Gurmánské vlákno

Fotoalbum tématu (1020) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Birdonawire
634 příspěvků 31.3.20 15:46

@Judy24 Děkuji, výsledky nahlásím. Dala byste prosím recept na listové těsto? Můj vyzkoušený je někde v pražském bytě.

EmilyG.
2149 příspěvků 31.3.20 15:48

@Judy24 to vypada krasne! Sikovna jste!

Judy24
1246 příspěvků 31.3.20 18:01

@EmilyG. Děkuju moc, to jste hodná. : )

@Birdonawire Dělala jsem podle poměrů chlapců ze Sorted Food , takže: 250 g másla, 250 g hladké mouky, 200 ml ledové vody a lžička soli, ale techniku jsem jela „línou“ verzi podle Erin McDowell ", která mě na to vůbec navedla.
Jednou chci zkusit tu pořádnou, kterou dělá na začátku videa, ale můžu potvrdit, že na první experimenty bohatě stačila ta zjednodušená.

kobylkalucni
420 příspěvků 3.4.20 16:59

Dneska jsem si našla recept na veganskou sekanou z čočky a upravila si ho podle sebe. Lněné semínko jsem nahradila vejci, asi třetinu čočky jsem nahradila masem. Během vaření jsem si říkala, že tohle je odplata za všechny ty vegeburgery a tofukuřata a cítila jsem se jako strašný padouch :-). A dobré to bylo.

giuliettka
8141 příspěvků 3.4.20 17:02

@kobylkalucni Hoďte recept po úprave, to budeme mať zajtra. Čočky tu mám viac jak rýže. :-D

kobylkalucni
420 příspěvků 3.4.20 17:22

Půl pytlíčku (250g) čočky přes noc namočit, v nové vodě uvařit - spíš víc než míň, přecedit, rozmixovat tyčovým mixérem. Z mrazáku jsem vytáhla půl kila masa, nebylo popsané, nějaké vepřové. Bylo hodně libové, lepší by bylo tučnější. To jsem pomlela, smíchala s rozmixovanou čočkou a přidala do růžova na sádle osmaženou cibuli - cca 5 menších. Dala jsem dvě vejce ( sneslo by to i víc), dochutila čtyřmi stroužky česneku, solí a kupou majoránky. Zahustila jsem hladkou moukou dle potřeby a klasicky upekla. Chce to hodně podlévat, hodně saje. Celkem je toho opravdu obří množství, cca 10 porcí. Čočka tam nejde cítit vůbec, jenom konzistenčně je to jiné, měkčí a víc se rozpadá, možná by pomohlo to vejce navíc a víc zahustit.

Vinca_minor
2367 příspěvků 3.4.20 19:09

@Mohito Dnes jsem pekla ten německý tvarohový koláč. Jen místo těsta jsou bezlepkové věnečky a máslo, křehké bezlepkové těsto neumím. Sklidila jsem nadšené ovace a plán, že bude koláč zítra k snídani, začíná pokulhávat…

EmilyG.
2149 příspěvků 3.4.20 22:22

Nemate nekdo recept na nejake dobre asijske jidlo z dostupnych surovin, nejakou dobrou cinu? Chtela jsem jit na jare na kurz, misto toho cucim tady na kopci.
Vcera jsem delala candata, chrest, bearnska omacka, jedlajsem to sama.

cerruti
647 příspěvků 4.4.20 13:28

@EmilyG. Ak ma domáci stravnici naštvu, ze im to nechuti, lebo blablaa. Nasledujúci deň urobím segedín. A potom už to ide pár dni bez komentarov. Zjedia aj klince na slakdko kyslom náleve. :grinning:

EmilyG.
2149 příspěvků 4.4.20 15:57

@cerruti :smiley:

giuliettka
8141 příspěvků 4.4.20 18:55

@kobylkalucni Tak sme dnes mali tiež fašírky, „dle vášho receptu“, ale boli hrachové. :-D Ja som včera potme dorazila do kuchyne, vytiahla balíček šošovice a nechala ju namočiť a ráno z tej šošovice bol hrach. :-D
Pomýlila som si večer pytlíček. Takže mám hrach s kuracím masom. Ale nerozmixovala som to, zdálo sa mi, že to potom bude riedke, ja som to pomlela s tým masom na elektrickom mlynčeku. A ja som sa cítila ako Babica! Syn zjedol tri a to neje hrach, som zvedavá čo povie manžel až sa vráti z práce. Ale mne to docela chutnalo, akurát sa to fakt rozpadá pri pečení.

vaanavi
77 příspěvků 5.4.20 21:24

@Mohito Aj ja ďakujem za tip, koláč je výborný
@Vinca_minor Tiež som potrebovala bezlepkové krehké cesto, robila som podľa tohto receptu: https://www.celiakia.sk/…hky-jablcnik?… (použila som ale iba jeden druh múky - Schär Universal Mix)- výsledok fajn.
Nemáte niekto tip na makový koláč? Rada by som vyskúšala niečo nové, ale potrebujem to vedieť urobiť v bezlepkovej verzii…

Vinca_minor
2367 příspěvků 5.4.20 22:19

@vaanavi Díky za tip, zkusím. Pekla jsem dva různé bezlepkové makové dorty, kdy byl mletý mák přímo v těstě. Ale bohužel mám recepty doma a teď jsem u mámy. Připomeňte se po karanténě.

Birdonawire
634 příspěvků 6.4.20 13:27

Má někdo z přítomných doma robota KitchenAid? Pročetla jsem si různé recenze, více či méně objektivní, pořád mám pocit, že to až takový zázrak není. V Praze mám Kenwood (z té dražší řady), stěhovat se mi ho nechce, tak bych si koupila nějaký na místě. Zajímaly by mne vaše zkušenosti s KitchenAid, případně jinými podobnými roboty do kuchyně. Děkuji!
Edit: překlepy

Příspěvek upraven 06.04.20 v 23:24

Mohito
669 příspěvků 6.4.20 23:00

@Vinca_minor @vaanavi Jsem ráda, že vám chutnalo ;-) Včera jsem zkoušela nesmažené koblihy z trouby a byly taky výborné. Tak kdyby měl někdo chuť:
http://www.vikendovepeceni.cz/…muffiny.html
Nějak jsem se rozpekla, co jsem si řekla, že bych měla hubnout :-D

Mohito
669 příspěvků 6.4.20 23:01

Nemáte někdo dobrý recept na polentu?

Birdonawire
634 příspěvků 6.4.20 23:22
@Mohito píše:
Nemáte někdo dobrý recept na polentu?

Většinou jen opékám plátky hotové polenty prodávané ve válečku, okořením, což teda není recept. Ale smysluplně vypadá tohle: https://www.kucharkaprodceru.cz/polenta-recept/

lorens
2508 příspěvků 7.4.20 00:43

@Birdonawire Mám KitcheAid Professional. Strašně řve, jinak je dobrý. Akorát ta bezmála sedmilitrová mísa je pro naši domáctnost předimenzovaná. Chtěla jsem něco, co utáhne i hutná těsta. Utáhne všechno i těsto na nudle, ale teď po zkušenosti bych i tak koupila některý menší. Tady. Evropské ceny mi přijdou nemravné a kupujete téměř bez příslušenství. Než všechno dokoupíte zaplatíte ještě jednou tu samou částku. Přemýšlím, že si v Praze koupím Etu, pokud se sestřenici osvědčí.

Temperance
3040 příspěvků 7.4.20 01:19

@Mohito @Birdonawire Já zas kupuju (v Albertu) instantní :-P

Birdonawire
634 příspěvků 7.4.20 09:24

@lorens KitchenAid se sedmilitrovou nádobou jsem nezvažovala, spíš ten s nádobou 4,8. Kenwood mám se 4,6 a je to tak akorát.

Birdonawire
634 příspěvků 11.4.20 10:34

Včera jsem ochutnala španělský velikonoční desert torrijas. Plátky chleba namočit v mléce s kořením, po nasáknutí obalit ve vejci a osmažit, pak zalít sirupem a nechat nasáknout. Chutná to dobře, ale půl plátku a máte dojem, že stačilo na dalších pár let.

cerruti
647 příspěvků 12.4.20 21:56

Neviem nejak prist na chuť teraz jarnej žihľave. Každý to chváli. Bylinky skoro vsetky mam rada. A aj si ich zberam.. Poraďte nejake triky alebo recepty. Budem Vam vďačná.

Vinca_minor
2367 příspěvků 12.4.20 22:31

@cerruti Já kopřivu taky nemám ráda. I do jarní nádivky dám radši petrželku. Už jsem se přestala snažit, prostě mi nechutná.

EmilyG.
2149 příspěvků 12.4.20 23:56

@cerruti ja ji ted natrhala, uvarila…no tak snedli jsme to, tricetiprocentni slehacka to trochu zachranila ale vic to delat nebudu. Smrdi to pri vareni a proste spenat je takovy lahodnejsi.

marikahr
1049 příspěvků 13.4.20 07:09

@cerruti u nás doma sa žihľava nepouživala, takže som to do varenia nikdy ani neskúšala. Skúšala som čaj, a musím priznať, že mi nechutil :-( niečo také vypijem v krajnom prípade len ako liek, ale nepochutím si na tom…

Stránka:  « Předchozí 1 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 461 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek