Gurmánské vlákno

Fotoalbum tématu (968) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Atlacoya
2744 příspěvků 21.11.19 08:42
@Vinca_minor píše:

Marcipánové hříbečky

Ty jsme dělaly jako děti, recept byl ve Čtyřlístku. Možná tam bylo více kakaa. Přidám tip: kakaem nebarvit polovinu, ale o trochu méně. Přeci jen tam přidáte další materiál, takže to tmavé těsto nám pak zbývalo.

Vinca_minor
1323 příspěvků 21.11.19 08:59

@Atlacoya Já barvím od oka půlku a od oka množství kakaa, takže velikost a tmavost kloboučků je každý rok jiná :) Až letos udělám ty své, přidám foto.
Muž má moje ořechové a mandlové cukroví moc rád, naštěstí si stejně jako já nepotrpí na krémy a nesnáší závody v množství napečených druhů. Já peču výše uvedené tři druhy po jedné dávce (no, dobře, suchárky jsou očekávány, takže je během svátků peču tak třikrát a vozím k rodině a na Silvestra), pár perníčků a vánočku. A při všech příležitostech všem vyjídám marmeládové linecké, které nepeču.

Moir
2327 příspěvků 21.11.19 14:24

@Birdonawire já zrovna tenhle recept zkoušela asi 2× a nějak mne to nepřesvědčilo, ale nejsem moc na sladké, tak to třeba bude tím

Temperance
2148 příspěvků 21.11.19 15:56

@Vinca_minor Suchárky a hříbky - nejste moje utajená sestra? (Hlavně proto, že říkáte suchárky, potkala jsem spíš jiné názvy).

ertz
168 příspěvků 21.11.19 16:12

@Sheba Není problém s Vaším cukrovím spíš v tom, že použijete málo a nekvalitní tuk? U lineckého s poměrem 7:14:21 není možné nic zkazit, jen právě výběrem tuku. Nedávno jsem chtěla vyzkoušet tartaletky s ovocem a blbec jsem se řídila radou z kuchařky, že do tartaletek je lepší rost. tuk, protože z másla by byly moc měkké. Tyto z Hery byly tvrdé jak štolverk, ty by se opravdu pod náporem šlehačky a ovoce ani nehly. Ale dobré nebyly, ani jsem je neplnila, skončily v popelnici. Na plech znám vykrajované půlměsíčky /těsto s ořechy, kakaem, polité rumovou polevou - 100 let starý recept po babičce/ nebo podobné citronové, ale ty nemám vyzkoušené.

Sheba
356 příspěvků 21.11.19 16:30

@ertz Nedávám nekvalitní tuk, dávám máslo. Možná, že je cukroví tvrdé kvůli horkovzdušné troubě? Ale já jsem na cukroví prostě levá, už jsem se s tím smířila :-) Navíc, když ochutnávám cukroví na návštěvách, tak ho z 90% mají taky tvrdé a chuťově nevýrazné, jak ze supermarketu :-).Jen 2 kamarádky mají cukroví excelentní, ale jedné z nich ho peče maminka.

Sheba
356 příspěvků 21.11.19 16:36

@Vinca_minor Jste hodná, že jste si vzpomněla s dalšími recepty, ale suchárky ani marokánky bohužel nikdo z rodiny nechce.

Birdonawire
361 příspěvků 21.11.19 16:42
@Moir píše:
@Birdonawire já zrovna tenhle recept zkoušela asi 2× a nějak mne to nepřesvědčilo, ale nejsem moc na sladké, tak to třeba bude tím

Ja taky nejsem na sladke, takze jen podle ohlasu soudim, ze to stoji za opakovani. Slana verze byla pro mne vyrazne lepsi.

Vinca_minor
1323 příspěvků 21.11.19 21:12

@Sheba @Atlacoya Používám máslo (a do vánočky i sádlo), ale v bytě se nerozleží vůbec nic. Linecké křupe, perníčky jsou tvrdé, sněhové cukroví je jak štolverk. Prostě to chce, aby cukroví natáhlo tu venkovní vlhkost, takže nic k rozležení nepeču. Teda kromě perníčků, ale i osvědčené recepty na ihned měkké jsou do rána extra tvrdé.

Vinca_minor
1323 příspěvků 21.11.19 21:21
@Temperance píše:
@Vinca_minor Suchárky a hříbky - nejste moje utajená sestra? (Hlavně proto, že říkáte suchárky, potkala jsem spíš jiné názvy).

No, pokud vaše sestra žije posledních 10 let v Pardubicích, pak možná ano :D

ertz
168 příspěvků 21.11.19 21:24

@Vinca_minor Jeden rok mi perníčky taky neměkly, dala jsem je totiž do uzavřené plastové krabice, pomohla dvě rozkrojená jablka, která jsem k tomu přidala. Bydlím sice ve starším domě, ale bohužel nemáme takovou tu chladnou spíž, která je na to asi ideální. Ale linecké by mi chybělo. Letos ho asi udělám s punčovou náplní, jak je vlhčí, tak je to pak celé vláčnější. Už se těším.

Vinca_minor
1323 příspěvků 21.11.19 21:27

@ertz Když jsem zkoušela dát k perníčkům jablko, tak to jablko zplesnivělo. A muži tvrdé perníčky nevadí, takže je peču dál.

ertz
168 příspěvků 21.11.19 21:34

To se mi teda nestalo, jablka vysloveně sesychala a perníky měkly. A od kolegyně jsem získala recept na perníky, které jsou teda úplně vláčné, přidává tam ořechy a myslím amonium místo pr do peče. Jednou jsem dostala jako dárek norimberské perníčky a ty mi přišly chuťově podobné marokánkám - plné sušeného ovoce, chutnaly mi, ale je to pro mě jako jiný druh moučníku.

Kajuli
569 příspěvků 21.11.19 23:12

@ertz můžete se, prosím, podělit o punčovou náplň? Linecké odjakživa nemusím, vadí mi tam ta rybízová marmeláda (jeden rok jsem zkoušela borůvkovou, to ovšem zase moc nejelo dětem, které jsou v přesile :) ).

lorens
2242 příspěvků 22.11.19 00:49

@Kajuli A co meruňková, malinová, lemon curd? To je docela klasika a s lineckým to jde dohromady dobře. Ribízový džem jsem strašně neměla ráda jako dítě, teď by mi v některých věcech vysloveně chyběl.

Birdonawire
361 příspěvků 22.11.19 08:01

@lorens Já jsem po ránu tupá (doufám, že jen po ránu)!!! Když jsem si někdy v 6:30 přečetla Váš příspěvek, říkala jsem si, proč po půlnoci řešíte marmeládu?!? I když vím, že nežijete v Evropě. :-)

Kajuli
569 příspěvků 22.11.19 08:32

@lorens děkuji za tipy, malinová by mohla projít, zbytek je u „frfňavých“ dětí bez šance

porjk
2918 příspěvků 22.11.19 10:13

@Kajuli U nás byla zas malinová nechtěná. Zrníčka ;)

Temperance
2148 příspěvků 22.11.19 12:38

@Vinca_minor Jsem jedináček. Doufala jsem, že se třeba někdy nějaký sourozenec odněkud vynoří ;-) Ale muselo by to být z matčiny strany (rodinné recepty). Takže zase nic…

Vinca_minor
1323 příspěvků 22.11.19 13:05
@Temperance píše:
@Vinca_minor Jsem jedináček. Doufala jsem, že se třeba někdy nějaký sourozenec odněkud vynoří ;-) Ale muselo by to být z matčiny strany (rodinné recepty). Takže zase nic…

Tak můžete si mě jako sestru adoptovat, něco jako když si kočka adoptuje majitele :D Já mám tři sourozence, ale klidně budu mít čtyři :D

Sheba
356 příspěvků 22.11.19 14:05
@porjk píše:
@Kajuli U nás byla zas malinová nechtěná. Zrníčka ;)

Teď už si můžete koupit malinovou bez zrníček, zrovna jsem načala malinovou „sametově jemnou“ :-).

lorens
2242 příspěvků 22.11.19 15:25

@Kajuli U nás sladké nejede obecně. Zcela výjimečně něco muž a chlapeček snědí, ale už se ani nesnažím péct, aby jim chutnalo, peču, co chutná mně. Na vánoce budu asi péct z polovičních dávek a málo druhů, jen aby něco bylo a vonělo. Nechtějí nic než zázvorky.

Temperance
2148 příspěvků 22.11.19 16:06
zelí

Slíbila jsem zpravodajství, tedy: Šťáva odtékala zpod fólie, na menší sklenici (s přidanou cibulí) se nahoře objevily malé ostrůvky čisté plísně, ty jsem odstranila i s okolní „tkání“, jinak po 12 dnech je sice znát, že zelí kvasí, ale je odhadem tak napůl. Odstranila jsem fólie a dala nahoru taková ta děrovaná víčka z plastu (menší mám z koupených nakládaných feferonek, větší nevímodkud), aby zelí nelezlo z nálevu, a lehce přiklopila víčky.

ertz
168 příspěvků 22.11.19 17:45

@Kajuli Používám malinovou, jahodovou nebo višňovo-jahodovou marmeládu. Rybíz nemám ráda, jen černý a rosol z něj se mi sem nehodí. Punč dle oka- piškoty+ ovocná šťáva+ trochu másla+ rum+ marmeláda pikantnější. Linecké jsem spojovala i nutelou - pro mně moc sladké, mám ale domácí jablečnou „nutelu“ a ta byla loni výborná ke kávovému lineckému. Letos si šetřím poslední skleničku právě na Vánoce. Meruňkovou marm. dávám do kakaového lineckého.
Dám sem recept na nugátové řezy, ta náplň by se do čaj. pečiva hodila.
Nugátové řezy:
piškot ze 6 vajec
náplň: A)2 lžíce kakaa svařit se 1/4 l mléka+1 vanil. cukr
B)umlít 2 balení dětských piškotů+ 1 lžíce rumu
C) utřít 20 dkg másla+ 10 dkg cukru
smíchat a+b+c
Na piškot plát marmeládu, případně prokapat, na to náplň poté čokol. poleva
Poleva 10 dkg čok na vaření+10 dkg cukru+ 2 lžíce vody

Místo piškotů z obchodu jsem použila 1 plát ze 6 vajec, polevu si dělám svou osvědčenou. A náplň bych ještě více zvlhčila, ale záleží asi i na piškotu.
Je to rychlé + dobré, recept od pana cukráře, který tu před 50 lety pekl.

ertz
168 příspěvků 22.11.19 17:49

@Temperance To zelí máte asi v chladu, že. My kvasíme v 15 l zeláku + pár pětilitrovek a v našem teplém sklepě kvasí během několika dní. Po 14 dnech už jsme zelí z 5 l sklenic radši zavařili a zelák dali na půdu, kde je teplota jako venku.

Stránka:  « Předchozí 1 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek