Gurmánské vlákno

Fotoalbum tématu (915) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
isko
1407 příspěvků 08.03.19 08:49

@Pýthia
Dceři bylo cca 8,5, té to četl. Tip se skleničkou od výživy (tedy technické provedení) jsem jí poradila já.
Synovi je 4,5. Popravdu tomu to nečte, ale převypravuje, vždy nad tou knížkou, takže dosti podrobně a má to s obrázky.

Vinca_minor
810 příspěvků 08.03.19 09:34

@isko My v receptu žádný xanthan ani nic podobného nemáme:) Sice je to piplačka a za ty nervy to snad ani nestojí, ale rohlíky drží a jsou moc dobré. I když samozřejmě uznávám, že forma je nejlepší, nedovolí se těstu rozlézt, když jsme přemýšleli, jak uvařit bezlepkové knedlíky, tak nejlepší varianta je jednoznačně v hrnku. A tak mě napadá, že děláme i vánočku a v ní taky žádné podobné pojivové zlepšováky nejsou. Ani v kynutých tyčinkách, ty jsou sice drobné, ale to těsto je krásně kompaktní a tuhé. To mi připomíná, že musím poslat recept švagrové.

isko
1407 příspěvků 08.03.19 10:26

@Vinca_minor ¨
Neříkejte, to mě zajímá. Dáte recept?

Vinca_minor
810 příspěvků 08.03.19 10:30

@isko Dám, ale musím o něj říct mámě. Já totiž peču jen pro svou bezlepkovou sestru (sama jím lepek bez potíží) a specializuji se na slané furtžerky, jako jsou krekry a tyčinky, ty bych vám mohla poslat ihned:) Rohlíky jsem zkoušela i jedla, ale zapsaný ten recept nemám, vydržte.

Veronika P
541 příspěvků 08.03.19 11:54

@Vinca_minor jéé a recept na furtžerky? Prosím prosím :)

Vinca_minor
810 příspěvků 08.03.19 11:55

@Veronika P A chcete lepek nebo bezlepek? Zvládám s přehledem oboje a buduju si na tom svou pekařskou pověst :)

Veronika P
541 příspěvků 08.03.19 12:12

Asi jsem vymyslela Ameriku, ale v rámci pokusu o snížení příjmu sacharidů a likvidace zásob z nájezdu na Country life jsem upekla takové křupavé cosi. Rozsekala jsem semínka lnu a slunečnice a po zralé úvaze přidala i kus ztvrdlého parmazánu a tuhle „mouku“ spojila vyšlehanými bílky. Dochutila kurkumou a gyros kořením. Roztáhla jsem tu hmotu na plech a v troubě pekla nejdřív na 180, aby to maličko vyskočilo a pak dosušila. Uznávám, že to zní chlubivě, ale fakt se po tom zaprášilo. A to byla na stole konkurence veliká :)

Veronika P
541 příspěvků 08.03.19 12:13

@Vinca_minor No právě bezlepek, je to divný, ale přijde mi, že čím dál víc lidí má lepkovou intoleranci.

Vinca_minor
810 příspěvků 08.03.19 13:53

@Veronika P Právě jsem to sepisovala pro švagrovou, tak vám to sem překopíruju:

Obecné rady: Mám vyzkoušenou mouku Jizerka original a Mantlerku, obojí je dobré. Drobné furtžerky je nutné hlídat a nepéct moc dotmava, mají tendenci hořknout, i když nejsou spálené. Takže péct spíš na míň stupňů a delší dobu a hlídat!

Krekry z pomazánkového másla

1 pomazánkové máslo,
zarovnaný kelímek od másla bezlepkové mouky,
50 g strouhaného sýra (mým favoritem je čedar),
1 lžička soli
lžičky mleté papriky
+vejce na potření a posyp anebo sýr.

Ze všech surovin zpracovat hladké pevné těsto (dlouho se to tváří, že se suroviny v životě nespojí, vydržet!) a nechat min. 1 hod v ledničce. Vyválet 0,5 cm plát, rozkrájet rádlem, potřít vejcem a posypat mákem/kmínem/sezamem/kořením anebo bez vejce posypat dalším strouhaným sýrem. Péct na 160 °C.

Nivoví šnečci

Těsto z pomazánkového másla (viz výše), jen bez papriky, rozválet na dva obdélníky a potřít nivovou náplní:
100 g strouhané nivy, 100 g strouhané goudy a 100 g měkkého másla.

Zarolovat do roládek, zabalit do alobalu či fólie a nechat ½ dne ztuhnout v ledničce. Poté rychle nakrájet ostrým nožem, šnečky potřít vejcem a posypat ořechy či mandlemi, péct na 160 °C.
Pozor! Nenatírat náplň až do kraje, aby se roládky na vnější straně dobře spojily a nerozlepily se, a neválet těsto příliš tenké. Šnečci mají tendenci se na vnější straně rozpadat a pak vyteče náplň.

ilustrační foto: toprecepty.cz, Merylas

Vinca_minor
810 příspěvků 08.03.19 14:07

Brynzové krekry

125 g bezlepkové mouky
125 g brynzy
75 g másla
případně sůl podle chuti, záleží na brynze
+vejce na potření a posyp

Zpracovat těsto a nechat min. 1 hod v ledničce. Vyválet 0,5 cm plát, formičkami vykrájet tvary, potřít vejcem a posypat mákem/kmínem/se­zamem/kořením. Péct na 160 °C.

Kynuté tyčinky

250 g bezlepkové mouky
125 g hery (máslo nebo sádlo nedoporučuji kvůli konzistenci, max. lze dát 50 g másla a 75 g hery)
100 g strouhaného sýra
lžičky soli
100 ml mléka
20 g kvasnic
troška cukru
+něco dobrého dovnitř do těsta (osvědčená kombinace čedar + mák, parmazán + sušená rajčata nebo olivy, fantazii se meze nekladou)
Nechat vzejít kvásek, ze všech surovin zpracovat tužší těsto a nechat vykynout. Pozná se to tak, že těsto zvětší objem a rozpraská. Poté vyválet tenké tyčinky, nechat ještě 15 minut kynout na plechu a péct na 175 °C.

ilustrační foto: vaření. cz

Příspěvek upraven 08.03.19 v 14:17

Vinca_minor
810 příspěvků 08.03.19 14:11

Olivový chlebíček (pain aux olives)

250 g bezlepkové mouky
1 prášek do pečiva (anebo sáček sušených kvasnic)
4 vejce
150 ml bílého vína
150 ml olivového oleje
150 g strouhaného sýra (v originále gruyère, já dávám goudu, i tak je recept dost drahý:)

200 g vypeckovaných oliv (zelené i černé, dle chuti, dávám mix)
200 g uzené masité slaniny
pepř, případně sůl dle slanosti ingrediencí

Smíchat mouku, prdop, pepř a vejce, přidat víno a olej a vymíchat hladké těsto, poté přidat olivy, sýr a slaninu. Péct ve formě na biskupský chlebíček, 30 min na 180 °C a poté 15 min na 230 °C.
(Je to původně lepkový recept našich francouzských přátel, ale díky sýru v těstě dobře drží i bezlepkový při stejných poměrech surovin.)

ilustrační foto: olivovakucharka. webgarden. cz

Tyana
74 příspěvků 4 inzeráty 08.03.19 14:21

@radmila.k Často dělám kimchi - pekingské zelí (macerované přes noc v hodně slané vodě, aby zkřehlo a následně pořádně proupláchnout), bílá ředkev, mrkev a jarní cibulka smíchaná s pastou z česneku, cibule, zázvoru a nakonec přidávám cukr, rybí omáčku, sůl a chilli. Dřív jsem používala korejské chilli gochugaru, ale zdálo se mi málo ostré, tak používám Chipotle morita powder. Po naplnění do sklenic směs „udusám“, abych se zbavila vzduchových bublin a směs byla celá ponořená v tekutině. Přiklopím víčky, ale nezatahuji je, aby se do sklenice dostával vzduch. Takto nechám sklenice odpočívat na plechu (kvašením vytéká tekutina) v pokojové teplotě 3 dny, první bublinky - známka mléčného kvašení se objevují druhý den. Následně zavíčkuji, ale ne až na doraz a uchovánám v lednici.

Vinca_minor
810 příspěvků 08.03.19 17:20

@isko Recepty získány:)

Bezlepkové rohlíky
350g světlé bezlepkové mouky, např. Mantler
1 lžička soli
21g kvasnic (1/2 kostky)
1 lžička cukru
250 ml mléka
3 lžíce oleje
2 vejce
Zadělané těsto HNED tvarovat namočenýma rukama, 8 rohlíků dát na papír. Potřít vejcem, posypat -
kmín, sezam, mák. Nechat na plechu 20 minut kynout. Do trouby dát nádobu s vodou, péct 20 minut na 200 stupňů.

Bezlepková vánočka, mazanec
250g světlé BL mouky, např. Mantler či Jizerka
75g cukru
21g kvasnic
50g másla
175g vody
3,5g soli
50g rozinek
1 vejce
Zadělat, tvarovat, potřít vejcem, posypat mandlemi.

U rohlíků jen varuji - jsou dobré, ale to těsto pekelně lepí a vytvarovat rohlíky je nadlidský úkol. Ale upečené rohlíky se zase dobře mrazí:)

PS: Samozřejmě napřed nechat vzejít kvásek a pak teprve zpracovat těsto.

Pýthia
253 příspěvků 08.03.19 17:30

@isko Díky moc. Mně přijde právě Robinson takový…jakože buď jsou na něj děti ještě malé a když přijde čas, už si ho zase přečtou samy :-)

Vinca_minor
810 příspěvků 08.03.19 17:32

A poznámka ke kvasnicím - mám vyzkoušeno, že čerstvé kvasnice lze v pohodě zamrazit, v teple zase ožijou. A taky jsem byla líná ohřívat mlíko na kvásek, tak jsem je dala do studenýho z ledničky a vzešly jedna báseň. Ani věřit se mi to nechtělo, ale od té doby mlíko neohřívám a vzchází jak divý :)

Vinca_minor
810 příspěvků 08.03.19 17:34

@Pýthia Synovec s neteří mají 10 a 12 let a doteď chtějí číst pohádku před spaním. Chápu to, já čtu ráda, ale audioknihy mají i pro mě své kouzlo.

Pýthia
253 příspěvků 08.03.19 17:56

@Vinca_minor My jsme také četli dost dlouho, ale později třeba na střídačku-každý kousek nebo tak. Robinsona četly děti ve třetí třídě, tak to by vlastně tomu večernímu čtení ještě odpovídalo :-)

isko
1407 příspěvků 11.03.19 09:19

@Vinca_minor
Děkuji velmi pěkně! Zkusím ten mazanec, vypadá to velice dobře. Občas mám stížnosti, že by to chtělo něco dobrého:) Ty předchozí recepty se sýry bohužel nepůjdou, jelikož u nás je problém i s laktózou, ale vypadají dobře.

Jinak co se týká té gumy v mouce, tak pokud používáte Jizerku či Mantlera, tak výrobce je tam už ve skutečnosti dodal (uvedeno ve složení, u Jizerky např. „zahušťovadlo guma guar“).

isko
1407 příspěvků 11.03.19 09:26

@Vinca_minor
audio knihy jsou náhodou parádní. Oni to totiž čtou herci a to je úplně jiný projev! Svého času jsme takhle celá rodina poslouchali Lovce mamutů. Ti herci se střídali, např. tam byl Bronislav Poloczek, a byl to naprosto úžasný zážitek.

Jinak podobným stylem jako Robinsona předčítal manžel i „Pouští a pralesem“ od Sienkiewicz a dcera si to teď čte sama. No ale abych nikoho nemýlila, jinak je dost obtížné ji ke čtení donutit, obecně je mobil lepší zábava.

Vinca_minor
810 příspěvků 11.03.19 09:49
@isko píše: Jinak co se týká té gumy v mouce, tak pokud používáte Jizerku či Mantlera, tak výrobce je tam už ve skutečnosti dodal (uvedeno ve složení, u Jizerky např. „zahušťovadlo guma guar“).

Odvolávám, co jsem odvolal, slibuji, co jsem slíbil, a k tomu si sypu popel na hlavu. Máte samozřejmě pravdu, je to tam.

Ty předchozí recepty se sýry bohužel nepůjdou, jelikož u nás je problém i s laktózou, ale vypadají dobře.

Do tyčinek vám můžu doporučit Gran Moravii (a sušená rajčata, mňam), výrobce tvrdí, že je sýr vhodný i pro osoby s nesnášenlivostí laktózy, protože „mnoho dlouho zrajících sýrů je přirozeně bez laktózy kvůli mléčným fermentům, které během zrání laktózu metabolizují“.
Jinak kombinace bezlepku a bezlaktózy je naprd, protože sýry to bezlepkové těsto hezky spojí.

Audio knihy jsou náhodou parádní. Oni to totiž čtou herci a to je úplně jiný projev!

Já audioknihy miluju, jak čumím celý den do počítače, tak moc ráda vypnu oči a zapnu uši. V knihovně mají naštěstí dost slušný výběr cédéček. A na netu se dají sehnat i knihy čtené laiky doma a mnozí laičtí rétoři jsou taky skvělí. A kdyby mi někdo chtěl předčítat (haha), tak bych se taky nedala dvakrát prosit, ale uvelebila bych se v posteli a užívala bych si.

PS: Ať se vám vánočka/mazanec povede, dejte vědět! Já hodlám otestovat bezlepkové bagetky dle receptu od Tescomy.

isko
1407 příspěvků 11.03.19 10:15
@Vinca_minor píše:
Do tyčinek vám můžu doporučit Gran Moravii (a sušená rajčata, mňam), výrobce tvrdí, že je sýr vhodný i pro osoby s nesnášenlivostí laktózy, protože „mnoho dlouho zrajících sýrů je přirozeně bez laktózy kvůli mléčným fermentům, které během zrání laktózu metabolizují“.

Vyzkoušíme, s tím sýrem, teda vlastně bez něj, je to totál na houby, díky za tip!

isko
1407 příspěvků 11.03.19 10:17
@Vinca_minor píše:PS: Ať se vám vánočka/mazanec povede, dejte vědět! Já hodlám otestovat bezlepkové bagetky dle receptu od Tescomy.

díky, věřím že ano.
Je vidět, že máte hodně napečeno:)

Co pohankové lívance, dělala jste někdy?

Vinca_minor
810 příspěvků 11.03.19 10:20

@isko Edit: Mně někam zmizel kus příspěvku! Tak znovu a lépe.

Lívance jsem nedělala, bezlepek peču jen párkrát do roka na rodinné oslavy, teď jsem s velkým úspěchem zařadila do repertoáru banánový chlebíček s čokoládou. Ale peču ráda a nebojím se experimentovat, už mám docela v oku, který bezlepkový recept by se mohl povést. Hlavně je nutné použít míň tuku než na lepek, ta škrobová mouka ho prostě nevstřebá a těsto se pak rozpadá.
No kdyby mě měla potkat nějaká dieta, tak bezlepkovou si ještě dovedu představit, i když mám pečivo moc ráda. Ale bez laktózy a bez vajec bych byla úplně nahraná. Díkybohu, že to nemusím řešit. A šílené bylo, když má bezlepková sestra musela držet žlučníkovou dietu, to nemohla jíst skoro nic.

andano
773 příspěvků 11.03.19 21:28

@isko
Bezlepkové lívance mi z pohankové mouky nechutnají, tak je dělám z kombinace 1/2 tvarohu smíchaného s cukrem (někdy i troškou jogurtu nebo acidofilního mléka) a vanilkovým pudingem + vyšlehané vejce.
(přiznávám, že to tam sypu citem a od oka…)

Moir
2228 příspěvků 12.03.19 08:50

@Vinca_minor sýry typu parmezán neobsahují žádnou laktózu, ve výrobě se tak testuje zralost sýra a šarže se pustí ven až když testy prokáží, že už není přítomna
máte pravdu, že obecně platí, že dlouho zrající sýry laktózy obsahují méně, ale u toho sýra typu parmezán je to jistota (jsou-li výrobcem dodrženy podmínky výroby)

Stránka:  « Předchozí 1 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek