Gudrun vlákno

Fotoalbum tématu (14) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  « Předchozí 1 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
z_dediny
1111 příspěvků 30.5.13 23:21

@real.blond Zatím jsem ještě nikdy plíseň na nohou neměla, tak nevím, možná to nemá žádnou souvislost, ale určitě neškodí, že ty ponožky používám. V tomto jsem Sheldon :-)

blacken
2461 příspěvků 30.5.13 23:21

@Kokoska1 :-D To mě nenapadlo…

real.blond
6688 příspěvků 30.5.13 23:23

@z_dediny :-D ok! Ja si akorat myslim, ze kde je plisen, nejaka ponozka nezachrani:-) tak hlavne at se nam tyhle potvurky vyhybaji!

katkarinka
1255 příspěvků 31.5.13 12:26

@kiwi ja tieto ponožky milujem, mne sú strašne pohodlné! Ale samozrejme ich nenosím do žabiek :D

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.13 16:13

@gudrun S napětím očekávám, jak dlouhou životnost bude mít váš pochvalný komentář v galerii -ten, co je doplněný necitlivou pohrůžkou fyzickým násilím :-D

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 17:36

Tak si planuju jak si uziju leto v Cechach. Ktere jsou vase oblibene bary v Praze, kam chodite atd? Jak se vlastne bavite? Chodite nekam tancit atd…

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 17:39

Mimo Prahu to moc neznam. Byla jsem jednou v Brne a skoncila v Mandarin clubu ale moc si nepamatuju, jen ze tam byl nejakej chlap v turbanu. Pak znam Disco club smrzovka v jizerkach:)

Dahllie
2222 příspěvků 3.6.13 17:50

@gudrun S ohledem na aktuální situaci to není asi zrovna moc dobrá otázka. Hlavně blízko břehů se bude v létě spíš vysoušet a opravovat

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.13 22:03
@gudrun píše:
Tak si planuju jak si uziju leto v Cechach. Ktere jsou vase oblibene bary v Praze, kam chodite atd? Jak se vlastne bavite? Chodite nekam tancit atd…

Já nevím, jestli se letos v Praze plánuje nějaké léto ;)

Gräfin
2642 příspěvků 4.6.13 22:17

Léto? Nejkrásnější den v roce

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.13 22:32

@Gräfin Jo, a to byla ta neděle před třemi týdny…

Syslik1
95 příspěvků 4.6.13 23:03

I u nás to dnes odpoledne vypadalo jako v létě - přestalo pršet a vylezlo sluníčko. Nemohla jsem si však ty tři letní hodiny patřičně vychutnat, narušoval mi je pohled na zatopenou zahradu a vodu stoupající k domu (a to nejlepší přijde zítra) - tak nějak mi z toho plyne, jak si budu léto v Čechách užívat při obnovách a rekonstrukci.

Zebra33
2038 příspěvků 5.6.13 08:57

@gudrun - tak zalezi jestli mate v planu lov na nejakeho toho Pepu Koktu (v tom pripade doporucuji projit super.cz - jmena prislusnych podniku jsou vzdy soucasti clanku) nebo chcete proste jen jit do nejakeho „trapneho“ baru ;)

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 09:13

@Zebra33 Preferuji mix! Pepu Koktu :)

chinin
2788 příspěvků 5.6.13 16:31

Damy, dekuji! Proslunily jste mi dnesni den!

@Gräfin píše:
Léto? Nejkrásnější den v roce
@publicenemy píše:
@Gräfin Jo, a to byla ta neděle před třemi týdny…
Gräfin
2642 příspěvků 5.6.13 16:33

@chinin neprovokuj, tady dneska nerozeznáme, kde končí obloha a kde začíná Leithagebirge :)

chinin
2788 příspěvků 5.6.13 19:33

@Gräfin
Ja jsem nechtela provokovat, jen mam rada cerny humor.;-)

Stránka:  « Předchozí 1 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek