Gudrun vlákno

Fotoalbum tématu (14) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.13 10:14

Prosim nezlobte mi tady s ponozkama! Silonkama a dokonce prstovejma hruzama…

Garfie
4456 příspěvků 30.5.13 10:51

@kočičííí Je, ale ke kimonu se nosí bílé…jinak ony ty žabky nijak netlačí, jak píšou ostatní, palec je oddělený.
Ale bílé ke kimonu zřejmě posloužily jako inspirace a teď se dají koupit v nejrůznějších barevných variantách-přesně jak píše @Barbyl + s obrázkama gejš a podobně…:-D
@gudrun Japonsko na vás!!! :-P

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.13 11:06

Na gejšách je to půvabné, ale jinak mi ty tlapky oděné do tabi socks připomínají nohy pštrosa nebo mimozemšťana a vzbuzuje to ve mě spíš odpor.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.13 11:08
@gudrun píše:
Prosim nezlobte mi tady s ponozkama! Silonkama a dokonce prstovejma hruzama…
Demode
1958 příspěvků 30.5.13 11:14

@kiwi Jé ty jsou hezkýýý.

z_dediny
1111 příspěvků 30.5.13 11:23

@Chany Na gyndě si vždycky vezmu ponožky, i kdybych tam šla v páskových botech. Dělám to ze dvou důvodů. Buď si obouvám ty jejich gumové pantofle nebo jdu bosa. Nejsem pes, abych ťapala bosýma nohama po ordinaci, ve které doktor a sestra chodí v botech. Ale hlavní důvod je v obou případech nebezpečí plísně. A vůbec nejhorší jsou dámy, které si v obchodě zkoušejí boty na bosou nohu. V takových obchodech nakupuji nerada. Sice mám ve zvyku nové boty desinfikovat, ale i tak mám z plísní hrůzu. Jednak to prý svědí, jednak plesnivé nohy páchnou, vypadají hnusně a léčí se dlouho. No, každý má své priority. Někdo chce vypadat dobře za každých okolností, někdo nechce riskovat zdraví.

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.13 12:22
@Moir píše:
@kočičííí zkuste si vygooglit tabi socks, možná budete překvapená nad jejich střihem (aneb Japonci nejsou tak blbí, aby nešili tabi s odděleným palcem)

Ano, již mne informovala Birkin. Japonci blbí nejsou a nikdy jsem si to nemyslela, 2 roky u nás bydlel japonský manželský pár v nájmu. Ale ponožky jsem s nimi fakt neřešila.

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.13 12:24

@kiwi To nosily mé dcery, když jim bylo deset. Já jsem vždy trošičku nůžkama kousek napárla, ony se rozsypaly a vyhodily a než se z kapesného zmohly na nové, trvalo to - a pak se to evolucí tiše vytratilo a je klid.

queenmargot
1106 příspěvků 30.5.13 12:43

@z_dediny : pokud si pamatuju v obchodech je zakázáno zkoušet obuv na bosou nohu, mají tam na odzkoušení bot silonové ponožky gratis (samozřejmě na jedno použití).

Příspěvek upraven 30.05.13 v 14:43

indyka
625 příspěvků 30.5.13 12:46

Noha v té tabi ponožce mi připomíná krabí klepeto :-D

Casmaria
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.13 13:01

@kočičííí Není nad svobodnou volbu :-D

Dahllie
2222 příspěvků 30.5.13 13:15

@kiwi jéé, moje puberta :-D nosila jsem je do hnusosandálů :-D

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.13 14:35

Co prstové ponožky, já jsem potkala v Praze v metru chlápka v kraťasích, a na nohou měl černé ( vypadalo to jako neoprenové) boty s jednotlivými oddělenými prsty. Boty obepínaly celou nohu a nárt až pod kotník-připadlo mně to jako pro potápěče. nemohla jsem od toho odtrhnout oči!

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.13 14:48

@bertulka Ts, to se normálně nosí i na slavnostní příležitosti! :D
http://www.blesk.cz/…outvich.html

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.13 14:51
@Kokoska1 píše:
@bertulka Ts, to se normálně nosí i na slavnostní příležitosti! :D
http://www.blesk.cz/…outvich.html

jóó, to je ono, ale v černé! Vypadal jako žabák.

blacken
2461 příspěvků 30.5.13 14:59

@Chany NO, já bych to i řešila. Ale mám na gyndu předepsáno, že musíme mít bílé ponožky na nohou. Nechápu sice proč. Dokonce musí být opravdu bílé. Musela jsem si na to speciálně koupit ponožky, protože obyčejné černé prý ne (a jiné nevedu)… :-D

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.13 17:27

@blacken
Tak to jsem v životě neslyšela. Má doktůrek nějakej zásadní odpor k černý barvě? :-)

z_dediny
1111 příspěvků 30.5.13 17:52

@queenmargot Napsáno to mají. Ale není zrovna málo žen, které to nedodržují. A poblíž stojí prodavačka a nic takové zákaznici neřekne. Zrovna dnes jsem si chtěla koupit letní střevíčky a opět jsem viděla jednu madam, která si zkoušela žabky na bosou nohu:-(. Někteří lidé jsou bezohledná čuňata.

Chany
928 příspěvků 30.5.13 20:03

@z_dediny :
Šlo mi o něco jiného- vůbec nebrojím proti ponožkám v těchto chvílích. Vůbec. Sama je taky nosím. Ale o ten moment - kdy se nechtíc „vymódíme“. Nač z toho dělat vědu. Jen jsem si toho nedávno v dlouhé chvíli všimla a přišlo mi to legrační. :)

Ems
1482 příspěvků 30.5.13 20:08

@kiwi Jééé ty jsem měla duhové, nosila sem je hnědým skejťáckým botám a džínové mini…:D

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.13 20:28

Moje vlakno a strankovej chat o silonkach a ponozkach!!! To jsem to dopracovala. Jinak dekuji @publicenemy za komentar u inspirace. Pani ZLUTA RUZE reaguje zasadne na me komentare v inspiraci, ovsem ma styl to se ji musi nechat.

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.13 20:30

@gudrun Diskuse o silonkách prorůstá z vlákna do vlákna jako infekce :-)
PS. není zač. Myslím, že váš komentář nepochopila.

blacken
2461 příspěvků 30.5.13 22:47

@kiwi Já fakt nevím… asi abych fuseklema neobarvila ty úchyty nebo co to je… Ale dost mě to irituje :-D

real.blond
6688 příspěvků 30.5.13 22:56

@z_dediny ja teda nevim, ale fakt si myslite, ze vas pred plisni ochrani normalni latkova ponozka? jestli jo, tak super:-)

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.13 23:00

@blacken Třeba se doktor bojí plísní z nohou, když je má vedle uší, a na bílých fuskách je líp vidět, jestli jsou čisté.

Stránka:  « Předchozí 1 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek