Gurmánské vlákno

Fotoalbum tématu (974) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
benyka
8320 příspěvků 12.1.20 23:17

@Vinca_minor Hrnkové jsem taky zkoušela, ale nemám stádo potřebných hrnků, tak jsem těsto dala do hladké formy na bábovku. :-) Taky to šlo, ale byly prý moc suché. Možná tu formu zkusím příště využít na ten kynutý knedlík.

Vinca_minor
1656 příspěvků 13.1.20 07:15

@benyka Já zas mám problém s dostatečně prostorným a vysokým hrncem. Bábovka mě nenapadla, mám někde silikonovou, to musím vyzkoušet! Pokud se mi vejde do hrnce.

Judy24
1119 příspěvků 13.1.20 09:26

@benyka Moc vám gratuluji! Já včera dokázala něco velmi podobného - poprvé jsem uvařila dobrou rýži a ne náhodou (mám napsané přesně, kolik čeho, jak dlouho, na jakou teplotu atd. jsem ji dělala)!
Na jednu stranu se stydím, že mi to trvalo tak dlouho, na tu druhou mám fakt radost.

benyka
8320 příspěvků 13.1.20 09:45

@Judy24 Dík. Ta rýže vypadá dobře. Já jsem si poslední dobou odvykla kupovat dlouhozrnnou a přešla jsem na kulatozrnnou. Vařím ji v mikrovlnce. Všem chutná víc a víc se „lepí“, což je při jídle příjemnější, zvlášť když jsou u stolu malé děti. :-)
@Vinca_minor Používám na to hlubokou pánev o průměru 28 cm s vypouklou skleněnou pokličkou. Ta bábovka se tam vejde tak akorát (je poměrně nízká, výška je asi tak stejná jako šířka prstence).

porjk
3052 příspěvků 13.1.20 14:30

@Judy24 Přiznám se, jak jsem stará, tak mi v MW ryze vyšla vždycky blbě. Asi mám špatný poměr surovin, nebo co… Jak ji děláte?

Vinca_minor
1656 příspěvků 13.1.20 15:07

@benyka Já zas mám ráda rýži sypkou a nejvíc basmati. Vařím/dusím ji v hrnci tak, aby se všechna voda akorát vsákla. Teď jsem si omylem koupila jasmínovou a ta lepí, asi z ní udělám švestkový nákyp.

lorens
2441 příspěvků 13.1.20 16:30

Já si koupila před lety rýžovar, ne proto, že bych měla s vařením rýže problém, ale proto, že drží rýži poměrně dlouho teplou a rýže přitom nevyschne. Po letech používání toho výdobytku, jsem ztratila cvik, a když mám uvařit/udusit rýži v normálním hrnci, je to trochu nervák. Budu si asi muset koupit další v Praze, i když jsem si slíbila, že nebudu hromadit krámy.

Vařím, teda hrnec vaří, všechny možné druhy - nejraději mám kalijira, tu jsem v ČR ještě neviděla, ale zas kvůli tomu neběhám po speciálních prodejnách. Nedávno jsem tady našla egyptskou střednězrnou rýži a chutná jako dětství. Zavřu oči a sedím doma u nedělního oběda. :) Vždy jsem si myslela, že soudruzi vozili z Vietnamu, ale zdejší vietnamské chutnají jinak.

dagino
821 příspěvků 13.1.20 17:58

Ryža sypká 1 liter ryže, 0,75 litra vody, štipka soli. Ryža pre tých čo jedia paličkami 1 liter ryže, 1,25 litra vody, štipka soli. Nasypať do kastróla, zaliať vodou, osoliť, zakryť pokličkou, nechať zovrieť, vypnúť, počkať 30 minút, jesť. Nič jednoduchšie snáť neexistuje. Keď je náhodou nedovarená, preliať trochou vody a znovu zovrieť.

Vinca_minor
1656 příspěvků 13.1.20 18:46

@dagino Ten váš litr rýže mě pobavil. Já vařím jako přílohu 60 g (75 ml) na osobu. Litr bysme jedli týden :)

if5
304 příspěvků 13.1.20 19:34

@dagino Pro koho vaříte 16 porcí rýže? Já mám pro čtyři jedlíky čtvrtlitrový hrnek rýže, hodit do kastrolu na olej, trochu oválet, zalít dvěma hrnky vody, osolit a přivést do varu, 5-10 minut pomalu vařit, vypnout, nechat cca čtvrt hodiny dojít (na sklokeramice) a dobrou chuť. Ještě se mi nestalo, že by se nepovedla.

Oldyn
6344 příspěvků 13.1.20 19:49

Nikdo nedáváte na rýži restovanou cibulku? Nebo půlku cibule s napíchaným hřebíčkem?

Temperance
2508 příspěvků 13.1.20 20:01

@Oldyn Cibuli bez hřebíčku. Jinak postup jako @if5 .

Judy24
1119 příspěvků 13.1.20 22:23

@dagino No a přesně takových receptů jsem vyzkoušela x a bez větších/stabilních úspěchů.
Nakonec jsem vždycky sklouzla k tomu, že jsem si u sousedů půjčila rýžovar, ale teď tu nebyli, tak jsem se donutila zase experimentovat s troubou (tedy ne mikrovlnkou).

Dělala jsem to podle postupu z Youtube, který jsem upravila, když mi nevyšel.

@porjk

Byla to basmati rýže, důkladně propláchnutá pod tekoucí vodou (dokud nebyla voda procházející cedníkem téměř průhledná). Pak do pekáčku 1 díl rýže a 2 díly vroucí vody a trošku oleje (já i solila - jedna a čtvrt lžičky soli rovnoměrně posypat).
Pak hned přikrýt (já alobalem, protože na tenhle pekáček nemám pokličku) a strčit do trouby (mám horkovzduch, tak jsem dala cca 160-170, normální klidně 180) na půl hodiny a tadá.

lorens
2441 příspěvků 13.1.20 22:42

@Oldyn Obojí zkoušela naučit jíst moje mamka, jí to strašně chutnalo, my ostatní jsme to odmítali.

@if5 Přesně jako vy a taky nikdy nebyl problém. Teď mám jiný sporák a mírny var není úplně ten mírný var, na který jsem byla zvyklá. Ale asi bych se nacvičila zase.

porjk
3052 příspěvků 14.1.20 06:43

@Judy24 Dík, já jsem si vaši nádobu spletla s něčím plastovým, proto jsem se domnivala, že je rýže z mikrovlnky. Na sporáku ji dělám, jen jsem chtěla vědět, jestli může dobře vyjít z MW.

Vinca_minor
1656 příspěvků 14.1.20 07:16

@Oldyn Já restovanou cibulku obecně nemusím, takže ne. A můj postup vaření rýže - 150 g propláchnuté basmati krátce orestuju v kapce oleje, zaleju 250 ml studené vody, osolím a pomalu vařím. A až se zrnka rýže dostanou nad úroveň hladiny vody, tak vypnu, zakryju a nechám 10 minut na horké plotýnce dojít.

Dalmitka
1763 příspěvků 14.1.20 13:27

@dagino - „Ryža sypká 1 liter ryže, 0,75 litra vody“ - to naozaj? Ja sa odjakživa držím predpisu - na 1 diel ryže 2 diely vody a žiaden problém; ta neviem…
Reagovala som asi hneď; vidím, že to spomenuli aj iné.

dagino
821 příspěvků 14.1.20 18:18
@Dalmitka píše:
@dagino - „Ryža sypká 1 liter ryže, 0,75 litra vody“ - to naozaj? Ja sa odjakživa držím predpisu - na 1 diel ryže 2 diely vody a žiaden problém; ta neviem…
Reagovala som asi hneď; vidím, že to spomenuli aj iné.

Prepáčte, samozrejme 1,75 l a 2,25 l na čínu, množstvo samozrejme upraviť podla počtu jedlíkov. My varíme 1 dcl ryže na hlavu. Ryžu samotnú pri varení okrem trošky soli nijak nedochucujem, mohlo by sa to pobiť s ochutením omáčky.

Vinca_minor
1656 příspěvků 14.1.20 21:02

@dagino Nic si z toho nedělejte, já jsem se taky upsala. V mém popisu má být 150 ml rýže a 250 ml vody, místo toho jsem napsala 150 g rýže, což samozřejmě nesedí.

lorens
2441 příspěvků 15.1.20 00:45

Rýže se dá uvařit i bez sáčku ve větším objemu mírně slané vody nebo i neslané, jak je libo a scedit jako těstoviny. Je normálně jedlá, sypká. Trvá to zhruba 17 minut. Není třeba nic měřit.

benyka
8320 příspěvků 15.1.20 00:56

@lorens Teď jsem zrovna narazila na článek, že rýže se má namočit den předem, propláchnout důkladně vodou, vařit v pětinásobném množství vody a zcedit, aby se vyplavil arsen, který je v ní z důvodu zamoření životního prostředí obsažený, zvlášť prý u rýže pěstované v EU nebo v USA. Zdá se mi to nějaké divné, hlavně proto, že nepadla zmínka o témž taky u pšenice a ostatních plodin pěstovaných v EU a USA. :-) Že by to bylo proto, že mouka se den předem namočit a propláchnout nedá?

pavka_l
1164 příspěvků 15.1.20 14:51

@benyka https://www.dtest.cz/…arzen-v-ryzi zde je to na dtestu
Já teda rýži den předem nenamáčím. A nejraději vařím rýži ve varných sáčcích :-D

benyka
8320 příspěvků 15.1.20 15:03

@pavka_l Hezký. Já jsem si hned říkala, že ten „americký vědec“, který spáchal tan článek, na který jsem narazila, bude nejspíš zaměstnancem nějakých těch „Mlýnů a pekáren“. :-)

trnk
321 příspěvků 17.1.20 15:36

@pavka_l Také vařím rýži ve varných sáčcích a přidám do cibule napíchaný hřebíček a sůl.

dagino
821 příspěvků 17.1.20 17:21
@trnk píše:
@pavka_l Také vařím rýži ve varných sáčcích a přidám do cibule napíchaný hřebíček a sůl.

Predstava, že sa moja ryža varila spolu s plastovým sáčkom je nechutná, a to fakt zjem čokolvek.

Stránka:  « Předchozí 1 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek