Gurmánské vlákno

Fotoalbum tématu (968) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vinca_minor
1330 příspěvků 1.12.19 09:56

@porjk Zkoušela jsem to, ale křivost mandlí zásadně neodpovídá křivosti upečených perníků :D takže na krajích trochu odstávají. A při lepení polevou jednak mandle tak dobře nedrží, druhak jsou pak na mě perníky až moc sladké.

zwedavka
1044 příspěvků 1.12.19 10:16

K tvrdosti cukroví mne kromě kvality tuku a odležení venku napadá způsob zpracování - těsto se nesmí moc dlouho zpracovávat rukama, ohřeje se, mouka nasaje tuk a není to ono. Mně se osvědčilo šlehačem našlehat suroviny bez mouky, pak s polovinou mouky, pak teprve dát zbytek mouky a rychle dodělat.

Vinca_minor
1330 příspěvků 1.12.19 10:21

@zwedavka Tohle popisuje Florentýna u lineckého - z mouky, cukru, (ořechů) a studeného másla rychle zpracovat drobenku, rychle spojit žloutkem a šup s těstem do lednice.

rozmlsaná
450 příspěvků 1.12.19 14:43

@Atlacoya píše:
Krkonošské muzeum v Jilemnici…K bábovkám tam bylo psáno, že se k nám dostaly z Polska a tradičně šlo o odměnu pro porodní bábu (babi koláč, později zkomoleno na bábovka).
Tak proto ta díra? Nedalo mi to :)

rozmlsaná
450 příspěvků 1.12.19 14:54

@Vinca_minor
Sýrové šnečky
Těsto: 300 g polohrubé mouky, 125 g povoleného másla, 100 ml mléka, rovná lžička soli, půl lžičky cukru, půl prášku do pečiva
Náplň: 100 g strouhané nivy, 100 g strouhané goudy či eidamu, 125 g másla
Nahoru: vejce a libovolný posyp, doporučuju sekané ořechy/mandle
Smíchat těsto, rozdělit na poloviny a z každé vyválet tenký obdélník. Jde to dobře, těsto se ani nelepí, ani netrhá. Potřít náplní a zarolovat dvě roládky. Nezapomeňte si kraj těsta nechat nepotřený, ať se vám roládky nerozlepují. Zabalit do alobalu či fólie a nechat v lednici aspoň 6 hodin/přes noc ztuhnout. Nakrájet na kolečka (rychle, dřív, než máslo povolí), potřít vejcem, posypat a péct na 180 stupňů cca 15 minut do růžova.
A jí se teplé nebo studené? Plánuji pohoštění na poradu, budu mít narozeniny. Děkuji

Birdonawire
363 příspěvků 1.12.19 20:23

Pokouším se vytvořit z místně dostupného rumu něco jako kvalitní tuzemák. Na pečení. Začala jsem vložením vanilkového lusku do láhve. Uvidíme. Prodavač mi řekl, že jako radu co pít by měl, ale z čeho péct neví.

Vinca_minor
1330 příspěvků 1.12.19 21:40

@rozmlsaná Studené, je to prostě dobrota k uzobávání. Lze upéct i týden předem, při skladování v chladu v plastové či plechové dóze vydrží bez ztráty kytičky.

Vinca_minor
1330 příspěvků 1.12.19 21:41

@Birdonawire V britských detektivkách používají kuchyňské cherry. Není u vás něco takového?

lorens
2247 příspěvků 2.12.19 03:49

@Birdonawire Když nemám tuzemák, používám Captain Morgan Original Spiced Rum (Gold). Funguje uspokojivě.

Saphena
93 příspěvků 2.12.19 07:54

Nějaký nápad na cukroví bez cukru? Zní to jako protiklad, vím :-) Nezbláznili jsme se, chci to pro roční dítě. Napadlo mě mrkvové? Nebo s banánem, ale to nevím, jak dlouho vydrží..

benyka
7887 příspěvků 2.12.19 09:21

@Saphena Mladí k tomu účelu používali křížaly. Banán by určitě šel, si myslím, a v mrazáku vydrží všechno. :-)

Saphena
93 příspěvků 2.12.19 09:37

@benyka křížaly zatím neukousne :-D a taky mi jde o to, aby dostal to, co bude vypadat jako naše jídlo/cukroví (chce všechno ochutnávat). Navíc muž se těší, že to budou jíst spolu. Sušenky peču vločkovobanánové, tak v nejhorším přizpůsobím účelu ty :-) Za radu děkuji

Vinca_minor
1330 příspěvků 2.12.19 11:13

@Saphena Křížaly se dají namlet a použít např. do nepečených kuliček. A skvělé přírodní sladidlo jsou datle.

benyka
7887 příspěvků 2.12.19 12:17

@Vinca_minor A fíky. Ty jsem milovala. Jeden čas jsem z toho dělala nepečený fíkový „salám“. Ale není tahle exotika napajcovaná nějakou chemií?

Saphena
93 příspěvků 2.12.19 12:22

Děkuji za nápady, ještě zvažuju místo cukru med. Sice kazí zuby, ale tak kila toho nesní.. a jednou v roce :-)

pavka_l
1077 příspěvků 2.12.19 12:35

@benyka myslím, že tyto plody bývají sířeny, často je také napadá plíseň. Než tohle, to radši snad tu trošku cukru. Naše dítě ve 13 měsících jedlo na Vánoce bezpečné " cukroví - linecké slepované domácí marmeládou a vanilkové rohlíčky, které děláme z mandlí.

rozmlsaná
450 příspěvků 2.12.19 16:18

@Vinca_minor Studené, je to prostě dobrota k uzobávání… Děkuji moc, vyzkouším už na Silvestra. Manžel doveze olivy, mandle, oříšky, udělám řecký salát, a nějaký rychlý koláč. Jsme samé ženské, to bude stačit.

ertz
169 příspěvků 2.12.19 16:26

@Saphena Asi bych se bála toho síření, a tuhých slupek a zrníček. Ale jednoduše mužete mezi dva piškoty vložit kolečko banánu(to se slepí) a celé namočit v čokoládě nebo bílé čokoládě (bez kakaa).

Birdonawire
363 příspěvků 2.12.19 20:42

https://www.apetitonline.cz/…koladou.html
Přidávám posekané rozinky, co marinuji v tom rumu. Těsto jsem musela trochu naředit mlékem.
Jak tak koukám do spíže, lednice a mrazáku, je dobře, že se blíží Vánoce a cesta domů. Tvaroh už došel, polohrubá mouka skoro, rum nahrazuji. :-)

if5
255 příspěvků 3.12.19 10:37
@Birdonawire píše:
Pokouším se vytvořit z místně dostupného rumu něco jako kvalitní tuzemák. Na pečení. Začala jsem vložením vanilkového lusku do láhve. Uvidíme. Prodavač mi řekl, že jako radu co pít by měl, ale z čeho péct neví.

Když není tuzemák, dá se v nejhorším použít i Metaxa.

Oldyn
6212 příspěvků 6.12.19 19:33

@Saphena
Někde jsem četla recept na brusinkové hvězdičky, ale v receptu byl med..

Saphena
93 příspěvků 6.12.19 19:38

@Oldyn med už jsem mu zkusila dát, právě kvůli cukroví. Pokud máte recept, prosím o poslání :-), děkuji.
Zatím mám v plánu upéct mrkvové perníčky a udělala jsem linecké s medem místo cukru a marmeládou jen z ovoce.

Oldyn
6212 příspěvků 7.12.19 08:04

@Saphena
Dívala jsem se na google, je to volně k přečtení, hledejte: brusinkové hvězdičky.

xSx
755 příspěvků 7.12.19 13:20

Ne ze bych chtela teda rejpat, ale med he uplne to same, co cukr…

Saphena
93 příspěvků 7.12.19 13:59

@xSx to není pravda, med obsahuje kromě sacharidů i jiné zdraví prospěšné látky. Navíc jsem zapomněla napsat, že na celé těsto jsem použila cca dvě lžíce medu (nesrovnatelně méně než je v běžném receptu cukru)

Stránka:  « Předchozí 1 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek