Gurmánské vlákno

Fotoalbum tématu (968) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Temperance
2172 příspěvků 22.11.19 17:58

@ertz Mám ho v kuchyni, ale je tam max. 18 stupňů.

ertz
174 příspěvků 22.11.19 18:59

@Temperance Na kuchyni pro mně zima, ale na zelí docela teplo, nám teda kvasí rychleji ( ve sklepě máme okolo 16°C), ale možná je to tím, že ho kupujeme už nakrouhané napytlované. Myslíte, že kvašení zlikviduje choroboplodné zárodky? Do zeláku se nám dostala krásná tlustá moucha a dvě vosy. Moc se mi to nechce jíst- a vyhodit taky ne.

Temperance
2172 příspěvků 22.11.19 19:11

@ertz Já jsem 1) spíš chladnomilná a 2) bydlím sama a jsem celé dny v práci. V kuchyni jsem jen, když něco kuchtím, což vytváří pro mě dostatek tepla.
Mouchy a vosy bych neřešila, vyndala bych je spolu s blízkým okolím a nikomu o tom neříkala ;-)

lorens
2267 příspěvků 22.11.19 23:14
@Birdonawire píše:
@lorens Já jsem po ránu tupá (doufám, že jen po ránu)!!! Když jsem si někdy v 6:30 přečetla Váš příspěvek, říkala jsem si, proč po půlnoci řešíte marmeládu?!? I když vím, že nežijete v Evropě. :-)

My nebyli ještě ani po večeři. Současný 6-ti hodinový časový posun je dobrý, to ještě nejsem tak strašně pozadu. V dobách, kdy to bylo 12 hodin, jsem chodila vždy s křížkem po funuse. Občas jsem se chytla mezi desátou a půlnocí. :)

Kajuli
574 příspěvků 22.11.19 23:25

@ertz Děkuji, děkuji! Vyzkouším na menší várce…
@lorens Já právě na sladké všeobecně moc nejsem, většina dětí a muž ano, zvláště mladší syn muže se teď zhlédl v pečení, takže jsme dnes spolu úřadovali v kuchyni a pekli oreo sušenky podle tohoto receptu:
http://unasnakopecku.blogspot.com/…susenky.html

Vše super do doby, než došlo na krém, evidentně tvaroh není „to ono“ a když v tom nejsou dvě kila cukru, tak to není úplně moc dobré. Moje sebeovládání bylo dnes posunuto do nekonečných výšin, měla jsem v ten ráz chuť se na všecko vykašlat a z plných plic ječet, že mít v osmi letech v pase víc, než třicetiletá žena po třetím porodu taky není úplně moc dobré… Vyřešili jsme to diplomaticky, půlka sušenek je bez krému a ze zbytku krému je domácí Pribináček pro mladší kousky, šlehání syna bavilo snad ještě víc, než pečení.

ertz
174 příspěvků 23.11.19 07:36

@Kajuli Ten pocit znám taky - na jednu stranu je člověk rád, že má dítě zájem a něco dělá a na druhou stranu ho jímá hrůza z následků v kuchyni nebo zdravotních. U nás doma taky všichni rádi sladké, včetně mě. Proto radši peču doma a uberu cukr, přidám ovoce místo krému nebo celozrnou mouku - myslím, že je to lepší než kupované suš. Mám recept na litý perník na plech a myslím, že s úpravami je už chutnější než původně. Na Oreo recept jsem se mrkla - ale je moc pracný a kvůli laktoze v tvarohu a suš. mléku by u nás neprošel.

Porkpiehat
1869 příspěvků 23.11.19 09:29

@ertz @Temperance Když jsem se zajímala o ideální teplotu v místnostech kvůli úsporám energie, tak uváděli, že kuchyň nemusí být vytápěná, protože se zahřeje od vaření :-) Ale také uváděli, že WC nemá mít topení, protože tam člověk tráví minimum času, ale není nic horšího než vymrzlé WC :-(
Také máme kuchyni nevytápěnou, takže pokud se zrovna nevaří a není léto, tak to není velký hit. Není tedy v tuhle roční dobu větší blaho než otevřít po pečení troubu nebo se ohřát u výparů z myčky po dokončení programu :-D

ertz
174 příspěvků 23.11.19 13:56

Já jsem teplomilná, v místnostech máme 22-23°C, na noc snižuju na méně- termostat na 20°C. Na níž bych nešla. Dcera se jednu dobu v noci pořád budila a já myslím, že zimou. Odkopala se, prochladla a pak v noci přišla za námi. Po dvou třech takových nocích jsem ráno byla jak praštěná palicí. Tak jsem jí ušila flanelové pyžamo a topíme. Nemáme obývák, v přízemí máme ložnici, dět. pokoj a kuchyni a mezi nimi otevřené dveře.

ertz
174 příspěvků 23.11.19 13:59

Ještě bych měla dotaz - nemáte dobrý + osvědčený recept na něco s anýzem? Anýzky sypané celým anýzem jsem našla, ale to by mi lezlo do zubů.

vlm
4837 příspěvků 23.11.19 14:35

@Porkpiehat jako dítě jsem bydlela v rodinném domě, městská řadovka, WC bylo dostaveno dodatečně v přízemí, zima tam byla šílená. V kuchyni topení nebylo, ale maminka do práce nechodila, vařila a pekla takže teplo tam celkem bylo, na chodbe zima. V obýváku plynové topení, obývák byl jen pro návštěvy a na vánoc. V patře menší pokoj, ložnice a dětský pokoj, topení tam byla dvě. Večer nám maminka nahřivala peřinu na topenía ještě přidala termofor, bylo to příjemné. Takže mám dost studený odchov. Teď máme všude podlahové topení, je tu nějakých 21stupnu a stačí, když vařím je vedro, kolegyně když nemá 30st. mrzne, v práci máme skoro 25,me je vedro ji zima

lorens
2267 příspěvků 23.11.19 15:23

Včera jsem si pro sebe pekla citrónovou buchtu a pořád mě u toho někdo vyrušoval, tak se stalo, že jsem zapomněla rozpuštěné máslo v mikrovlnce a jediný tuk, který v ní je, je z 5% jogurtu. Mně suchá nechutná, chlapeček s mužem se cpou, až mají boule za ušima. :)

@Kajuli Oreo podle toho receptu bych asi jedla, zdejší průmyslově výráběné si drží spolu se skautskými sušenkami první v místo v neoblíbenosti. Jsou tak sladké, že necítím nic než cukr, kakao vůbec.

@Porkpiehat Nainstalovali mi nové radiátory a v kuchyni se něco stalo, radiátor fungoval jen tak napůl. Když se mě bratr snažil utěšit, že se vytopí u vaření, dost jsem pištěla. Dobře oblečené mi 22°stačí, k televizi si ovšem beru pléd. :)

Birdonawire
364 příspěvků 23.11.19 15:41
@ertz píše:
Mám recept na litý perník na plech a myslím, že s úpravami je už chutnější než původně.

Kdybyste se podělila, budu ráda. Já v receptech pořád krátím cukr, zkouším jiné druhy mouky.

Vinca_minor
1336 příspěvků 23.11.19 18:05

@lorens To znám, jednou jsem upekla bez tuku vánočku, taky zůstal v mikrovlnce. Tak si ji kamarádi namazali máslem a nezbyl ani drobek.

Moudd
121 příspěvků 23.11.19 19:00
@ertz píše:
Já jsem teplomilná, v místnostech máme 22-23°C, na noc snižuju na méně- termostat na 20°C. Na níž bych nešla.

Tak to my topíme přes den na 20 stupňů a v noci vůbec. Bydlíme ve svém domě, je dobře zateplený a hlavní místnosti jsou na jih a jihozápad. Celá rodina máme raději chladněji. Ale co ušetříme za topení, utratíme v létě za klimatizaci, protože zase všichni nesnášíme vedro :-)

ertz
174 příspěvků 23.11.19 22:18

@Moudd My teda obytné místnosti máme také na jih a slunce je trochu vyhřeje i v zimě. Dům je ale skoro 60 let starý, z nějakých samodomo tvárnic, takže se poměrně rychle v létě ohřeje /28°C v pokojích/ a v zimě vychladne. Podkroví má tenké stěny, takže je tam chladněji než na chodbě. Chodba je dost dlouhá + schodiště, kterým přes zimu protahuje od sklepa až k půdě. Původní jsou jen zdi, futra a vnitřní dveře, které moc netěsní. Vše ostatní jsme vyměnili. Ale úplně předělat dispozici domu (hlavně tu chodbu)asi nepůjde. A ještě máme palachové stropy, to asi taky moc nezateplí.

ertz
174 příspěvků 23.11.19 22:31

@Birdonawire Napíšu původní recept. Úpravy si ale nezapisuji, dělám to podle oka. Ovocné medové kostičky
30dkg cukru (dávám max20) 40dkg polohr. mouky(asi1/3 nahradím celozrnou)
13 dkg nastrouh. jablek ( i víc) 3 vejce
1,2 dcl oleje 3 lžíce medu
2 lžíce kakaa šťáva z 1/2 citronu
1 sáček pr do peč do perníku nebo 2 lžičky perník. koření a 1/2 až celý pr do peč
1 dcl mléka 1 lžička skořice

žloutky + olej našlehat, přidat vše suché a jablka, citr. šťávu, pak sníh z bílků, péct na 180°C -200°c

většinou vynechám kakao, někdy nedám skořici
ubírám taky pr do peč, nemám ráda, když je tam moc cítit, takže dávám polovinu
není to nic úžasného, ale obvykle je vláčný, hezky voní a je to rychle.

Dnes jsem dělala berlínské řezy - přišla návštěva - a samotnou mě překvapilo, jak byly dobré. Doteď jsem je neznala, líbil se mi název ve staré kuchařce ze 60. let. Je to kombinace lineckého + ořechy +piškot + citron. poleva

Birdonawire
364 příspěvků 27.11.19 21:22

@ertz Opožděně moc děkuji!
V troubě mám pekanový koláč, těsto jsem vytáhla ráno z mrazáku, cukr zkrácen:
https://www.davidlebovitz.com/…hanksgiving/
Foto zítra, jestli bude koláč fotogenický.

lorens
2267 příspěvků 27.11.19 23:17

Já akorát dosedla, krocan byl už sice zpracovaný včera, ale nádivka a zelenina nachystaná dnes, fazolky taky, brusinky už předevčírem. Letos máme apple pies a čokoládo-espresso dezert, to taky dnes. Zítra, pokud budu schopná, domáci houstičky, když ne, budou ty nedávno zamražené. A taky to musím všechno upéct a uvařit. My jíme pozdě, tak aby neumřeli jěště něco máleho na zakousnutí před. Ujedla jsem z kozího sýra na tousty, nedalo se jinak, snad bude stačit, co jsem nechala. :) Aspoň, že o pití se nemusím starat, zato prostřít musím, jinak by se mi to nemuselo líbit.

@Birdonawire Pecan pie jsem původně chtěla dělat na zítřek, ale bude až na vánoce. Dělám podobný a je to můj oblíbený dezert. Bohužel jen můj, ale letos budou i jiní lidé než domácí, tak mi s ním pomůžou.

Birdonawire
364 příspěvků 28.11.19 08:09

Krocana s nádivkou jsem nikdy nepekla, mám další výzvu co zkusit.
Láká mne někdy připravit turducken: https://en.wikipedia.org/wiki/Turducken
Jen aby to nedopadlo jako krocan na whisky (starý internetový vtip).

Birdonawire
364 příspěvků 28.11.19 10:26

Pecan pie.

if5
256 příspěvků 30.11.19 15:12
Zelí

Vybuzena PM a danajským darem hlávky zelí jsem taky zkusila kvasit a vzpomněla si na radu asi z rádia, že se zelí natlačí tak na 2-3 prsty pod vrch nádoby a přikryje potravinářskou fólií, která se zatlačí dovnitř a nalije se na ni voda. Pak se přichytí položenou pokličkou. Má to tu výhodu, že fólie zatížená vodou funguje jako jednocestný ventil, kvasinky si můžou volně „prdět“, ale voda hned zatlačí fólii zpátky.
Zelí se povedlo, celá naše rodina tímto děkuje Porkpiehat za podnět.
Edit překlep

Příspěvek upraven 01.12.19 v 16:14

Vinca_minor
1336 příspěvků 30.11.19 18:51

Peču perníčky podle nového receptu s podílem mandlové mouky. Chaloupku pro motorkáře k narozeninám budu kompletovat až za 18 dní, ale dám sem stavební materiál.
PS: Nedokonalosti schová poleva:)

Vinca_minor
1336 příspěvků 30.11.19 19:45

A ještě jedno PS: Jde mi o to, aby chaloupka byla nejen hezká, ale hlavně dobrá, protože bude sežrána. Proto ty mandle vevnitř i vně, muž je ořechový typ.

Vinca_minor
1336 příspěvků 30.11.19 21:43

A ještě inspirace, jak lze perníčky ozdobit půlkami či čtvrtkami mandlí - potřela jsem nepečené perníčky vejcem (žloutkem s kapkou bílku a vody, ale bez bílkových poutek, aby se mi při potírání netáhly), položila mandle, znovu zlehka potřela vejcem a upekla. Mandle drží jak přibité. Přidám i polevu, až bude hotovo, dodám foto.
Perníčky jsou světlejší, na fotu vypadají připečeně, ale nejsou.

porjk
2926 příspěvků 1.12.19 07:55

@Vinca_minor S mandlema to vypadá tak pohádkově, myslela jsem, že je lepíte až po upečení.

Stránka:  « Předchozí 1 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek