Gurmánské vlákno

Fotoalbum tématu (904) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
marikahr
785 příspěvků 03.02.19 10:06

@radmila.k ja pravidelne, ale len kapustu (zeli)

xSx
514 příspěvků 11.02.19 13:44

Tak jo, nahazuju téma kvásek @weruberu, @BeKaa. Máte kvásek koupený? já jsem si ho vyráběla doma, při prvním kvašení mi přišel ok, ale nějak mi potom asi ztratil sílu nebo co, neb mi to těsto vždycky celkem málo nakyne. Jaký recept jste zkoušely? Díky za všechny tipy.

porjk
2546 příspěvků 11.02.19 13:59

@xSx To mi zpočátku taky dělal,takže jsem ho omlazovala nadvakrát. Jednou přes den a pak ještě jednou přes noc a následně ráno pekla. Takhle jsem se s tím crcala asi pětkrát a pak jsem už byl nějak zocelenej :). Ale stejně ho tak třikrát (asi) ročně nechávám projít tou třístupňovou fází.

weruberu
1245 příspěvků 5 inzerátů 11.02.19 14:41

@xSx Měla jsem žitný kvásek, darovaný. Dárce mi vysvětlil postup jak peče on, takže jsem to +-napodobila. Pekla jsem ze tří dílů mouky. 1 díl-žitná chlebová 2. díl pšeničná hladká chlebová 3.díl hladká. 1.den večer jsem smíchala žitnou mouku s 1-2 lžičkami kvásku a vodou, aby vzniklo řidší těsto. 2. den ráno jsem přisypala 2/3 obou dílů hladké mouky, sůl, kmín a přidala vodu…nechala kynout. Večer, po návratu z práce, jsem těsto prohnětla, přisypala zbývající mouku a dala zase tak na 2-3 hodiny kynout. Je dobré nechat hodně rozpálit troubu i plechy, na jeden plech se vyklopí chleba, na druhém se nechá odpařit hrnek vody. Chleba při pečení docela ještě naskočil do výšky. Při prvním pokusu jsem chleba málo osolila, jinak byl celkem ok, ten druhý byl chuťově dobrý, jen ve středu neměl tak pěknou střídku(možná moc vody), to musím ještě vychytat.

xSx
514 příspěvků 11.02.19 16:20

@weruberu no v podstatě dělám to samé. Ale chleba mi kyne málo a v troubě už nevyskočí vůbec (a ano, hrnek s vodou dávám, plech předpaluji taky). Zkusím delší kynutí. A konzistenci se mi taky ještě nepodařilo uplně vychytat, to je pravda. Díky za rady.

megusa
428 příspěvků 11.02.19 16:35

@xSx když jsem mívala kvásek, tak jsem večer dávala rozkvasit celý (všechen kvásek + cca 1/3 mouky a vody tak aby bylo těsto poměrně řídké.. ráno jsem z toho odendala tak tři polévkové lžíce zpět do sklenice a ze zbytku zadělala na chleba a nechala tak 3 hodiny kynout.. pak jsem ještě jednou prohnětla, zpracovala bochník a dala ještě tak na hodinu kynout do ošatky..
nejlíp se nám daří chleba v létě na táboře, kde je těsto celou dobu pěkně v teple u kamen a pak pečeme v tradiční hliněné peci.. odtud je chléb vždy krásně navoněný dřevem…
ale doma v troubě mi také vycházel pěkně.. než mi výpadek proudu zabil kvásek.. :/

Pozorovatel
477 příspěvků 11.02.19 18:25

Taky pridam zkusenosti, nam kvasek rostl v zavislosti na pouzite mouce, nejlepe rostl na obycejne zitne, hur na celozrne. Vypestovali jsme si ho sami, trvalo to mozna 14 dni. Pak stacil jednou za tyden nakrmit (sel ozivit i pri kratsim pobytu v mrazaku). Chleb jsme delali z ruznych druhu mouky, prekvapive i z psenicne hladke mouky byl vynikajici. Sila kurky zase zavisi na pocatecni teplote v troube, s tim jsme taky experimentovali. Nejak jsem dosla k zaveru, ze bylo skoro jedno, jak to clovek uplacal a v jakem pomeru. Zasadni bylo splacat mouku, kvasek, vodu a dostatek soli (casto jsem ho mela malo slany). To nechat pres noc, rano pridat mouku, protoze to pres noc zridlo a uplacat z toho chleb. Nechat cca 2 hodiny a upict. Mistr pekar se asi nad timto postupem orosi, ale chleb byl vzdycky chutove vyborny a jen se po nem zaprasilo, jen kurka se nam obcas nepovedla.
Na fotce, kde je chleb rokrojeny manzel nekde pogooglil, ze se ma chleb namocit a pomoucnit, to uz jsme nedelali.

weruberu
1245 příspěvků 5 inzerátů 11.02.19 18:45

@Pozorovatel Vypadá moc pěkně, něčeho takového bych chtěla docílit

weruberu
1245 příspěvků 5 inzerátů 13.02.19 16:37

@xSx Hecla jsem se, zkusím to znovu, kvásek si založím sama, dnes začínám…

xSx
514 příspěvků 13.02.19 22:46

@weruberu tak jo, ja zkusim o vikendu taky neco vytvorit, tak pak podam report :)

Judy24
758 příspěvků 20.02.19 10:56

Nemáte prosím tip na recept na dort/koláč, který by byl bez mléka? Ani máslo mi neprojde… Díky moc. : )

BeKaa
358 příspěvků 20.02.19 11:14

@Judy24 Můžete použít jakýkoliv klasický recept, místo mléka dáte buď rostlinné mléko nebo vodu a místo másla dáte olej.

Jednou jsem dělala i bezlaktózové cupcakes, na to jsem koupila bezlaktózové mléko, máslo i tvaroh - běžně k dostání v Albertu. Krém držel výborně, ale radši mám klasiku :-)

BeKaa
358 příspěvků 20.02.19 11:18

Větší psycho je jedna známá, která nejí lepek, živočišné výrobky a už vůbec ne cukr, to mám vždy radost, když se nahlásí na návštěvu. Pohostím ji ráda, ale není to tedy snadné. Chci vyzkoušet fazolové brownies. Máte někdo zkušenost?

Kryptozoo
216 příspěvků 20.02.19 11:30

@BeKaa S výrobou ne,ale kdysi jsem je jedla+místo čokolády tam byl karob.Pochutnala jsem si,ale že bych se zdráhala uvěřit,že to není originální recept,to zas ne :-D

xSx
514 příspěvků 20.02.19 12:28

@Judy24 hledejte veganské pečení. Doporučuju tenhle http://www.veganotic.cz/…mrkvovy-dort
akorát dávám vlašské místo makadamových ořechů.
anebo jako zákusek je skvělé tohle http://www.veganotic.cz/…a-marcipanem

Veronika P
475 příspěvků včera v 10:20

@BeKaa Chystám se na fazolové brownies o víkendu. Na ten recept s datlemi. A asi zkusím dát do těsta ještě avokádo. Zatím doufám, že to za stálého míchání nevyleju do hajzlu :) Jo a děkuju za připomenutí, musím dát máčet fazole!

Judy24
758 příspěvků včera v 11:30

@BeKaa @xSx Díky za tipy. :) Hodně jsem toho prošla a nakonec jsem si vzpomněla, že v mrkvovém dortu podle mé oblíbené blogerky mlíko není a našla si ho. Ale pak přes veganské recepty se mi zase podařilo dohledat dobře vypadající krém, tak se už těším. :)

benyka
6747 příspěvků včera v 12:42

Včera jsem pekla místo nohavic na plechu babiččinu sekanou bábovku (pro dnešní návštěvu). Prý je nejlepší, jaká kdy zatím byla:

Stránka:  « Předchozí 1 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429
Váš příspěvek

Zemřel Karl Lagerfeld

V noci na 19. února zemřel německý módní návrhář Karl Lagerfeld.... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Papírové tašky a jiné ekologické blbosti v módě

Autor: Monika

Nikdy by mě nenapadlo, že ve volném čase začnu sbírat odpadky nebo... Celý článek