tohle?! - a teď půjdu s tímhle obrázkem na lože, to zas budou psychodelické sny :-D
A vždycky si říkám, nečti si před spaním to Módní peklo, nečti!

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.13 22:48

@publicenemy Nebudou psychedelické?

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.13 22:53

@kočičííí :-D nevím, ještě jsem vzhůru, ale pak vám dám vědět, jestli byly psyche nebo psycho.

Zebra33
2038 příspěvků 29.5.13 23:26

@kočičííí - taky začínám být deformována! Krom té fotky dneska zabloudil můj zrak na nohy jedné kolegyně. 7/8-kalhoty a k tomu silonkové ponožky, jejichž lem končil níž než začínaly ty kalhoty. To si sakra nemůže vzít podkolenky? Ty ponožky ani kdyby je měla (ráno třeba) hodně vytažené, tak ten lem nemohl být schovaný pod těmi kalhotami. No aspoň že k tomu neměla páskové boty.

Barbyl
1472 příspěvků 30.5.13 05:37

Mam pro Gudrun slovni ulovek, doufam, ze treba nekdy ulovim I foto- Tady se prodavaji ponozky I do zabek, protoze v Australii a to zejmena zde v okoli gold coast je desne in a free nosit tri typy obuvy- ugg boots, bosky a zabky. Pricemz postledni zminovane asi vedou…

0zero7
4458 příspěvků 30.5.13 05:40

@Barbyl noalefujteda!! :)

Barbyl
1472 příspěvků 30.5.13 07:16

@gudrun @Gräfin Pridavam se k abstinaci- od vcera mam antibiotika, ucast na online mejdanu taky beru a v lete jsem taky nejakou dobu v Praze:)

Garfie
4456 příspěvků 30.5.13 07:33

@Barbyl Ponožky nebo silonky? Ponožky znám i z Japonska, měly tady veeelky ohlas jako darek pro kamaradky :-D

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.13 09:15

@Garfie Není to v Japonsku tradiční doplněk ke kimonu? Já se vždycky otřesu, když vidím ty nožky v bílých ponožkách, jak jsou obuty do tradiční obuvi typ žabky na platformě, ale spíš proto, že je mi nepříjemný ten pocit, jak žabky zatlačí textil mezi prsty, ne že by mi to na těch Japonkách vadilo, tradice je tradice.

birkin
1862 příspěvků 30.5.13 09:26

@kočičííí Měla jsem tyto ponožky na sobě, dostala jsem je v jednom hotelu v Japonsku. Ten textil netlačí, neboť ta ponožka má vykrojený tvar na palec.

Moir
2385 příspěvků 30.5.13 10:05

@kočičííí zkuste si vygooglit tabi socks, možná budete překvapená nad jejich střihem (aneb Japonci nejsou tak blbí, aby nešili tabi s odděleným palcem)

Barbyl
1472 příspěvků 30.5.13 10:13

@Garfie Neco mezi, ne uplny frotaky, ale Nejaka bavlna s elastanem. Na Tom prouzky, puntiky, srdicka…loni jsem to tolik nevidala, letos je to manie. Palec je oddeleny, asi prevzali inspiraci z Japonska…

Stránka:  « Předchozí 1 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek