Gurmánské vlákno

Fotoalbum tématu (912) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vinca_minor
703 příspěvků 12.03.19 09:27

@Moir Díky za doplnění info, já jen vím, že výrobce uvádí, že Gran Moravia je bezlaktózová, jinak se o to naštěstí zajímat nemusím.

mood
5 příspěvků 29.03.19 17:06

Velikonoce se blíží… První várku perníčků mám už nazdobenou. Pokud je někdo zkoušíte letos poprvé a chcete se naučit, jak je zdobit, koukněte ke mně na blog www.podkuzi.cz

Brep
690 příspěvků 05.04.19 12:42

Milé dámy, máte tipy, jak naložit s čekankou? :)

DanielaS
4884 příspěvků 05.04.19 14:32

Jako s cekankou takovouhle

nebo s cekankou takovouhle?

Brep
690 příspěvků 05.04.19 16:01

@DanielaS S tou první.

Vinca_minor
703 příspěvků 05.04.19 16:27

@Brep Mně je vždycky líto čekanku upravovat tepelně, takže ji jím jen tak nebo v salátech. Dobře si rozumí se sýry a s ovocem. A už se nějakou dobu chystám ji zapéct s blaťáckým zlatem. Každopádně ji kupuji jen zakrytou papírem, na světle hořkne.

sjuuu
19 příspěvků 09.04.19 11:19

U nás frčí nakrájená podélně na čtvrtky, zabalená do sušené šunky, pocákaná olivovým olejem, opepřená, upečená v troubě, zajídaná bagetou nebo ciabattou. Nebo jako salát, nakrájená napříč se sladším jablkem, rukolou a třeba sekanými mandlemi nebo ořechy.

Judy24
846 příspěvků 23.04.19 13:28

Nemáte prosím někdo zkušenosti s temperováním (mléčné) čokolády v domácích podmínkách? Lindt přestal vyrábět oblíbenou čokoládu mé mámy, kterou jí ještě babička kupovala za bony v Tuzexu k narozeninám, tak jsem si říkala, že bych ji zkusila zreplikovat. Ale mám pocit, že čím víc čtu návody, že to „doma rozhodně jde“, tím víc mám z toho dojem, že nejde…
Mramorovou desku samozřejmě nemám.
Děkuju. : )

Stránka:  « Předchozí 1 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek